logo-www.gastromenu.sk

Tvoj portál do sveta gastronómie, relaxu, ubytovania a zábavy

Prihlásenie - klientRýchlovka Burgers Výnimočné slovenské potraviny z vlastných fafiem - Farm Foods Už čoskoro ON-LINE donášková služba na Gastromenu.sk
Nový na Gastromenu.sk
Pizzéria - na Gastromenu.sk
SNP 298/67; 919 04 Smolenice

Pizzéria & restaurant vznikla už 1. 4. 2004. Bola ako prvá v širokom okolí a postupne sa pridávali ďalšie. Svojou kvalitou už roky uspokojujeme svojich stálych ...

Ponuka podniku

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Tamaškovičova 10; 917 01 Trnava
Sme ázijská reštaurácia s dlhodobou skúsenosťou v reštauračných službách. Kvalitnou gastronómiou sa v Trnave prezentujeme už bezmála 20 rokov. Úplnou a aktuálnou novinkou je už možnosť objednať si naše jedlo aj v on-line donáškovej službe na Gastromenu.sk. Takže prajeme ti príjemné vyberanie a samozrejme dobrú chuť :-)! Tvoj team Asia Restaurant.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bratislavská 15; 917 02 Trnava
Naša reštaurácia vás zaujme nie len interiérom, v ktorej poriadame spoločenské akcie ako sú rôzne rodinné oslavy, promócie, atď., ale hlavne výborným jedlom, ktoré pripravujú s láskou naši kuchári. Varíme trendy a zdravo. Veľkou výhodou je naše parkovanie pred reštauráciou. Rozvážame aj denné - obedové menu do firiem. Podmienky treba dohodnúť na tel. č.: 0907 556 100, 0904 646 675

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Nachádzame sa priamo v centre mesta na hlavnom Trojičnom námestí v "Zelenom dome" v Trnave. Reštaurácia, pizzéria je situoavaná v historických pivničných priestoroch, kde bar a kaviareň je na prízemí s veľkými terasami z obidvoch strán, ako z hlavnej ulice tak aj priamo z Trojičného námestia. Cez víkendy poriadame diskotéky, ktoré sú známe skoro každému trnavskému obyvateľovi.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
SNP 87; 919 04 Smolenice
Uniknite ruchu mesta a nechajte sa zlákať príjemne živým kľudom. Náš bar s reštauráciou sa nachádza v centre Smoleníc, neďaleko Trnavy v prostredí Malých Karpát. Jedlá v našom jedálnom lístku sú chutné a dobijú vás tou správnou energiou. Čerstvosť, kvalita, ale aj originálne podanie v kombinácií s vašim obľúbeným nápojom sú našou ponukou pre vás. Sortiment jedál á la carte dopĺňame aktuálnou sezónnou ponukou. V pracovných dňoch pre vás pripravujeme denné menu, ku ktorému od nás dostanete chutný dezert grátis. Reštaurácia Treeclub Smolenice je podnik, v ktorom máte na výber. Sviežosť, otvorenosť, energiu tú dotvára kombinácia skla, lomených slnečných lúčov a zelene v našej vrchnej časti reštaurácie. Jej kapacita je 50 osôb. Útulnosť a súkromie… to sú prednosti našej spodnej časti reštaurácie. Nachádzajú sa tu dve miestnosti s vlastným barom. Prvá miestnosť má kapacitu 40 osôb a druhá je pre 35 osôb. Výborné miesto, pre súkromné oslavy, stretnutia, ochutnávky, ale aj tematické párty. Naša reštaurácia vám aj vašim hosťom ponúka komfortné parkovanie priamo pred budovou.

Hotel - na Gastromenu.sk
Štefánikova 11; 91701 Trnava
Reštaurácia sa nachádza priamo v historickom centre mesta. Trnava (maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau, lat. Tyrnavia) je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska. Leží v centre Trnavskej pahorkatiny v nadmorskej výške 146 m n. m., vo vzdialenosti 45 km severovýchodne od Bratislavy. Kedže Trnava je na Slovensku jedným z najdôležitejších centier rímsko-katolíckej cirkvi a stojí tu množstvo jej kostolov, dostala prezývku „Malý Rím“. Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan**** Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Naša reštaurácia sa nachádza v centre mesta. V obchodnej uličke, ktorá patrila medzi najdôležitejšie v celej histórii Trnavy. V našej reštaurácii si vždy vychutnáš domáce dobroty. Treba jesť, aby sa žilo a nie žiť, aby sa jedlo.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Sokolská 51; 919 43 Cífer
Našu reštauráciu nájdeš v obci Cífer len 10 km od mesta Trnava. Navštív nás a my sa ti odmeníme vynikajúcou domácou kuchyňou a pizzou, známou svojou jedinečnosťou. Pizza, kde ručne spracované cesto po upečení je tak lahodné, že tvojim gurmánskym zážitkom sa budeš môcť pochváliť pred svojimi kamarátmi. V našom športovom areále sú ti k dispozícii 3 tenisové antukové kurty aj s umelým osvetlením, ktoré môžeš využiť do 23:00 hod (4,- € na 1 hod.) Nezabudli sme ani na našich najmenších. Na detskom ihrisku so šmykľavkou sa naše ratolesti do sýtosti zabavia. Sme stvorení aj na organizovanie tvojich rodinných osláv, kde podmienky si môžeš dohodnúť priamo v reštaurácii alebo na našich uverejnených kontaktoch.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Kultúrny dom - SNP 87; 919 04 Smolenice
Prezentujeme sa kvalitnou gastronómiou, kde skúsenosti na poli piva a tiež vína, je len tým malým začiatkom, ktorým ťa chceme šokovať. Náš kuchár, ktorý (a zober v potaz, že je to vlastne tým ľudí) odvádza v našich štýlovo zariadených priestoroch, profesionálnu a hlavne zážitkovú gastronómiu. Kde jedlo je tým potešením, ktoré vyhľadávaš, že drinky sú tým, ktoré ťa prinútia sa na chvíľu zastaviť nad dennými problémami. Tvojou návštevou, to je vlastne jednoduché vyslobodenie od každodenných problémov, vlastne riešiš svoj stres. Nie sme lekári, sme Pub-Pizza-Restaurant Havran! Volaj svojich kámošov :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpečuje aj rozvoz obedov pre okolité firmy. Prevádzka dokáže zabezpečiť aj stravovanie vo Vašich príbytkoch s komplet servisom. Všetko je na objednávku. V podniku môžete využiť aj malú herňu s výhernými automatmi. V letných mesiacoch sa otváracie hodiny upravujú vedúcim prevádzky. V sobotu v čase od 18:00 - 21:00 h pečieme pizzu, na ktorej si pochutí každý náš hosť. Dobrú chuť!

