Čo ti chýba na Gatromenu ? Pridaj svoj podnik na Gatromenu


Nový na Gastromenu.sk
Koktail bar - Hedon coffee & cocktail na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 12:00 - 24:00

Manifestom baru je pracovať s poctivými a prémiovými surovinami a pretavovať ich do prvotriednych cocktailov. Hedon je celodenná prevádzka, takže na svoje si...

Ponuka podniku

Pizzéria - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Pizza & restaurant Halenár

SNP 298/67; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 22:00
Pizzéria & restaurant vznikla už 1. 4. 2004. Bola ako prvá v širokom okolí a postupne sa pridávali ďalšie. Svojou kvalitou už roky uspokojujeme svojich stálych hostí. Dlhoročnými skúsenosťami si naša reštaurácia vybudovala svoje zvučné meno, kde nejeden aj nový zákazník, si môže vybrať z našich dobre odskúšaných špecialít. Svoje chuťové poháriky potešíš našou skvelou cesnačkou v žemli, vychýrenou špecialitou s názvom Zámocká veža, alebo jedlom Bravčová panenka na čučoriedkovej omáčke. Vybrať si môžeš aj z 19-tich pízz. Tak neváhaj a príď si pochutnať na našich jedlách. Srdečne ťa vítame :-)!

Pizzéria - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Zemo pizzéria

Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
◾ Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. ◾ V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu. ◾ Našimi kvalitnými a najmä chutnými jedlami, uspokojujeme už niekoľko rokov našich hostí. ◾ Naše event priestory sú k dispozícii, kde podmienky si musíš dohodnúť osobne, alebo v kontaktoch našej prezentácie na Gastromenu.sk

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Treeclub bar & restaurant

SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Uniknite ruchu mesta a nechajte sa zlákať príjemne živým kľudom. Náš bar s reštauráciou sa nachádza v centre Smoleníc, neďaleko Trnavy v prostredí Malých Karpát. Jedlá v našom jedálnom lístku sú chutné a dobijú vás tou správnou energiou. Čerstvosť, kvalita, ale aj originálne podanie v kombinácií s vašim obľúbeným nápojom sú našou ponukou pre vás. Sortiment jedál á la carte dopĺňame aktuálnou sezónnou ponukou. V pracovných dňoch pre vás pripravujeme denné menu, ku ktorému od nás dostanete chutný dezert grátis. Reštaurácia Treeclub Smolenice je podnik, v ktorom máte na výber. Sviežosť, otvorenosť, energiu tú dotvára kombinácia skla, lomených slnečných lúčov a zelene v našej vrchnej časti reštaurácie. Jej kapacita je 50 osôb. Útulnosť a súkromie… to sú prednosti našej spodnej časti reštaurácie. Nachádzajú sa tu dve miestnosti s vlastným barom. Prvá miestnosť má kapacitu 40 osôb a druhá je pre 35 osôb. Výborné miesto, pre súkromné oslavy, stretnutia, ochutnávky, ale aj tematické párty. Naša reštaurácia vám aj vašim hosťom ponúka komfortné parkovanie priamo pred budovou.

Bar - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Rotunda Spiegelsaal

Kalinčiaková 14; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 23:30
Svoje pomenovanie rotunda dostala podľa tanečnej siene plnej zrkadiel, ktorá v období jej historického vzniku patrila k miestnemu pohostinstvu. Rotunde toto pomenovanie ostalo až dodnes. Ikonická stavba nesie rovnaké pomenovanie, ako celá štvrť a pre Trnavčanov je lokalita v okolí rotundy známa pod menom Špíglsál.

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Zbojnícke Bašty

Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia sa nachádza v centre mesta. V obchodnej uličke, ktorá patrila medzi najdôležitejšie v celej histórii Trnavy. V našej reštaurácii si vždy vychutnáš domáce dobroty. Treba jesť, aby sa žilo a nie žiť, aby sa jedlo.

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Reštaurácia Bono

Bratislavská 15; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 16:00
Naša reštaurácia vás zaujme nie len interiérom, v ktorej poriadame spoločenské akcie ako sú rôzne rodinné oslavy, promócie, atď., ale hlavne výborným jedlom, ktoré pripravujú s láskou naši kuchári. Varíme trendy a zdravo. Veľkou výhodou je naše parkovanie pred reštauráciou. Rozvážame aj denné - obedové menu do firiem. Podmienky treba dohodnúť na tel. č.: 0907 556 100, 0904 646 675

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Asia Restaurant

Tamaškovičova 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Sme ázijská reštaurácia s dlhodobou skúsenosťou v reštauračných službách. Kvalitnou gastronómiou sa v Trnave prezentujeme už bezmála 20 rokov. Úplnou a aktuálnou novinkou je už možnosť objednať si naše jedlo aj v on-line donáškovej službe na Gastromenu.sk. Takže prajeme ti príjemné vyberanie a samozrejme dobrú chuť :-) Tvoj team Asia Restaurant.

Hotel - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Hotel Barbakan****

Štefánikova 11; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Reštaurácia sa nachádza priamo v historickom centre mesta. Trnava (maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau, lat. Tyrnavia) je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska. Leží v centre Trnavskej pahorkatiny v nadmorskej výške 146 m n. m., vo vzdialenosti 45 km severovýchodne od Bratislavy. Kedže Trnava je na Slovensku jedným z najdôležitejších centier rímsko-katolíckej cirkvi a stojí tu množstvo jej kostolov, dostala prezývku „Malý Rím“. Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan**** Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Samoobslužná jedáleň - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Kantína TAZ-KA

Coburgová 82; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 15:00
Sme novootvorená samoobslužná jedáleň Taz-ka v zrekonštruovaných priestoroch bývalej vrátnice Trnavských automobilových závodoch. Máme pre teba pripravené len to najlepšie, čo sme získali v podobných konceptoch v Trnave a Bratislave. Týmto si srdečne pozvaný :-) Tešíme sa na tvoju návštevu.

