Čo ti chýba na Gatromenu ? Pridaj svoj podnik na Gatromenu


Danubius Gastro Incheba Expo Bratislava
Nový na Gastromenu.sk
Reštaurácia - Reštaurácia Staré časy na Gastromenu.sk
Štefániková 19; 811 05  Bratislava
Dnes otvorené: 10:00 - 19:00

Sme novootvorená reštaurácia na Štefánikovej ulici v Bratislave s príjemným posedením. Náš príjemný personál Vás ochotne privíta v príjemne naladenom...

Ponuka podniku

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Reštaurácia Bono

Bratislavská 15; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 16:00
Naša reštaurácia vás zaujme nie len interiérom, v ktorej poriadame spoločenské akcie ako sú rôzne rodinné oslavy, promócie, atď., ale hlavne výborným jedlom, ktoré pripravujú s láskou naši kuchári. Varíme trendy a zdravo. Veľkou výhodou je naše parkovanie pred reštauráciou. Rozvážame aj denné - obedové menu do firiem. Podmienky treba dohodnúť na tel. č.: 0907 556 100, 0904 646 675

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

History pizzéria, café bar, disko

Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 23:00
Pizzéria History bar & disco, History Caffe bar sa nachádza v srdci Trnavy, na Trojičnom námestí (Zelený dom). V našej reštaurácii ponúkame "a la carte" taliansku kuchyňu, obedové menu a rôzne domáce dezerty. Jedlá a dezerty si môžete vychutnať aj v našej novootvorenej štýlovej kaviarni na prízemí. ➡ Samozrejmosťou sú víkendové párty so skvelou a neobmedzenou zábavou pri drinku v suteréne Pizzéria History bar & disco. ➡ Naše prevádzky sú nefajčiarske s Wi-Fi freezone, TV a projektor. Pre mamičky s deťmi máme detský kútik (prebaľovací pult, detské stoličky). ➡ Priestory sú vhodné aj na organizovanie rôznych spoločenských akcií či už rodinných alebo firemných. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Teší sa na Vás kolektív HISTORY.

Penzión - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Penzión a reštaurácia Sessler***

Pri kalvárii 17; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00
Penzión a reštauračná piváreň Sessler je tým, čo hľadáš pre svoj oddych. Zaujímavou ponukou našich jedál a hlavne ponukou pív, ktoré dlhodobou skúsenosťou pre teba produkujeme, zamestná tvoju myseľ, a ty sa rozhodujúc v spleti viacerých ponúk, vyberieš si práve nás. Našou značkou Sessler si získavame aj tvoje gurmánske srdce, kde len tvojou návštevou môžeš potvrdiť náš zámer. Kuchárska dovednosť a hlavne majstrovstvo nášho hlavného pivného majstra je originalitou, ktorú musíš u nás zažiť. Značka je značka, a my s maximálnou pokorou sa tešíme na tvoju gurmánsku návštevu, kde nás ohodnotíš tvojou recenziou.

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Tekovská kuchyňa a pekáreň

Štefániková 30; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:30 - 22:00
Našimi tradičnými receptúrami tekovských starých mám prinášame gastronómiu do trnavského regiónu, jeho hlavného mesta Trnavy. Ponúkame Vám našu tradičnú domácu kuchyňu, originál pekárske výrobky našich vlastných receptúr, nakladané syry, utopence a ochutené bravčové šľahané maste. V sezóne je to napríklad huspenina a kopec ďalších dobrôt. Príďte ochutnať náš kraj Tekov - Tekovská kuchyňa a pekáreň

Samoobslužná jedáleň - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Kantína TAZ-KA

Coburgová 82; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 15:00
Sme novootvorená samoobslužná jedáleň Taz-ka v zrekonštruovaných priestoroch bývalej vrátnice Trnavských automobilových závodoch. Máme pre teba pripravené len to najlepšie, čo sme získali v podobných konceptoch v Trnave a Bratislave. Týmto si srdečne pozvaný :-) Tešíme sa na tvoju návštevu.

