logo-www.gastromenu.sk

Tvoj portál do sveta gastronómie, relaxu, ubytovania a zábavy

Kontakty Klient prihlásenieKúp vianočný darček v Dome vína Výnimočné slovenské potraviny z vlastných fafiem - Farm Foods Čarovné vianoce v City Park Trnava
Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Pri kalvárii 17; 917 01 Trnava
Reštauračná piváreň Sessler je tým, čo hľadáš pre svoj oddych. Zaujímavou ponukou našich jedál a hlavne ponukou pív, ktoré dlhodobou skúsenosťou pre teba produkujeme, zamestná tvoju myseľ, a ty sa rozhodujúc v spleti viacerých ponúk, vyberieš si práve nás. Našou značkou Sessler si získavame aj tvoje gurmánske srdce, kde len tvojou návštevou môžeš potvrdiť náš zámer. Kuchárska dovednosť a hlavne majstrovstvo nášho hlavného pivného majstra je originalitou, ktorú musíš u nás zažiť. Značka je značka, a my s maximálnou pokorou sa tešíme na tvoju gurmánsku návštevu, kde nás ohodnotíš tvojou recenziou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Nachádzame sa priamo v centre mesta na hlavnom Trojičnom námestí v "Zelenom dome" v Trnave. Reštaurácia, pizzéria je situoavaná v historických pivničných priestoroch, kde bar a kaviareň je na prízemí s veľkými terasami z obidvoch strán, ako z hlavnej ulice tak aj priamo z Trojičného námestia. Cez víkendy poriadame diskotéky, ktoré sú známe skoro každému trnavskému obyvateľovi.

Hotel - na Gastromenu.sk
Kapitulská 12; 917 01 Trnava
Trojhviezdičkový hotel sa nachádza v historickom centre Trnavy a ponúka okrem príjemného prostredia aj výhľad na starobylé hradby, ktoré kedysi chránili kráľovské mesto. V okolí hotela je veľa zelene a je v tichej lokalite mesta. V našej reštaurácii si môžete pochutnať na rôznych špecialitách slovenskej a medzinárodnej kuchyne, posedieť si v Café bare pri vôni kávy, čaji, prípadne ochutnať rôzne druhy miešaných nápojov. Využiť aj naše ubytovanie, ktoré je zariadené v modernom štýle. Otváracie hodiny reštaurácie sú po. - št. od 10:30 do 22:00 hod., pia., so., ne. od 10:30 do 24:00 hod. Otváracie hodiny Café baru sú po - št. od 08:00 do 22:00 hod., pia., so. od 08:00 do 24:00 hod., ne od 10:00 do 22:00 hod. Ponúkame možnosť poriadať rodinné oslavy, svadby, semináre, firemné večierky, školenia v priestoroch nášho hotela, ale aj formou cateringu, t. j. poskytovanie reštauračných služieb v priestoroch vybraných mimo nášho podniku s použitím nášho hotelového servisu (príbory, porcelán), s našim personálom a našou kuchyňou.

Hotel - na Gastromenu.sk
Štefánikova 11; 91701 Trnava
Reštaurácia sa nachádza priamo v historickom centre mesta. Trnava (maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau, lat. Tyrnavia) je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska. Leží v centre Trnavskej pahorkatiny v nadmorskej výške 146 m n. m., vo vzdialenosti 45 km severovýchodne od Bratislavy. Kedže Trnava je na Slovensku jedným z najdôležitejších centier rímsko-katolíckej cirkvi a stojí tu množstvo jej kostolov, dostala prezývku „Malý Rím“. Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan**** Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpečuje aj rozvoz obedov pre okolité firmy. Prevádzka dokáže zabezpečiť aj stravovanie vo Vašich príbytkoch s komplet servisom. Všetko je na objednávku. V podniku môžete využiť aj malú herňu s výhernými automatmi. V letných mesiacoch sa otváracie hodiny upravujú vedúcim prevádzky. V sobotu v čase od 18:00 - 21:00 h pečieme pizzu, na ktorej si pochutí každý náš hosť. Dobrú chuť!

Pizzéria - na Gastromenu.sk
Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Sokolská 51; 919 43 Cífer
Našu reštauráciu nájdeš v obci Cífer len 10 km od mesta Trnava. Navštív nás a my sa ti odmeníme vynikajúcou domácou kuchyňou a pizzou, známou svojou jedinečnosťou. Pizza, kde ručne spracované cesto po upečení je tak lahodné, že tvojim gurmánskym zážitkom sa budeš môcť pochváliť pred svojimi kamarátmi. V našom športovom areále sú ti k dispozícii 3 tenisové antukové kurty aj s umelým osvetlením, ktoré môžeš využiť do 23:00 hod (4,- € na 1 hod.) Nezabudli sme ani na našich najmenších. Na detskom ihrisku so šmykľavkou sa naše ratolesti do sýtosti zabavia. Sme stvorení aj na organizovanie tvojich rodinných osláv, kde podmienky si môžeš dohodnúť priamo v reštaurácii alebo na našich uverejnených kontaktoch.