Kaviareň - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Amfik Cafe

Halenárska 20; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Štýlová kaviareň s detským ihriskom, letným kinom a vonkajším bufetom je to správne miesto na trávenie voľných chvíľ. Aj svojim billiard clubom vypĺňame čas, ktorý je treba na oddych, relax a hlavne zábavu v kruhu priateľov.

Samoobslužná jedáleň - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Bufet u Jozefa

SNP 115; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 07:00 - 19:00
Náš bufet sa nachádza v centre Smoleníc na hlavnom ťahu do Bratislavy.

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Reštaurácia K&H

Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpečuje aj rozvoz obedov pre okolité firmy. Prevádzka dokáže zabezpečiť aj stravovanie vo Vašich príbytkoch s komplet servisom. Všetko je na objednávku. V podniku môžete využiť aj malú herňu s výhernými automatmi. V letných mesiacoch sa otváracie hodiny upravujú vedúcim prevádzky. V sobotu v čase od 18:00 - 21:00 h pečieme pizzu, na ktorej si pochutí každý náš hosť. Dobrú chuť!

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Pizza Roman

Družstevná 716; 919 21 Zeleneč
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Radi Vás privítame v našej reštaurácii na Družstevnej ulici v Zelenči. Očakávajte množstvo gurmánskych zážitkov? Pečieme pizzu v murovanej peci na dreve. Neváhajte a objednajte si výbornú pizzu, alebo nás príďte navštíviť do reštaurácie. Tešíme sa na Vás! V našej reštaurácii si môžete oddýchnuť v našom relaxačnom parku s jazierkom a fontánou. Zažiť dobrodružstvo návštevou našej mini farmy, kde sú väčšinou samé prežúvavce ako lamy, ťavy, kengury, osle, kozy, vietnamské prasiatka. Rôzne vtáky, pštrosy, vlasaté sliepky, veverice a mnoho ešte ďalšieho. V letných mesiacoch poriadame vonku na terase rôzne grilovačky, ktoré sú spestrené živou hudbou. Pre deti máme k dispozícii ihrisko aj s kolotočom.

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Lovecká koliba u Michala

Bratislavská 19; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 16:00
Lovecká koliba u Michala ťa rada privíta a svojou bohatou obednou ponukou určite aj uspokojí. Tešíme sa na návštevu a tvoje objednávky. Objednávky na donášku denného menu prijímame do 10:00, alebo deň vopred. Informácie v kontaktoch našej prezentácie.

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

History pizzéria, café bar, disko

Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Nachádzame sa priamo v centre mesta na hlavnom Trojičnom námestí v "Zelenom dome" v Trnave. Reštaurácia, pizzéria je situoavaná v historických pivničných priestoroch, kde bar a kaviareň je na prízemí s veľkými terasami z obidvoch strán, ako z hlavnej ulice tak aj priamo z Trojičného námestia. Cez víkendy poriadame diskotéky, ktoré sú známe skoro každému trnavskému obyvateľovi.

Samoobslužná jedáleň - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Gurmet Trnava

Nitrianska cesta 30; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:30 - 15:00
Naše domáce jedlá sú ako od babičky :-) Pokiaľ máš chuť a nemáš zrovna čas nás navštíviť, tvoje vybraté jedlo ti prinesieme až do roboty, alebo v rámci Trnavy až domov + bonus - každý piatok dostaneš k obedu dezert ZADARMO. ▶ V prípade záujmu poskytujeme aj catering. Také pečené prasiatko, grilované kolená, rebrá, pečené kačice, mastené lokše, obložené misy je len časť ponuky, ktorú máme v ponuke. Tešíme sa na tvoju objednávku. Kolektív Gurmet Trnava

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Tenis café

Sokolská 51; 919 43 Cífer
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Našu reštauráciu nájdeš v obci Cífer len 10 km od mesta Trnava. Navštív nás a my sa ti odmeníme vynikajúcou domácou kuchyňou a pizzou, známou svojou jedinečnosťou. Pizza, kde ručne spracované cesto po upečení je tak lahodné, že tvojim gurmánskym zážitkom sa budeš môcť pochváliť pred svojimi kamarátmi. V našom športovom areále sú ti k dispozícii 3 tenisové antukové kurty aj s umelým osvetlením, ktoré môžeš využiť do 23:00 hod (4,- € na 1 hod.) Nezabudli sme ani na našich najmenších. Na detskom ihrisku so šmykľavkou sa naše ratolesti do sýtosti zabavia. Sme stvorení aj na organizovanie tvojich rodinných osláv, kde podmienky si môžeš dohodnúť priamo v reštaurácii alebo na našich uverejnených kontaktoch.

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Kultúrny dom - SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Prezentujeme sa kvalitnou gastronómiou, kde skúsenosti na poli piva a tiež vína, je len tým malým začiatkom, ktorým ťa chceme šokovať. Náš kuchár, ktorý (a zober v potaz, že je to vlastne tým ľudí) odvádza v našich štýlovo zariadených priestoroch, profesionálnu a hlavne zážitkovú gastronómiu. Kde jedlo je tým potešením, ktoré vyhľadávaš, že drinky sú tým, ktoré ťa prinútia sa na chvíľu zastaviť nad dennými problémami. Tvojou návštevou, to je vlastne jednoduché vyslobodenie od každodenných problémov, vlastne riešiš svoj stres. Nie sme lekári, sme Pub-Pizza-Restaurant Havran! Volaj svojich kámošov :-)

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Reštaurácia Brooklyn

Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 24:00
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Pizzéria - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Pizza Piccolino

Hlavná 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 02:00
Kvalitná a jedinečná pizza v Trnave. Otvorená v piatok a sobotu až do piatej do rána. Trojuholníkový predaj pizze, rýchlosť a kvalita. Tým sa vyznačuje Pizza Piccolino v Trnave, ale aj v Nitre. Príď sa občerstviť, alebo si objednaj pizzu telefonicky alebo on-line. Sleduj aj naše akcie, určite ušetríš :-) Tešíme sa na tvoju návštevu, alebo objednávku. Tvoja Pizza Piccolino

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Restaurant & Café Maxim

Trojičné námestie 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 19:00
V rohu historického Trojičného námestia v Trnave sa za sklom priečelia rozprestierajú priestory novej luxusnej reštaurácie. Kombinácia moderného dizajnu, bezpečného pohodlia a funkčnosti vytvára atmosféru súkromia so službami, zodpovedajúcimi očakávaniam náročných návštevníkov. Milý a skúsený personál sa stáva dokonalým prostredníkom medzi Vami a prvotriednou ponukou jedálneho lístka i nápojovej karty. Vstúpte, prosím, s Vami vstupuje génius loci kráľovského mesta. Elegantný priestor je dômyselne rozdelený na tri časti - reštauráciu s 30 miestami, kaviareň pre 36 ľudí a ďalších 12 návštevníkov nájde svoje pohodlie v lobby bare s dominantným klavírom. Atmosféru baru spríjemňuje krb.