Hotel - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Hotel Barbakan****

Štefánikova 11; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Reštaurácia sa nachádza priamo v historickom centre mesta. Trnava (maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau, lat. Tyrnavia) je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska. Leží v centre Trnavskej pahorkatiny v nadmorskej výške 146 m n. m., vo vzdialenosti 45 km severovýchodne od Bratislavy. Kedže Trnava je na Slovensku jedným z najdôležitejších centier rímsko-katolíckej cirkvi a stojí tu množstvo jej kostolov, dostala prezývku „Malý Rím“. Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan**** Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Reštaurácia K&H

Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpečuje aj rozvoz obedov pre okolité firmy. Prevádzka dokáže zabezpečiť aj stravovanie vo Vašich príbytkoch s komplet servisom. Všetko je na objednávku. V podniku môžete využiť aj malú herňu s výhernými automatmi. V letných mesiacoch sa otváracie hodiny upravujú vedúcim prevádzky. V sobotu v čase od 18:00 - 21:00 h pečieme pizzu, na ktorej si pochutí každý náš hosť. Dobrú chuť!

Samoobslužná jedáleň - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Bufet u Jozefa

SNP 115; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 07:00 - 19:00
Náš bufet sa nachádza v centre Smoleníc na hlavnom ťahu do Bratislavy.

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Running Sushi

Kollárova 20; 917 01  Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Vítame Ťa vo svete Sushi. Sortiment jedál sushi, teplé jedlá, dezerty, čínska, thajská či japonská kuchyňa čaká na teba. Špecialitou našej reštaurácie je tzv. bežiace sushi ako jediné na Slovensku - jedlo, ktoré ja na točiacom páse popri boxoch na sedenie, a Ty si ktorékoľvek z jedál môžeš jednoducho zobrať. Reštaurácia je podľa spôsobu podávania jedál rozdelená na dve časti. Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, 15:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba. Počas dňa od 10:30 do 21:00 h si môžeš vyberať sushi, teplé jedlá a dezerty z ponuky denného menu, ktoré Ti aj zabalíme so sebou.

Pizzéria - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Zemo pizzéria

Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
◾ Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. ◾ V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu. ◾ Našimi kvalitnými a najmä chutnými jedlami, uspokojujeme už niekoľko rokov našich hostí. ◾ Naše event priestory sú k dispozícii, kde podmienky si musíš dohodnúť osobne, alebo v kontaktoch našej prezentácie na Gastromenu.sk

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Treeclub bar & restaurant

SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Uniknite ruchu mesta a nechajte sa zlákať príjemne živým kľudom. Náš bar s reštauráciou sa nachádza v centre Smoleníc, neďaleko Trnavy v prostredí Malých Karpát. Jedlá v našom jedálnom lístku sú chutné a dobijú vás tou správnou energiou. Čerstvosť, kvalita, ale aj originálne podanie v kombinácií s vašim obľúbeným nápojom sú našou ponukou pre vás. Sortiment jedál á la carte dopĺňame aktuálnou sezónnou ponukou. V pracovných dňoch pre vás pripravujeme denné menu, ku ktorému od nás dostanete chutný dezert grátis. Reštaurácia Treeclub Smolenice je podnik, v ktorom máte na výber. Sviežosť, otvorenosť, energiu tú dotvára kombinácia skla, lomených slnečných lúčov a zelene v našej vrchnej časti reštaurácie. Jej kapacita je 50 osôb. Útulnosť a súkromie… to sú prednosti našej spodnej časti reštaurácie. Nachádzajú sa tu dve miestnosti s vlastným barom. Prvá miestnosť má kapacitu 40 osôb a druhá je pre 35 osôb. Výborné miesto, pre súkromné oslavy, stretnutia, ochutnávky, ale aj tematické párty. Naša reštaurácia vám aj vašim hosťom ponúka komfortné parkovanie priamo pred budovou.

