logo-www.gastromenu.sk

Tvoj portál do sveta gastronómie, relaxu, ubytovania a zábavy

Prihlásenie - klientVýnimočné slovenské potraviny z vlastných fafiem - Farm Foods
Nový na Gastromenu.sk
Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Hviezdoslava 8; 922 42 Madunice

Reštaurácia s ubytovaním je novým gurmánskym pulzom v obci Madunice, kde doteraz táto oblasť až zívala prázdnotou po kvalitných službách v gastronómii. Team...

Ponuka podniku

Penzión - na Gastromenu.sk
č.d. 129; 919 61 Ružindol
Náš rodinný penzión s reštauráciou sa nachádza v obci Ružindol, ktorá je jednou zo zástavok Malokarpatskej vínnej cesty. V našej klimatizovanej reštaurácii si môžete pochutnať na výborných jedlách z jedálneho lístku ktorý je obohatený dennými ponukami z čerstvých potravín. Veľkou obľubou sú i denné menu ktoré sa podávajú i počas víkendov. Spoločenská sala je ideálna na rôzne spoločenské akcie: svadby, plesy, vianočné párty, rodinné oslavy, firemné podujatia, prezentácie, smútočné posedenia. Ponúkame aj ubytovanie vo vkusne zariadených a dobre vybavených izbách (minibar, TV, satelit, Wifi- free, klíma). Ponúkame i kompletné cateringové služby. Blízke i vzdialenejšie okolie Ružindolu je ako stvorené na prechádzky, turistiku alebo cyklistiku.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Nachádzame sa priamo v centre mesta na hlavnom Trojičnom námestí v "Zelenom dome" v Trnave. Reštaurácia, pizzéria je situoavaná v historických pivničných priestoroch, kde bar a kaviareň je na prízemí s veľkými terasami z obidvoch strán, ako z hlavnej ulice tak aj priamo z Trojičného námestia. Cez víkendy poriadame diskotéky, ktoré sú známe skoro každému trnavskému obyvateľovi.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpečuje aj rozvoz obedov pre okolité firmy. Prevádzka dokáže zabezpečiť aj stravovanie vo Vašich príbytkoch s komplet servisom. Všetko je na objednávku. V podniku môžete využiť aj malú herňu s výhernými automatmi. V letných mesiacoch sa otváracie hodiny upravujú vedúcim prevádzky. V sobotu v čase od 18:00 - 21:00 h pečieme pizzu, na ktorej si pochutí každý náš hosť. Dobrú chuť!

Hotel - na Gastromenu.sk
Štefánikova 11; 91701 Trnava
Reštaurácia sa nachádza priamo v historickom centre mesta. Trnava (maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau, lat. Tyrnavia) je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska. Leží v centre Trnavskej pahorkatiny v nadmorskej výške 146 m n. m., vo vzdialenosti 45 km severovýchodne od Bratislavy. Kedže Trnava je na Slovensku jedným z najdôležitejších centier rímsko-katolíckej cirkvi a stojí tu množstvo jej kostolov, dostala prezývku „Malý Rím“. Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan**** Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
Vajanského 22; 917 01 Trnava
Radi Vás privítame v našom podniku Restaurant and Caffe San Lorenzo s novým majiteľom a novým personálom, ktorí Vás rád obslúži.

Pizzéria - na Gastromenu.sk
Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Pri kalvárii 17; 917 01 Trnava
Reštauračná piváreň Sessler je tým, čo hľadáš pre svoj oddych. Zaujímavou ponukou našich jedál a hlavne ponukou pív, ktoré dlhodobou skúsenosťou pre teba produkujeme, zamestná tvoju myseľ, a ty sa rozhodujúc v spleti viacerých ponúk, vyberieš si práve nás. Našou značkou Sessler si získavame aj tvoje gurmánske srdce, kde len tvojou návštevou môžeš potvrdiť náš zámer. Kuchárska dovednosť a hlavne majstrovstvo nášho hlavného pivného majstra je originalitou, ktorú musíš u nás zažiť. Značka je značka, a my s maximálnou pokorou sa tešíme na tvoju gurmánsku návštevu, kde nás ohodnotíš tvojou recenziou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Naša reštaurácia sa nachádza v centre mesta. V obchodnej uličke, ktorá patrila medzi najdôležitejšie v celej histórii Trnavy. V našej reštaurácii si vždy vychutnáš domáce dobroty. Treba jesť, aby sa žilo a nie žiť, aby sa jedlo.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bratislavská 15; 917 02 Trnava
Naša reštaurácia vás zaujme nie len interiérom, v ktorej poriadame spoločenské akcie ako sú rôzne rodinné oslavy, promócie, atď., ale hlavne výborným jedlom, ktoré pripravujú s láskou naši kuchári. Varíme trendy a zdravo. Veľkou výhodou je naše parkovanie pred reštauráciou. Rozvážame aj denné - obedové menu do firiem. Podmienky treba dohodnúť na tel. č.: 0907 556 100, 0904 646 675

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Sokolská 51; 919 43 Cífer
Našu reštauráciu nájdeš v obci Cífer len 10 km od mesta Trnava. Navštív nás a my sa ti odmeníme vynikajúcou domácou kuchyňou a pizzou, známou svojou jedinečnosťou. Pizza, kde ručne spracované cesto po upečení je tak lahodné, že tvojim gurmánskym zážitkom sa budeš môcť pochváliť pred svojimi kamarátmi. V našom športovom areále sú ti k dispozícii 3 tenisové antukové kurty aj s umelým osvetlením, ktoré môžeš využiť do 23:00 hod (4,- € na 1 hod.) Nezabudli sme ani na našich najmenších. Na detskom ihrisku so šmykľavkou sa naše ratolesti do sýtosti zabavia. Sme stvorení aj na organizovanie tvojich rodinných osláv, kde podmienky si môžeš dohodnúť priamo v reštaurácii alebo na našich uverejnených kontaktoch.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Pekárska 39; 917 01 Trnava
Klimatizovaný podnik sa nachádza v centre mesta. Interiér je v drevennom sedliackom štýle s poschodím.