Hotel - na Gastromenu.sk
Kamenná cesta 2; 91701 Trnava
Hotel sa nachádza v rekreačnej časti Kamenný mlyn v Trnave. Poľovnícky štýl je doménou hotela a dokazuje to aj naša mini zoo, do ktorej Vás tiež pozývame. Po jej prehliadke si môžete oddýchnuť v našej reštaurácií, alebo využiť náš hotel. Hotel disponuje vlastným parkoviskom, na ktorom môžu hostia bezplatne parkovať. Parkovisko je počas nočných hodín strážené.

Bar - na Gastromenu.sk
Sladovnícka 15; 917 01 Trnava
Laser Game je úžasná moderná tímová hra. Nepoznáte? Čítajte ďalej! Pokiaľ chcete skúsiť niečo nové, nový typ zábavy, pri ktorej sa kráľovsky pobavíte a zároveň si zašportujete, Laser Game je ideálnou voľbou! Beháte v Aréne, v ktorej je okrem osvetlených prekážok takmer dokonalá tma, okolo vás hustá hmla, krčíte sa za prekážkami a strieľate po ostatných protihráčoch, ktorých sa snažíte zasiahnuť skôr, než oni zasiahnu vás. A to všetko v sprievode vami vybratej hudby! V Aréne sú osvetlené iba prekážky, medzi ktorými sa skrývate. Zásah od protihráča vôbec nebolí, pretože sú zásahy snímané pomocou elektroniky na veste, ktorú máte na sebe. Laser Game je teda celkom bezpečná hra vhodná pre všetky vekové skupiny – pre deti od 5 rokov, študentov, rodiny s deťmi, firemné teambuildingy, oslavy, alebo ako originálna zábava s kamarátmi. Hrá u nás celá Trnava!

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Vajanského 22; 917 01 Trnava
Radi Vás privítame v našom podniku Restaurant and Caffe San Lorenzo s novým majiteľom a novým personálom, ktorí Vás rád obslúži.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Naša reštaurácia sa nachádza v centre mesta. V obchodnej uličke, ktorá patrila medzi najdôležitejšie v celej histórii Trnavy. V našej reštaurácii si vždy vychutnáš domáce dobroty. Treba jesť, aby sa žilo a nie žiť, aby sa jedlo.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Družstevná 716; 919 21 Zeleneč
Radi Vás privítame v našej reštaurácii na Družstevnej ulici v Zelenči. Očakávajte množstvo gurmánskych zážitkov? Pečieme pizzu v murovanej peci na dreve. Neváhajte a objednajte si výbornú pizzu, alebo nás príďte navštíviť do reštaurácie. Tešíme sa na Vás! V našej reštaurácii si môžete oddýchnuť v našom relaxačnom parku s jazierkom a fontánou. Zažiť dobrodružstvo návštevou našej mini farmy, kde sú väčšinou samé prežúvavce ako lamy, ťavy, kengury, osle, kozy, vietnamské prasiatka. Rôzne vtáky, pštrosy, vlasaté sliepky, veverice a mnoho ešte ďalšieho. V letných mesiacoch poriadame vonku na terase rôzne grilovačky, ktoré sú spestrené živou hudbou. Pre deti máme k dispozícii ihrisko aj s kolotočom.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Kollárova 20; 917 01  Trnava
Vítame Ťa vo svete Sushi. Sortiment jedál sushi, teplé jedlá, dezerty, čínska, thajská či japonská kuchyňa čaká na teba. Špecialitou našej reštaurácie je tzv. bežiace sushi ako jediné na Slovensku - jedlo, ktoré ja na točiacom páse popri boxoch na sedenie, a Ty si ktorékoľvek z jedál môžeš jednoducho zobrať. Reštaurácia je podľa spôsobu podávania jedál rozdelená na dve časti. Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, 15:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba. Počas dňa od 10:30 do 21:00 h si môžeš vyberať sushi, teplé jedlá a dezerty z ponuky denného menu, ktoré Ti aj zabalíme so sebou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Pekárska 39; 917 01 Trnava
Klimatizovaný podnik sa nachádza v centre mesta. Interiér je v drevennom sedliackom štýle s poschodím.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Kultúrny dom - SNP 87; 919 04 Smolenice
Prezentujeme sa kvalitnou gastronómiou, kde skúsenosti na poli piva a tiež vína, je len tým malým začiatkom, ktorým ťa chceme šokovať. Náš kuchár, ktorý (a zober v potaz, že je to vlastne tým ľudí) odvádza v našich štýlovo zariadených priestoroch, profesionálnu a hlavne zážitkovú gastronómiu. Kde jedlo je tým potešením, ktoré vyhľadávaš, že drinky sú tým, ktoré ťa prinútia sa na chvíľu zastaviť nad dennými problémami. Tvojou návštevou, to je vlastne jednoduché vyslobodenie od každodenných problémov, vlastne riešiš svoj stres. Nie sme lekári, sme Pub-Pizza-Restaurant Havran! Volaj svojich kámošov :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
SNP 87; 919 04 Smolenice
Uniknite ruchu mesta a nechajte sa zlákať príjemne živým kľudom. Náš bar s reštauráciou sa nachádza v centre Smoleníc, neďaleko Trnavy v prostredí Malých Karpát. Jedlá v našom jedálnom lístku sú chutné a dobijú vás tou správnou energiou. Čerstvosť, kvalita, ale aj originálne podanie v kombinácií s vašim obľúbeným nápojom sú našou ponukou pre vás. Sortiment jedál á la carte dopĺňame aktuálnou sezónnou ponukou. V pracovných dňoch pre vás pripravujeme denné menu, ku ktorému od nás dostanete chutný dezert grátis. Reštaurácia Treeclub Smolenice je podnik, v ktorom máte na výber. Sviežosť, otvorenosť, energiu tú dotvára kombinácia skla, lomených slnečných lúčov a zelene v našej vrchnej časti reštaurácie. Jej kapacita je 50 osôb. Útulnosť a súkromie… to sú prednosti našej spodnej časti reštaurácie. Nachádzajú sa tu dve miestnosti s vlastným barom. Prvá miestnosť má kapacitu 40 osôb a druhá je pre 35 osôb. Výborné miesto, pre súkromné oslavy, stretnutia, ochutnávky, ale aj tematické párty. Naša reštaurácia vám aj vašim hosťom ponúka komfortné parkovanie priamo pred budovou.