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Tenis café

Sokolská 51; 919 43 Cífer
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Našu reštauráciu nájdeš v obci Cífer len 10 km od mesta Trnava. Navštív nás a my sa ti odmeníme vynikajúcou domácou kuchyňou a pizzou, známou svojou jedinečnosťou. Pizza, kde ručne spracované cesto po upečení je tak lahodné, že tvojim gurmánskym zážitkom sa budeš môcť pochváliť pred svojimi kamarátmi. V našom športovom areále sú ti k dispozícii 3 tenisové antukové kurty aj s umelým osvetlením, ktoré môžeš využiť do 23:00 hod (4,- € na 1 hod.) Nezabudli sme ani na našich najmenších. Na detskom ihrisku so šmykľavkou sa naše ratolesti do sýtosti zabavia. Sme stvorení aj na organizovanie tvojich rodinných osláv, kde podmienky si môžeš dohodnúť priamo v reštaurácii alebo na našich uverejnených kontaktoch.

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Zbojnícke Bašty

Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia sa nachádza v centre mesta. V obchodnej uličke, ktorá patrila medzi najdôležitejšie v celej histórii Trnavy. V našej reštaurácii si vždy vychutnáš domáce dobroty. Treba jesť, aby sa žilo a nie žiť, aby sa jedlo.

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Pizza Roman

Družstevná 716; 919 21 Zeleneč
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Radi Vás privítame v našej reštaurácii na Družstevnej ulici v Zelenči. Očakávajte množstvo gurmánskych zážitkov? Pečieme pizzu v murovanej peci na dreve. Neváhajte a objednajte si výbornú pizzu, alebo nás príďte navštíviť do reštaurácie. Tešíme sa na Vás! V našej reštaurácii si môžete oddýchnuť v našom relaxačnom parku s jazierkom a fontánou. Zažiť dobrodružstvo návštevou našej mini farmy, kde sú väčšinou samé prežúvavce ako lamy, ťavy, kengury, osle, kozy, vietnamské prasiatka. Rôzne vtáky, pštrosy, vlasaté sliepky, veverice a mnoho ešte ďalšieho. V letných mesiacoch poriadame vonku na terase rôzne grilovačky, ktoré sú spestrené živou hudbou. Pre deti máme k dispozícii ihrisko aj s kolotočom.

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Reštaurácia Brooklyn

Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 24:00
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Kultúrny dom - SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Prezentujeme sa kvalitnou gastronómiou, kde skúsenosti na poli piva a tiež vína, je len tým malým začiatkom, ktorým ťa chceme šokovať. Náš kuchár, ktorý (a zober v potaz, že je to vlastne tým ľudí) odvádza v našich štýlovo zariadených priestoroch, profesionálnu a hlavne zážitkovú gastronómiu. Kde jedlo je tým potešením, ktoré vyhľadávaš, že drinky sú tým, ktoré ťa prinútia sa na chvíľu zastaviť nad dennými problémami. Tvojou návštevou, to je vlastne jednoduché vyslobodenie od každodenných problémov, vlastne riešiš svoj stres. Nie sme lekári, sme Pub-Pizza-Restaurant Havran! Volaj svojich kámošov :-)

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Pizza & Restaurant Buon Giorno

Jánošíková 33; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:30
Sme reštaurácia a pizzéria, ktorá svojimi kvalitnými a chutnými jedlami robí radosť v Trnave a jej širokom okolí už niekoľko rokov. Za tých pár rokov sme si vybudovali neotrasiteľnú pozíciu, kde najmä naša pizza pečená v talianskej peci na drevo, ale aj veľa iných našich jedál spĺňajú tie najvyššie gastronomické štandardy. Všetko mäso a ryby používame čerstvé, čím dosahujeme tú najvyššiu kvalitu.

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Lovecká koliba u Michala

Bratislavská 19; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 16:00
Lovecká koliba u Michala ťa rada privíta a svojou bohatou obednou ponukou určite aj uspokojí. Tešíme sa na návštevu a tvoje objednávky. Objednávky na donášku denného menu prijímame do 10:00, alebo deň vopred. Informácie v kontaktoch našej prezentácie.