Pizzéria - na Gastromenu.sk
Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu.

Penzión - na Gastromenu.sk
T. Vansovej 7; 917 01 Trnava
Penzión Grand*** sa nachádza mimo centra mesta Trnavy (smer obec Biely Kostol). Radi Vás privítame v priestoroch penziónu. Ponúkame príjemné posedenie v útulnom prostredí, oslavy, jubileá, svadby, promócie, stretávky, firemné akcie a večierky, prezentácie, kary. Denné a večerné menu, zabíjačkové špeciality, domáca huspenina, tatarák, posedenie pri vínečku atď. Vo všetkých priestoroch vysokorýchlostný internet Wifi, pevné pripojenie v každej izbe a TV-Sat. Parkovanie priamo pri penzióne. Možnosť ubytovania s domácim zvieratkom do 15 kg. Pranie a žehlenie šatstva, rozvoz obedov do 15 km. Tešíme sa na Vašu návštevu! Kamenný mlyn vzdialený 2 km, vhodný pre strávenie voľných chvíľ, cyklistika a joging. Vo vzdialenosti do 1 km možnosť využitia posilňovne, tenisových kurtov aj počas zimných miesiacov v krytej hale. Novovybudovaná kruhová križovatka s prepojením na obchvat výhodne spája štvrť s dialnicou na smer Nitra, Bratislava, Žilina.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bratislavská 19; 917 02 Trnava
Lovecká koliba u Michala ťa rada privíta a svojou bohatou obednou ponukou určite aj uspokojí. Tešíme sa na návštevu a tvoje objednávky. Objednávky na donášku denného menu prijímame do 10:00, alebo deň vopred. Informácie v kontaktoch našej prezentácie.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
Vajanského 22; 917 01 Trnava
Radi Vás privítame v našom podniku Restaurant and Caffe San Lorenzo s novým majiteľom a novým personálom, ktorí Vás rád obslúži.

Bistro - na Gastromenu.sk
Študentská 29; 917 01 Trnava
Zaujal nás svet streetfood-u. Hlavnou ponukou sú burgre, sendwich-e a hotdog-y. Neskôr budeme pridávať rôzne špeciály. Samozrejme našou dominantou ostáva pivo Sessler, snacky a pochutiny k pivu. K pivu ponúkame aj domáce oškvarky, huspeninu a podobné dobroty. Cez týždeň obedové menu a desiatkové polievky.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Pri kalvárii 17; 917 01 Trnava
Reštauračná piváreň Sessler je tým, čo hľadáš pre svoj oddych. Zaujímavou ponukou našich jedál a hlavne ponukou pív, ktoré dlhodobou skúsenosťou pre teba produkujeme, zamestná tvoju myseľ, a ty sa rozhodujúc v spleti viacerých ponúk, vyberieš si práve nás. Našou značkou Sessler si získavame aj tvoje gurmánske srdce, kde len tvojou návštevou môžeš potvrdiť náš zámer. Kuchárska dovednosť a hlavne majstrovstvo nášho hlavného pivného majstra je originalitou, ktorú musíš u nás zažiť. Značka je značka, a my s maximálnou pokorou sa tešíme na tvoju gurmánsku návštevu, kde nás ohodnotíš tvojou recenziou.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Jedáleň sa nachádza v OD Jednota na 3. poschodí. Príďte ochutnať jedlo varené s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Zabezpečujeme kompletný catering.

Pizzéria - na Gastromenu.sk
SNP 298/67; 919 04 Smolenice
Pizzéria & restaurant vznikla už 1. 4. 2004. Bola ako prvá v širokom okolí a postupne sa pridávali ďalšie. Svojou kvalitou už roky uspokojujeme svojich stálych hostí. Dlhoročnými skúsenosťami si naša reštaurácia vybudovala svoje zvučné meno, kde nejeden aj nový zákazník, si môže vybrať z našich dobre odskúšaných špecialít. Svoje chuťové poháriky potešíš našou skvelou cesnačkou v žemli, vychýrenou špecialitou s názvom Zámocká veža, alebo jedlom Bravčová panenka na čučoriedkovej omáčke. Vybrať si môžeš aj z 19-tich pízz. Tak neváhaj a príď si pochutnať na našich jedlách. Srdečne ťa vítame :-)!