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Merkur Pub & Restaurant

Trstínska cesta 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Sme reštaurácia a pub, ktorá sa nachádza v obchodnom centre Merkúr v Trnave. Naše služby: ◾ usporadúvanie spoločenských akcii ◾ možnosť externého cateringu ◾ rozvoz jedál

Penzión - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Penzión Grand ***

T. Vansovej 7; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Penzión Grand*** sa nachádza mimo centra mesta Trnavy (smer obec Biely Kostol). Radi ťa privítame v priestoroch nášho penziónu. Ponúkame posedenie v príjemnom prostredí. U nás si môžeš usporiadať súkromné alebo firemné eventy. V našej ponuke nájdeš obedné aj večerné menu. Zo špecialít máme zabíjačkové dobroty, domácu huspeninu a hovädzí tatarák. U nás máš možnosť aj prespať v moderne zariadených izbách. Vo všetkých priestoroch wifi, pevné pripojenie v každej izbe a TV-Sat. Parkovanie priamo pri penzióne. Možnosť ubytovania s domácim zvieratkom do 15 kg. Možnosti okolia: Kamenný mlyn vzdialený 2 km, vhodný pre strávenie voľných chvíľ, cyklistika a joging. Vo vzdialenosti do 1 km možnosť využitia posilňovne, tenisových kurtov (aj počas zimných mesiacov v krytej hale). Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Bistro Pizza Exxpres

Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Bistro - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Saigon

Študentská 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Zaujal nás svet streetfood-u. Hlavnou ponukou sú burgre, sendwich-e a hotdog-y. Neskôr budeme pridávať rôzne špeciály. Samozrejme našou dominantou ostáva pivo Sessler, snacky a pochutiny k pivu. K pivu ponúkame aj domáce oškvarky, huspeninu a podobné dobroty. Cez týždeň obedové menu a desiatkové polievky.

Rýchle občerstvenie - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Kimli Pasta

Trstínska 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 18:30
Po dlhoročných skúsenostiach vo varení doma aj v zahraničí som sa rozhodol otvoriť svoj vlastný podnik. Moju ponuku som zameral hlavne na cestoviny, rizotá a šaláty. Vydal som sa talianskym smerom, kde zhodnocujem svoje doterajšie nadobudnuté skúsenosti. V mojej ponuke nájdeš aj dva burgre, ale to už všetko v mojej ponuke jedálneho lístku. Volám sa Rado Kimlička a teším sa na tvoju návštevu môjho street food-ového stánku v obchodnom centre City Park Trnava.

Koktail bar - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Hedon coffee & cocktail

Trojičné námestie 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 12:00 - 24:00
Manifestom baru je pracovať s poctivými a prémiovými surovinami a pretavovať ich do prvotriednych cocktailov. Hedon je celodenná prevádzka, takže na svoje si prídu aj priaznivci kvalitnej kávy, chutných dezertov a lahodných barových snackov. ➡ Byť hedonistom je super :-) ✌ Hedon je predovšetkým miesto s typickou barovou atmosférou, avšak navštíviť ho môžete aj na cool-ový “drink po práci”. Príďte si vychutnať koktejly od našich profesionálnych barmanov. Café Valiente začala písať svoju históriu v roku 1955 v španielskej Valencii a jej chýr ju onedlho dostal do sveta. Ide 100% arabiku s typickou jemnosťou a miernou aciditou a pražením ,,city plus medium”. Zmes Supremo pozostáva z 5 arabík.

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Reštaurácia Takáč

Petzvalova 3; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 15:00
História našej reštaurácie siaha až do roku 1992. Za ten čas sme vybudovali reštauráciu, kde sa môžeme pochváliť našimi poctivo uvarenými tradičnými jedlami. U nás si môžeš nakombinovať obed podľa vlastnej chuti, kde na výber máš z viac možností. Príď sa najesť do sýtosti a tým doplniť energiu pre ďalší priebeh tvojho úspešného dňa. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Kaviareň - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Waffi Café

Hornopotočná 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:30 - 22:00
Vitaj u nás:-) Sme kaviareň, kde si oddýchneš, vychutnáš si jedinečnú kávu Don Cortez v Trnave, pochutnáš si na Bubble waffle, alebo palacinkách a osviežiš sa miešaným drinkom. Pokiaľ ti to nestačí, môžeš si vybrať aj z nášho raňajkového menu, ktoré podávame v pracovnom týždni od 7:30 h. Tešíme sa na tvoju návštevu :-))

Samoobslužná jedáleň - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

San Lorenzo

Vajanského 22; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 15:00
U nás si môžeš objednať obedové menu ON-LINE. Sme prvý podnik, ktorý sa môže touto funkciou pýšiť na Gastromenu.sk. Minimálna objednávka v ON-LINE obedového menu donášky je 8,- €. Zaregistruj sa, objednaj si a pripíš si kredit vo forme zľavy z každého nákupu, ktorý u nás uskutočníš v našej ON-LINE obedového menu donášky. Každým nákupom si šetríš kredit, ktorý môžeš využiť už pri tvojom ďalšom nákupe.

