čo ti chýba na Gatromenu ?Hraj a vyhraj
4 voucher-y, každý v hodnote 9,99 € na konzumáciu v Čínskej reštaurácii Wok & sushi v Trnave. Jedz, koľko zvládneš. :-)!
Výherný kvíz na Gastromenu.sk
Cibula Fest 2019 Countryfest Bohunice - festival pre celú rodinu, 19.- 21. Júl 2019 amfiteáter Jaslovské Bohunice
Pizzéria - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Zemo pizzéria

Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
◾ Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. ◾ V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu. ◾ Našimi kvalitnými a najmä chutnými jedlami, uspokojujeme už niekoľko rokov našich hostí. ◾ Naše event priestory sú k dispozícii, kde podmienky si musíš dohodnúť osobne, alebo v kontaktoch našej prezentácie na Gastromenu.sk

Wok & Sushi reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Čínska reštaurácia Wok & sushi

Trojičné námestie 9; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Nachádzame sa v obchodnom dome Jednota v Trnave na 1. poschodí. Vstup je z vnútra, ale aj priamo z Trojičného námestia. Sme reštaurácia, kde si z našej bohatej ponuky určite vyberiete. U nás zažijete ten pravý gastronomický zážitok. Tešíme sa na vás! :-)

Penzión - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Penzión a reštaurácia Sessler***

Pri kalvárii 17; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00
Penzión a reštauračná piváreň Sessler je tým, čo hľadáš pre svoj oddych. Zaujímavou ponukou našich jedál a hlavne ponukou pív, ktoré dlhodobou skúsenosťou pre teba produkujeme, zamestná tvoju myseľ, a ty sa rozhodujúc v spleti viacerých ponúk, vyberieš si práve nás. Našou značkou Sessler si získavame aj tvoje gurmánske srdce, kde len tvojou návštevou môžeš potvrdiť náš zámer. Kuchárska dovednosť a hlavne majstrovstvo nášho hlavného pivného majstra je originalitou, ktorú musíš u nás zažiť. Značka je značka, a my s maximálnou pokorou sa tešíme na tvoju gurmánsku návštevu, kde nás ohodnotíš tvojou recenziou.

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Asia Restaurant

Tamaškovičova 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Sme ázijská reštaurácia s dlhodobou skúsenosťou v reštauračných službách. Kvalitnou gastronómiou sa v Trnave prezentujeme už bezmála 20 rokov. Úplnou a aktuálnou novinkou je už možnosť objednať si naše jedlo aj v on-line donáškovej službe na Gastromenu.sk. Takže prajeme ti príjemné vyberanie a samozrejme dobrú chuť :-) Tvoj team Asia Restaurant.

Piváreň - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Vodaren craft bistro

Okružná 5; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 12:00 - 24:00
Piváreň Vodaren craft bistro je svojimi pivnými špeciálmi spestrením, ktoré zaujme nejedného pivného fajnšmekra. Taká Brněnská 11° z parného pivovaru Hauskrecht a Lužický jahodový porter 14° je tým lákadlom, ktorému sa s určitosťou nedá odolať. Na výber sú aj rôzne pivné klasiky, čo našu piváreň radí medzi tie najzaujímavejšie v Trnave a jej okolí ◾ osem čapovaných pív v špičkovej kvalite ◾ klasiky: Bakalář 11°, Pilsner Urquell, Černovar 12° tmavé pivo, Bakalář nealko /za studena chmelený/ ◾ remeselné pivá: Jahodový Porter 14°, Hauskrecht 11° ◾ 2 x rotujúce pípy Pod zub máme v ponuke rôzne vychytávky a to hlavne naše Pastrami sandwiche ◾ v ponuke nájdete domáci nakladaný hermelín, PASTRAMI sendviče - zaúdené mäsko z hovädzieho brisketu v kombináciách CLASSIC, REUBEN, GLASS ONION, španielske mandle, syrovo prošutový výber, výber syrov, kačaciu paštétu a iné dobroty Neostanú naprázdno ani tí, ktorí sa pri pive radi zabávajú. Vedomostné quizi - Lomihlav, ktoré sa konajú v pondelok (raz, dvakrát v mesiaci), sú toho dôkazom ◾ Vedomostný kvíz - LOMIHLAV vedený Milom Duchoňom, ktorý sa koná 1-2 krát v mesiaci vždy v pondelok je toho dôkazom Ďalšia ponuka: ◾ bussines raňajky podávané v týždni od 8:00-11:00 ◾ kvalitná káva ◾ sledovanie živých športových prenosov ◾ živé vystúpenia hudobných interpretov ◾ multifunkčný priestor ◾ industriálna atmosféra Náš príbeh názvu a loga: ◾ časť Trnavy známa ako Vodáreň je známa špecifickou stavbou vodojemu od Emila Belluša. Vodojem je považovaný za významné architektonické dielo nielen v Trnave. Autorom projektu je Prof. ing. arch Emil Belluš (1899-1979). Vodojem bol vybudovaný v rokoch 1942 - 1946 a vo svojej kategórii je považovaný ako príklad architektúry. ◾ pri grafickom znázornení nášho loga sme vychádzali práve z inšpirácií touto stavbou a oslovili sme preto grafika menom Stanislav RYNA Leffler, ktorý v minulosti vytvoril viacero vizuálov tohto diela. Viaceré sa dostali do povedomia trnavčanov a preto sme chceli zapracovať jeho pohľad na toto architektonické dielo v súčasnosti s prepojením na logotyp.

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Merkur Pub & Restaurant

Trstínska cesta 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Sme reštaurácia a pub, ktorá sa nachádza v obchodnom centre Merkúr v Trnave. Naše služby: ◾ usporadúvanie spoločenských akcii ◾ možnosť externého cateringu ◾ rozvoz jedál

Hotel - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Hotel Barbakan****

Štefánikova 11; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Reštaurácia sa nachádza priamo v historickom centre mesta. Trnava (maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau, lat. Tyrnavia) je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska. Leží v centre Trnavskej pahorkatiny v nadmorskej výške 146 m n. m., vo vzdialenosti 45 km severovýchodne od Bratislavy. Kedže Trnava je na Slovensku jedným z najdôležitejších centier rímsko-katolíckej cirkvi a stojí tu množstvo jej kostolov, dostala prezývku „Malý Rím“. Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan**** Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Reštaurácia K&H

Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpečuje aj rozvoz obedov pre okolité firmy. Prevádzka dokáže zabezpečiť aj stravovanie vo Vašich príbytkoch s komplet servisom. Všetko je na objednávku. V podniku môžete využiť aj malú herňu s výhernými automatmi. V letných mesiacoch sa otváracie hodiny upravujú vedúcim prevádzky. V sobotu v čase od 18:00 - 21:00 h pečieme pizzu, na ktorej si pochutí každý náš hosť. Dobrú chuť!