Hotel - na Gastromenu.sk
Kamenná cesta 2; 917 01 Trnava
Hotel sa nachádza v rekreačnej časti Kamenný mlyn v Trnave. Poľovnícky štýl je doménou hotela a dokazuje to aj naša mini zoo, do ktorej Vás tiež pozývame. Po jej prehliadke si môžete oddýchnuť v našej reštaurácií, alebo využiť náš hotel. Hotel disponuje vlastným parkoviskom, na ktorom môžu hostia bezplatne parkovať. Parkovisko je počas nočných hodín strážené.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bučany 120; 919 28 Bučany
Naša reštaurácia je tou, kde stráviš tie chvíle, ktoré v gastronómii vyhľadávaš. Či už pri návšteve obedu alebo večere, ale aj pri poriadaní tvojej alebo firemnej oslavy. Sme moderne zariadená reštaurácia s profesionálnym prístupom všetkých, ktorí u nás pracujú. Tak neváhaj a navštív nás :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Kollárova 20; 917 01  Trnava
Vítame Ťa vo svete Sushi. Sortiment jedál sushi, teplé jedlá, dezerty, čínska, thajská či japonská kuchyňa čaká na teba. Špecialitou našej reštaurácie je tzv. bežiace sushi ako jediné na Slovensku - jedlo, ktoré ja na točiacom páse popri boxoch na sedenie, a Ty si ktorékoľvek z jedál môžeš jednoducho zobrať. Reštaurácia je podľa spôsobu podávania jedál rozdelená na dve časti. Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, 15:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba. Počas dňa od 10:30 do 21:00 h si môžeš vyberať sushi, teplé jedlá a dezerty z ponuky denného menu, ktoré Ti aj zabalíme so sebou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Pekárska 39; 917 01 Trnava
Klimatizovaný podnik sa nachádza v centre mesta. Interiér je v drevennom sedliackom štýle s poschodím.

Zábavné centrum - na Gastromenu.sk
Sladovnícka 15; 917 01 Trnava
Laser Game je úžasná moderná tímová hra. Nepoznáte? Čítajte ďalej! Pokiaľ chcete skúsiť niečo nové, nový typ zábavy, pri ktorej sa kráľovsky pobavíte a zároveň si zašportujete, Laser Game je ideálnou voľbou! Beháte v Aréne, v ktorej je okrem osvetlených prekážok takmer dokonalá tma, okolo vás hustá hmla, krčíte sa za prekážkami a strieľate po ostatných protihráčoch, ktorých sa snažíte zasiahnuť skôr, než oni zasiahnu vás. A to všetko v sprievode vami vybratej hudby! V Aréne sú osvetlené iba prekážky, medzi ktorými sa skrývate. Zásah od protihráča vôbec nebolí, pretože sú zásahy snímané pomocou elektroniky na veste, ktorú máte na sebe. Laser Game je teda celkom bezpečná hra vhodná pre všetky vekové skupiny – pre deti od 5 rokov, študentov, rodiny s deťmi, firemné teambuildingy, oslavy, alebo ako originálna zábava s kamarátmi. Hrá u nás celá Trnava!

Penzión - na Gastromenu.sk
č.d. 129; 919 61 Ružindol
Náš rodinný penzión s reštauráciou sa nachádza v obci Ružindol, ktorá je jednou zo zástavok Malokarpatskej vínnej cesty. V našej klimatizovanej reštaurácii si môžete pochutnať na výborných jedlách z jedálneho lístku ktorý je obohatený dennými ponukami z čerstvých potravín. Veľkou obľubou sú i denné menu ktoré sa podávajú i počas víkendov. Spoločenská sala je ideálna na rôzne spoločenské akcie: svadby, plesy, vianočné párty, rodinné oslavy, firemné podujatia, prezentácie, smútočné posedenia. Ponúkame aj ubytovanie vo vkusne zariadených a dobre vybavených izbách (minibar, TV, satelit, Wifi- free, klíma). Ponúkame i kompletné cateringové služby. Blízke i vzdialenejšie okolie Ružindolu je ako stvorené na prechádzky, turistiku alebo cyklistiku.

Kaviareň - na Gastromenu.sk
Starohájska 9; 917 01 Trnava
Kaviareň + vináreň a bar je dizajnovým klenotom patriaci medzi novodobé moderné gastro prevádzky. Našou skvelou kávou Reserva a výberom kvalitných vín ako je hlavne slovenské vinárstvo Golguz, a ďalších niekoľko svetových vinných značiek sa snažíme zaujať tvojho náročného gurmánskeho ducha. Kde aj namiešaním niekoľkých alko aj nealko kokteilov, sa naša ponuka pre teba stáva tou najzaujímavejšou. V našom priestore sa prezentujú aj rôzny kreatívny umelci, ktorí vystavujú svoje diela a tým tématicky dotvárajú kolorit interiéru. Zaujímavosťou je určite aj naša požičovňa kníh, kde vzájomným požičiavaním môžeš u nás nájsť niečo nové. V ponuke máme aj rôzne torty, zákusky a muffiny. Našimi raňajkami (brunchom), ktoré sa skladajú z rôznych pomazánok, bagety, ovocného freshu a kávy sa snažíme vyplniť aj túto časť dňa. Aby si správne naštartovaný, úspešne prešiel svojim celým dňom. Good luck! Príď a zostaň s nami v spojení. WIFI Free. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Piváreň - na Gastromenu.sk
Nižňanského 15; 919 27 Brestovany
Pohostinstvo sa nachádza v centre obce Brestovany. V čase obedov si máš možnosť vybrať z našej ponuky obedného menu. U nás si môžeš zorganizovať svoju súkromnú párty, kde podmienky treba dohodnúť na tel. čísle: 0335596645