Kaviareň - na Gastromenu.sk
Starohájska 9; 917 01 Trnava
Kaviareň + vináreň a bar je dizajnovým klenotom patriaci medzi novodobé moderné gastro prevádzky. Našou skvelou kávou Reserva a výberom kvalitných vín ako je hlavne slovenské vinárstvo Golguz, a ďalších niekoľko svetových vinných značiek sa snažíme zaujať tvojho náročného gurmánskeho ducha. Kde aj namiešaním niekoľkých alko aj nealko kokteilov, sa naša ponuka pre teba stáva tou najzaujímavejšou. V našom priestore sa prezentujú aj rôzny kreatívny umelci, ktorí vystavujú svoje diela a tým tématicky dotvárajú kolorit interiéru. Zaujímavosťou je určite aj naša požičovňa kníh, kde vzájomným požičiavaním môžeš u nás nájsť niečo nové. V ponuke máme aj rôzne torty, zákusky a muffiny. Našimi raňajkami (brunchom), ktoré sa skladajú z rôznych pomazánok, bagety, ovocného freshu a kávy sa snažíme vyplniť aj túto časť dňa. Aby si správne naštartovaný, úspešne prešiel svojim celým dňom. Good luck! Príď a zostaň s nami v spojení. WIFI Free. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Kultúrny dom - SNP 87; 919 04 Smolenice
Prezentujeme sa kvalitnou gastronómiou, kde skúsenosti na poli piva a tiež vína, je len tým malým začiatkom, ktorým ťa chceme šokovať. Náš kuchár, ktorý (a zober v potaz, že je to vlastne tým ľudí) odvádza v našich štýlovo zariadených priestoroch, profesionálnu a hlavne zážitkovú gastronómiu. Kde jedlo je tým potešením, ktoré vyhľadávaš, že drinky sú tým, ktoré ťa prinútia sa na chvíľu zastaviť nad dennými problémami. Tvojou návštevou, to je vlastne jednoduché vyslobodenie od každodenných problémov, vlastne riešiš svoj stres. Nie sme lekári, sme Pub-Pizza-Restaurant Havran! Volaj svojich kámošov :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bratislavská 19; 917 02 Trnava
Lovecká koliba u Michala ťa rada privíta a svojou bohatou obednou ponukou určite aj uspokojí. Tešíme sa na návštevu a tvoje objednávky. Objednávky na donášku denného menu prijímame do 10:00, alebo deň vopred. Informácie v kontaktoch našej prezentácie.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Kollárova 20; 917 01  Trnava
Vítame Ťa vo svete Sushi. Sortiment jedál sushi, teplé jedlá, dezerty, čínska, thajská či japonská kuchyňa čaká na teba. Špecialitou našej reštaurácie je tzv. bežiace sushi ako jediné na Slovensku - jedlo, ktoré ja na točiacom páse popri boxoch na sedenie, a Ty si ktorékoľvek z jedál môžeš jednoducho zobrať. Reštaurácia je podľa spôsobu podávania jedál rozdelená na dve časti. Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, 15:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba. Počas dňa od 10:30 do 21:00 h si môžeš vyberať sushi, teplé jedlá a dezerty z ponuky denného menu, ktoré Ti aj zabalíme so sebou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
SNP 87; 919 04 Smolenice
Uniknite ruchu mesta a nechajte sa zlákať príjemne živým kľudom. Náš bar s reštauráciou sa nachádza v centre Smoleníc, neďaleko Trnavy v prostredí Malých Karpát. Jedlá v našom jedálnom lístku sú chutné a dobijú vás tou správnou energiou. Čerstvosť, kvalita, ale aj originálne podanie v kombinácií s vašim obľúbeným nápojom sú našou ponukou pre vás. Sortiment jedál á la carte dopĺňame aktuálnou sezónnou ponukou. V pracovných dňoch pre vás pripravujeme denné menu, ku ktorému od nás dostanete chutný dezert grátis. Reštaurácia Treeclub Smolenice je podnik, v ktorom máte na výber. Sviežosť, otvorenosť, energiu tú dotvára kombinácia skla, lomených slnečných lúčov a zelene v našej vrchnej časti reštaurácie. Jej kapacita je 50 osôb. Útulnosť a súkromie… to sú prednosti našej spodnej časti reštaurácie. Nachádzajú sa tu dve miestnosti s vlastným barom. Prvá miestnosť má kapacitu 40 osôb a druhá je pre 35 osôb. Výborné miesto, pre súkromné oslavy, stretnutia, ochutnávky, ale aj tematické párty. Naša reštaurácia vám aj vašim hosťom ponúka komfortné parkovanie priamo pred budovou.