Samoobslužná jedáleň - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Bufet u Jozefa

SNP 115; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 07:00 - 19:00
Náš bufet sa nachádza v centre Smoleníc na hlavnom ťahu do Bratislavy.

Rýchle občerstvenie - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Kimli Pasta

Trstínska 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 18:30
Po dlhoročných skúsenostiach vo varení doma aj v zahraničí som sa rozhodol otvoriť svoj vlastný podnik. Moju ponuku som zameral hlavne na cestoviny, rizotá a šaláty. Vydal som sa talianskym smerom, kde zhodnocujem svoje doterajšie nadobudnuté skúsenosti. V mojej ponuke nájdeš aj dva burgre, ale to už všetko v mojej ponuke jedálneho lístku. Volám sa Rado Kimlička a teším sa na tvoju návštevu môjho street food-ového stánku v obchodnom centre City Park Trnava.

Hotel - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Hotel EMPIRE ****

J. Hajdóczyho 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00
Hotel EMPIRE**** je viac ako miesto, ktoré poskytuje prenocovanie, či prechodné ubytovanie. Štýl, modernosť, no zároveň pohodlie a komfort sa u nás snúbia so širokou ponukou možností ako aktívne stráviť čas, zregenerovať sa, alebo usporiadať akciu pre svojich partnerov a prezentovať sa tak v tom najlepšom svetle. To, čo robí náš hotel celkom jedinečným svojho druhu, je tenisový areál TC EMPIRE, ktorého je hotel EMPIRE nie len súčasťou, ale so svojimi tromi tenisovými dvorcami s hardovým povrchom Australian Open v krásnej tenisovej hale i dominantou. Športový areál TC EMPIRE, jedno z najlepších tenisových centier na Slovensku, sa každoročne stáva usporiadateľom významných domácich i medzinárodných tenisových turnajov, na ktorých sa pravidelne zúčastňujú i hráči prvej stovky svetového rebríčka ATP/WTA a práve vďaka nemu patrí mesto Trnava k baštám slovenského tenisu. TC EMPIRE a hotel EMPIRE je zároveň domovským stánkom prvotriedneho tenisového klubu TC EMPIRE Trnava, ktorý predstavuje jeden z najúspešnejších tenisových klubov na Slovensku a už dlhé roky sa stará o výchovu stále nových tenistov a tenistiek. Gastronómia - Reštaurácia Strawberries Neodmysliteľnou súčasťou hotela EMPIRE**** je i hotelová reštaurácia Strawberries. Všetci ubytovaní hostia, firmy i ďalšie skupinové klientely, športovci pred alebo po športovom výkone, ako aj všetci ostatní návštevníci hotela EMPIRE, každý si zaručene vyberie zo širokých možností stravovania k svojej maximálnej spokojnosti. Naša kuchyňa pripraví vďaka vždy čerstvým surovinám, originálnym receptom a pestrej palete ingrediencií zdravý, no zároveň chutný pôžitok pre vaše chuťové bunky - predjedlá, polievky, hlavné jedlá, šaláty, dezerty, osviežujúce nápoje, niečo na zahriatie, vína, destiláty, jedlá pre vegetariánov, celiatikov, denné menu, ponuka týždňa. Kreatívni, no zároveň pohotoví kuchári hotelovej reštaurácie sú zárukou vašej spokojnosti a promptného splnenia všetkých vašich požiadaviek tak, aby ste odchádzali nadmieru spokojní a pripravení sa opäť vrátiť k ďalšiemu stolovaniu. O vysoko profesionálnu a zároveň príjemnú obsluhu sa stará náš vysokokvalifikovaný personál, ktorý vás nikdy nenechá čakať, starostlivo Vám poradí s výberom pokrmu a vyhovie každej jednej požiadavke, len aby umocnil Váš gastronomický zážitok.

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Corinthia

Bučany 120; 919 28 Bučany
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia je tou, kde stráviš tie chvíle, ktoré v gastronómii vyhľadávaš. Či už pri návšteve obedu alebo večere, ale aj pri poriadaní tvojej alebo firemnej oslavy. Sme moderne zariadená reštaurácia s profesionálnym prístupom všetkých, ktorí u nás pracujú. Tak neváhaj a navštív nás :-)

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Reštaurácia Deliviet

Trstínska 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
My sme team Deliviet, prvá vietnamská reštaurácia v Trnave na Trstínskej ceste 3, v obchodnom centre City park. ◾ Už 2 roky zabezpečujeme kvalitné a pravidelné obedy pre zamestnancov rôznych trnavských firiem. ◾ Každý deň si môžeš vybrať zo širokej ponuky jedál napr. Chrumkavé kura, Kungpao alebo Thajské kari, z polievok Ostrokyslá, Kurací alebo Hovädzí vývar. Varíme chutne a dávame dostatočné porcie k Vašej spokojnosti. ◾ Máme stabilných klientov už 2 roky, ktorí to potvrdzujú svojimi kladnými referenciami. Patria medzi nich väčšinou firmy, kde sa na zamestnancov kladú veľké fyzické nároky a tomu vieme prispôsobiť aj zloženie jedálneho lístka. ◾ Obedy Vám prinesie priamo do sídla Vášho podniku. Vždy teplé jedlo nosíme v kvalitných obedároch s termoreguláciou. Máme nadštandardné výhodné ceny menu. Radi pripravíme na vyžiadanie cenovú ponuku, ktorá Vás presvedčí. ◾ Myslíme ekologicky a nepoužívame žiadne jednorázové obaly. ◾ Máte zákazky a Vaši zamestnanci pracujú aj cez víkend? Rozumieme tomu a preto radi obedy zabezpečíme aj v týchto, a aj vo sviatočných dňoch. Ak vlastníte firmu a rozmýšľate nad zabezpečením chutného, teplého a pravidelného obeda pre svojich zamestnancov, radi Vám pomôžeme. Pokojne nás kontaktujte. ◾ Pomôžeme Vám vypracovať riešenie ušité na mieru Vašej spoločnosti. Team Deliviet

Penzión - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Reštaurácia na mlyne