Wok & Sushi reštaurácia - na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 9; 91701 Trnava
Nachádzame sa v obchodnom dome Jednota v Trnave na 1. poschodí. Vstup je z vnútra, ale aj priamo z Trojičného námestia. Sme reštaurácia, kde si z našej bohatej ponuky určite vyberiete. U nás zažijete ten pravý gastronomický zážitok. Tešíme sa na vás! :-)

Hotel - na Gastromenu.sk
Kapitulská 12; 917 01 Trnava
Trojhviezdičkový hotel sa nachádza v historickom centre Trnavy a ponúka okrem príjemného prostredia aj výhľad na starobylé hradby, ktoré kedysi chránili kráľovské mesto. V okolí hotela je veľa zelene a je v tichej lokalite mesta. V našej reštaurácii si môžete pochutnať na rôznych špecialitách slovenskej a medzinárodnej kuchyne, posedieť si v Café bare pri vôni kávy, čaji, prípadne ochutnať rôzne druhy miešaných nápojov. Využiť aj naše ubytovanie, ktoré je zariadené v modernom štýle. Otváracie hodiny reštaurácie sú po. - št. od 10:30 do 22:00 hod., pia., so., ne. od 10:30 do 24:00 hod. Otváracie hodiny Café baru sú po - št. od 08:00 do 22:00 hod., pia., so. od 08:00 do 24:00 hod., ne od 10:00 do 22:00 hod. Ponúkame možnosť poriadať rodinné oslavy, svadby, semináre, firemné večierky, školenia v priestoroch nášho hotela, ale aj formou cateringu, t. j. poskytovanie reštauračných služieb v priestoroch vybraných mimo nášho podniku s použitím nášho hotelového servisu (príbory, porcelán), s našim personálom a našou kuchyňou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Družstevná 716; 919 21 Zeleneč
Radi Vás privítame v našej reštaurácii na Družstevnej ulici v Zelenči. Očakávajte množstvo gurmánskych zážitkov? Pečieme pizzu v murovanej peci na dreve. Neváhajte a objednajte si výbornú pizzu, alebo nás príďte navštíviť do reštaurácie. Tešíme sa na Vás! V našej reštaurácii si môžete oddýchnuť v našom relaxačnom parku s jazierkom a fontánou. Zažiť dobrodružstvo návštevou našej mini farmy, kde sú väčšinou samé prežúvavce ako lamy, ťavy, kengury, osle, kozy, vietnamské prasiatka. Rôzne vtáky, pštrosy, vlasaté sliepky, veverice a mnoho ešte ďalšieho. V letných mesiacoch poriadame vonku na terase rôzne grilovačky, ktoré sú spestrené živou hudbou. Pre deti máme k dispozícii ihrisko aj s kolotočom.

Bar - na Gastromenu.sk
Halenárska 13; 917 01 Trnava
Zdravia ťa Lukáš a Matúš. Príď na drink! To je zvolanie, ktoré potrebuješ počuť v tomto uponáhľanom svete. Z nášho širokéko sortimentu nealka, ľahodnej kávy Lavaza a značkového alkoholu, si vyberieš to, čo potrebuješ na doplnenie tvojej ďalšej energie. Dokonca ti pripravíme ovocný fresh, šitý tebe na mieru. V ponuke máme aj kvalitné cigary. Sme team, krorý ťa svojimi dlhoročnými skúsenosťami z pohostinskej činnosti doma aj zo zahraničia, rád privíta v našom bare Marina - Base. Tak čo, prídeš na drink?

Rýchle občerstvenie - na Gastromenu.sk
Pekárska 14; 917 01 Trnava
Nachádzame sa na Pekárskej ulici vo dvore Tirna. Našou jedinečnou ponukou ako sú burgre, tortily a nugety sa prezentujeme už pri veľa našich spokojných zákazníkov, kde aj ty sa môžeš stať jedným z nich. Príď ochutnať a uvidíš sám. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
SNP 115; 919 04 Smolenice
Náš bufet sa nachádza v centre Smoleníc na hlavnom ťahu do Bratislavy.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
Štefánikova 9; 91701 Trnava
Jedáleň Mária sa nachádza v centre mesta Trnava na Štefánikovej ulici za mestskou vežou. Môžete si vybrať z ponuky 5 denných menu ako aj stálej a každodennej ponuky. Príďte a určite si vyberiete z našej bohatej ponuky. Tešíme sa na Vás! :-)

Donáška - na Gastromenu.sk
Átriová 3; 91701 Trnava
Sme len rozvoz a rozvážame široké okolie Trnavy

On-line donáška už čoskoro uzrie svetlo sveta na Gastromenu.sk

Titulok je taký biblický, ale prečo nie :-). Po, a musím povedať, dlhej ceste, sa konečne bude na Gastromenu.sk donáška objednávať on-line! Čo to znamená? Jednoducho si jednotlivé j...
19.01.2019 17:54:01
» čítaj ďalej

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Denne až do záverečnej

Denne až do záverečnej si môžeš vybrať z našej domácej ponuky a to aj po zatvorení našej kuchyne. * Hydino...
» čekuj
Aktualizované: 20.01.2019
Pub-Pizza-Restaurant-Havran

Tenis café

Prijmeme pizzéra do nášho podniku

Prijmeme pizzéra, na TPP, výborný kolektív, robí sa dlhý a krátky týždeň od 9:00 do 22:00, plat 1.100,- € v ...
» čekuj
Aktualizované: 16.01.2019
Reštaurácia: Tenis café Reštaurácia: Tenis café Reštaurácia: Tenis café

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Príjmeme brigádnika / brigádničku