Hotel - na Gastromenu.sk
Kamenná cesta 2; 917 01 Trnava
Hotel sa nachádza v rekreačnej časti Kamenný mlyn v Trnave. Poľovnícky štýl je doménou hotela a dokazuje to aj naša mini zoo, do ktorej Vás tiež pozývame. Po jej prehliadke si môžete oddýchnuť v našej reštaurácií, alebo využiť náš hotel. Hotel disponuje vlastným parkoviskom, na ktorom môžu hostia bezplatne parkovať. Parkovisko je počas nočných hodín strážené.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Jedáleň sa nachádza v OD Jednota na 3. poschodí. Príďte ochutnať jedlo varené s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Zabezpečujeme kompletný catering.

Penzión - na Gastromenu.sk
T. Vansovej 7; 917 01 Trnava
Penzión Grand*** sa nachádza mimo centra mesta Trnavy (smer obec Biely Kostol). Radi Vás privítame v priestoroch penziónu. Ponúkame príjemné posedenie v útulnom prostredí, oslavy, jubileá, svadby, promócie, stretávky, firemné akcie a večierky, prezentácie, kary. Denné a večerné menu, zabíjačkové špeciality, domáca huspenina, tatarák, posedenie pri vínečku atď. Vo všetkých priestoroch vysokorýchlostný internet Wifi, pevné pripojenie v každej izbe a TV-Sat. Parkovanie priamo pri penzióne. Možnosť ubytovania s domácim zvieratkom do 15 kg. Pranie a žehlenie šatstva, rozvoz obedov do 15 km. Tešíme sa na Vašu návštevu! Kamenný mlyn vzdialený 2 km, vhodný pre strávenie voľných chvíľ, cyklistika a joging. Vo vzdialenosti do 1 km možnosť využitia posilňovne, tenisových kurtov aj počas zimných miesiacov v krytej hale. Novovybudovaná kruhová križovatka s prepojením na obchvat výhodne spája štvrť s dialnicou na smer Nitra, Bratislava, Žilina.

Bistro - na Gastromenu.sk
Študentská 29; 917 01 Trnava
Zaujal nás svet streetfood-u. Hlavnou ponukou sú burgre, sendwich-e a hotdog-y. Neskôr budeme pridávať rôzne špeciály. Samozrejme našou dominantou ostáva pivo Sessler, snacky a pochutiny k pivu. K pivu ponúkame aj domáce oškvarky, huspeninu a podobné dobroty. Cez týždeň obedové menu a desiatkové polievky.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bučany 120; 919 28 Bučany
Naša reštaurácia je tou, kde stráviš tie chvíle, ktoré v gastronómii vyhľadávaš. Či už pri návšteve obedu alebo večere, ale aj pri poriadaní tvojej alebo firemnej oslavy. Sme moderne zariadená reštaurácia s profesionálnym prístupom všetkých, ktorí u nás pracujú. Tak neváhaj a navštív nás :-)

Piváreň - na Gastromenu.sk
Nižňanského 15; 919 27 Brestovany
Podnik sa nachádza v centre obce Brestovany. Je to vlastne novozrekonštruovaný starý hostinec. V budove podniku možete využiť stávkovú kanceláriu VICTORY.

Wok & Sushi reštaurácia - na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 9; 91701 Trnava
Nachádzame sa v obchodnom dome Jednota v Trnave na 1. poschodí. Vstup je z vnútra, ale aj priamo z Trojičného námestia. Sme reštaurácia, kde si z našej bohatej ponuky určite vyberiete. U nás zažijete ten pravý gastronomický zážitok. Tešíme sa na vás! :-)

Hotel - na Gastromenu.sk
Kapitulská 12; 917 01 Trnava
Trojhviezdičkový hotel sa nachádza v historickom centre Trnavy a ponúka okrem príjemného prostredia aj výhľad na starobylé hradby, ktoré kedysi chránili kráľovské mesto. V okolí hotela je veľa zelene a je v tichej lokalite mesta. V našej reštaurácii si môžete pochutnať na rôznych špecialitách slovenskej a medzinárodnej kuchyne, posedieť si v Café bare pri vôni kávy, čaji, prípadne ochutnať rôzne druhy miešaných nápojov. Využiť aj naše ubytovanie, ktoré je zariadené v modernom štýle. Otváracie hodiny reštaurácie sú po. - št. od 10:30 do 22:00 hod., pia., so., ne. od 10:30 do 24:00 hod. Otváracie hodiny Café baru sú po - št. od 08:00 do 22:00 hod., pia., so. od 08:00 do 24:00 hod., ne od 10:00 do 22:00 hod. Ponúkame možnosť poriadať rodinné oslavy, svadby, semináre, firemné večierky, školenia v priestoroch nášho hotela, ale aj formou cateringu, t. j. poskytovanie reštauračných služieb v priestoroch vybraných mimo nášho podniku s použitím nášho hotelového servisu (príbory, porcelán), s našim personálom a našou kuchyňou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Družstevná 716; 919 21 Zeleneč
Radi Vás privítame v našej reštaurácii na Družstevnej ulici v Zelenči. Očakávajte množstvo gurmánskych zážitkov? Pečieme pizzu v murovanej peci na dreve. Neváhajte a objednajte si výbornú pizzu, alebo nás príďte navštíviť do reštaurácie. Tešíme sa na Vás! V našej reštaurácii si môžete oddýchnuť v našom relaxačnom parku s jazierkom a fontánou. Zažiť dobrodružstvo návštevou našej mini farmy, kde sú väčšinou samé prežúvavce ako lamy, ťavy, kengury, osle, kozy, vietnamské prasiatka. Rôzne vtáky, pštrosy, vlasaté sliepky, veverice a mnoho ešte ďalšieho. V letných mesiacoch poriadame vonku na terase rôzne grilovačky, ktoré sú spestrené živou hudbou. Pre deti máme k dispozícii ihrisko aj s kolotočom.