Mlynárska 14; 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
Dnes otvorené: 11:00 - 22:00
Sídlime za Trnavou, v malebnom prostredí, uprostred polí a zelene. Reštaurácia je situovaná v historickej budove mlyna, o ktorom prvé zmienky siahajú už od roku 1550. Pre hostí je k dispozícii hlavná reštaurácia s kapacitou do 50 miest, priľahlý salónik s krbom do 16 miest, ku ktorému patrí aj fajčiarska miestnosť. Ďalej miestnosť s kapacitou do 30 miest s východom do záhrady s detským ihriskom, trampolínou a našimi mini ovečkami. Počas letnej sezóny si môžete vychutnať pokojnú vidiecku atmosféru na dvoch terasách, ktorá jedna z nich je krytá. K dispozícii je aj školiaca miestnosť na poschodí, vhodná taktiež na rodinné a iné akcie s kapacitou do 30 miest. ◾ Prvé zmienky o mlyne na riečke Parná sa datujú okolo roku 1550. Majiteľom mlyna bolo slobodné kráľovské mesto Trnava, ktoré mlyn prenajímalo. Krátko po prvej svetovej vojne mlyn od mesta odkúpila rodina Karola Pullmanna. Po niekoľkých vlastníckych zmenách sa mlyn vrátil späť do vlastníctva potomkov pôvodných vlastníkov. ◾ Neďaleko mlyna sa vo štvrtok 26. decembra 1704 odohrala jedna z najvýznamnejších bitiek kuruckej vojny - Rákociho povstanie. Miesto, kde bojovala povstalecká armáda proti cisárskym vojskám spolu v počte asi 40 tis. vojakov dnes pripomína kríž, ktorý na pamiatku tejto bitky dala postaviť v r. 1806 Judita Lieskovská. ◾ V roku 2004 sa začala rekonštrukcia pôvodnej mlynárskej usadlosti s cieľom zachovať a obnoviť historické budovy mlyna, vrátane mlynskej technológie a dobudovať objekty slúžiace pre reštauráciu, ubytovanie a relax.

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Tenis café

Sokolská 51; 919 43 Cífer
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Našu reštauráciu nájdeš v obci Cífer len 10 km od mesta Trnava. Navštív nás a my sa ti odmeníme vynikajúcou domácou kuchyňou a pizzou, známou svojou jedinečnosťou. Pizza, kde ručne spracované cesto po upečení je tak lahodné, že tvojim gurmánskym zážitkom sa budeš môcť pochváliť pred svojimi kamarátmi. V našom športovom areále sú ti k dispozícii 3 tenisové antukové kurty aj s umelým osvetlením, ktoré môžeš využiť do 23:00 hod (4,- € na 1 hod.) Nezabudli sme ani na našich najmenších. Na detskom ihrisku so šmykľavkou sa naše ratolesti do sýtosti zabavia. Sme stvorení aj na organizovanie tvojich rodinných osláv, kde podmienky si môžeš dohodnúť priamo v reštaurácii alebo na našich uverejnených kontaktoch.

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Zbojnícke Bašty

Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia sa nachádza v centre mesta. V obchodnej uličke, ktorá patrila medzi najdôležitejšie v celej histórii Trnavy. V našej reštaurácii si vždy vychutnáš domáce dobroty. Treba jesť, aby sa žilo a nie žiť, aby sa jedlo.

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Treeclub bar & restaurant

SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Uniknite ruchu mesta a nechajte sa zlákať príjemne živým kľudom. Náš bar s reštauráciou sa nachádza v centre Smoleníc, neďaleko Trnavy v prostredí Malých Karpát. Jedlá v našom jedálnom lístku sú chutné a dobijú vás tou správnou energiou. Čerstvosť, kvalita, ale aj originálne podanie v kombinácií s vašim obľúbeným nápojom sú našou ponukou pre vás. Sortiment jedál á la carte dopĺňame aktuálnou sezónnou ponukou. V pracovných dňoch pre vás pripravujeme denné menu, ku ktorému od nás dostanete chutný dezert grátis. Reštaurácia Treeclub Smolenice je podnik, v ktorom máte na výber. Sviežosť, otvorenosť, energiu tú dotvára kombinácia skla, lomených slnečných lúčov a zelene v našej vrchnej časti reštaurácie. Jej kapacita je 50 osôb. Útulnosť a súkromie… to sú prednosti našej spodnej časti reštaurácie. Nachádzajú sa tu dve miestnosti s vlastným barom. Prvá miestnosť má kapacitu 40 osôb a druhá je pre 35 osôb. Výborné miesto, pre súkromné oslavy, stretnutia, ochutnávky, ale aj tematické párty. Naša reštaurácia vám aj vašim hosťom ponúka komfortné parkovanie priamo pred budovou.

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

History pizzéria, café bar, disko

Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Nachádzame sa priamo v centre mesta na hlavnom Trojičnom námestí v "Zelenom dome" v Trnave. Reštaurácia, pizzéria je situoavaná v historických pivničných priestoroch, kde bar a kaviareň je na prízemí s veľkými terasami z obidvoch strán, ako z hlavnej ulice tak aj priamo z Trojičného námestia. Cez víkendy poriadame diskotéky, ktoré sú známe skoro každému trnavskému obyvateľovi.

Bistro - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Saigon

Študentská 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Zaujal nás svet streetfood-u. Hlavnou ponukou sú burgre, sendwich-e a hotdog-y. Neskôr budeme pridávať rôzne špeciály. Samozrejme našou dominantou ostáva pivo Sessler, snacky a pochutiny k pivu. K pivu ponúkame aj domáce oškvarky, huspeninu a podobné dobroty. Cez týždeň obedové menu a desiatkové polievky.

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Reštaurácia Brooklyn

Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 24:00
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Kultúrny dom - SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Prezentujeme sa kvalitnou gastronómiou, kde skúsenosti na poli piva a tiež vína, je len tým malým začiatkom, ktorým ťa chceme šokovať. Náš kuchár, ktorý (a zober v potaz, že je to vlastne tým ľudí) odvádza v našich štýlovo zariadených priestoroch, profesionálnu a hlavne zážitkovú gastronómiu. Kde jedlo je tým potešením, ktoré vyhľadávaš, že drinky sú tým, ktoré ťa prinútia sa na chvíľu zastaviť nad dennými problémami. Tvojou návštevou, to je vlastne jednoduché vyslobodenie od každodenných problémov, vlastne riešiš svoj stres. Nie sme lekári, sme Pub-Pizza-Restaurant Havran! Volaj svojich kámošov :-)

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Reštaurácia Takáč

Petzvalova 3; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 15:00
História našej reštaurácie siaha až do roku 1992. Za ten čas sme vybudovali reštauráciu, kde sa môžeme pochváliť našimi poctivo uvarenými tradičnými jedlami. U nás si môžeš nakombinovať obed podľa vlastnej chuti, kde na výber máš z viac možností. Príď sa najesť do sýtosti a tým doplniť energiu pre ďalší priebeh tvojho úspešného dňa. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Piváreň - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Piváreň Depo

Športová 15; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 24:00
Vitajte v trnavskom Depe. ◾ Tradičné miesto DePo v Trnave v novom šate. Ponúkame široký výber piva, chutné jedlo, nezabudnuteľný burger, príjemné prostredie, skrátka všetko, čo má obsahovať super miesto pre zážitky a chvíle s priateľmi. ◾ Taktiež ponúkame možnosť vziať si jedlo so sebou, alebo si rezervovať stôl pre potrebnú akciu. Naše priestory sú vhodné pre veľké skupiny ľudí, ale taktiež aj pre rodiny s deťmi.