Do našej reštaurácie Havran Pub príjmeme brigádnika / brigádničku na obsluhu. Bližšie informácie priamo u obsl...
» čekuj
Aktualizované: 16.01.2019
Pub-Pizza-Restaurant-Havran

Treeclub bar & restaurant

VALENTÍNSKA párty 16.2.2019

S priateľmi či s partnerom, neseďte doma a príďte sa zabaviť na VALENTÍNSKU párty!!! Naštartuje vás welcome d...
» čekuj
Aktualizované: 14.01.2019
Treeclub-bar--and--restaurant

Hotel Koliba

XVII. ročník Valentínskeho plesu

ktorý sa uskutoční v Hoteli Koliba 15.02.2019. Začiatok plesu je o 20:00 h. Počas plesu Vám budú hrať hudobné ...
» čekuj
Aktualizované: 14.01.2019
Hotel-KolibaRychlovka Burgers Rychlovka Burgers
Obedné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

Reštaurácia - Pub-Pizza-Restaurant Havran
Kultúrny dom - SNP 87, 919 04 Smolenice

1
4,50 €
mäsité
Zeleninová polievka s mrveničkou 1,3
Kuracie kúsky na nivovej omáčke,1/2 ryža,1/2 hranolky 1,7
2
4,50 €
mäsité
Zeleninová polievka s mrveničkou 1,3
Slovenské bravčové risotto so syrom,kyslá uhorka 1,7
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0335586488  Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Reštaurácia Bono
Bratislavská 15, 917 02 Trnava

1
3,80 €
mäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Bravčové plátky á la sviečková
160 g. knedľa
2
3,80 €
mäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Kurací perkelt na smotane
180 g. cestovina/malé kolienka/
3
3,80 €
mäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Bravčový rezeň v cesnakovom cestíčku
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
4
3,80 €
mäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Zapekané kuracie prsia s plátkovým syrom, slaninou a vajíčkom
180 g. ryža
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
5
3,80 €
mäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
350 g. Rizoto s kuracím mäsom, hráškom , kukuricou, mrkvičkou a syrom, uhorka
6
3,80 €
bezmäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Vyprážaný syr
200 g. varené zemiaky
50 g. tatárska omáčka
7
3,80 €
dietné
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
300 g. Zeleninový šalát s tromi druhmi syra, cesnakový dressing, toast
8
3,80 €
mäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
400 g. Bryndzové halušky so slaninou a pravou slovenskou bryndzou
9
3,80 €
mäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Vyprážaný bravčový rezeň
200 g. zemiakový šalát s majonézou
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0907556100, 0904646675  Prajeme Vám dobrú chuť!Šalát zdarma platí len pri konzumácii v reštaurácii,na rozvoz sa účtuje 0,20 €. Rozvoz robíme od 4 ks obedov,len zazmluvneným firmám.
Reštaurácia - History pizzéria, café bar, disko
Trojičné námestie 11, 917 01 Trnava

1
5,50 €
mäsité
0,33l Brokolicový krém s krutónmi 1,3,7,
350g Grilované a pečené špecialitky (rebrá ,krídla, koleno) 100g peč. zemiak,pikant omáčka1,10,12
2
4,50 €
mäsité
250g Rizoto s pórom,šampiňónmi a kuracím mäsom 1,7,
3
4,50 €
mäsité
120g Vypražaný bravčový alebo kurací rezeň 100g hranolky 1,3,7,12
4
4,50 €
mäsité
300g Pizza Regina 1,3,7,
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0335514088  Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Treeclub bar & restaurant
SNP 87, 919 04 Smolenice

1
4,50 €
dietné
Karfiolový krém, krutóny 0,33l (1,3,7)
Kurací steak na bylinkovom masle, brokolica na pare, miešaný šalát 130g/150g/50g (1,3,7)
2
4,50 €
mäsité
Karfiolový krém, krutóny 0,33l (1,3,7)
2. Plnené bravčové karé s klobáskou, volské oko, dusená ryža, kyslé uhorky 130g/150g/50g (1,3,7)
3
3,90 €
mäsité
Karfiolový krém, krutóny 0,33l (1,3,7)
Špagety Carbonara, parmezán 300g (1,3,7) 3,90€
4
10,90 €
mäsité
Karfiolový krém, krutóny 0,33l (1,3,7)
Double star burger (žemľa, 2x hovädzie mäso, syr, dresing, zelenina) podávaný s cibuľovými krúžkami, BBQ omáčkou a miešaným šalátom 300g/150g (1,3,4,7,10)
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0950332332  Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Cena denného menu je uvedená aj s polievkou. Ak si prajete menu bez polievky, cena je nemenná. Samostatná polievka je za cenu 1,60 €. Prajeme Vám dobrú chuť!
Hotel - Hotel Barbakan****
Štefánikova 11, 91701 Trnava

1
5,40 €
mäsité
1/4l Hráškový krém s krutónami (1,7)
100g Plnený kurací rezeň so šunkou a so syrom (1,3,7)
150g Zemiakové pyré (7)
2
5,40 €
mäsité
1/4l Hráškový krém s krutónami (1,7)
100g Bravčový steak so slaninkou a s volským okom (1,3)
150g Varené zemiaky
Kapustový šalát
3
5,40 €
mäsité
1/4l Hráškový krém s krutónami (1,7)
100g Kurací perkelt (1,7)
100g Domáce halušky (1,3)
4
4,90 €
bezmäsité
1/4l Hráškový krém s krutónami (1,7)
100g Vyprážaný syr (1,3,7)
100g Hranolky, tatarská omáčka (3,7)
5
7,40 €
mäsité
1/4l Hráškový krém s krutónami (1,7)
120g Viedenský bravčový rezeň (1,3,7)
150g Varené zemiaky, zeleninové obloženie
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0905285329  Prajeme Vám dobrú chuť.
Reštaurácia - Zbojnícke Bašty
Horné Bašty 4, 917 01 Trnava

