Eshop - Wineshop
Kontakty

TOP ponuka

Denné menu

Obedové menu

Trnava
12

On-line donáška


 
Event priestory / priestory pre uzavretú spoločnosťKapacita: 50
Konferenčná miestnosť

Konferenčná miestnosť má kapacitu 30 miest a poskytuje variabilitu spôsobov sedenia podľa požiadaviek klienta. Je plne vybavená technickým zariadením (dataprojektor, plátno, flipchart) a pripojením na wi-fi. Počas školenia vieme zabezpečiť studené aj teplné občerstvenie.

Reštaurácia

Hotelová reštaurácia má kapacitu 50 miest s možnosťou predelenia priestoru. V jej priestoroch je možné usporadúvať rôzne spoločenské akcie, ako sú rodinné oslavy, menšie svadby, firemné akcie, vianočné večierky a recepcie. Výber menu a výzdobu priestorov prispôsobíme Vašim požiadavkám.

Sedenie vonku (terasa)Kapacita: 40
Terasa hotela LONDON

K reštaurácii patria dve terasy. Predná terasa sa nachádza na nádvorí s kapacitou 20 miest Našou najväčšou pýchou je zadná terasa, ktorej intímnu atmosféru dotvára osvetlenie, okrasná zeleň meniaca sa v každom ročnom období a historické opevnenie mesta s kapacitou 20 miest.

UbytovanieKapacita: 29
Izba Standard

Izba Standart s novým moderným zariadením Vám zaručuje svojou veľkosťou útulnú atmosféru. K dispozícii je smart TV, chladnička, šatník, písací stôl a konferenčné stolíky. Súčasťou izby je kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom vlasov a hygienickými potrebami. Izba je vybavená klimatizáciou a internetovým pripojením.

Izba Business

Izba Business Vám svojou rozlohou a novým moderným zariadením poskytuje komfort a pohodlie. K dispozícii je smart TV, chladnička, šatník, písací stôl a konferenčné stolíky. Súčasťou izby je kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom vlasov a hygienickými potrebami. Izba je vybavená klimatizáciou a internetovým pripojením.

Apartmán

Apartmán patrí k najväčším izbám v našom hoteli. V jednom z našich apartmánov je aj menšia kuchynka. K dispozícii je smart TV, chladnička, šatník, písací stôl a konferenčné stolíky. Súčasťou izby je kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom vlasov a hygienickými potrebami. Izba je vybavená klimatizáciou a internetovým pripojením.

Vybavenie našich izieb

LONDON Boutique hotel & Restaurant má k dispozícii jednu jednolôžkovú izbu, osem dvojlôžkových izieb a tri apartmány. Novo zrekonštruované a moderne zariadené izby poskytujú komfort na vysokej úrovni. Všetky izby sú klimatizované s internetovým pripojením. K štandardnému vybaveniu izby patrí kúpeľňa s WC, šatník, smart televízor a chladnička.


Otváracie hodiny
Pondelok: Utorok: Streda: Štvrtok: Piatok: Sobota: Nedela:
08:00 - 22:00 08:00 - 22:00 08:00 - 22:00 08:00 - 22:00 08:00 - 22:00 08:00 - 22:00 08:00 - 22:00

Parkovanie
Parkovanie automobilom
Pri podniku
Parkovanie autobusom
Do 150m od podniku