Bar - na Gastromenu.sk
Halenárska 13; 917 01 Trnava
Zdravia ťa Lukáš a Matúš. Príď na drink! To je zvolanie, ktoré potrebuješ počuť v tomto uponáhľanom svete. Z nášho širokéko sortimentu nealka, ľahodnej kávy Lavaza a značkového alkoholu, si vyberieš to, čo potrebuješ na doplnenie tvojej ďalšej energie. Dokonca ti pripravíme ovocný fresh, šitý tebe na mieru. V ponuke máme aj kvalitné cigary. Sme team, krorý ťa svojimi dlhoročnými skúsenosťami z pohostinskej činnosti doma aj zo zahraničia, rád privíta v našom bare Marina - Base. Tak čo, prídeš na drink?

Rýchle občerstvenie - na Gastromenu.sk
Pekárska 14; 917 01 Trnava
Nachádzame sa na Pekárskej ulici vo dvore Tirna. Našou jedinečnou ponukou ako sú burgre, tortily a nugety sa prezentujeme už pri veľa našich spokojných zákazníkov, kde aj ty sa môžeš stať jedným z nich. Príď ochutnať a uvidíš sám. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Bar - na Gastromenu.sk
Sladovnícka 15; 917 01 Trnava
Laser Game je úžasná moderná tímová hra. Nepoznáte? Čítajte ďalej! Pokiaľ chcete skúsiť niečo nové, nový typ zábavy, pri ktorej sa kráľovsky pobavíte a zároveň si zašportujete, Laser Game je ideálnou voľbou! Beháte v Aréne, v ktorej je okrem osvetlených prekážok takmer dokonalá tma, okolo vás hustá hmla, krčíte sa za prekážkami a strieľate po ostatných protihráčoch, ktorých sa snažíte zasiahnuť skôr, než oni zasiahnu vás. A to všetko v sprievode vami vybratej hudby! V Aréne sú osvetlené iba prekážky, medzi ktorými sa skrývate. Zásah od protihráča vôbec nebolí, pretože sú zásahy snímané pomocou elektroniky na veste, ktorú máte na sebe. Laser Game je teda celkom bezpečná hra vhodná pre všetky vekové skupiny – pre deti od 5 rokov, študentov, rodiny s deťmi, firemné teambuildingy, oslavy, alebo ako originálna zábava s kamarátmi. Hrá u nás celá Trnava!

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
SNP 115; 919 04 Smolenice
Náš bufet sa nachádza v centre Smoleníc na hlavnom ťahu do Bratislavy.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
Štefánikova 9; 91701 Trnava
Jedáleň Mária sa nachádza v centre mesta Trnava na Štefánikovej ulici za mestskou vežou. Môžete si vybrať z ponuky 5 denných menu ako aj stálej a každodennej ponuky. Príďte a určite si vyberiete z našej bohatej ponuky. Tešíme sa na Vás! :-)

Donáška - na Gastromenu.sk
Átriová 3; 91701 Trnava
Sme len rozvoz a rozvážame široké okolie Trnavy

A máme to tu! Nové trendy už aj v Maduniciach

Musím sa priznať, že pri spracovaní tohoto podniku na Gastromenu.sk som išiel na fotenie s tým, že idem fotiť len priestory reštaurácie. Po dorazení na miesto som pozoroval, že v reštaur...
13.01.2019 20:49:12
» čítaj ďalej

Reštaurácia Sessler

We love burgers v Reštaurácii Sessler

Komu chýbali naše We ❤️ burgers? Sme späť a máme pre teba NOVINKY Inšpirovaní priamo z USA ti ponúk...
» čekuj
Aktualizované: 17.01.2019
Restauracia-Sessler

Tenis café

Prijmeme pizzéra do nášho podniku

Prijmeme pizzéra, na TPP, výborný kolektív, robí sa dlhý a krátky týždeň od 9:00 do 22:00, plat 1.100,- € v ...
» čekuj
Aktualizované: 16.01.2019
Reštaurácia: Tenis café Reštaurácia: Tenis café Reštaurácia: Tenis café

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Príjmeme brigádnika / brigádničku

Do našej reštaurácie Havran Pub príjmeme brigádnika / brigádničku na obsluhu. Bližšie informácie priamo u obsl...
» čekuj
Aktualizované: 16.01.2019
Pub-Pizza-Restaurant-Havran

Treeclub bar & restaurant

VALENTÍNSKA párty 16.2.2019

S priateľmi či s partnerom, neseďte doma a príďte sa zabaviť na VALENTÍNSKU párty!!! Naštartuje vás welcome d...
» čekuj
Aktualizované: 14.01.2019
Treeclub-bar--and--restaurant

Hotel Koliba

XVII. ročník Valentínskeho plesu

ktorý sa uskutoční v Hoteli Koliba 15.02.2019. Začiatok plesu je o 20:00 h. Počas plesu Vám budú hrať hudobné ...
» čekuj
Aktualizované: 14.01.2019
Hotel-KolibaRychlovka Burgers Rychlovka Burgers
Obedné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

Reštaurácia - Running Sushi
Kollárova 20, 917 01  Trnava

1
5,50 €
mäsité
Švédske stoly (pozri fotografie v našej prezentácii)
2
9,90 €
mäsité
Running food & sushi (pozri v našej prezentácii video)
Obedné menu podávame od: 10:00 do: 15:00 Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba.
Rezervácie: 0335583473, 0903509182
Penzión - Penzión Rosenthal
č.d. 129, 919 61 Ružindol