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Lovecká koliba u Michala

Bratislavská 19; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 16:00
Lovecká koliba u Michala ťa rada privíta a svojou bohatou obednou ponukou určite aj uspokojí. Tešíme sa na návštevu a tvoje objednávky. Objednávky na donášku denného menu prijímame do 10:00, alebo deň vopred. Informácie v kontaktoch našej prezentácie.

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Reštaurácia Šrámek

Suchá nad Parnou 263; 919 01 Suchá nad Parnou
Dnes otvorené: 10:00 - 22:30
Restaurant Pizza Šrámek nájdete v obci Suchá nad Parnou, len kúsok od Trnavy. Ponúkame špeciality domácej i zahraničnej kuchyne, pizzu a v týždni denné menu. K našim službám patrí i rozvoz jedál a pizze. V priestoroch reštaurácie je možné zorganizovať spoločenské posedenia, svadby, oslavy a pod. Počet miest na sedenie je 50 v reštaurácii a cca 60 na letnej terase. Prijímame platbu stravnými lístkami.

Bar - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Rotunda Spiegelsaal

Kalinčiaková 14; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 23:30
Svoje pomenovanie rotunda dostala podľa tanečnej siene plnej zrkadiel, ktorá v období jej historického vzniku patrila k miestnemu pohostinstvu. Rotunde toto pomenovanie ostalo až dodnes. Ikonická stavba nesie rovnaké pomenovanie, ako celá štvrť a pre Trnavčanov je lokalita v okolí rotundy známa pod menom Špíglsál.

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Bistro Pizza Exxpres

Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Penzión - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Penzión Grand ***

T. Vansovej 7; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Penzión Grand*** sa nachádza mimo centra mesta Trnavy (smer obec Biely Kostol). Radi ťa privítame v priestoroch nášho penziónu. Ponúkame posedenie v príjemnom prostredí. U nás si môžeš usporiadať súkromné alebo firemné eventy. V našej ponuke nájdeš obedné aj večerné menu. Zo špecialít máme zabíjačkové dobroty, domácu huspeninu a hovädzí tatarák. U nás máš možnosť aj prespať v moderne zariadených izbách. Vo všetkých priestoroch wifi, pevné pripojenie v každej izbe a TV-Sat. Parkovanie priamo pri penzióne. Možnosť ubytovania s domácim zvieratkom do 15 kg. Možnosti okolia: Kamenný mlyn vzdialený 2 km, vhodný pre strávenie voľných chvíľ, cyklistika a joging. Vo vzdialenosti do 1 km možnosť využitia posilňovne, tenisových kurtov (aj počas zimných mesiacov v krytej hale). Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Samoobslužná jedáleň - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Best food

Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 13:00
Jedáleň sa nachádza v OD Jednota na 3. poschodí. Príďte ochutnať jedlo varené s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Zabezpečujeme kompletný catering.

Kaviareň - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Kaviareň na golfe

Kamenný mlyn 11; 917 08 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 19:00
Tréningový golfový areál sa rozprestiera na konci Kamenného mlyna. Svojou šírkou 100 metrov a dĺžkou viac ako 250 metrov sa môže popýšiť jednou z najväčších odpaľovacích lúk na Slovensku. Šesť a pol hektárový areál so zastrešeným odpaliskom, kaviarňou s terasou a putting greenom na trénovanie záverečných úderov je určený golfistom, ale aj bežnej verejnosti, ktorá si môže bez akýchkoľvek obmedzení vyskúšať čaro tohto športu. Celý areál je prístupný okrem členov golfového klubu aj širokej verejnosti. Pre vstup na Driving Range, alebo inak povedané cvičnú lúku či na 9-jamkové tréningové ihrisko, nie je potrebná zelená karta. Veľmi obľúbený je aj footgolf, šport, ktorý spája futbal s golfom. Golfistom, ale aj “nehrajúcim” návštevníkom je k dispozícii kaviareň a požičovňa palíc. Odpáliť si zopár loptičiek môže prísť teda aj ten, ktorý nemá vlastné náčinie. Kaviareň ponúka raňajkové menu, obedy alebo ľahké večere. Kávičkári sa môžu tešiť na kávu značky Musetti, pre milovníkov piva máme lokálne remeselné pivo Karpat.

Reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Tovariš

Nám. Slov. učeného tovarišstva 8; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Naša reštaurácia Tovariš, ktorú sme pre Vás vytvorili je zameraná zväčša na tradičnú slovenskú kuchyňu s poctivých surovín. Prvotriedne výberové mäso a suroviny od najlepších lokálnych dodávateľov, sú zárukou vždy čerstvého a kvalitného jedla. Jedálny lístok zložený našim šéfkuchárom nie je síce rozsiahli ale jedlá, ktoré u nás nájdete sú dotiahnuté takmer do “dokonalosti“ :). Príďte sa presvedčiť. Som Tovariš a teším sa na Vás.

Penzión - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Penzión Rosenthal

Ružindol 129; 919 61 Ružindol
Dnes otvorené: 07:30 - 23:00
Skúsenosti, ktoré som dlhé roky zbierala prácou v zahraničí, teraz využívam v prevádzkovaní môjho penziónu. ◾ Volám sa Klaudia Poláčková a pod mojou taktovkou pracuje team profesionálov, či už v kuchyni alebo v servise, ktorý sa neustále zdokonaľuje a preto každý deň prináša do reštaurácie nové trendy z gastronómie. Tým vytvárajú penziónu Rosenthal známku kvalitnej prémiovej reštaurácie, ktorá je vyhľadávaná ako širokou verejnosťou, tak aj ľuďmi, ktorí majú radi zážitkovú gastronómiu. ◾ Raňajky formou bohatých švédskych stolov pre ubytovaných. Obedné menu, víkendové menu, sezónne ponuky, tématické kuchyne, svadby a samozrejme catering šitý na mieru, to je len časť služieb, ktoré ponúkame pre každého hosťa, ktorý chce zažiť kvalitu a neopakovateľný zážitok v tejto výnimočnej reštaurácii penziónu Rosenthal.

Cukrárska výroba - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Dear Chocolate

Komenského 53; 919 04 Smolenice
S pečením som začala, lebo ho milujem. Je pre mňa ako príjemná udalosť, na ktorú sa teším, či už idem podľa overeného receptu, alebo v kuchyni experimentujem. ◾ Volám sa Jana Púchla a firma Dear Chocolate je výsledok môjho dlhodobému vzťahu a lásky k pečeniu. Všetky recepty testujem na manželovi, dcére a synovi, a pečenie sa tak stalo súčasťou nášho rodinného života. Pečiem pre tých, ktorí milujú jedlo. ◾ Všetky recepty sú moje vlastné, suroviny poctivé lokálne, džemy z vlastnej špajze a polevy z najkvalitnejšej čokolády. Moje torty sú zdobené unikátnou, tzv. zrkadlovou technikou, vďaka čomu sú okrem skvelej bohatej chute zážitkom aj pre oči. Moje chute sa častokrát spájajú s ročným obdobím, sezónnymi surovinami a vôňami, a aj preto mám motiváciu vymýšľať stále nové a nové recepty. ◾ Však vyskúšaj sám a objednaj si z mojej ponuky. Teším sa na tvoju objednávku :-) ◾ Balenie produktov je v cene. Neplatí pre svadobné výslužky. ◾ Krabičky naceňujeme individuálne.

