logo-www.gastromenu.sk
NÁJSŤ PODNIK NA GASTROMENU.SK:

www.gastromenu.sk - reštaurácie, denné menu, podniky..., ubytovanie, relax, zábava...

 
 
  

DENNÉ - OBEDOVÉ MENU

DONÁŠKOVÁ SLUŽBA

INÉ

REKLAMA
REKLAMA

Mlynárska 14; 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou;   » mapa
Naša ponuka
Reštaurácia situovaná v historickej budove mlyna a dva priľahlé štýlové salóniky (hudobný a mlynársky) ponúkajú typickú mlynársku a aj klasickú kuchyňu a DENNÉ MENU. V hudobnom salóniku môžete vdýchnuť atmosféru blues a hudby 60-tych rokov a vybrať si hudobné menu podľa vlastného výberu. Počas letnej sezóny si môžete vychutnať pokojnú vidiecku atmosféru na mlynskom dvore pod pergolou s možnosťou grilovania. Priestory reštaurácie sú vhodné na usporiadanie rodinných osláv ako svadby, rozne životné jubileá, krstiny, Prvé sväté príjmania,promócie, atď a samozrejme aj roznych firemných akcíí a školení, na ktoré máme vyhradenú miestnost extra. V priľahlej záhrade je k dispozícii detské ihrisko kde je šmykľavka pre deti, detská hojdačka, a novinkou je aj obrovská trampolína pre deti aj dospelých do 180kg. V relaxačnom centre je k dispozícii Fínska sauna, vírivka a na objednávku aj masáže od skvelého maséra z neďalekých kúpeľov. Penzión je otvorený NONSTOP. Reštaurácia je otvorená denne: pondelok-nedeľa od 11:00 do 22:00 hod.
 
 
O podniku :
Penzión
Lokalita: Hrnčiarovce nad Parnou
Telefón: 0905 822 275-ubytovanie, 0918 907 418.reštaurácia
Rezervácie: 0918 907 418
Z.vedúci: Tomas Bednarik,Marek Blaško
E-mail: » restauracia@namlyne.sk
Otváracie hodiny:
Pondelok:
Utorok:
Streda:
Štvrtok:
Piatok:
Sobota:
Nedeľa:
11:00 - 22:00
11:00 - 22:00
11:00 - 22:00
11:00 - 22:00
11:00 - 23:00
11:00 - 23:00
11:00 - 22:00
Možnosti:

Parkovanie automobilom
Kapacita: 35
Do 50m od podniku
Parkovanie autobusom
Kapacita: 2
Do 50m od podniku
 
Sedenie vonku (terasa) Kapacita: 50
Počas letnej sezóny si môžete vychutnať pokojnú vidiecku atmosféru na mlynskom dvore pod pergolou s možnosťou grilovania a zabaviť sa môžete pri živých vystúpeniach hudobných skupín.
 
Priestory pre uzavretú spoločnosť Kapacita: 50
Na organizovanie rodinných prípadne firemných akcií sú Vám k dispozícii: Konferenčná miestnosť s kapacitou 26 miest, Reštaurácia s kapacitou 45 miest a Kaviareň s kapacitou 14 miest. V hudobnom salóniku môžete vdýchnuť atmosféru blues a hudby 60-tych rokov a vybrať si hudobné menu podľa vlastného výberu. Na želanie Vám sprístupníme na prehliadku aj 2. a 3. podlažie mlyna so zachovanou pôvodnou mlynskou technológiou.
 
Ubytovanie Kapacita: 20
Ubytovanie ponúkame v objekte postavenom v dobovom štýle, ktorý je prepojený s historickou budovou mlyna. K dispozíciií sú 3 dvojlôžkové izby s predsienkou, 3 malé apartmány (1 spálňa dvojlôžková + obývačka + s možnosťou prístelku) a 1 veľký apartmán (2 spálne dvojlôžkové + obývačka). Podkrovné miestnosti sú klimatizované. Dva apartmány majú samostatný vstup a sú chránené zabezpečovacou technikou. Vo všetkých apartmánoch je minibar. Izby sú vybavené WC, sprchou, TV, rádiom a prístupom na internet. Ubytovaným hosťom ponúkame raňajky vždy podľa vlastného výberu.
 
 
 
www.lionel.sk
Partneri - www.gastromenu.sk
Sport Academy Vratna Slovakia.jpg  Vinotéky & vinárne  Trnava - Live  WGM, s.r.o.  Instagram - Branislav Brežák 
 
 
 » Vstup pre klientov | » Vstup pre E-shop predajcov   Webmaster: » WGM, s.r.o. - all rights reserved