1
4,80 €
mäsité
Lusková mliečna polievka 0,33 L. Obsahuje 1,7
Hovädzie ragú na červenom víne, tarhoňa. Obsahuje 1,3,7
2
4,80 €
mäsité
Lusková mliečna polievka 0,33 L. Obsahuje 1,7
Marinovaný pstruh lososovitý, grilovaná zelenina, pečené zemiaky.
3
4,50 €
bezmäsité
Lusková mliečna polievka 0,33 L. Obsahuje 1,7
Pečené buchty s tvarohom. Obsahuje 1,3,7
Obedné menu podávame od: 10:00 do: 15:00 Prajeme Vám dobrú chuť.
Alergény: 1. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce a výrobky z nich, 3. Vajcia a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašidy a výrobky z nich, 6. Sójové zrná a výrobky z nich, 7. Mlieko a výrobky z neho, 8. Orechy, 9. Zeler a výrobky z neho, 10. Horčica výrobky z nej, 11. Sezamové semená a výrobky z nich, 12. Oxid siričitý, 13. Vlčí bôb a výrobky z neho.
Rezervácie: 0335549312
Reštaurácia - History pizzéria, café bar, disko
Trojičné námestie 11, 917 01 Trnava

1
5,50 €
mäsité
0.33l Zemiaková s hubami 1,7
120g Losos na grile s limetkovou omáčkou 100g varené zemiaky s byl. maslom 1,4,7,12
2
4,50 €
mäsité
100g Grilovaný hermelín s brúsnicami 100g pečené zemiaky s byl. maslom 1,7,12
3
4,50 €
mäsité
500g Pizza Provinciale 1,3,7,
Obedné menu podávame od: 11:00 do: 14:00 Prajeme Vám dobrú chuť!
Rezervácie: 0335514088
Reštaurácia - Reštaurácia K&H
Štúrova 3, 919 04 Smolenice

1
4,00 €
mäsité
0,33 l. Topolčianska
Bravčový perkelt na paprike /100 g./, knedle
2
4,00 €
mäsité
0,33 l. Topolčianska
Prírodný kurací rezeň / 100g./,ryža,kapustový šalát
3
4,00 €
bezmäsité
0,33 l. Topolčianska
Vyprážaný syr/100g/,opekané zemiaky, tatarská omáčka
4
4,00 €
bezmäsité
0,33 l. Topolčianska
Jablková žemľovka /300g/
Obedné menu podávame od: 10:00 do: 14:00 Prajeme Vám dobrú chuť!
Rezervácie: 0335586244, 0905205391
Hotel - Hotel Barbakan****
Štefánikova 11, 91701 Trnava

1
5,40 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
100g Hovädzie varené mäso
150g Šampiňónovo-smotanová omáčka (1,7)
120g Knedľa (1,3,7)
2
5,40 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
100g Losos pečený s bylinkovou krustou (1,3,4)
150g Pečené gurmánske zemiačiky,100g kapustový šalát
3
5,40 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
100g Vyprážaný kurací rezeň v sézame (1,3,7,11)
150g Majonézový šalát (3,10)
4
4,90 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
250g Kuracie rizoto s lesnými hríbami a parmezánom (7),kyslá uhorka
5
7,40 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
120g Vyprážaný teľací rezeň (1,3,7)
150g Pečené zemiaky,100g zeleninové obloženie
Obedné menu podávame od: 11:00 do: 14:00 Dezert grátis,Prajeme Vám dobrú chuť.
Rezervácie: 0905285329
Samoobslužná jedáleň - San Lorenzo
Vajanského 22, 917 01 Trnava

1
4,40 €
mäsité
0,33l Fazuľová polievka kyslá (3,7)
0,33l Ostrokyslá polievka
120g/200g Chrumkavý bravčový bôčik s dusenou kapustou na karameli, parená knedľa (1,7)
2
4,40 €
mäsité
0,33l Fazuľová polievka kyslá (3,7)
0,33l Ostrokyslá polievka
120g/200g Chalupárske bravčové soté so zemiakovo-cuketovými plackami, posypané syrom (1,3,7)
3
3,90 €
mäsité
0,33l Fazuľová polievka kyslá (3,7)
0,33l Ostrokyslá polievka
180g/200g Zemiaky na kyslo, štefanská pečienka, chlieb (1,3,7)
4
3,90 €
mäsité
0,33l Fazuľová polievka kyslá (3,7)
0,33l Ostrokyslá polievka
400g Kurkumové halušky s hubami a baby špenátom (1,3,7)
5
4,20 €
mäsité
0,33l Fazuľová polievka kyslá (3,7)
0,33l Ostrokyslá polievka
400g Pizza Hawai (1,3,7)
6
5,20 €
mäsité
0,33l Fazuľová polievka kyslá (3,7)
0,33l Ostrokyslá polievka
150g/200g Grilovaná bravčová panenka v slanine chips, fazuľka, cesnakovo-zemiakové pyré
Obedné menu podávame od: 11:00 do: 14:00 Cena menu bez polievky od 3,90 Eur. Polievka k menu 0,50 Eur, polievka bez menu 1,00 Eur. Ku každému menu v reštaurácii 2 dcl citronády a malý dezert zdarma. Rozvoz jedál na t.č. 033 5586014 (objednávky od 7,30 do 11,00 hod., rozvoz denného menu od 11,00 hod.). Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Zmena jedálneho lístka vyhradená. Minimálna objednávka 2x denné menu, rozvoz 1,00 Eur. Všetky jedlá sú zahusťované s kukuričným škrobom. XXL menu (za doplatok 1,00 Eur o tretinu väčšia porcia).
Rezervácie: 0917716701
Pizzéria - Zemo pizzéria
Kalinčiakova 1, 917 01 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33l Slepačí vývar s rezancami a zeleninou
100g Kurací stroganow, ryža
2
4,20 €
bezmäsité
250g Granatiersky pochod, uhorka
3
4,20 €
mäsité
250g Zeleninový šalát so slaninovým chipsom, pizza chlieb
4
4,90 €
mäsité
100g Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky
5
4,90 €
mäsité
100g Kuracie na šampiňónoch, ryža
6
4,90 €
bezmäsité
100g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
Obedné menu podávame od: 10:00 do: 14:00 Prajeme Vám dobrú chuť!
Rezervácie: 0918880672
Reštaurácia - Reštaurácia Sessler
Pri kalvárii 17, 917 01 Trnava