Samoobslužná jedáleň - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

San Lorenzo

Vajanského 22; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 15:00
U nás si môžeš objednať obedové menu ON-LINE. Sme prvý podnik, ktorý sa môže touto funkciou pýšiť na Gastromenu.sk. Minimálna objednávka v ON-LINE obedového menu donášky je 8,- €. Zaregistruj sa, objednaj si a pripíš si kredit vo forme zľavy z každého nákupu, ktorý u nás uskutočníš v našej ON-LINE obedového menu donášky. Každým nákupom si šetríš kredit, ktorý môžeš využiť už pri tvojom ďalšom nákupe.

Piváreň - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Piváreň Pilsner Urquell

Šafáriková 16; 917 08 Trnava
Dnes otvorené: 12:00 - 02:00
Prvá plzeňská klimatizovaná piváreň v štýle Pilsner Urquell v Trnave Piváreň je dominantná hlavne svojou kapacitou až 100 miest na sedenie, vo vnútri pivárne. 80 miest na sedenie na terase. Už z názvu pivárne vyplýva s akým výborným svetoznámym českým pivom si môžete zahasiť smäd. Výber viacerých chutných špecialít vhodných nielen k pivu podla aktuálnej ponuky jedál. Pochutnať si môžete na výbornej káve ILLY. V podniku je videoprojekcia (športové prenosy), profesionálny stolový fotbal Garlando, herňa.

Najlepší kuchár je Tomáš Lysý, najlepšie reštaurácie sú Sissi, Gašperov mlyn a UFO watch.taste.groove

Na slávnostnom večeri Gurmán Award v Bratislave sa v nedeľu 30. 6. odovzdávali odborné ocenenia v gastronómii, ktoré udeľuje gastronomický sprievodca Gurmán na Slovensku v spolupráci...
01.07.2019   
» čítaj celý blog

Čerešňová bublanina (bez lepku, bez laktózy, bez cukru)

Vajíčka si oddelíme a žĺtka s roztlačeným banánom vymiešame do penista. Pridáme kokosové mlieko, ryžový olej a postupne ostatné suroviny. Cesto vlejeme na menší plech, vystlaný...

Čínska reštaurácia Wok & sushi

Zbieraj pečiatky a ušetríš ✅

Príď sa k nám najesť a ušetríš :-) Keď nazbieraš 15 pečiatok, dostaneš 1 x Wok & sushi v hodnote 9,99 € od...
» čekuj
Aktualizované: 16.07.2019
Cinska-restauracia-Wok--and--sushi

Čínska reštaurácia Wok & sushi

Príď sa najesť, určite si vyberieš

Pozri si aj našu fotogalériu, kde nájdeš ešte viac fotografií nášho bufetu wok +...
» čekuj
Aktualizované: 16.07.2019
Cinska-restauracia-Wok--and--sushi

Penzión a reštaurácia Sessler***

Piatková grilovačka

O program na víkend máš s nami postarané Keďže počasie nám bude počasie koncom týždňa priať, prinášame...
» čekuj
Aktualizované: 16.07.2019
Penzion-a-restauracia-Sessler

San Lorenzo

Objednávaj od nás so zľavou

Ak chceš ešte niečo ušetriť, tak tu je spôsob ako na to. Zaregistruj sa na Gastromenu.sk a objednaj si obed z...
» čekuj
Aktualizované: 16.07.2019
San-Lorenzo

Dear Chocolate

Makovo - višňová a ešte aj bezlepková

Objednaj si tortu a osláv tak svoje narodeniny, alebo iný sviatok ktorý za to stojí :-) ◾ 2600 g. Makovo -...
» čekuj
Aktualizované: 16.07.2019
Dear-Chocolate

Dear Chocolate

Pop Cakes - sladká radosť na paličke

Milujú ich najmä deti, ale netradičný dezert zachutí aj dospelým. Čokoládový biskvit a čokoládový ganache...
» čekuj
Aktualizované: 16.07.2019
Dear-Chocolate

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Denne až do záverečnej

Denne až do záverečnej si môžeš vybrať z našej domácej ponuky a to aj po zatvorení našej kuchyne. *...
» čekuj
Aktualizované: 16.07.2019
Pub-Pizza-Restaurant-Havran

» pozri všetky akcie


Cibula Fest 2019
Obedové, obedné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