1
4,10 €
mäsité
0,33l Hŕstková, 1
120g Bravčové pliecko na slaninke, tarhoňa, 1
2
4,10 €
mäsité
120g Zapekané kuracie prsia s nivou a šunkou, ryža, 1, 3, 4
3
4,10 €
mäsité
120g Plnená paprika, varené zemiaky, 1
4
4,10 €
bezmäsité
120g Vyprážaný karfiol, varené zemiaky, tatarská omáčka, 1, 2, 3
Denné menu podávame od: 11:00 do: 15:00  
Rezervácie: 0905612368   Ku každému menu podávame DOMÁCI KOLÁČ ZDARMA!!! Každý deň Vám v čase denného menu ponúkame: Vyp. kurací / bravčový rezeň, opek. zemiaky / ryža, obloha v cene 4,10 €. ALERGÉNY SÚ UVEDENÉ NA DRUHEJ STRANE JEDÁLNEHO LÍSTKA.
Reštaurácia - Tenis café
Sokolská 51, 919 43 Cífer

1
1,10 €
bezmäsité
Hŕstková polievka s koreňovou zeleninou 0,33l alergén múka
2
3,20 €
mäsité
Kuracie prsia 120g s kuriatkovou omáčkou
Ryža 180g
3
3,20 €
mäsité
Pečená klobása 120g, šošovicový prívarok, chlieb 2ks
4
2,90 €
bezmäsité
Pečené buchty s džemom 4ks
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0335599195, 0903751732  Alebo do vypredania.
Reštaurácia - Reštaurácia K&H
Štúrova 3, 919 04 Smolenice

1
4,00 €
mäsité
0,33 l. Richtárska, 1 chlieb
Srbský kurací plátok/100g/,ryža, uhorka
2
4,00 €
mäsité
0,33 l. Richtárska, 1 chlieb
Čevapčiči /125 g./, opekané zemiaky/horčica,cibuľka/
3
4,00 €
mäsité
0,33 l. Richtárska, 1 chlieb
Vyprážaný bravčový rezeň /100g/,opekané zemiaky, šalát z kyslej kapusty
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0335586244, 0905205391  Prajeme Vám dobrú chuť!
Pizzéria - Zemo pizzéria
Kalinčiakova 1, 917 01 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33l Zeleninová polievka s mrveničkou
100g Zapekaný kurací rezeň s broskyňou, šunkou a syrom, ryža
250g Penne carbonara
250g Zeleninový šalát s kuracím mäsom, pizza chlieb
2
4,90 €
mäsité
Pizza menu
350g Syrová s olivami
350g Prosciutto
350g Margarita
3
4,90 €
mäsité
Náhradné menu
100g Kuracie na šampiňónoch, ryža
100g Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky
100g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0918880672  Prajeme Vám dobrú chuť!
Penzión - Penzión Grand ***
T. Vansovej 7, 917 01 Trnava

1
4,10 €
mäsité
Rajčinová s mrveničkou (1)
Zapekané kuracie prsia s ananásom ,ryža (1,7)
2
4,10 €
mäsité
bravčový rezeň v kápiovom cestíčku ,varené zemiaky ,tatarka (1,3,7)
3
4,10 €
mäsité
Miešaný šalát s tuniakom a olivami ,toast (1)
4
6,50 €
mäsité
VIP- Bacon burger ,hranolky ,tatarka-kečup (1,3,7)
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0905749538, 0335333687  Náhrada za menu: Vyprážaný syr a iné jedlá podľa dohody.
Reštaurácia - Lovecká koliba u Michala
Bratislavská 19, 917 02 Trnava

1
3,90 €
mäsité
0,33l Maďarská zeleninová polievka s hráškom
120g Cíferský bravčový rezeň (šunka, šampiňóny, syr smotana)
150g opekané zemiaky
2
3,90 €
mäsité
0,33l Maďarská zeleninová polievka s hráškom
120g Grilovaný kurací plátok so zapekanou brokolicou so syrom a brokolicovou omáčkou
150g ryža
3
3,90 €
mäsité
0,33l Maďarská zeleninová polievka s hráškom
120g Segedínsky guláš
180g knedľa
4
3,90 €
mäsité
0,33l Maďarská zeleninová polievka s hráškom
120g Pikantné kuracie soté
150g tarhoňa, kyslá uhorka
5
3,90 €
mäsité
0,33l Maďarská zeleninová polievka s hráškom
350g Bryndzové halušky so slaninkou
6
3,90 €
bezmäsité
0,33l Maďarská zeleninová polievka s hráškom
120g Vyprážaný hermelín
150g hranolky, tatárska omáčka
7
3,90 €
bezmäsité
0,33l Maďarská zeleninová polievka s hráškom
300g Ovocné guličky s vanilkovým krémom a horúcim ovocím
8
2,40 €
mäsité
0,5l Kapustnica s údeným kolenom a klobáskou + 2 ks chlieb
0,33l Kapustnica s údeným kolenom a klobáskou k dennému menu za príplatok 0,80 €
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0907329792  Objednávky prijímame na tel. č. 0907 329 792 do 10:00. Cena dovozu je pre 1 obed = 2 €, 2 obedy = 1 €, 3 a viac obedov = zdarma.
Reštaurácia - Bistro Pizza Exxpres
Dohnányho 2, 917 02 Trnava