1
5,10 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l Držková, pečivo
Menu polievka: 0,33l vývar s mrveničkou
I. 150g bravčový rezeň, slovenský šalát
2
4,60 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l Držková, pečivo
Menu polievka: 0,33l vývar s mrveničkou
II. 150g hovädzí stroganov, ryža
3
4,60 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l Držková, pečivo
Menu polievka: 0,33l vývar s mrveničkou
III. 250g dukátové buchtičky s vanilkovým krémom
4
4,60 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l Držková, pečivo
Menu polievka: 0,33l vývar s mrveničkou
IV. 350g zeleninový šalát s grilovaným syrom, toast
5
8,20 €
mäsité
Polievka podľa dennej ponuky
200g Kurací steak, grilovaná zelenina, špenátové rissoto
Obedné menu podávame od: 10:30 do: 14:00 Alebo do vypredania. Rozvoz menu od 10:00 - 14:00. Minimálna hodnota objednávky 5,- €. Obal na menu a rozvoz vrámci Trnavy je zdarma. Dobrú chuť želá kolektív reštaurácie Sessler.
Rezervácie: 0911700346
Reštaurácia - Zbojnícke Bašty
Horné Bašty 4, 917 01 Trnava

1
4,90 €
mäsité
0,33l Zemiaková kyslá, báleš/ Rascová s vajcom, 1, 2, 3
Špeciálne menu: 150g 1/2 Kuracie, 1/2 Bravčová panenka vyprážané v cuketovom cestíčku, zemiaková kaša, šalát, 1, 2, 3
2
4,10 €
mäsité
120g Kurací gyros, hranolky, tzatziky, 1, 3
3
4,10 €
mäsité
300g Francúzske zemiaky, kyslá uhorka, 1, 3
4
4,10 €
bezmäsité
250g Domáce šišky s džemom, 1, 2
Obedné menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Ku každému menu podávame DOMÁCI KOLÁČ ZDARMA!!!
Každý deň Vám v čase denného menu ponúkame: Vyp. kurací / bravčový rezeň, opek. zemiaky / ryža, obloha v cene 4,10 €.
ALERGÉNY SÚ UVEDENÉ NA DRUHEJ STRANE JEDÁLNEHO LÍSTKA.
Rezervácie: 0905612368
Reštaurácia - Reštaurácia Bono
Bratislavská 15, 917 02 Trnava

1
3,80 €
mäsité
0,33 l Gulášová polievka, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
130 g. Vyprážaný bravčový rezeň
200 g. zemiakový šalát s majonézou
2
3,80 €
mäsité
0,33 l Gulášová polievka, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
130 g. Kuracie prsia v medovej marináde/olivový olej, med, kari/
180 g. steakové hranolky
3
3,80 €
mäsité
0,33 l Gulášová polievka, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
130 g. Kurací prírodný závitok plnený slaninou a vajíčkom
180 g. ryža
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
4
3,80 €
mäsité
0,33 l Gulášová polievka, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
130 g. Bravčový zapekaný rezeň Cífer/šunka, syr, šampiňóny/
180 g. ryža
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
5
3,80 €
bezmäsité
0,33 l Gulášová polievka, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
400 g. Zemiakové gule s jahodami, tvarohom a cukrom, poliate maslom
6
3,80 €
bezmäsité
0,33 l Gulášová polievka, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
130 g. Vyprážaný syr
200 g. varené zemiaky
50 g. tatárska omáčka
7
3,80 €
dietné
0,33 l Gulášová polievka, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
300 g. Zeleninový šalát s tuniakom, cesnakový dressing, toast
8
3,80 €
mäsité
0,33 l Gulášová polievka, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
400 g. Bryndzové halušky so slaninou a pravou slovenskou bryndzou
Obedné menu podávame od: 10:00 do: 14:00 Prajeme Vám dobrú chuť!Šalát zdarma platí len pri konzumácii v reštaurácii,na rozvoz sa účtuje 0,20 €.
Rozvoz robíme od 4 ks obedov,len zazmluvneným firmám.
Rezervácie: 0907556100, 0904646675
Reštaurácia - Tenis café
Sokolská 51, 919 43 Cífer