Kaviareň - na Gastromenu.sk
Starohájska 9; 917 01 Trnava
Kaviareň + vináreň a bar je dizajnovým klenotom patriaci medzi novodobé moderné gastro prevádzky. Našou skvelou kávou Reserva a výberom kvalitných vín ako je hlavne slovenské vinárstvo Golguz, a ďalších niekoľko svetových vinných značiek sa snažíme zaujať tvojho náročného gurmánskeho ducha. Kde aj namiešaním niekoľkých alko aj nealko kokteilov, sa naša ponuka pre teba stáva tou najzaujímavejšou. V našom priestore sa prezentujú aj rôzny kreatívny umelci, ktorí vystavujú svoje diela a tým tématicky dotvárajú kolorit interiéru. Zaujímavosťou je určite aj naša požičovňa kníh, kde vzájomným požičiavaním môžeš u nás nájsť niečo nové. V ponuke máme aj rôzne torty, zákusky a muffiny. Našimi raňajkami (brunchom), ktoré sa skladajú z rôznych pomazánok, bagety, ovocného freshu a kávy sa snažíme vyplniť aj túto časť dňa. Aby si správne naštartovaný, úspešne prešiel svojim celým dňom. Good luck! Príď a zostaň s nami v spojení. WIFI Free. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bratislavská 19; 917 02 Trnava
Lovecká koliba u Michala ťa rada privíta a svojou bohatou obednou ponukou určite aj uspokojí. Tešíme sa na návštevu a tvoje objednávky. Objednávky na donášku denného menu prijímame do 10:00, alebo deň vopred. Informácie v kontaktoch našej prezentácie.

Penzión - na Gastromenu.sk
T. Vansovej 7; 917 01 Trnava
Penzión Grand*** sa nachádza mimo centra mesta Trnavy (smer obec Biely Kostol). Radi Vás privítame v priestoroch penziónu. Ponúkame príjemné posedenie v útulnom prostredí, oslavy, jubileá, svadby, promócie, stretávky, firemné akcie a večierky, prezentácie, kary. Denné a večerné menu, zabíjačkové špeciality, domáca huspenina, tatarák, posedenie pri vínečku atď. Vo všetkých priestoroch vysokorýchlostný internet Wifi, pevné pripojenie v každej izbe a TV-Sat. Parkovanie priamo pri penzióne. Možnosť ubytovania s domácim zvieratkom do 15 kg. Pranie a žehlenie šatstva, rozvoz obedov do 15 km. Tešíme sa na Vašu návštevu! Kamenný mlyn vzdialený 2 km, vhodný pre strávenie voľných chvíľ, cyklistika a joging. Vo vzdialenosti do 1 km možnosť využitia posilňovne, tenisových kurtov aj počas zimných miesiacov v krytej hale. Novovybudovaná kruhová križovatka s prepojením na obchvat výhodne spája štvrť s dialnicou na smer Nitra, Bratislava, Žilina.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Jedáleň sa nachádza v OD Jednota na 3. poschodí. Príďte ochutnať jedlo varené s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Zabezpečujeme kompletný catering.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bučany 120; 919 28 Bučany
Naša reštaurácia je tou, kde stráviš tie chvíle, ktoré v gastronómii vyhľadávaš. Či už pri návšteve obedu alebo večere, ale aj pri poriadaní tvojej alebo firemnej oslavy. Sme moderne zariadená reštaurácia s profesionálnym prístupom všetkých, ktorí u nás pracujú. Tak neváhaj a navštív nás :-)