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Corinthia

Bučany 120; 919 28 Bučany
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia je tou, kde stráviš tie chvíle, ktoré v gastronómii vyhľadávaš. Či už pri návšteve obedu alebo večere, ale aj pri poriadaní tvojej alebo firemnej oslavy. Sme moderne zariadená reštaurácia s profesionálnym prístupom všetkých, ktorí u nás pracujú. Tak neváhaj a navštív nás :-)

Reštaurácia - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Running Sushi

Kollárova 20; 917 01  Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Vítame Ťa vo svete Sushi. Sortiment jedál sushi, teplé jedlá, dezerty, čínska, thajská či japonská kuchyňa čaká na teba. Špecialitou našej reštaurácie je tzv. bežiace sushi ako jediné na Slovensku - jedlo, ktoré ja na točiacom páse popri boxoch na sedenie, a Ty si ktorékoľvek z jedál môžeš jednoducho zobrať. Reštaurácia je podľa spôsobu podávania jedál rozdelená na dve časti. Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, 15:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba. Počas dňa od 10:30 do 21:00 h si môžeš vyberať sushi, teplé jedlá a dezerty z ponuky denného menu, ktoré Ti aj zabalíme so sebou.

Samoobslužná jedáleň - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Best food

Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 13:30
Jedáleň Best Food sa nachádza v OD Jednota na 3. poschodí. Príď ochutnať a vyber si z jedál varených s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Dobrú chuť! ➡ Zabezpečujeme aj kompletný catering.

Penzión - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Penzión Rosenthal

Ružindol 129; 919 61 Ružindol
Dnes otvorené: 07:30 - 23:00
Skúsenosti, ktoré som dlhé roky zbierala prácou v zahraničí, teraz využívam v prevádzkovaní môjho penziónu. ◾ Volám sa Klaudia Poláčková a pod mojou taktovkou pracuje team profesionálov, či už v kuchyni alebo v servise, ktorý sa neustále zdokonaľuje a preto každý deň prináša do reštaurácie nové trendy z gastronómie. Tým vytvárajú penziónu Rosenthal známku kvalitnej prémiovej reštaurácie, ktorá je vyhľadávaná ako širokou verejnosťou, tak aj ľuďmi, ktorí majú radi zážitkovú gastronómiu. ◾ Raňajky formou bohatých švédskych stolov pre ubytovaných. Obedné menu, víkendové menu, sezónne ponuky, tématické kuchyne, svadby a samozrejme catering šitý na mieru, to je len časť služieb, ktoré ponúkame pre každého hosťa, ktorý chce zažiť kvalitu a neopakovateľný zážitok v tejto výnimočnej reštaurácii penziónu Rosenthal.

Zábavné centrum - Rotunda Spiegelsaal na Gastromenu.sk

Heroes laser aréna

Sladovnícka 15; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 14:00 - 23:00
Laser Game je úžasná moderná tímová hra. Nepoznáte? Čítajte ďalej! Pokiaľ chcete skúsiť niečo nové, nový typ zábavy, pri ktorej sa kráľovsky pobavíte a zároveň si zašportujete, Laser Game je ideálnou voľbou! Beháte v Aréne, v ktorej je okrem osvetlených prekážok takmer dokonalá tma, okolo vás hustá hmla, krčíte sa za prekážkami a strieľate po ostatných protihráčoch, ktorých sa snažíte zasiahnuť skôr, než oni zasiahnu vás. A to všetko v sprievode vami vybratej hudby! V Aréne sú osvetlené iba prekážky, medzi ktorými sa skrývate. Zásah od protihráča vôbec nebolí, pretože sú zásahy snímané pomocou elektroniky na veste, ktorú máte na sebe. Laser Game je teda celkom bezpečná hra vhodná pre všetky vekové skupiny – pre deti od 5 rokov, študentov, rodiny s deťmi, firemné teambuildingy, oslavy, alebo ako originálna zábava s kamarátmi. Hrá u nás celá Trnava!

TreeClub je tiež on-line!

Ako ďalšieho zástupcu v on-line svete na Gastromenu.sk od dnes evidujeme TreeClub bar & restaurant zo Smoleníc. Vychýrený podnik na upätí malých Karpát, ktorý navštevujú mnohí...
18.11.2019   
» čítaj celý blog

Arašidový koláč s jablkami (bez lepku, bez cukru)

Vajíčka si oddelíme a žĺtka vymiešame s roztlačeným banánom do penista. Pridáme rozpustené maslo, kokosové mlieko a postupne ostatné suché suroviny. Arašidovú múku dosiahneme...

Rotunda Spiegelsaal

James Bond párty

Zvodné ženy, galantní muži, suché Martini - To je James Bond Párty. ➡ 22.11.2019 o 21:00:00 JAMES BOND...
» čekuj
Aktualizované: 19.11.2019
Rotunda-Spiegelsaal

Asia Restaurant

Objednaj si svoje zľavnené Sushi ✅

Objednaj si svoje Sushi priamo domov v on-line donáške na Gastromenu.sk ◾ Pri každom nákupe jedál dostávaš...
» čekuj
Aktualizované: 19.11.2019
Asia-Restaurant

Hotel Barbakan****

Hľadáš ubytovanie? - pozri si našu ponuk a ponuku doplnkových služieb

Hotel Barbakan**** Vám dokáže zabezpečiť ubytovanie v nadštandardne zariadených izbách, ktoré vychádzajú z...
» čekuj
Aktualizované: 19.11.2019
Hotel-Barbakan

Amfik Cafe

Oldies párty s DJ Blesák

Pozývame Vás na OLDIES PARTY s DJ BLESÁK u nás v AMFIK CAFE 22. Novembra od 20:30 h. Tešiť sa môžete na: ➡...
» čekuj
Aktualizované: 19.11.2019
Amfik-Cafe

Bufet u Jozefa

Zorganizuj si u nás svoju rodinnú oslavu

U nás si môžeš zorganizovať svoju rodinnú oslavu. Našimi jedlami sme uspokojili už veľa našich hostí....
» čekuj
Aktualizované: 19.11.2019
Bufet-u-Jozefa

Pizza & restaurant Halenár

Hľadáš priestor pre svoj event?