1
4,65 €
bezmäsité
0,33L Lusková kyslá so zemiakmi /1,7/
2
4,65 €
mäsité
100g Bravčové karé plnené slivkami, 150g šťuchané zemiaky /1/
3
4,65 €
bezmäsité
100g Vyprážané šampiňóny, 150g hranolky, 50g domáca tatarská omáčka /1,3,7,10,12/
4
4,65 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha /1,3,7/
5
4,65 €
mäsité
250g Penne Carbonara /smotana, slanina, šunka, eidam//1,3,7/
6
4,65 €
mäsité
500-600g Pizza Calzone /tomato, šunka, slanina, šampiňóny, oregano, eidam//1,3,7/
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0948489489  Prajeme Vám dobrú chuť!
Samoobslužná jedáleň - San Lorenzo
Vajanského 22, 917 01 Trnava

1
4,40 €
mäsité
0,33l Brokolicová so zemiakmi (1,3)
0,33l Ostrokyslá polievka
120g/180g Jemne pikantné bravčové ragú s hríbkami, jazmínová ryža (1,7)
2
4,40 €
mäsité
0,33l Brokolicová so zemiakmi (1,3)
0,33l Ostrokyslá polievka
120g/200g Talianske Capresse kuracie prsia (mozzarella, rajčina), varené zemiaky (7)
3
3,90 €
mäsité
0,33l Brokolicová so zemiakmi (1,3)
0,33l Ostrokyslá polievka
200g/200g Syrovo-šunkový špíz, varené zemiaky, tatárska omáčka (1,3,7)
4
3,90 €
bezmäsité
0,33l Brokolicová so zemiakmi (1,3)
0,33l Ostrokyslá polievka
400g Zapečená bretónska zelenina s pórkom a maslovou tekvicou so zemiakmi a syrovým bešamelom (3)
5
3,90 €
mäsité
0,33l Brokolicová so zemiakmi (1,3)
0,33l Ostrokyslá polievka
400g Pizza Prosciutto Funghi (1,3,7)
6
5,20 €
mäsité
0,33l Brokolicová so zemiakmi (1,3)
0,33l Ostrokyslá polievka
150g/200g Morčací šašlík so zeleninovou ryžou
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0917716701  Cena menu je vrátane polievky a šalátu. Cena menu bez polievky je -0,30 Eur. Cena polievky bez menu je 1,00 Eur. Ku každému menu v reštaurácii 2 dcl citronády a malý dezert zdarma. Rozvoz jedál na t.č. 033 5586014 (objednávky od 7,30 do 20,00 hod., rozvoz denného menu je od 11,00 hod. do 21.00 hod.). Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Zmena jedálneho lístka vyhradená. Minimálna objednávka 2x denné menu, rozvoz 1,00 Eur. Všetky jedlá sú zahusťované s kukuričným škrobom. XXL menu (za doplatok 1,00 Eur o tretinu väčšia porcia). NOVINKA: Rozvoz denného menu do 21.00 hod.(posledná objednávka o 20,00 hod.)
Bistro - Saigon
Študentská 29, 917 01 Trnava

1
3,80 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l gazdovská cesnačka, chlieb (1)
Menu polievka: 0,33l pórková s krúpkami (1,3)
150g bravčový pikantný guláš, knedľa (1,7)
2
3,80 €
bezmäsité
Desiatová polievka: 0,33l gazdovská cesnačka, chlieb (1)
Menu polievka: 0,33l pórková s krúpkami (1,3)
250g Zeleninové rizoto, kapustový šalát (1,3,7)
3
1,20 €
bezmäsité
Desiatová polievka: 0,33l gazdovská cesnačka, chlieb (1)
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0911369109  Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Reštaurácia Sessler
Pri kalvárii 17, 917 01 Trnava

1
5,10 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l gazdovská cesnačka, chlieb (1)
Menu polievka: 0,33l pórková s krúpkami (1,3)
150g cíferský zapekaný rezeň, opekané zemiaky, obloha (1,7)
2
4,60 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l gazdovská cesnačka, chlieb (1)
Menu polievka: 0,33l pórková s krúpkami (1,3)
150g bravčový pikantný guláš, knedľa
3
4,60 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l gazdovská cesnačka, chlieb (1)
Menu polievka: 0,33l pórková s krúpkami (1,3)
250g Zeleninové rizoto, kapustový šalát (1,3,7)
4
4,60 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l gazdovská cesnačka, chlieb (1)
Menu polievka: 0,33l pórková s krúpkami (1,3)
350g Zeleninový šalát s kravským syrom, toast (1,7)
5
8,20 €
mäsité
Polievka podľa dennej ponuky
450g pečená hus, dusená červená kapusta, 2ks lokša (1,7)
6
1,50 €
bezmäsité
Desiatová polievka: 0,33l gazdovská cesnačka, chlieb (1)
Denné menu podávame od: 10:30 do: 14:00  
Rezervácie: 0911700346  Alebo do vypredania. Rozvoz menu od 10:00 - 14:00. Minimálna hodnota objednávky 5,- €. Obal na menu a rozvoz vrámci Trnavy je zdarma. Dobrú chuť želá kolektív reštaurácie Sessler.
Samoobslužná jedáleň - Best food
Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie, 91701 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33 l Francúzska polievka 1,3
100/64 g Bravčové karé na srbský spôsob, zemiaky, uhorka 1
0,2 l nealko
2
4,20 €
mäsité
0,33 l Francúzska polievka 1,3
100/63 g Znojemské hovädzie mäso, tarhoňa 1
0,2 l nealko
3
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Francúzska polievka 1,3
450 g Sójové plátky na prírodno, 1/2 dusená zelenina, 1/2 ryža 1,3
0,2 l nealko
4
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Francúzska polievka 1,3
320 g Palacinky s džemom a čokoládovou polevou 1,3,7
0,2 l nealko
5
4,20 €
dietné
0,33 l Francúzska polievka 1,3
300 g Listový šalát s čerstvou zeleninou, nivou a hruškou, dressing 1,7
0,2 l nealko
Denné menu podávame od: 11:00 do: 13:00  
Rezervácie: 0333245252  
Pizzéria - Pizza & restaurant Halenár
SNP 298/67, 919 04 Smolenice