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Bistro Pizza Exxpres

Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Penzión - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Penzión Grand ***

T. Vansovej 7; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Penzión Grand*** sa nachádza mimo centra mesta Trnavy (smer obec Biely Kostol). Radi ťa privítame v priestoroch nášho penziónu. Ponúkame posedenie v príjemnom prostredí. U nás si môžeš usporiadať súkromné alebo firemné eventy. V našej ponuke nájdeš obedné aj večerné menu. Zo špecialít máme zabíjačkové dobroty, domácu huspeninu a hovädzí tatarák. U nás máš možnosť aj prespať v moderne zariadených izbách. Vo všetkých priestoroch wifi, pevné pripojenie v každej izbe a TV-Sat. Parkovanie priamo pri penzióne. Možnosť ubytovania s domácim zvieratkom do 15 kg. Možnosti okolia: Kamenný mlyn vzdialený 2 km, vhodný pre strávenie voľných chvíľ, cyklistika a joging. Vo vzdialenosti do 1 km možnosť využitia posilňovne, tenisových kurtov (aj počas zimných mesiacov v krytej hale). Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Corinthia

Bučany 120; 919 28 Bučany
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia je tou, kde stráviš tie chvíle, ktoré v gastronómii vyhľadávaš. Či už pri návšteve obedu alebo večere, ale aj pri poriadaní tvojej alebo firemnej oslavy. Sme moderne zariadená reštaurácia s profesionálnym prístupom všetkých, ktorí u nás pracujú. Tak neváhaj a navštív nás :-)

Rýchle občerstvenie - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Kimli Pasta

Trstínska 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 18:30
Po dlhoročných skúsenostiach vo varení doma aj v zahraničí som sa rozhodol otvoriť svoj vlastný podnik. Moju ponuku som zameral hlavne na cestoviny, rizotá a šaláty. Vydal som sa talianskym smerom, kde zhodnocujem svoje doterajšie nadobudnuté skúsenosti. V mojej ponuke nájdeš aj dva burgre, ale to už všetko v mojej ponuke jedálneho lístku. Volám sa Rado Kimlička a teším sa na tvoju návštevu môjho street food-ového stánku v obchodnom centre City Park Trnava.

Pizzéria - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Pizza Piccolino

Hlavná 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 02:00
Kvalitná a jedinečná pizza v Trnave. Otvorená v piatok a sobotu až do piatej do rána. Trojuholníkový predaj pizze, rýchlosť a kvalita. Tým sa vyznačuje Pizza Piccolino v Trnave, ale aj v Nitre. Príď sa občerstviť, alebo si objednaj pizzu telefonicky alebo on-line. Sleduj aj naše akcie, určite ušetríš :-) Tešíme sa na tvoju návštevu, alebo objednávku. Tvoja Pizza Piccolino

Kaviareň - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Pastis cafe & bar

Trojičné námestie 6; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:30 - 24:00
Pastis cafe & bar je tým miestom, ktoré sa na Trojičnom námestí v Trnave oplatí navštíviť. Našu kaviarenskú a barovú ponuku sme rozšírili aj na raňajky, kde v našom príjemnom prostredí nimi naštartuješ svoj úspešný deň. ◾ Novinka! Modernizovali sme. V novo vytvorenom štýle si Pastis cafe & bar určite zamiluješ. Príď sa pozrieť a vyber si z našej ponuky. Tešíme sa na tvoju návštevu :-) Pastis oslavuje už osem rokov a za tie roky sa toho veľa zmenilo. Sme rýchlejší, krajší a hlavne kvalitnejší. A vieš odkiaľ pochádza, alebo z čoho bol odvodený názov Pastis? Stačí si len u nás objednať Pastis a budeš hneď múdrejší :-)) Tvoj Pastis cafe & bar

Hotel - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Hotel Koliba

Kamenná cesta 2; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Hotel sa nachádza v rekreačnej časti Kamenný mlyn v Trnave. Poľovnícky štýl je doménou hotela a dokazuje to aj naša mini zoo, do ktorej Vás tiež pozývame. Po jej prehliadke si môžete oddýchnuť v našej reštaurácií, alebo využiť náš hotel. Hotel disponuje vlastným parkoviskom, na ktorom môžu hostia bezplatne parkovať. Parkovisko je počas nočných hodín strážené.