1
1,10 €
bezmäsité
Fazuľovo-zeleninová zasmažená polievka 0,33l alergén múka, zeler
2
3,20 €
mäsité
Bravčová cigánska pečienka 120g Alergén horčica
Americké zemiaky 180g, kyslá uhorka
3
3,20 €
mäsité
Špagety Bolognese 280g so syrom
4
2,90 €
bezmäsité
Grécky šalát 320g s balkánskym syrom, bagetka
Obedné menu podávame od: 11:00 do: 14:00 Alebo do vypredania.
Rezervácie: 0335599195, 0903751732
Reštaurácia - Steak House
Pekárska 39, 917 01 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,25 l Zemiaková kyslá 1*,7*
100 g Vyprážané šampiňóny, opekané zemiaky, tatárska omáčka 1*,3*,7*
2
3,60 €
mäsité
0,25 l Zemiaková kyslá 1*,7*
250 g Špenátové halušky so syrovou omáčkou 1*,7*
3
5,50 €
mäsité
0,25 l Zemiaková kyslá 1*,7*
120 g Grilovaný bravčový špíz, prírodná omáčka, varené zemiaky
Obedné menu podávame od: 11:00 do: 15:00 Gramáž príloh: ryža, zemiaky, cestovina, knedľa 150 g, omáčka 0,1 dcl. Každý deň v ponuke: 100 g Vyprážaný hydinový rezeň, varené zemiaky, polievka v cene 4,20 €, 100 g Vyprážaný syr, varené zemiaky, tatárska omáčka, polievka v cene 4,20 €! Prajeme Vám dobrú chuť!
1*- 14*označené alergény: l. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce, 3. Vajcia, 4. Ryby, 5. Arašidy, 6. Sójové zrná, 7. Mlieko, 8. Orechy, 9. Zeler, 10. Horčica, 11. Sezamové semená, 12. Kysličník siričitý a siričitany, 13. Vlčí bôb, 14. Mäkkýše
Rezervácie: 0335515887
Reštaurácia - Pub-Pizza-Restaurant Havran
Kultúrny dom - SNP 87, 919 04 Smolenice

1
4,50 €
mäsité
Česká zemiaková polievka
Vyprážaný kurací rezeň,zemiakové pyré
2
4,50 €
mäsité
Česká zemiaková polievka
Bravčové kocky s hráškom,dusená ryža
3
3,90 €
bezmäsité
Česká zemiaková polievka
Tvarohová žemľovka s jablkami,horalka
Obedné menu podávame od: 11:00 do: 14:00 Prajeme Vám dobrú chuť!
Rezervácie: 0335586488
Reštaurácia - Lovecká koliba u Michala
Bratislavská 19, 917 02 Trnava

1
3,90 €
mäsité
0,33l Fazuľová polievka s údeným mäsom
120g Vyprážaný kurací / bravčový rezeň v bylinkovej cruste so smotanovou omáčkou
150g opekané zemiaky
2
3,90 €
mäsité
0,33l Fazuľová polievka s údeným mäsom
120g Grilované kuracie prsia s anglickou zeleninou na masle
150g ryža
3
3,90 €
mäsité
0,33l Fazuľová polievka s údeným mäsom
120g Mäsové guličky v paradajkovej omáčke
180g knedľa
4
3,90 €
mäsité
0,33l Fazuľová polievka s údeným mäsom
120g Grilované kuracie krídelká s domácou barbecue omáčkou
150g steakové hranolky
5
4,20 €
mäsité
0,33l Fazuľová polievka s údeným mäsom
120g Viedenská hovädzia roštenka s chrumkavou cibuľkou
150g ryža
6
3,90 €
bezmäsité
0,33l Fazuľová polievka s údeným mäsom
350g Špenátové halušky so syrovou omáčkou
7
3,90 €
bezmäsité
0,33l Fazuľová polievka s údeným mäsom
300 g Tvarohová žemľovka s jablkami
8
2,40 €
mäsité
0,5l Kapustnica s údeným kolenom a klobáskou + 2 ks chlieb
0,33l Kapustnica s údeným kolenom a klobáskou k dennému menu za príplatok + 0,80 €
Obedné menu podávame od: 10:00 do: 14:00 Objednávky prijímame na tel. č. 0907 329 792 do 10:00. Cena dovozu je pre 1 obed = 2 €, 2 obedy = 1 €, 3 a viac obedov = zdarma.
Rezervácie: 0907329792
Reštaurácia - Reštaurácia Brooklyn
Jána Bottu 29, 917 01 Trnava

1
4,90 €
mäsité
Brokolicová krémová polievka
Paradajkové penne s marinovanými pečenými morčacími kúskami, parmezán
Obedné menu podávame od: 11:00 do: 14:00 Môžeš si vybrať aj s našich stálych obedných menu. Tu je ponuka:
2. Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
3. Zeleninový šalát s kuracím mäsom, toast
4. Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, kyslá uhorka
5. Grilovaný encián, varené zemiaky, čučoriedková omáčka
Rezervácie: 0905500691
Reštaurácia - Treeclub bar & restaurant
SNP 87, 919 04 Smolenice