1
4,50 €
mäsité
Polievka:Zemiakový krém(7)
1.Zapekaný kurací filet so šunkou a syrom,ryža,čalamáda(7)
2
4,50 €
mäsité
Polievka:Zemiakový krém(7)
1.Pizza:klobása,vajce,syr(1,3,7)
3
3,90 €
mäsité
Polievka:Zemiakový krém(7)
1.Hovädzí plátok s chrenovou omáčkou,knedľa(1,7)
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0907730343  Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Corinthia
Bučany 120, 919 28 Bučany

1
4,20 €
mäsité
Šošovicová sladká so zemiakmi
Balatónska špecialita,ryža
2
4,20 €
mäsité
Šošovicová sladká so zemiakmi
Prírodný kurací gordon blue,1/2ryža 1/2hranolky
3
4,20 €
bezmäsité
Šošovicová sladká so zemiakmi
Vyprážaný encián,varené zemiaky,tatárska omáčka
4
4,20 €
mäsité
Šošovicová sladká so zemiakmi
Zeleninový šalát s kuracou rolkou,balzamico,toast
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0948169688  Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Running Sushi
Kollárova 20, 917 01  Trnava

1
5,50 €
mäsité
Švédske stoly (pozri fotografie v našej prezentácii)
2
9,90 €
mäsité
Running food & sushi (pozri v našej prezentácii video)
Denné menu podávame od: 10:00 do: 15:00  
Rezervácie: 0335583473, 0903509182  Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba.
Reštaurácia - Steak House
Pekárska 39, 917 01 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,25 l Zelerová 1*
100 g Mexické kuracie soté, ryža 1*
2
3,60 €
mäsité
0,25 l Zelerová 1*
250 g Cestoviny Carbonara 1*,7*
3
5,50 €
mäsité
0,25 l Zelerová 1*
120 g Grilované bravčové karé, nivová omáčka, opekané zemiaky
Denné menu podávame od: 11:00 do: 15:00  
Rezervácie: 0335515887  Gramáž príloh: ryža, zemiaky, cestovina, knedľa 150 g, omáčka 0,1 dcl. Každý deň v ponuke: 100 g Vyprážaný hydinový rezeň, varené zemiaky, polievka v cene 4,20 €, 100 g Vyprážaný syr, varené zemiaky, tatárska omáčka, polievka v cene 4,20 €! Prajeme Vám dobrú chuť! 1*- 14*označené alergény: l. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce, 3. Vajcia, 4. Ryby, 5. Arašidy, 6. Sójové zrná, 7. Mlieko, 8. Orechy, 9. Zeler, 10. Horčica, 11. Sezamové semená, 12. Kysličník siričitý a siričitany, 13. Vlčí bôb, 14. Mäkkýše
Penzión - Penzión Rosenthal
č.d. 129, 919 61 Ružindol

1
4,80 €
mäsité
Rajčinovo-kapustová polievka 0,33 L. Obsahuje 1
Pečené bravč. stehno zbojnícke, ryža, uhorka. Obsahuje 1
2
4,80 €
mäsité
Rajčinovo-kapustová polievka 0,33 L. Obsahuje 1
Kurací steak marinovaný v šalvii, nivová omáčka, pečené zemiaky. Obahuje 1,7
3
4,50 €
bezmäsité
Rajčinovo-kapustová polievka 0,33 L. Obsahuje 1
Dukátové buchtičky s vanilkovým krémom. Obsahuje 1,3,7
Denné menu podávame od: 10:00 do: 15:00  
Rezervácie: 0335549312  Prajeme Vám dobrú chuť. Alergény: 1. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce a výrobky z nich, 3. Vajcia a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašidy a výrobky z nich, 6. Sójové zrná a výrobky z nich, 7. Mlieko a výrobky z neho, 8. Orechy, 9. Zeler a výrobky z neho, 10. Horčica výrobky z nej, 11. Sezamové semená a výrobky z nich, 12. Oxid siričitý, 13. Vlčí bôb a výrobky z neho.
Wok & Sushi reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi
Trojičné námestie 9, 91701 Trnava

1
5,99 €
mäsité
Bufet - švédske stoly
2
9,99 €
mäsité
Bufet - švédske stoly + wok + sushi
Denné menu podávame od: 10:00 do: 21:00  
Rezervácie: 0910968889  
Piváreň - Hostinec u Jozefa
Nižňanského 15, 919 27 Brestovany

1
2,90 €
mäsité
Frankfurtská
Bravčové na rasci, ryža
Denné menu podávame od: 11:00 do: 15:00  
Rezervácie: 0335596645  Prajeme Vám dobrú chuť!


Tvoj portál do sveta gastronómie, relaxu, ubytovania a zábavy 

O nás

Kontakty Gastromenu.sk

Vstup pre klientov

 

 

 

Zostaň v spojeníNaši partneri
ranislav Brežák - Instagram Vinotéky & vinárne Trnava - Live Lionel penzión

Webmaster: » WGM, s.r.o. - all rights reserved