1
4,20 €
mäsité
0,33l Kapustová rajčinová polievka
100g Bravčové plátky s fazuľou a klobásou, ryža
200g Zapekaný karfiol s bryndzou a kuracím mäsom, šalát
250g Zeleninový šalát s kuracími krídelkami, dressing
2
5,50 €
mäsité
Pizza menu
350g Šunková s olivami
350g Tuniaková
350g Hawai
3
5,50 €
mäsité
Náhradné menu
100g Kuracie na šampiňónoch, ryža
100g Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky
100g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948075434; 0948075435
1
5,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l ruský boršč, chlieb (1)
150g chrumkavý kurací rezeň, zemiakové pyré, zeleninová obloha (1,3)
2
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l ruský boršč, chlieb (1)
150g pivovarský guláš, bosniak (1)
3
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l ruský boršč, chlieb (1)
250g šošovicový prívarok, sekaná, chlieb (1,7)
4
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l ruský boršč, chlieb (1)
350g rukolový šalát, cherry paradajky, pečená paprika, toast (1,7)
5
8,90 €
mäsité
Polievka podľa dennej ponuky
500g sessler combo mini (250g bbq krídelká, 250g rebierka), zemiakové dukáty, dip
Alebo do vypredania. Rozvoz menu od 10:00 - 14:00. Minimálna hodnota objednávky 5,- €. Obal na menu a rozvoz vrámci Trnavy je zdarma. Dobrú chuť želá kolektív reštaurácie Sessler.
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 14:00
Rezervácie: 0911700346
1
4,40 €
mäsité
0,33l Karotkový krém s krutónikmi
120g/200g Pečená bravčová krkovička, kyslá kapusta, parená knedľa (1,3,7)
2
4,40 €
mäsité
0,33l Karotkový krém s krutónikmi
120g/200g Kurací rezeň v parížskom cestíčku, ryža (1,3,7)
3
4,20 €
bezmäsité
0,33l Karotkový krém s krutónikmi
400g Cestoviny so smotanovo-vínovou omáčkou, kúskami kuracieho mäsa, sušenou paradajkou a kaparami (1,3,7,9,12)
4
4,20 €
mäsité
0,33l Karotkový krém s krutónikmi
120g/200g Syrovo-šunkový špíz, varené zemiaky, tatarská omáčka (1,3,7)
5
4,40 €
mäsité
0,33l Karotkový krém s krutónikmi
400g Pizza Hawai so šunkou a ananásom (1,3,7)
6
4,20 €
mäsité
0,33l Karotkový krém s krutónikmi
350g Rukolový šalát s cherry paradajkami a prosciuttom crudom
7
5,20 €
mäsité
0,33l Karotkový krém s krutónikmi
150g/200g Bravčová panenka na spôsob Teriyaki s grilovaným ananásom, americké zemiaky
• Možnosť výmeny menu polievky za 0,33l Ostrokyslú polievku.
Objednávky od 7:30 h do 14:00 h, rozvoz denného menu je od 11:00 h do 14:00 h. Minimálna objednávka v ON-LINE donáške obedového menu je 8,- €. Rozvoz 1,- €.
NOVINKA: Pri objednávke obedového menu formou ON-LINE donášky nad 20,- €, Vám zabalíme 0,75 l vínka ako darček.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586014, 0917716701
1
5,50 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g. Kurča Gun-Bao
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 5, 6, 12)
2
5,50 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g. Kuracie mäso na Thajský spôsob
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 6)
Objednaj si naše Stále denné menu v ON-LINE donáške na Gastromenu.sk. Máme niekoľko druhov jedál na výber. Stačí si už len vybrať, vložiť do košíka a objednať.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 21:00
Rezervácie: 0335536177, 0904529180
1
4,80 €
mäsité
Francúzska cibuľačka
Pizza tomato, syr, slaninka
2
4,90 €
mäsité
Francúzska cibuľačka
Špenátové lasagne
3
5,10 €
mäsité
Francúzska cibuľačka
Kurací rezeň v parmezánovom cestíčku,pečené zemiaky
4
5,30 €
mäsité
Francúzska cibuľačka
Krkovička na čiernom pive, hranolky
5
7,90 €
mäsité
Francúzska cibuľačka
Šalát s morčacím steakom, červenou repou a bryndzou
6
6,70 €
mäsité
Francúzska cibuľačka
Bakalářov guľáš, domáci knedlík
7
6,70 €
mäsité
Francúzska cibuľačka
Bryndzové halušky so slaninkou
8
6,00 €
mäsité
Francúzska cibuľačka
Šalát Merkur s kúskami grilovaného kuracieho mäsa pizza chlieb
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0908444555
1
6,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

450 g. Risotto Manzo
cibuľa, hovädzia sviečková, šampiňóny, paradajková omáčka (A 7)
2
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