1
4,50 €
mäsité
Staročeská kulajda s vajíčkom a kôprom, chlieb 0,33l (1,3,7,9)
Maďarský hovädzí guláš, parená knedľa 130g/4ks (1,3,7)
2
4,50 €
mäsité
Staročeská kulajda s vajíčkom a kôprom, chlieb 0,33l (1,3,7,9)
Pečený pstruh s bylinkami, anglická zelenina, chlieb 220g/100g/2ks (1,3,4,7)
3
3,90 €
mäsité
Staročeská kulajda s vajíčkom a kôprom, chlieb 0,33l (1,3,7,9)
Šalátový tanier so schwarzwaldskou šunkou a grilovanými šampiňónmi, toast 300g (1,3,7)
4
10,90 €
mäsité
Staročeská kulajda s vajíčkom a kôprom, chlieb 0,33l (1,3,7,9)
Hovädzí tatarák s hriankami a cesnakom 100g/4ks (1,3,7)
Obedné menu podávame od: 11:00 do: 14:00 Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Cena denného menu je uvedená aj s polievkou. Ak si prajete menu bez polievky, cena je nemenná. Samostatná polievka je za cenu 1,60 €. Prajeme Vám dobrú chuť!
Rezervácie: 0950332332
Samoobslužná jedáleň - Best food
Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie, 91701 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33 l Zemiaková kyslá polievka 1,7
100/82 g Prírodné kuracie prsia so šunkou a syrom, ryža, šalát 1,7
0,2 l nealko
2
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Zemiaková kyslá polievka 1,7
150 g Rybie filé na bylinkovom masle, 1/2 dusená zelenina, 1/2 tlačené zemiaky 4,7
0,2 l nealko
3
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Zemiaková kyslá polievka 1,7
420 g Zapekaný karfiol so syrom a smotanou, šalát 3,7
0,2 l nealko
4
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Zemiaková kyslá polievka 1,7
320 g Kysnuté bryndzovníky 1,3,7
0,2 l nealko
5
4,20 €
dietné
0,33 l Zemiaková kyslá polievka 1,7
300 g Listový šalát s mozzarelou a cherry paradajkami, dressing 1,7
0,2 l nealko
Obedné menu podávame od: 11:00 do: 13:00
Rezervácie: 0333245252
Penzión - Penzión Grand ***
T. Vansovej 7, 917 01 Trnava

1
4,10 €
mäsité
Fazuľová kyslá ,slaný posúch (1,7)
Pečené kuracie stehná s plnkou,ryža kompót (1,3,7)
2
4,10 €
mäsité
Bravčové srdce na smotane, kolienka ()
3
4,10 €
bezmäsité
Domáce tvarohové rezance so smotanou (1,3,7)
4
6,50 €
mäsité
VIP- Grilovaný losos so špenátom feta syrom a orechami ,cesnaková bagetka (1,7,8)
Obedné menu podávame od: 11:00 do: 14:00 Náhrada za menu: Vyprážaný syr a iné jedlá podľa dohody.
Rezervácie: 0905749538, 0335333687
Reštaurácia - Bistro Pizza Exxpres
Dohnányho 2, 917 02 Trnava

1
4,65 €
mäsité
0,33L Boršč s kyslou smotanou /1,7/
2
4,65 €
mäsité
100g Mexický hoväzí guláš, 150g dusená ryža s hráškom, 50g alma paprika /1/
3
4,65 €
mäsité
100g Vyprážaný encián, 150g zemiakové vlnky, 50g tatarská omáčka /1,3,7,10,12/
4
4,65 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha /1,3,7/
5
4,65 €
mäsité
250g Zeleninové rizoto s kuracím mäsom a eidamom, 2ks mini kukurička
6
4,65 €
mäsité
500-600g Pizza Capriosa /tomato, šunka, saláma, slanina, šampióny, kukurica, oregano, eidam//1,3,7/
Obedné menu podávame od: 10:00 do: 14:00 Prajeme Vám dobrú chuť!
Rezervácie: 0948489489
Reštaurácia - Corinthia
Bučany 120, 919 28 Bučany

1
4,20 €
mäsité
Šampiňónová krémová
Segedínsky guláš,knedľa
2
4,20 €
mäsité
Šampiňónová krémová
Vyprážaný kurací rezeň plnený plnkou,gratinované zemiaky
3
4,20 €
mäsité
Šampiňónová krémová
Pečené zemiaky plnené bryndzou,slaninou a cibuľkou
4
4,20 €
bezmäsité
Šampiňónová krémová
Tarhoňový šalát s rukolou,balkánskym syrom a sušenou paradajkou
Obedné menu podávame od: 11:00 do: 14:00 Prajeme Vám dobrú chuť!
Rezervácie: 0948169688
Piváreň - Hostinec u Jozefa
Nižňanského 15, 919 27 Brestovany

1
2,90 €
mäsité
Kyslá fazuľová
Knedličky plnené tvarohom a ovocím
Obedné menu podávame od: 11:00 do: 15:00 Prajeme Vám dobrú chuť!
Rezervácie: 0335596645
Wok & Sushi reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi
Trojičné námestie 9, 91701 Trnava

1
5,99 €
mäsité
Bufet - švédske stoly
2
9,99 €
mäsité
Bufet - švédske stoly + wok + sushi
Obedné menu podávame od: 10:00 do: 21:00
Rezervácie: 0910968889
Bistro - Saigon
Študentská 29, 917 01 Trnava

1
4,30 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l Držková, pečivo
Menu polievka: 0,33l vývar s mrveničkou
I. 150g bravčový rezeň, slovenský šalát
2
3,80 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l Držková, pečivo
Menu polievka: 0,33l vývar s mrveničkou
II. 150g hovädzí stroganov, ryža
3
3,80 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l Držková, pečivo
Menu polievka: 0,33l vývar s mrveničkou
III. 250g dukátové buchtičky s vanilkovým krémom
Obedné menu podávame od: 10:00 do: 14:00 Prajeme Vám dobrú chuť!
Rezervácie: 0911369109


Tvoj portál do sveta gastronómie, relaxu, ubytovania a zábavy 

O nás

Kontakty Gastromenu.sk

Vstup pre klientov

 

 

 

Zostaň v spojeníNaši partneri
ranislav Brežák - Instagram Vinotéky & vinárne Trnava - Live Lionel penzión

Webmaster: » WGM, s.r.o. - all rights reserved