Denné menu

Obedové menu

Trnava
7

On-line donáška


 


Ďalšie dva podniky pribudli do On-line donášky na Gastromenu.sk

Gastromenu.sk rozširuje svoju ponuku podnikov, ktoré svoje služby ponúkajú na portáli prostredníctvom On-line donášky.

Little Roma

Ako prvý predstavujeme nový taliansky koncept Little Roma v Trnave, kde si melú vlastnú múku, aby dosiahli vždy 100% kvalitu ich domácich cestovín. Takto si zaručene vychutnáš kúsok Talianska v Malom Ríme. A nie je to len o cestovinách. Na výber majú aj ďalšie jedlá a tiež spôsob, kde sa ujímaš role kuchára a svoje objednané jedlo (balenie Pasta box) si doma dovaríš. Ide hlavne o mäso, alebo rybu, ktorá stráca donáškou na kvalite. Takže vyzerá to tak, že cestoviny sú hotové a mäso, alebo rybu si doma už len stačí opiecť na grile, alebo panvici. Stačí si už len objednať a ochutnať kúsok Talianska Little Roma :-)
Pizza & restaurant Halenár

Bola ako prvá reštaurácia v Smoleniciach. Svojou kvalitou už roky uspokojuje domácich, ale aj turistov, ktorí v húfoch navštevujú túto malebnú dedinku na úpätí slovenských Karpát. Dlhoročnými skúsenosťami si reštaurácia vybudovala zvučné meno, kde si môžeš objednať z ich dobre odskúšaných špecialít. Chuťové poháriky potešíš najmä ich Cesnačkou v žemli, vychýrenou špecialitou s názvom Zámocká veža, alebo aj jedlom Bravčová panenka na čučoriedkovej omáčke. Vybrať si môžeš až z 19-tich pízz.
Skvelá správa na záver

Po všetkých týchto skvelých správach ešte pridávame jednu. Pri každej objednávke v On-line donáške na Gastromenu.sk ušetríš 3% z ceny jedla.

Vysvetlíme :-)

Ušetri 3% z ceny jedla

S každou objednávkou sa Ti pripisuje kredit. Najskôr, čo ale musíš spraviť, sa je na Gastromenu.sk zaregistrovať. Potom už nič nebráni tomu, aby sa Ti kredit za každým pri objednávaní, pripisoval na Tvoj účet. K tomu dostávaš ešte aj prehľadné menu, koľko máš našetrených kreditov v jednotlivých podnikoch. Je už potom len na Tebe, kedy si našetrený kredit uplatníš.


Objednaj si v Little Roma:
On-line donáška Little Roma

Objednaj si v Pizza & restaurant Halenár:
On-line donáška Pizza & restaurant Halenár


Aktualizované: 30.06.2020
Autor: Gastromenu.sk
Zdroj: On-line donáška Gastromenu.sk