Penzión - na Gastromenu.sk
č.d. 129; 919 61 Ružindol
Náš rodinný penzión s reštauráciou sa nachádza v obci Ružindol, ktorá je jednou zo zástavok Malokarpatskej vínnej cesty. V našej klimatizovanej reštaurácii si môžete pochutnať na výborných jedlách z jedálneho lístku ktorý je obohatený dennými ponukami z čerstvých potravín. Veľkou obľubou sú i denné menu ktoré sa podávajú i počas víkendov. Spoločenská sala je ideálna na rôzne spoločenské akcie: svadby, plesy, vianočné párty, rodinné oslavy, firemné podujatia, prezentácie, smútočné posedenia. Ponúkame aj ubytovanie vo vkusne zariadených a dobre vybavených izbách (minibar, TV, satelit, Wifi- free, klíma). Ponúkame i kompletné cateringové služby. Blízke i vzdialenejšie okolie Ružindolu je ako stvorené na prechádzky, turistiku alebo cyklistiku.

Rýchle občerstvenie - na Gastromenu.sk
Pekárska 14; 917 01 Trnava
Nachádzame sa na Pekárskej ulici vo dvore Tirna. Našou jedinečnou ponukou ako sú burgre, tortily a nugety sa prezentujeme už pri veľa našich spokojných zákazníkov, kde aj ty sa môžeš stať jedným z nich. Príď ochutnať a uvidíš sám. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Bistro - na Gastromenu.sk
Študentská 29; 917 01 Trnava
Zaujal nás svet streetfood-u. Hlavnou ponukou sú burgre, sendwich-e a hotdog-y. Neskôr budeme pridávať rôzne špeciály. Samozrejme našou dominantou ostáva pivo Sessler, snacky a pochutiny k pivu. K pivu ponúkame aj domáce oškvarky, huspeninu a podobné dobroty. Cez týždeň obedové menu a desiatkové polievky.

Piváreň - na Gastromenu.sk
Nižňanského 15; 919 27 Brestovany
Podnik sa nachádza v centre obce Brestovany. Je to vlastne novozrekonštruovaný starý hostinec. V budove podniku možete využiť stávkovú kanceláriu VICTORY.

Rýchle občerstvenie - na Gastromenu.sk
F. Urbánka 11; 91708 Trnava
Rýchle občerstvenie Mňamky od mamky sa teší na vás v obchodnom centre Max na Prednádraží v Trnave. Máme pre vás rýchle a kvalitné jedlá a tak isto každodenné obedové menu.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
SNP 115; 91904 Smolenice
Náš bufet sa nachádza v centre Smoleníc na hlavnom ťahu do Bratislavy.

Wok & Sushi reštaurácia - na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 9; 91701 Trnava
Nachádzame sa v obchodnom dome Jednota v Trnave na 1. poschodí. Vstup je z vnútra, ale aj priamo z Trojičného námestia. Sme reštaurácia, kde si z našej bohatej ponuky určite vyberiete. U nás zažijete ten pravý gastronomický zážitok. Tešíme sa na vás! :-)

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
Štefánikova 9; 91701 Trnava
Jedáleň Mária sa nachádza v centre mesta Trnava na Štefánikovej ulici za mestskou vežou. Môžete si vybrať z ponuky 5 denných menu ako aj stálej a každodennej ponuky. Príďte a určite si vyberiete z našej bohatej ponuky. Tešíme sa na Vás! :-)

Donáška - na Gastromenu.sk
Átriová 3; 91701 Trnava
Sme len rozvoz a rozvážame široké okolie Trnavy

Reštaurácia Sessler

Tradičná zabíjačka

Pozývame ťa na tradičnú ZABÍJAČKU, ktorú si nemôžeš nechať ujsť. Celý deň nám bude spríjemňovať ž...
» čekuj
Aktualizované: 13.12.2018
Restauracia-Sessler

Heroes laser aréna

Hľadáme nového kolegu

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu. Viac info v bare, alebo v kontaktoch našej prezentácie....
» čekuj
Aktualizované: 11.12.2018
Bar: Heroes laser aréna Bar: Heroes laser aréna Bar: Heroes laser aréna

Treeclub bar & restaurant

Vianočná grilovačka s UKITAS

Všetkých srdečne pozývame na našu vonkajšiu terasu, už tento piatok 14.12.!!! Zahrejú vás horúce drinky, vyc...
» čekuj
Aktualizované: 10.12.2018
Treeclub-bar--and--restaurant

Running Sushi

Running sushi, jedlo ktoré dobehne až k tebe

Aj s našim večerným menu potešíme tvoj apetít. Len sa pohodlne usaď a tvoje sushi dobehne až k tebe. Príď sa d...
» čekuj
Aktualizované: 09.12.2018
Running-Sushi

Running Sushi

Nový druh čaju je tu! Ešte si neochutnal?