400 g. Penne Formaggio
cheddar, gouda, parmezán, smotana (A 1, 3, 7)
Od nás si nie len môžeš zobrať jedlo so sebou, ale sa aj u nás najesť. Objednaj si dopredu a ušetríš tak svoj drahocenný čas :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948651451
1
4,20 €
mäsité
Hráškový krém
Mletý rezeň so syrom,zemiakovo-cibuľový šalát
2
4,20 €
mäsité
Hráškový krém
Morčací perkelt s haluškami
3
4,20 €
bezmäsité
Hráškový krém
Guľôčky plnené nutelou s vanilkovým pudingom
4
4,20 €
mäsité
Hráškový krém
Poľníček s kuracím mäsom,jablkami a orechami,jogurtový dressing
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0908169688
1
6,00 €
mäsité
Jemná pikantná vietnamská polievka /Hovädzia polievka 0,2l
Grilované kuracie mäso v syrovej omáčke s hranolkami a kapustovým šalátom 200g 3
2
5,50 €
mäsité
Jemná pikantná vietnamská polievka /Hovädzia polievka 0,2l
Vyprážané krevety s opekanými tenkými ryžovými rezancami a kapustovým šalátom 200g 1,3,4
3
6,90 €
mäsité
Jemná pikantná vietnamská polievka /Hovädzia polievka 0,2l
Italian roll 8ks, losos nigiri 1ks, maslová ryba 1ks 4
4
6,90 €
mäsité
Jemná pikantná vietnamská polievka /Hovädzia polievka 0,2l
Grill losos maki (16ks) 4
5
6,90 €
mäsité
Jemná pikantná vietnamská polievka /Hovädzia polievka 0,2l
Alaska roll 8ks, maslová ryba nigiri 2ks 4
Prajeme Vám dobrú chuť. Informácie o prítomnosti alergénov Vám rada poskytne obsluha.
Obedové menu podávame od: 09:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948877378
1
9,90 €
mäsité
Hovädzí vývar s krupicovými haluškami a zeleninou
250g/200/60g Grilovaný tanier z viac druhov mäsa na kuriatkovej omáčke (hovädzia sviečkovica, br. panenka, kuracie stehno, frankfurtský párok, tlačené zemiaky s cibuľkou vo formičke, zeleninový šalát)
Banánový muffin s čokoládou a šľahačkou 1,3,7
2
5,50 €
mäsité
Hovädzí vývar s krupicovými haluškami a zeleninou
Bratislavské stehno na zelenine, cestovinové kolienka 1,3,7
3
5,50 €
mäsité
Hovädzí vývar s krupicovými haluškami a zeleninou
Švajčiarsky šalát z jemnej salámy a tvrdého syru, čerstvé uhorky, šalotka,reďkovka, čerstvá pažítka, celozrnné pečivo 1,3,7,10
4
5,50 €
mäsité
Hovädzí vývar s krupicovými haluškami a zeleninou
Miešaný šalát so cherry paradajkami a grilovanými kúskami lososa, 2 ks toast 1,3,7
Ak nemáte radi menu polievku v daný deň, radi Vám ju zameníme za slepačí vývar s rezancami, mäsom a zeleninou. Gramáž mäsa v surovom stave je 100g, gramáž prílohy 200g. Zeleninové šaláty, cestoviny a múčne sladké jedlá majú gramáž 300g. Bezmäsité jedlá 100g. Obsah polievky je 0,22l. Pri zámene prílohy Vám bude zaúčtovaný poplatok 0,30 €. Kolektív reštaurácie a penziónu Na Mlyne Vám praje dobrú chuť.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0918907418, 0905822275
1
1,10 €
mäsité
Polievka s hovädzích kostí s pečeňovými haluškami 0,33l alergén múka ,zeler
2
3,20 €
mäsité
Kurací steak 120g s horčicovou omáčkou A: múka,horčica
Pečené zemiaky v šupke 180g, kapustový šalát 50g
3
3,20 €
mäsité
Marinovaná bravčová pečeň na cibuľke 120g
Ryža 180g, kyslá uhorka
4
3,20 €
mäsité
Pastiersky koláč 280g
Mleté mäso so zeleninou prekladané zemiakovým pyré zapečeným so syrom
Alebo do vypredania.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335599195, 0903751732
1
4,10 €
mäsité
0,33l Zeleninová s cestovinou/ Kapustová s klobásou, 1
120g Moravský vrabec, kyslá kapusta, knedľa, 1
2
4,10 €
mäsité
120g Kurací černohorský rezeň so syrom, varené zemiaky, 1, 3, 7
3
4,10 €
mäsité
250g Cestovinový šalát so zeleninou a kuracím mäsom, 1, 7
4
4,10 €
bezmäsité
120g Grilovaný encián, hranolky, čučoriedková omáčkac, 7
5
4,10 €
mäsité
120g Vyprážaný kurací/ bravčový rezeň, ryža/ hranolky/ opekané zemiaky, obloha, 1, 3, 7
ALERGÉNY SÚ UVEDENÉ NA DRUHEJ STRANE JEDÁLNEHO LÍSTKA.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0905612368
1
4,50 €
mäsité
Vývar s mäsom, zeleninou a rezancami 0,33l (1,3,7,9)
Vyprážaný kurací rezeň v bylinkovom cestíčku, domáce americké zemiaky, miešaný šalát 130g/150g/50g (1,3,7)
2
4,50 €
mäsité
Vývar s mäsom, zeleninou a rezancami 0,33l (1,3,7,9)
Zemiakové halušky s nivovo-smotanovou omáčkou, špenátom a opraženou slaninkou 300g (1,3,7)300g (1,3,7)
3
4,50 €
bezmäsité
Vývar s mäsom, zeleninou a rezancami 0,33l (1,3,7,9)
Parené buchty s kakaom, maslom, tvarohom a šľahačkou 300g (1,3,7)
4
9,90 €
mäsité
Vývar s mäsom, zeleninou a rezancami 0,33l (1,3,7,9)
Pečená konfitovaná kačka podávaná s karamelizovanou červenou kapustou a mastenými lokšami 250g/2ks (1,3,7)
Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Cena denného menu je uvedená aj s polievkou. Ak si prajete menu bez polievky, cena je nemenná. Samostatná polievka je za cenu 1,60 €. Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0950332332
1
5,50 €
mäsité
0,33l Hovädzí vývar s rezancami obsahuje1,3,9
120g Hovädzie varené s kôprovou omáčkou , 100g knedľa obsahuje 1,3,
2
4,90 €
bezmäsité
120g Vyprážaná cuketa l 100g varené zemiaky , obsahuje 1,3,7,12
3
4,50 €
mäsité
300g Pizza Quatro Stagioni obsahuje1,3,7
◾ Náhradné menu každý deň: Vyprážaný 100 g. Bravčový alebo 100 g. Kurací rezeň s 100 g. hranolkami 4,90 € Obsahuje alergény 1,3,7.
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335514088
1
3,80 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l ruský boršč, chlieb (1,3)
I. 150g chrumkavý kurací rezeň, zemiakové pyré, obloha (1)
2
3,80 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l ruský boršč, chlieb (1,3)
II. 250g šošovicový prívarok, sekaná, chlieb (1,7)
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0911369109
1
4,90 €
mäsité
Brokolicová polievka s mrveničkou
Kurací černohorský rezeň s varenými zemiakmi, rajčinový šalát
Môžeš si vybrať aj s našich stálych obedných menu. Tu je ponuka:
2. Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
3. Zeleninový šalát s kuracím mäsom, toast
4. Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, kyslá uhorka
5. Grilovaný encián, varené zemiaky, čučoriedková omáčka
◾ Hmotnosti jedál: porcia mäsa 120 g., polievka 0,4 l., príloha 230 g., tatarka/kečup 50 g.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905500691
1
4,50 €
mäsité
Šošovicová polievka s párkom,chlieb 1,3,7
Bravčová kapsa plnená syrom a kápiou,opekané zemiaky 1,3,7
2
4,50 €
mäsité
Šošovicová polievka s párkom,chlieb 1,3,7
Domáce lečo s klobáskou,dusená ryža,chlieb 1,3,7
3
3,90 €
mäsité
Šošovicová polievka s párkom,chlieb 1,3,7
Zeleninový šalát s kuracími nugetkami,toust 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586488
1
4,50 €
mäsité
POLIEVKA/0,33 l Hlivová na spôsob držkovej, chlieb -1,3,7-
MENU 1/150 g Zapečené kuracie prsia, opekané zemiaky -7 -
DEZERT
2
4,50 €
bezmäsité
POLIEVKA/0,33 l Hlivová na spôsob držkovej, chlieb -1,3,7-
MENU 2/300 g Granatiersky pochod so syrom a kyslou uhorkou -1,3,7-
DEZERT
3
5,90 €
mäsité
POLIEVKA/0,33 l Hlivová na spôsob držkovej, chlieb -1,3,7-
MENU 3/220 g Pečené kačacie stehno, kapustové špecle -1,3,7-
DEZERT
Pozri aj našu akciu na Gastromenu.sk . Tvoja Happy Hours čaká len na teba :-) Dobrú chuť.
Rozvoz denného menu v rámci mesta zadarmo.
Objednávky do 11:00 na 0903 544 233
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0903544233
1
4,20 €
mäsité
0,33l Jemne zaúdená šošovicová polievka s párkom
120g Vyprážaný bravčový rezeň plnený oštiepkom a klobáskou
150g zemiaky na cibuľke
2
4,20 €
mäsité
0,33l Jemne zaúdená šošovicová polievka s párkom
120g Grilovaný kurací steak so slaninkovo-syrovou omáčkou
150g ryža
3
4,50 €
mäsité
0,33l Jemne zaúdená šošovicová polievka s párkom
120g Dusené hovädzie s chrenovou omáčkou
150g knedľa
4
4,20 €
mäsité
0,33l Jemne zaúdená šošovicová polievka s párkom
120g Bravčové rezančeky na šampiňónoch
150g ryža, kyslá uhorka
5
4,20 €
mäsité
0,33l Jemne zaúdená šošovicová polievka s párkom
350g Živánska (bravčová krkovička, klobáska, slaninka, cibuľa, zemiaky)
6
4,20 €
mäsité
0,33l Jemne zaúdená šošovicová polievka s párkom
150g / 120g Zemiakový prívarok s domácou fašírkou, chlieb
7
4,90 €
mäsité
0,33l Jemne zaúdená šošovicová polievka s párkom
120g Kuracie sweet chilli soté so zeleninou
150g ryža, šalát
8
4,20 €
bezmäsité
0,33l Jemne zaúdená šošovicová polievka s párkom
120g Vyprážaný syr
150g varené zemiaky, domáca tatárska omáčka
9
4,20 €
mäsité
0,33l Jemne zaúdená šošovicová polievka s párkom
120g Vyprážaný kurací / bravčový rezeň
150g zemiaky / ryža, šalát
Objednávky prijímame na tel. č. 0907 329 792 do 10:00. Minimálna objednávka sú 2 obedy. Cena dovozu je pre 2 obedy = 1 €, 3 a viac obedov = zdarma.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907329792
1
4,20 €
mäsité
0,33l Karfiolová krémová
130g Bravčové soté na zelenom hrášku, pichané zemiaky, obloha
MENU TÝŽDŇA:
0,33l Menu polievka
200g Marinovaná krkovička na grile s bylinkovým maslom, hranolky, zeleninový šalátik 6,50€