Ak hľadáš priestor pre svoj event, tu je naša ponuka :-) Sme pizzéria a reštaurácia, ktorá svojou kvalitou...
» čekuj
Aktualizované: 18.11.2019
Pizza--and--restaurant-Halenar

Rotunda Spiegelsaal

Slála ponuka od 1. novembra - niečo pod tvoj zub

Príď sa zabaviť, príď sa občerstviť, príď si oddýchnuť! Vyber si z našej stálej ponuky, ktoré je pre...
» čekuj
Aktualizované: 18.11.2019
Rotunda-Spiegelsaal

Pizza Roman

Pri objednávke 2 ks pizze, alebo burgerov

Dostaneš podľa vlastného výberu: 1 x zo 4 možností: - Pizza štangle s dressingom - 2l. Kofola / Coca Cola - 2...
» čekuj
Aktualizované: 18.11.2019
Pizza-Roman

Pizza Piccolino

Na Gastromenu.sk si môžeš objedať od nás aj on-line!

Pri každej objednávke od nás na Gastromenu.sk ušetríš. Objednaj si teraz a pripíš si svoj prvý kredit, ktorý...
» čekuj
Aktualizované: 17.11.2019
Pizza-Piccolino

Reštaurácia Brooklyn

Hrajú Dzivochovci!

Príď sa zabaviť, hrajú Dzivochovci! Dňa 23.11. o 19:00 h ťa pozývame a tvoju partiu na country zábavu do...
» čekuj
Aktualizované: 17.11.2019
Restauracia-Brooklyn

» pozri všetky akcie


Obedové, obedné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

1
5,40 €
mäsité
na Gastromenu.sk

450 g.Prosciutto Crudo
tomato, mozzerella, prosciutto, parmezán, rukola
2
5,40 €
bezmäsité
na Gastromenu.sk