Pohánkový čaj QINGXIN. Určite vyskúšaj tento výborný čaj. Je tu zima a náš čaj ťa chráni pred chladom. A...
» čekuj
Aktualizované: 04.12.2018
Reštaurácia: Running Sushi Reštaurácia: Running Sushi Reštaurácia: Running SushiČarovné Vianoce v City Park Trnava
Obedné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

Reštaurácia - History pizzéria, café bar, disko
Trojičné námestie 11, 917 01 Trnava

1
4,90 €
mäsité
0,33l Cesnaková polievka s krutónmi obsahuje 1,3,7,
120g Kačacie prsia s vínovou penou 100g zelerovo zemiakové pyré obsahuje 3
2
4,10 €
bezmäsité
300g Rizoto primaveramm obsahuje 1,3,7
3
4,10 €
mäsité
300g Pizza Quatro Stagioni obsahuje1,3,7
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 033 551 40 88  
Reštaurácia - Reštaurácia Bono
Bratislavská 15, 917 02 Trnava

1
3,80 €
mäsité
0,33 l Držková polievka, 0,33 l Zeleninová polievka s mrveničkou
160 g. Čevapčiči, horčica, cibuľa
200 g. zemiakové pyré
2
3,80 €
bezmäsité
0,33 l Držková polievka, 0,33 l Zeleninová polievka s mrveničkou
120 g. Grilovaný hermelín s brusnicami
180 g. steakové hranolky
3
3,80 €
mäsité
0,33 l Držková polievka, 0,33 l Zeleninová polievka s mrveničkou
130 g. Bravčový španielsky vtáčik
180 g. ryža
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
4
3,80 €
mäsité
0,33 l Držková polievka, 0,33 l Zeleninová polievka s mrveničkou
130 g. Bravčový rezeň v slaninkovom cestíčku
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
5
3,80 €
mäsité
0,33 l Držková polievka, 0,33 l Zeleninová polievka s mrveničkou
130 g. Hriešne dobré zapekané kuracie prsia/syr, kyslá smotana/
180 g. ryža
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
6
3,80 €
bezmäsité
0,33 l Držková polievka, 0,33 l Zeleninová polievka s mrveničkou
130 g. Vyprážaný syr
200 g. varené zemiaky
50 g. tatárska omáčka
7
3,80 €
dietné
0,33 l Držková polievka, 0,33 l Zeleninová polievka s mrveničkou
300 g. Zeleninový šalát s kuracími nugetkami, americký dressing, toast
8
3,80 €
mäsité
0,33 l Držková polievka, 0,33 l Zeleninová polievka s mrveničkou
400 g. Bryndzové halušky so slaninou a pravou slovenskou bryndzou
9
3,80 €
mäsité
0,33 l Držková polievka, 0,33 l Zeleninová polievka s mrveničkou
130 g. Vyprážaný bravčový rezeň
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:30  
Rezervácie: 0907 556 100, 0904 646 675  Rozvoz obedov robíme len zmluvným partnerom od 4 ks. Šalát zdarma k obedom platí len pri konzumácii v reštaurácii. Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Reštaurácia Sessler
Pri kalvárii 17, 917 01 Trnava

1
5,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l boršč, chlieb
I. 150g sviečková na smotane, knedľa
Dezert: lievance
2
4,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l boršč, chlieb
II. 150g grilované kuracie stehno, pečené zemiaky, uhorkový šalát
Dezert: lievance
3
4,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l boršč, chlieb
III. 250g mexická fazuľa, opekaná klobása, chlieb
Dezert: lievance
4
4,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l boršč, chlieb
IV. 350g zeleninový šalát s tromi druhmi syra, toast
Dezert: lievance
Denné menu podávame od: 10:30 do: 14:00  
Rezervácie: 0911 700 346  Už aj ROZVOZ menu. od 10:00 - 14:00 min. hodnota objednávky 5,00€ Obal na menu : zdarma rozvoz vrámci TT: 1,00€ Dobrú chuť želá kolektív reštaurácie SESSLER. Denné menu podávame od 10:30 do 14:00 (do vypredania zásob) v prípade záujmu si môžete menu objednať na tel. čísle: 0911 700 346
Hotel - Hotel Dream
Kapitulská 12, 917 01 Trnava

1
5,90 €
mäsité
0,25 l Slepačí vývar
250 g Vyprážaný bravčový rezeň, zemiakový šalát
Dezert podľa dennej ponuky
2
5,90 €
mäsité
0,25 l Sedliacka polievka
250 g Segedínsky guláš, knedľa
Dezert podľa dennej ponuky
3
5,90 €
mäsité
0,25 l Slepačí vývar
250 g Šošovicový prívarok, pečená klobása
Dezert podľa dennej ponuky
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 033 592 41 11  
Hotel - Hotel Barbakan****
Štefánikova 11, 91701 Trnava