Samoobslužná jedáleň - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Best food

Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 13:30
Jedáleň Best Food sa nachádza v OD Jednota na 3. poschodí. Príď ochutnať a vyber si z jedál varených s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Dobrú chuť! ➡ Zabezpečujeme aj kompletný catering.

Pizzéria - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Pizza & restaurant Halenár

SNP 298/67; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 22:00
Pizzéria & restaurant vznikla už 1. 4. 2004. Bola ako prvá v širokom okolí a postupne sa pridávali ďalšie. Svojou kvalitou už roky uspokojujeme svojich stálych hostí. Dlhoročnými skúsenosťami si naša reštaurácia vybudovala svoje zvučné meno, kde nejeden aj nový zákazník, si môže vybrať z našich dobre odskúšaných špecialít. Svoje chuťové poháriky potešíš našou skvelou cesnačkou v žemli, vychýrenou špecialitou s názvom Zámocká veža, alebo jedlom Bravčová panenka na čučoriedkovej omáčke. Vybrať si môžeš aj z 19-tich pízz. Tak neváhaj a príď si pochutnať na našich jedlách. Srdečne ťa vítame :-)!

Penzión - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Penzión Rosenthal

Ružindol 129; 919 61 Ružindol
Dnes otvorené: 07:30 - 23:00
Skúsenosti, ktoré som dlhé roky zbierala prácou v zahraničí, teraz využívam v prevádzkovaní môjho penziónu. ◾ Volám sa Klaudia Poláčková a pod mojou taktovkou pracuje team profesionálov, či už v kuchyni alebo v servise, ktorý sa neustále zdokonaľuje a preto každý deň prináša do reštaurácie nové trendy z gastronómie. Tým vytvárajú penziónu Rosenthal známku kvalitnej prémiovej reštaurácie, ktorá je vyhľadávaná ako širokou verejnosťou, tak aj ľuďmi, ktorí majú radi zážitkovú gastronómiu. ◾ Raňajky formou bohatých švédskych stolov pre ubytovaných. Obedné menu, víkendové menu, sezónne ponuky, tématické kuchyne, svadby a samozrejme catering šitý na mieru, to je len časť služieb, ktoré ponúkame pre každého hosťa, ktorý chce zažiť kvalitu a neopakovateľný zážitok v tejto výnimočnej reštaurácii penziónu Rosenthal.

Kaviareň - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

PalEta

Starohájska 9; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00
Kaviareň + vináreň a bar je dizajnovým klenotom patriaci medzi novodobé moderné gastro prevádzky. Našou skvelou kávou Reserva a výberom kvalitných vín ako je hlavne slovenské vinárstvo Golguz, a ďalších niekoľko svetových vinných značiek sa snažíme zaujať tvojho náročného gurmánskeho ducha. Kde aj namiešaním niekoľkých alko aj nealko kokteilov, sa naša ponuka pre teba stáva tou najzaujímavejšou. V našom priestore sa prezentujú aj rôzny kreatívny umelci, ktorí vystavujú svoje diela a tým tématicky dotvárajú kolorit interiéru. Zaujímavosťou je určite aj naša požičovňa kníh, kde vzájomným požičiavaním môžeš u nás nájsť niečo nové. V ponuke máme aj rôzne torty, zákusky a muffiny. Našimi raňajkami (brunchom), ktoré sa skladajú z rôznych pomazánok, bagety, ovocného freshu a kávy sa snažíme vyplniť aj túto časť dňa. Aby si správne naštartovaný, úspešne prešiel svojim celým dňom. Good luck! Príď a zostaň s nami v spojení. WIFI Free. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Restaurant & Café Maxim

Trojičné námestie 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 19:00
V rohu historického Trojičného námestia v Trnave sa za sklom priečelia rozprestierajú priestory novej luxusnej reštaurácie. Kombinácia moderného dizajnu, bezpečného pohodlia a funkčnosti vytvára atmosféru súkromia so službami, zodpovedajúcimi očakávaniam náročných návštevníkov. Milý a skúsený personál sa stáva dokonalým prostredníkom medzi Vami a prvotriednou ponukou jedálneho lístka i nápojovej karty. Vstúpte, prosím, s Vami vstupuje génius loci kráľovského mesta. Elegantný priestor je dômyselne rozdelený na tri časti - reštauráciu s 30 miestami, kaviareň pre 36 ľudí a ďalších 12 návštevníkov nájde svoje pohodlie v lobby bare s dominantným klavírom. Atmosféru baru spríjemňuje krb.