400 g.Margherita
tomato, mozzarella, bazalka
Pre celú ponuku našich pízz klinkni na button "Objednaj si on-line".
----------------------------------------------------------------------------------------------
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948903503
1
4,50 €
mäsité
Polievka:0,4l Brokolicová(7)
240g Pečené kuracie stehno,ryža,kompót
2
4,50 €
mäsité
Polievka:0,4l Brokolicová(7)
400g Pizza:saláma,olivy,syr(1,3,7)
3
3,90 €
mäsité
Polievka:0,4l Brokolicová(7)
330g Bryndzové halušky(1,3,7)
Náhradné menu na celý týždeň: Menu polievka + Vyprážaný kurací rezeň, ryža, zeleninový šalát za 4,90 €. Prajeme Vám dobrú chuť!Gramáž jedál:mäso v surovom stave130g, prílohy200g, polievka 0,4l.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907730343
1
4,50 €
mäsité
0,33l Rajčinová s cestovinou
100g Zapekaný bravčový rezeň so slaninkou a syrom, šťuchané zemiaky
150g Restovaná kuracia pečeň, ryža
250g Makové šúľance
2
5,50 €
mäsité
Pizza menu
350g Prosciutto e fungi
350g Syrová s olivami
350g Tuniaková
3
5,50 €
mäsité
Náhradné menu
100g Kuracie na šampiňónoch, ryža
100g Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky
100g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
Náhradné menu:
100 g. Kurací rezeň na šampiňónoch, ryža 5,50 €
100 g.Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky 5,50 €
100 g. Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka 5,50 €
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948075434; 0948075435
1
4,50 €
mäsité
Gulášová polievka, chlieb 0,33l (1,9)
Konfitovaná bravčová krkovička, karamelizovaná kapusta, parená knedľa 130g/100g/4ks
2
4,50 €
mäsité
Gulášová polievka, chlieb 0,33l (1,9)
Penne s nivovou omáčkou, grilovanými kuracími kúskami, slaninkou a šampiňónmi 300g (1,3,7,9)
3
4,50 €
bezmäsité
Gulášová polievka, chlieb 0,33l (1,9)
Vyprážaný syr, domáce americké zemiaky, domáca tatárska omáčka 120g/150g (1,3,7)
4
12,90 €
mäsité
Gulášová polievka, chlieb 0,33l (1,9)
Wiener schnitzel s varenými zemiakmi so slaninkou, cibuľkou a duseným špenátom s cesnakovou smotanou 200g/200g (1,3,7)
Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Cena denného menu je uvedená aj s polievkou. Ak si prajete menu bez polievky, cena je nemenná. Samostatná polievka je za cenu 1,60 €. Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0950332332
1
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g.Kačica po sečuánsky
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 6)
2
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g.Tori Don - chrumkavé kuracie mäso zo stehna zaliate omáčkou
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 1, 6, 11)
Objednaj si naše Stále denné menu v ON-LINE donáške na Gastromenu.sk. Máme niekoľko druhov jedál na výber. Stačí si už len vybrať, vložiť do košíka a objednať.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 21:00
Rezervácie: 0335536177, 0904529180
1
4,40 €
mäsité
0,33 l Frankfurtská zemiaková polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
120g/200g Moravský vrabec, dusená kyslá kapusta, parená knedľa (1,3,7)
2
4,40 €
mäsité
0,33 l Frankfurtská zemiaková polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
120g/200g Restovaná kuracia pečienka na karamelizovaných jabĺčkach, dusená ryža (1,3,7)
3
4,10 €
bezmäsité
0,33 l Frankfurtská zemiaková polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
120g/200g Vyprážaný syr, varené zemiaky s vňaťkou, tatárska omáčka (1,3,7)
4
4,10 €
mäsité
0,33 l Frankfurtská zemiaková polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
400g Penne Miláno so šunkou, olivami, pomodoro, smotanou a syrom Parmezán (1,3,7)
5
4,10 €
mäsité
0,33 l Frankfurtská zemiaková polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
400g Pizza Sedliacka (1,3,7)
6
5,50 €
mäsité
0,33 l Frankfurtská zemiaková polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
150g/200g Konfitované kačacie stehno s mastenými lokšami (3 ks) a dusenou hlávkovou kapustou na ríbezľovom víne s jablkami, viedenská cibuľka
• V prípade ON-LINE donášky napíšte výber polievky do poznámky
Telefonické objednávky od 7:30 h do 14:00 h. Rozvoz denného menu je od 11:00 h do 14:00 h. Minimálna objednávka v ON-LINE donáške obedového menu je 8,- €. Rozvoz 1,- €.
----------------------------------------------------------------------------------------------
• Pri objednávke obedového menu formou ON-LINE nad 20,- €,
Vám zabalíme 0,75 l vínka ako darček.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586014, 0917716701
1
4,10 €
mäsité
0,33l Brokolicová/ Karfiolová a knedličkami, 1, 7
120g Kurací perkelt, domáce halušky, 1, 7
2
4,10 €
mäsité
120g Br. karé na viedenský spôsob, 1/2 ryža, 1/2 hranolky, 1
3
4,10 €
bezmäsité
250g Cestovinový šalát so zeleninou a fetou, 1, 7
4
4,10 €
bezmäsité
120g Grilovaný encián, varené zemiaky, čučoriedková omáčka, 1, 7
5
4,10 €
mäsité
120g Vyprážaný kurací/ bravčový rezeň, opekané zemiaky/ ryža/ hranolky, obloha, 1, 3, 7
ALERGÉNY SÚ UVEDENÉ NA DRUHEJ STRANE JEDÁLNEHO LÍSTKA.
Polievku podávané k dennému menu zdarma.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0905612368
1
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s klobásou, 0,33 l Francúzska polievka s mletým mäsom a mušličkami
130 g. Čiernohorský bravčový rezeň
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
2
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s klobásou, 0,33 l Francúzska polievka s mletým mäsom a mušličkami
130 g. Kuracie medajlónky so smotanovo- medovou omáčkou a orechmi
180 g americké zemiaky
3
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s klobásou, 0,33 l Francúzska polievka s mletým mäsom a mušličkami
130 g. Zemplínsky bravčový guláš/klobása, slanina, párok, br. pliecko/
160 g knedľa
4
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s klobásou, 0,33 l Francúzska polievka s mletým mäsom a mušličkami
130 g. Marinované kuracie prsia Diabolo
180 g. ryža s hráškom
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
5
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s klobásou, 0,33 l Francúzska polievka s mletým mäsom a mušličkami
130 g. Kuracie soté Mexiko
180 g. ryža s hráškom
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
6
4,00 €
bezmäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s klobásou, 0,33 l Francúzska polievka s mletým mäsom a mušličkami
130 g. Vyprážaný syr
200 g. varené zemiaky
50 g. tatárska omáčka
7
4,00 €
dietné
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s klobásou, 0,33 l Francúzska polievka s mletým mäsom a mušličkami
300 g. Zeleninový šalát so šunkou a syrom, americký dressing, toast
8
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s klobásou, 0,33 l Francúzska polievka s mletým mäsom a mušličkami
400 g. Bryndzové halušky so slaninou a pravou slovenskou bryndzou
9
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s klobásou, 0,33 l Francúzska polievka s mletým mäsom a mušličkami
130 g. Vyprážaný bravčový rezeň
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
10
5,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Menu špeciál:
0,33 l Šošovicová polievka s klobásou, 0,33 l Francúzska polievka s mletým mäsom a mušličkami
130 g. Anglický Roastbeef/hovädzia roštena/
200 g. varené zemiaky, tat. omáčka
Prajeme Vám dobrú chuť! Šalát zdarma platí len pri konzumácii v reštaurácii, na rozvoz sa účtuje 0,20 €.
Rozvoz robíme od 4 ks obedov, len zazmluvneným firmám.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907556100, 0904646675
1
5,40 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
100g Hovädzie ragú na lesných hríboch s brusnicami (1)
120g Zemiaková knedľa (1,3)
2
5,40 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
100g Kuracie soté so zeleninou (1)
120g Tekvicové placky (1,3,7),uhorkový šalát
3
5,40 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
100g Pečené kurča s plnkou (1,3)
150g Dusená ryža,kompot
4
5,40 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
100g Bojnická pochúťka s pečeným vajíčkom a syrom (1,3,7)
100g Hranolky,zeleninové obloženie
5
4,90 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
100g Vyprážaný syr plnený šunkou (1,3,7)
150g Varené zemiaky,tatarská omáčka (3,7)
6
7,40 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
120g Kurací rezeň Gordon Bleu(1,3,7)
100g Americké zemiaky,zeleninové obloženie
Prajeme Vám dobrú chuť.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905285329
1
4,80 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Cícerová s pažitkou 1,Pórový krém s krutónmi 1,7
Kurací steak s nivovou omáčkou, ryža 1,7
2
4,80 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Cícerová s pažitkou 1,Pórový krém s krutónmi 1,7
Bravčové pečené pliecko na rasci , gratinované zemiaky so syrom 1,7
3
4,80 €
bezmäsité
na Gastromenu.sk