1
4,90 €
mäsité
1/4l Fazuľová s klobásou (1)
150g Pečené kuracie stehno
150g Dusená ryža,kompot
2
4,90 €
mäsité
1/4l Fazuľová s klobásou (1)
100g Údená krkovička
150g Dusená kapusta (1)
120g Zemiaková knedľa (1,3)
3
4,90 €
mäsité
1/4l Fazuľová s klobásou (1)
100g Grilovaný morčací plátok zapekaný s čerstvou zeleninou a balkánskym syrom (1,7)
150g Zemiakové pyré (7)
4
4,40 €
bezmäsité
1/4l Fazuľová s klobásou (1)
150g Vyprážané šampiňóny (1,3,7)
150g Varené zemiaky,tatarská omáčka (3,7)
5
6,90 €
mäsité
1/4l Fazuľová s klobásou (1)
120g Vyprážaný morčací rezeň v sézame (1,3,7)
150g Zemiakové pyré (7),zeleninový šalát
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0905 285 329  Prajeme dobrú chuť.
Reštaurácia - Reštaurácia K&H
Štúrova 3, 919 04 Smolenice

1
3,80 €
mäsité
0,33 Kapustová s údeninou
Maďarský guláš /100 g./, knedle
2
3,80 €
mäsité
0,33 Kapustová s údeninou
Španielský vtáčik /100 g./, ryža,uhorka
3
3,80 €
mäsité
0,33 Kapustová s údeninou
Vyprážané kuracie pečienky/100/,opekané zemiaky, tatárska omáčka
Denné menu podávame od: 10:30 do: 14:30  
Rezervácie: 033/55 86 244  
Pizzéria - Zemo pizzéria
Kalinčiakova 1, 917 01 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33l Rajčinová polievka s cestovinou
100g Vyprážaný bravčový rezeň v cestíčku, ryža, uhorka
100g Pečená klobása, fazuľový prívarok, chlieb
250g Tvarohová žemľovka s ovocím
2
4,90 €
mäsité
Pizza menu
350g Syrová s olivami
350g Prosciutto e fungi
350g Margarita
3
4,90 €
mäsité
Náhradné menu
100g Kuracie na šampiňónoch, ryža
100g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
100g Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0948 075 434, 0948 075 435  
Reštaurácia - Tenis café
Sokolská 51, 919 43 Cífer

1
1,10 €
bezmäsité
Šošovicová polievka s karfiolom a kurkumou 0,33l
2
3,20 €
mäsité
Plnený bravčový rezeň 120g syr, slanina na prírodno
Ryža/Americké zemiaky 180g
3
3,20 €
mäsité
Hovädzie mäso v rajčinovej omáčke 120g, varené zemiaky 180g
4
2,90 €
bezmäsité
Makové šúlance 220g s maslom al. múka,vajcia,mlieko
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 033 559 91 95, 0903 751 732  
Reštaurácia - San Lorenzo
Vajanského 22, 917 01 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33 l Fazuľová kyslá polievka (3,7)
0,33 l Ostrokyslá polievka
120g/200g Kurací filet s prírodnou omáčkou a blanžírovanou bretónskou zeleninou, jazmínová ryža (1,3,7
2
4,20 €
mäsité
0,33 l Fazuľová kyslá polievka (3,7)
0,33 l Ostrokyslá polievka
120g/200g Zabíjačkový tanier (jaternička, krvavnička), kyslé obloženie, varené zemiaky (1,7)
3
3,90 €
mäsité
0,33 l Fazuľová kyslá polievka (3,7)
0,33 l Ostrokyslá polievka
400g Špagety Carbonara s pancettou a parmezánom (1,3,7)
4
3,70 €
bezmäsité
0,33 l Fazuľová kyslá polievka (3,7)
0,33 l Ostrokyslá polievka
400g Žemľovka s ovocím a cukrovou posýpkou (1,7)
5
4,20 €
mäsité
0,33 l Fazuľová kyslá polievka (3,7)
0,33 l Ostrokyslá polievka
400g Pizza Duo
6
4,90 €
mäsité
0,33 l Fazuľová kyslá polievka (3,7)
0,33 l Ostrokyslá polievka
150g/200g Labužnícke pečené kuracie štvrte na zelenine, krokety (1,7)
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 033 55 86 014  CENA MENU JE UVEDENÁ BEZ POLIEVKY. Menu je od 3,70 Eur , cena polievky k MENU je 0,50 Eur. Možnosť objednávky XXL menu za príplatok 1,- Eur. Ku každému menu v reštaurácii je malý dezert a 1 dcl citronády ZDARMA. Rozvážame pri objednávke min. 2 x menu. Zmena jedálneho lístka vyhradená.
Reštaurácia - Zbojnícke Bašty
Horné Bašty 4, 917 01 Trnava