Bar - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Severná veža bar & lounge

Michalská 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 23:00
Náš bar je nový a je štýlový, čo povieš? Nachádza sa v atraktívnom priestore trnavských hradieb v novo vybudovanej severnej veže. Križovatka Rybníková, Hlboká je orientačná pomôcka, aby si mohol spraviť u nás tvoju prvú návštevu. V pohode môžeš prísť aj na aute, parkovanie máme k dispozícii. A ako sme už spomenuli, z Rybníkovej odbočíš doľava a hneď prvá doľava a už ti nič nebráni si u nás dať tvoj prvý drink. Tower severná veža bar & lounge

Wok & Sushi reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Čínska reštaurácia Wok & sushi

Trojičné námestie 9; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Nachádzame sa v obchodnom dome Jednota v Trnave na 1. poschodí. Vstup je z vnútra, ale aj priamo z Trojičného námestia. Sme reštaurácia, kde si z našej bohatej ponuky určite vyberiete. U nás zažijete ten pravý gastronomický zážitok. Tešíme sa na vás! :-)

Koktail bar - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Hedon coffee & cocktail

Trojičné námestie 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 12:00 - 24:00
Manifestom baru je pracovať s poctivými a prémiovými surovinami a pretavovať ich do prvotriednych cocktailov. Hedon je celodenná prevádzka, takže na svoje si prídu aj priaznivci kvalitnej kávy, chutných dezertov a lahodných barových snackov. ➡ Byť hedonistom je super :-) ✌ Hedon je predovšetkým miesto s typickou barovou atmosférou, avšak navštíviť ho môžete aj na cool-ový “drink po práci”. Príďte si vychutnať koktejly od našich profesionálnych barmanov. Café Valiente začala písať svoju históriu v roku 1955 v španielskej Valencii a jej chýr ju onedlho dostal do sveta. Ide 100% arabiku s typickou jemnosťou a miernou aciditou a pražením ,,city plus medium”. Zmes Supremo pozostáva z 5 arabík.

Kaviareň - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Waffi Café

Hornopotočná 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:30 - 22:00
Vitaj u nás:-) Sme kaviareň, kde si oddýchneš, vychutnáš si jedinečnú kávu Don Cortez v Trnave, pochutnáš si na Bubble waffle, alebo palacinkách a osviežiš sa miešaným drinkom. Pokiaľ ti to nestačí, môžeš si vybrať aj z nášho raňajkového menu, ktoré podávame v pracovnom týždni od 7:30 h. Tešíme sa na tvoju návštevu :-))

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Merkur Pub & Restaurant

Trstínska cesta 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Sme reštaurácia a pub, ktorá sa nachádza v obchodnom centre Merkúr v Trnave. Naše služby: ◾ usporadúvanie spoločenských akcii ◾ možnosť externého cateringu ◾ rozvoz jedál

Trendy 2020 v Gastronómii podľa ŠUHAJÍKOV

Tak, ako každá sféra má svoje trendy, má ich aj gastronómia. A ta slovenská vôbec nie je výnimkou.Toto je pohľad ŠUHAJÍKOV na trendy v gastronómii v roku...
11.01.2020   
» čítaj celý blog

Cviklovo čokoládový tart (bez lepku a laktózy)

Prezreté banány si vidličkou riadne roztlačíme a vymiešame na kašu. Pridáme rozpustené vegan maslo a postupne ostatné suché suroviny. Samozrejme môžete použiť v recepte aj klasické...