Cícerová s pažitkou 1,Pórový krém s krutónmi 1,7
Vyprážaný karfiol, varené zemiaky a domáca tatarská omáčka 1,3,7
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 15:00
Rezervácie: 0905410043
1
1,20 €
bezmäsité
0,33l Šošovicová
2
1,50 €
mäsité
0,33l Gulášová polievka
3
1,60 €
mäsité
0,33l Držková polievka
4
3,90 €
mäsité
Bravčové ražničí, zemiaky
5
3,80 €
mäsité
Kuracie prsia na smotane, knedľa
6
4,00 €
mäsité
Mletý rezeň so syrom, ryža
7
3,80 €
mäsité
Fazuľový prívarok, opekaná klobása
Pokiaľ si nevyberieš z našej ponuky denného menu, máme aj stálu ponuku: Pečené koleno, horčica, chren, pečivo/chlieb 10 dkg 1,50 €. Prajeme dobrú chuť :-)
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 13:00
Rezervácie: 0905652375
1
4,00 €
mäsité
0,33 Zelerová
Debrecínsky hovädzí guláš/100/,knedle
2
4,00 €
mäsité
0,33 Zelerová
Bratislavské bravčové pliecko /100/,cestovina
3
4,00 €
mäsité
0,33 Zelerová
Vyprážaný bravčový rezeň /100g./, opekané zemiaky, kapustový šalát
4
4,00 €
mäsité
0,33 Zelerová
Čevapčiči /125 g./, opekané zemiaky/horčica,cibuľka/
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586244, 0905205391
1
4,50 €
mäsité
0,33l hrachová polievka s krutónmi
1. 120g bravčová panenka na slanine, pyré
2
4,50 €
mäsité
0,33l hrachová polievka s krutónmi
2. 250g šalát s grilovaným kuracím mäsom, toast
3
4,50 €
mäsité
0,33l hrachová polievka s krutónmi
3. 120g bravčový rezeň, hranolky, tatarská omáčka
4. 120g vysmážaný syr, hranolky, tatarská omáčka
Rozvoz obedového menu 10:00 - 14:00 h.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948110555, 0335536555
1
4,20 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
120g Kurací Cordon Bleu
150g zemiakové pyré, čalamáda
2
5,50 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
200g / 200g Grilovaný tanier (kuracie prsia, bravčové karé, grilovaný hermelín), smotanová omáčka, brusnice, opekané zemiaky, ryža, šalát
3
4,20 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
120g Moravský pečený vrabec s karamelizovanou kapustou
150g knedľa
4
4,20 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
350g Slovenské zeleninové rizoto s kuracím mäskom a syrom, kyslá uhorka
5
4,50 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
120g Mexický hovädzí guláš
150g ryža
6
4,20 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
120g / 150g Diabolské bravčové soté v zemiakovej placke, syr
7
4,90 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
120g Grilované kuracie krídelká s barbecue glazúrou
150g hranolky, listový šalát
8
4,90 €
bezmäsité
0,33l Česká kulajda
120g Vyprážané trio (oštiepok, šampiňóny, karfiol)
150g varené zemiaky, domáca tatárska omáčka
9
4,20 €
bezmäsité
0,33l Česká kulajda
120g Vyprážaný syr
150g varené zemiaky, domáca tatárska omáčka
10
4,20 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
120g Vyprážaný kurací / bravčový rezeň
150g zemiaky / ryža, šalát
Objednávky prijímame na tel. č. 0907 329 792 do 10:00. Minimálna objednávka sú 2 obedy. Cena dovozu je pre 2 obedy = 1 €, 3 a viac obedov = zdarma.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907329792
1
5,90 €
mäsité
0,33l Paradajková polievka so syrom obsahuje 1, 7
120g Zapekané kuracie prsia s nivou, hruškou 100g ryža, list.šalát obsahuje 1,3,12
2
5,50 €
mäsité
200g Kelový prívarok s klobásou, slaninou,chlieb obsahuje 3
3
4,90 €
mäsité
300g Hawai pizza obsahuje 1,3,7
Ak máš chuť na originál taliansku kuchyňu tak treba prísť do HISTORY. Upozorňujeme zákazníkov že pivnica (pizzeria) je z dôvodu rekonštrukcie od pondelka do piatku zatvorená a funguje iba v piatok a v sobotu. Novootvorená HISTORY CAFE na prízemí je otvorená každý deň kde sa podávajú raňajky, obedy, večere . Za pochopenie vopred ďakujeme
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335514088
1
1,10 €
mäsité
Kapustová polievka 0,33l s klobáskou alergén múka
2
3,20 €
mäsité
Pečená krkovička 120g
Šťuchané zemiaky 180g, kyslá uhorka
3
3,20 €
mäsité
Zapekané kuracie prsia so šunkou, syrom a chrenom 120g
Ryža/Hranolky 180g
4
3,20 €
mäsité
Makové šúlance s maslom 280g al. múka,mlieko,mak,vajcia
Alebo do vypredania.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335599195, 0903751732
1
4,50 €
mäsité
Francúzska polievka s ementálom 1,7
Kurací gyros,hranolky,tzatziky 1,7
2
4,50 €
mäsité
Francúzska polievka s ementálom 1,7
Lasagne Bolognese so syrom 1,3,7
3
3,90 €
bezmäsité
Francúzska polievka s ementálom 1,7
Palacinky plnené tvarohom preliate horúcim ovocím 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586488
1
4,90 €
mäsité
Kapustnica
Camembert so šunkou a pestom v lístkovom ceste, varené zemiaky s cibuľkou, obloha
Môžeš si vybrať aj s našich stálych obedných menu. Tu je ponuka:
2. Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
3. Zeleninový šalát s kuracím mäsom, toast
4. Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, kyslá uhorka
5. Grilovaný encián, varené zemiaky, čučoriedková omáčka
◾ Hmotnosti jedál: porcia mäsa 120 g., polievka 0,4 l., príloha 230 g., tatarka/kečup 50 g.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905500691
1
5,90 €
mäsité
Držková polievka, chlieb 1,3,7
Kuracia rolka plená oštiepkom a slaninkou, zemiakové pyré, kapustový šalát 7
Jahodová roláda 1,3,7
2
4,90 €
mäsité
Držková polievka, chlieb 1,3,7
Pappardelle s gorgonzolovou omáčkou a hubami 1,3,7
Jahodová roláda 1,3,7