1
4,10 €
mäsité
0,33l Minestrone/ juhočeská kulajda, 1, 3
120g Bravčový černohorský rezeň, opekané zemiaky, šalát
2
4,10 €
mäsité
120g Zapekané kuracie prsia so syrom, 1/2ryža, 1/2 opekané zemiaky, 1, 4
3
4,10 €
mäsité
250g Tagliatele s pestom, cherry paradajkami, kuracím mäsom, parmezán, 1, 4
4
4,10 €
bezmäsité
120g Vyprážaný Karfiol, varené zemiaky, tatarská omáčka, 1, 2, 3, 4
Denné menu podávame od: 11:00 do: 15:00  
Rezervácie: 0905 612 368  Ku každému menu podávame domáci koláč zdarma! Každý deň Vám v čase denného menu ponúkame: Vyprážaný kurací / bravčový rezeň, opekané zemiaky / ryža, obloha v cene 4,10 €.
Reštaurácia - Pizza Roman
Družstevná 716, 919 21 Zeleneč

1
4,10 €
mäsité
vývar s krupicovými haluškami
120g pečená krkovička, kapusta, knedľa
250g šalát s kuracími nugetkami, toast
120g bravčový rezeň, hranolky, tatarská omáčka
120g vysmážaný syr, hranolky, tatarská omáčka
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0948 110 555, 033 553 65 55  
Reštaurácia - Steak House
Pekárska 39, 917 01 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,25 l Gulášová polievka 1*
100 g Pečená štefánska sekaná, zemiakové pyré, uhorka
2
3,60 €
mäsité
0,25 l Gulášová polievka 1*
2 ks Palacinky s tvarohom 1*,3*,7*
3
5,50 €
mäsité
0,25 l Gulášová polievka 1*
120 g Segedínsky guláš, knedľa 1*,7*
Denné menu podávame od: 11:00 do: 15:00  
Rezervácie: 033/551 58 87  Gramáž príloh: ryža, zemiaky, cestovina, knedľa 150 g, omáčka 0,1 dcl. Každý deň v ponuke: 100 g Vyprážaný hydinový rezeň, varené zemiaky, polievka v cene 4,20 €, 100 g Vyprážaný syr, varené zemiaky, tatárska omáčka, polievka v cene 4,20 €! Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Pub-Pizza-Restaurant Havran
Kultúrny dom - SNP 87, 919 04 Smolenice

1
4,50 €
mäsité
Lusková polievka mliečna
Bravčový černohorský rezeň,pečené zemiaky,tatarská omáčka
2
4,50 €
mäsité
Lusková polievka mliečna
Lasagne Bolognese,šalát
3
3,90 €
bezmäsité
Lusková polievka mliečna
Dukátové buchtičky s vanilkovým krémom,ovocie
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 033 55 86 488, 0905 729 942  
Reštaurácia - Lovecká koliba u Michala
Bratislavská 19, 917 02 Trnava

1
3,90 €
mäsité
0,33 l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
120 g Černohorský kurací / bravčový rezeň
150 g opekané zemiaky, tatárska omáčka
2
3,90 €
mäsité
0,33 l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
120 g Pečené kuriatko
150 g ryža, kompót
3
3,90 €
mäsité
0,33 l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
120 g Pečená krkovička s kapustou
180 g knedľa
4
4,20 €
mäsité
0,33 l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
350 g Horúci hovädzí kastrólik (zemiaky, hovädzie mäso)
5
3,90 €
mäsité
0,33 l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
350 g Bryndzové halušky so slaninkou
6
3,90 €
bezmäsité
0,33 l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
120 g Vyprážaný oštiepok
150 g opekané zemiaky, tatárska omáčka
7
4,50 €
dietné
0,33 l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
300 g Grécky šalát s kuracím mäsom a feta syrom, toast
8
3,90 €
bezmäsité
0,33 l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
300 g Dukátové buchtičky s vanilkovým krémom
9
2,40 €
mäsité
0,5 l Kapustnica s údeným kolenom a klobáskou + 2 ks chlieb
0,33 l Kapustnica s údeným kolenom a klobáskou k dennému menu za príplatok + 0,80 €
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0907 329 792  Dovoz zdarma pri objednávke 3 a viac obedov. Cena za dovoz pri objednávke 2 obedov = 1 €, 1 obed = 2 €.
Penzión - Penzión Grand ***
T. Vansovej 7, 917 01 Trnava