NÁHRADNÉ MENU
150g Kuracie prsia s hubovou omáčkou, ryža, obloha 5,50€
150g Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, obloha 5,50€
150g Vyprážaný syr, varené zemiaky, tatárska omáčka, obloha 5,50€
120g Encián na grile s brusnicami, varené zemiaky, obloha 5,50€
500g Pizza (rajčinový základ, mozarella, šunka, šampiňóny, kukurica) 5,50€

Doplatok pri výmene prílohy za hranolky – 0,70€
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 14:00
Rezervácie: 0944960343
1
4,90 €
mäsité
0,33L Cesnaková so zemiakmi 1
2
4,90 €
mäsité
100g Bravčová sviečková na smotane, 4ks parená knedľa 1,3,7,9,10
3
4,90 €
mäsité
250g Šalát s tuniakom /ľad.šalát, paradajka, paprika, uhorka, olivy, tuniak, cibuľa, syr/ 1,3,4,7
4
4,90 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha 1,3,7
5
4,90 €
mäsité
100g Bravčový Steak s pikantnou omáčkou, 150g opekané zemiakové plátky 1,9
6
4,90 €
mäsité
500-600g Pizza Chicken /tomato, kuracie mäso, broskyňa, oregano, eidam/ 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948489489
1
4,10 €
mäsité
Francúzska s mušličkami (1,9)
Kuracie rezančeky v nivovo-šunkovej omáčke ,zemiakové dukátiky (1,7)
2
4,10 €
mäsité
Bravčový prírodný rezeň s viedenskou cibuľkou ,zemiakové pyré (7)
3
4,10 €
mäsité
Špenátové krémové rizoto s kuracím mäsom a parmezánom (7)
Možnosť zameniť obedné menu za: Vyprážaný syr alebo encián, hranolky, tatárska omáčka.
Gramáž surovín: Polievka 0,33l, mäso v surovom stave 130g, príloha v uvarenom stave 200g, cestoviny 300g, šalát ako príloha 70g, váha tepelne upraveného mäsa 80g. Alergény sú uvedené v našom jedálnom lístku. Dobrú chuť :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905749538, 0335333687
1
4,20 €
mäsité
0,33 l Hŕstková polievka 1
100/63 g Sviečková na smotane, parená knedľa 1,3,7
0,2 l nealko
2
4,20 €
mäsité
0,33 l Hŕstková polievka 1
100/82 g Kyjevský bravčový závitok (klobása, slanina, uhorka, vajíčko), ryža 1,3,10
0,2 l nealko
3
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Hŕstková polievka 1
460 g Grilovaný baklažán, syrová omáčka, zemiaky 7
0,2 l nealko
4
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Hŕstková polievka 1
320 g Makový závin s višňami 1,3,7
0,2 l nealko
5
4,20 €
dietné
0,33 l Hŕstková polievka 1
300 g Taliansky šalát (listový šalát, syr, šunka, vajíčko, dressing) 1,3,7
0,2 l nealko
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 13:00
Rezervácie: 0333245252
1
4,50 €
mäsité
0,33l Mrkvová s hráškom obsahuje:1,7
130g Burgundský guláš, slovenská ryža obsahuje:1,3,7
2
4,50 €
mäsité
0,33l Mrkvová s hráškom obsahuje:1,7
300g Francúzske zemiaky obsahuje:3,7
3
6,90 €
mäsité
0,33l Mrkvová s hráškom obsahuje:1,7
130g Flank steak, hranolky, BBQ omáčka obsahuje:7
Náhradné menu:
Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka (A 1, 3, 7) - 4,90 €
Vyprážaný rezeň, ryža, kyslá uhorka (A 1, 3, 7) - 4,90 €
Pečené údené koleno, chlieb, kyslá príloha (A 1, 3) - 5,50 €
Pečené rebrá, chlieb, kyslá príloha (A 1, 3) - 5,50 €
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 14:00
Rezervácie: 0911663700
1
4,80 €
mäsité
Cesnačka s krutónmi 0,33 L. Obsahuje 1,3
220 g Pečené kura, ryža, kompót. Obsahuje 1,3,7
2
4,80 €
mäsité
Cesnačka s krutónmi 0,33 L. Obsahuje 1,3
130 g Fašírka, tekvicový prívarok, chlieb. Obsahuje 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť.
Mäso je uvádzané v surovom stave.
Alergény: 1. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce a výrobky z nich, 3. Vajcia a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašidy a výrobky z nich, 6. Sójové zrná a výrobky z nich, 7. Mlieko a výrobky z neho, 8. Orechy, 9. Zeler a výrobky z neho, 10. Horčica výrobky z nej, 11. Sezamové semená a výrobky z nich, 12. Oxid siričitý, 13. Vlčí bôb a výrobky z neho.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335549312
1
4,50 €
mäsité
Polievka:0,4l Hrachová
130g Pečená bravčová krkovička, dusená kapusta, knedľa(1)
2
4,50 €
mäsité
Polievka:0.4l Hrachová
400g Pizza:šunka,šampiňóny,syr(1,3,7)
3
3,90 €
bezmäsité
Polievka:0,4l Hrachová
170g Palacinky s lekvárom(1,3,7,)
Náhradné menu na celý týždeň: Menu polievka + Vyprážaný kurací rezeň, ryža, zeleninový šalát za 4,90 €. Prajeme Vám dobrú chuť!Gramáž jedál:mäso v surovom stave130g, prílohy200g, polievka 0,4l.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907730343
1
4,50 €
mäsité
0,33l vývar s rezancami
1. 120g pečené kačacie stehno, červená kapusta, knedľa
2. 250g šalát s kuracími nugetkami, toast
3. 120g bravčový rezeň, hranolky, tatarská omáčka
4. 120g vysmážaný syr, hranolky, tatarská omáčka
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948110555, 0335536555
1
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Švédske stoly (pozri fotografie v našej prezentácii)
2
10,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Running food & sushi (pozri v našej prezentácii video)
Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 10,90 € / osoba. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 12,90 € / osoba. Na poschodí si vyberáš jedlo / Švédske stoly v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 5,90 €.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0335583473, 0903509182