----------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradné jedlá: Vyprážaný kurací rezeň, Vyprážaný karfiol, Vyprážaný syr so šunkou (1, 3, 7).
Kurací plátok na prírodnej šťave, Bryndzové halušky so slaninou (1, 3, 7).
----------------------------------------------------------------------------------------------
Hmotnosť mäsa v surovom stave je 120 g. Možnosť platby aj stravnými lístkami.
Obedové menu podávame od: 11:30 do: 14:00
Rezervácie: 0903620478
1
5,10 €
mäsité
Guľašová
Pizza tomato, syr, klobáska
2
5,20 €
mäsité
Guľašová
Vyprážaný syr, hranolky, tatarská omáčka
3
5,40 €
mäsité
Guľašová
Grilované rebrá s kyslou oblohou, chlieb
4
5,60 €
mäsité
Guľašová
Rolované morčacie prsia s feta syrom a špenátom, ryža
5
8,50 €
mäsité
Guľašová
Burger s hranolkami (chedar,zelenina,modrý syr, dijonska omacka )
6
6,70 €
mäsité
Guľašová
Bakalářov guľáš, domáci knedlík
7
7,80 €
mäsité
Guľašová
Sviečková na smotane s brusnicami, domáci knedlík
8
6,50 €
mäsité
Guľašová
Listový šalát s údeným lososom, pizza chlieb
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0908444555
1
4,10 €
mäsité
Sedliacka krúpková s klobásou ,chlieb (1)
Kurací závitok s rajčinou a mozarelou v prosciuto kabáte ,ryža (1,3,7)
2
4,10 €
bezmäsité
Vyprážaný encián v zemiakovom cestíčku ,hranolky (1,3,7)
3
4,10 €
mäsité
Bryndzové halušky (1,7)
Možnosť zameniť obedné menu za: Vyprážaný syr alebo encián, hranolky, tatárska omáčka.
Gramáž surovín: Polievka 0,33l, mäso v surovom stave 130g, príloha v uvarenom stave 200g, cestoviny 300g, šalát ako príloha 70g, váha tepelne upraveného mäsa 80g. Alergény sú uvedené v našom jedálnom lístku. Dobrú chuť :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905749538, 0335333687
1
5,20 €
mäsité
0,33L Hrachová s údeným kolenom 1,9
2
5,20 €
mäsité
100g Marinované br. medajlónky, 150g dusená ryža, 50g šalát z čínskej kapusty 1,7
3
5,20 €
mäsité
100g Vyprážaný encián, 150g steakové hranolky, 50g domáca tatarská omáčka 1,3,7
4
5,20 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha 1,3,7
5
5,20 €
mäsité
100g Diabolská pochúťka, 150g opekané zemiakové plátky, 2ks kyslá uhorka 1,9
6
5,20 €
mäsité
500-600g Pizza Al Tonno /tomato, tuniak, cibuľa, olivy, oregano, eidam/ 1,3,4,7
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948489489
1
3,80 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l fazuľová kyslá s udeným kolenom, chlieb
150g kosovská špecialita, ryža
2
3,80 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l fazuľová kyslá s udeným kolenom, chlieb
250g bryndzové halušky so slaninou
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0911369109
1
4,50 €
mäsité
na Gastromenu.sk

400 g.Pollo
cibuľa, kuracie mäso, smotana, parmezán (A 1, 3, 7)
2
6,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

450 g.Risotto Manzo
cibuľa, hovädzia sviečková, šampiňóny, paradajková omáčka (A 7)
Od nás si nie len môžeš zobrať jedlo so sebou, ale sa aj u nás najesť. Objednaj si dopredu a ušetríš tak svoj drahocenný čas :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948651451
1
4,20 €
mäsité
Slepačí vývar s rezancami
Pečené karé na zelenine,tarhoňa
2
4,20 €
mäsité
Slepačí vývar s rezancami
Vyprážaný kurací gordon blue,zemiakové pyré,šalát
3
4,20 €
mäsité
Slepačí vývar s rezancami
Zemiakový prívarok so sekanou,chlieb
4
4,20 €
mäsité
Slepačí vývar s rezancami
Zeleninový šalát s vyprážanými kuracími nugetkami,americký dressing
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0908169688
1
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Švédske stoly (pozri fotografie v našej prezentácii)
2
10,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Running food & sushi (pozri v našej prezentácii video)
Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 10,90 € / osoba. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 12,90 € / osoba. Na poschodí si vyberáš jedlo / Švédske stoly v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 5,90 €.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0335583473, 0903509182
1
4,50 €
mäsité
0,33 l Oravská polievka s bryndzou a klobáskou 1,7
260 g Pečené kuracie stehno na kyslej kapuste, zemiaky
0,2 dcl nealka
2
4,50 €
mäsité
0,33 l Oravská polievka s bryndzou a klobáskou 1,7
100/64 g Bravčové stehno na rasci, tarhoňa, uhorka 1,3
0,2 dcl nealka
3
4,50 €
bezmäsité
0,33 l Oravská polievka s bryndzou a klobáskou 1,7
380 g Tortilla plnená syrom, vaječnou omeletou a čerstvou zeleninou, hranolky 1,3,7
0,2 dcl nealka
4
4,50 €
bezmäsité
0,33 l Oravská polievka s bryndzou a klobáskou 1,7
320 g Parené buchty s lekvárom a kakaom 1,3,7
0,2 dcl nealka
5
4,50 €
dietné
0,33 l Oravská polievka s bryndzou a klobáskou 1,7
300 g Zeleninový šalát s červenou repou a mäsovými guličkami, dressing 1,3,7
0,2 dcl nealka
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 13:30
Rezervácie: 0333245252
1
4,90 €
mäsité
Gulášová polievka 0,33 L. Obsahuje 1
130 g Kurací vyprážaný rezeň, varené baby zemiaky, šalát. Obsahuje 1,3,7
2
4,90 €
mäsité
Gulášová polievka 0,33 L. Obsahuje 1
300 g Špagety Bolognese. Obsahuje 1,3,7
3
4,60 €
mäsité
Gulášová polievka 0,33 L. Obsahuje 1
250 g Šúľance s makom. Obsahuje 1,7
Prajeme Vám dobrú chuť.
Mäso je uvádzané v surovom stave.
Obedové menu podávame do vypredania zásob.
Alergény: 1. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce a výrobky z nich, 3. Vajcia a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašidy a výrobky z nich, 6. Sójové zrná a výrobky z nich, 7. Mlieko a výrobky z neho, 8. Orechy, 9. Zeler a výrobky z neho, 10. Horčica výrobky z nej, 11. Sezamové semená a výrobky z nich, 12. Oxid siričitý, 13. Vlčí bôb a výrobky z neho.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0915252600