1
4,10 €
mäsité
Kapustnica ,chlieb (1)
Gril.vykostené kur.stehná s dusenou zeleninou v pikant.omáčke ,ryža (1)
2
4,10 €
mäsité
Pečená bravčová krkovička ,kapusta ,knedla (1)
3
4,10 €
mäsité
Špenátové krémové rizoto s kuracím masom (3,7)
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0905 749 538, 033 533 36 87  
Samoobslužná jedáleň - Best food
Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie, 91701 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33 l Slepačí vývar s cestovinou 1,3
100/120 g Vyprážaný bravčový rezeň v zemiakovom cestičku, zemiakové pyré, čalamáda 1,3,7
0,2 l nealko
2
4,20 €
mäsité
0,33 l Slepačí vývar s cestovinou 1,3
120/72 g Morčacie stehno na lesných hríboch, ryža, uhorka 1
0,2 l nealko
3
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Slepačí vývar s cestovinou 1,3
460 g Cestoviny Farfalle s pomodorom, čerstvá bazalka a parmezán 1,3,7
0,2 l nealko
4
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Slepačí vývar s cestovinou 1,3
320 g Dolky z vysočiny 1,3,7
0,2 l nealko
5
4,20 €
dietné
0,33 l Slepačí vývar s cestovinou 1,3
300 g Mexický šalát ( listový šalát, fazuľa, kukurica, syr, kuracie mäso, dressing) 1,7
0,2 l nealko
Denné menu podávame od: 11:00 do: 13:30  
Rezervácie: 033/324 52 52  
Reštaurácia - Bistro Pizza Exxpres
Dohnányho 2, 917 02 Trnava

1
4,65 €
mäsité
0,33L Česká bramboračka /1,9/
2
4,65 €
mäsité
100g Kurací Černohorský rezeň, 150g varené zemiaky, 50g miešaný šalát /1,3,7/
3
4,65 €
mäsité
100g Vyprážaný encián, 150g zemiakové vlnky, 50g tatarská omáčka /1,3,7,10,12/
4
4,65 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha /1,3,7/
5
4,65 €
mäsité
250g Penne Carbonara /smotana, slanina, šunka, eidam//1,3,7/
6
4,65 €
mäsité
500-600g Pizza Prosciutto /tomato, oregano, eidam, prosciutto crudo//1,3,7/
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0948 489 489  
Reštaurácia - Corinthia
Bučany 120, 919 28 Bučany

1
4,20 €
mäsité
Vývar s pečeňovými haluškami
Bravčová roláda,ryža,prírodná omáčka,kyslá uhorka
2
4,20 €
mäsité
Vývar s pečeňovými haluškami
Vyprážané plnené kuracie prsia ,zemiakové pyré,šalát(šunka,niva)
3
4,20 €
mäsité
Vývar s pečeňovými haluškami
Tagliatelle s pestom,kuracím mäsom a parmezánom
4
4,20 €
mäsité
Vývar s pečeňovými haluškami
Zeleninový šalát s tofu a slnečnicovými semienkami,jogurtový dressing,toast
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0944 160 964  
Penzión - Penzión Rosenthal
č.d. 129, 919 61 Ružindol

1
4,80 €
mäsité
Cesnačka s krutónmi 0,33 L. Obsahuje 1
Divinové ragú, karlovarská knedľa. Obsahuje 1,3,7
2
4,80 €
mäsité
Cesnačka s krutónmi 0,33 L. Obsahuje 1
Pečený bôčik, šťuchané zemiaky, uhorka. Obsahuje 1
3
4,50 €
mäsité
Cesnačka s krutónmi 0,33 L. Obsahuje 1
Hubové rizoto s hov. mäsom. Obsahuje 1,7,10
Denné menu podávame od: 10:00 do: 15:00  
Rezervácie: 033 554 93 12  
Bistro - Saigon
Študentská 29, 917 01 Trnava

1
3,60 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l boršč, chlieb
menu polievka: Zeleninová s mrveničkou
150g grilované kuracie stehno, pečené zemiaky, uhorkový šalát
2
3,60 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l boršč, chlieb
menu polievka: Zeleninová s mrveničkou
250g mexická fazuľa, opekaná klobása, chlieb
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0911 369 109  
Reštaurácia - Running Sushi
Kollárova 20, 917 01  Trnava

1
5,50 €
mäsité
Švédske stoly (pozri fotografie v našej prezentácii)
2
9,90 €
mäsité
Running food & sushi (pozri v našej prezentácii video)
Denné menu podávame od: 10:00 do: 15:00  


Čarovné vianoce v City Park, prvé vianočné trhy v Trnave
Už po stáročia oslavujeme ducha Vianoc. Po druhý krát tohoto ducha môžeme už osláviť v čarovnej dedinke obchodného centra City Park v Trnave. Gastromenu.sk ti prináša pohľad v podobe niekoľkých fotografií, aby si mohol nasať toto čaro Vianoc. Čarovných vianoc, ktoré v príjemnej atmosfére rôznych predajcov oblečenia, a...
» čekuj
Aktualizované 09.12.2018

Tvoj portál do sveta gastronómie, relaxu, ubytovania a zábavy 

O nás

Kontakty

Vstup pre klientov

 

 

 

Zostaň v spojeníNaši partneri
ranislav Brežák - Instagram Vinotéky & vinárne Trnava - Live Lionel penzión

Webmaster: » WGM, s.r.o. - all rights reserved