Tekovská kuchyňa a pekáreň

Príď ochutnať región Tekov

Už aj v Trnave máš možnosť ochutnať slovenskú regionálnu kuchyňu. Predstavujeme ti slovenský región...
» čekuj
Aktualizované: 21.01.2020
Tekovska-kuchyna-a-pekaren

Running Sushi

Bufetové stoly a bežiace menu v Running Sushi

Už zajtra ťa čakajú k tvojmu obedu naše bufetové stoly plné jedál. Príď sa do sýta najesť za 5,90 €....
» čekuj
Aktualizované: 20.01.2020
Running-Sushi

Running Sushi

Running food & sushi, jedlo ktoré dobehne až k tebe

S našim obedným a večerným menu potešíme tvoj apetít. Len sa pohodlne usaď a tvoje sushi dobehne až k tebe....
» čekuj
Aktualizované: 20.01.2020
Running-Sushi

Pizza Roman

TPP pomocná sila do kuchyne

Ponúkame prácu pomocná sila do kuchyne na trvalý pracovný pomer v reštaurácii v príjemnom prostredí a dobrom...
» čekuj
Aktualizované: 20.01.2020
Reštaurácia: Pizza Roman Reštaurácia: Pizza Roman Reštaurácia: Pizza Roman

Pizza Roman

TPP kuchár

Ponúkame prácu kuchára na trvalý pracovný pomer v reštaurácii v príjemnom prostredí a dobrom kolektíve. V...
» čekuj
Aktualizované: 20.01.2020
Reštaurácia: Pizza Roman Reštaurácia: Pizza Roman Reštaurácia: Pizza Roman

Pizza Roman

Pri objednávke 2 ks pizze, alebo burgerov

Dostaneš podľa vlastného výberu: 1 x zo 4 možností: - Pizza štangle s dressingom - 2l. Kofola / Coca Cola - 2...
» čekuj
Aktualizované: 20.01.2020
Pizza-Roman

Pizza & Restaurant Buon Giorno

Nové Winter menu v Buon Giorno

Pozývame ťa na naše špeciálne Winter menu. ▫ 0,33l Pórková krémová polievka - 2,90 € ▫ 300g/100g...
» čekuj
Aktualizované: 20.01.2020
Pizza--and--Restaurant-Buon-Giorno

Hotel Koliba

Už 18. ročník Valentínskeho plesu Vás srdečne pozýva do Hotela Koliba v Trnave

Aj tento rok sme pre Vás pripravili jedinečný Valentínsky ples. Príďte osláviť sviatok svätého Valentína a...
» čekuj
Aktualizované: 19.01.2020
Hotel-Koliba

Pizza & restaurant Halenár

Hľadáš priestor pre svoj event?

Ak hľadáš priestor pre svoj event, tu je naša ponuka :-) Sme pizzéria a reštaurácia, ktorá svojou kvalitou...
» čekuj
Aktualizované: 18.01.2020
Pizza--and--restaurant-Halenar

PalEta

Či uz peši, na bicykli alebo autom

"Vieš že na kávu ideš tým správnym smerom" PalEta kaviareň &...
» čekuj
Aktualizované: 16.01.2020
PalEta

» pozri všetky akcie


Danubius Gastro Incheba Expo Bratislava
Obedové, obedné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

1
4,90 €
mäsité
Dvojfarebná fazuľová polievka s klobásou 0,33 L. Obsahuje 1,3,7
130 g Pečená krkovička na šípkovej omáčke, krokety. Obsahuje 1,3,7
2
4,90 €
mäsité
Dvojfarebná fazuľová polievka s klobásou 0,33 L. Obsahuje 1,3,7
130 g Rizoto s kuracím mäsom, kapustový šalát.
3
4,60 €
mäsité
Dvojfarebná fazuľová polievka s klobásou 0,33 L. Obsahuje 1,3,7
350 g Moravské koláče. Obsahuje 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť.
Mäso je uvádzané v surovom stave.
Obedové menu podávame do vypredania zásob.
Alergény: 1. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce a výrobky z nich, 3. Vajcia a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašidy a výrobky z nich, 6. Sójové zrná a výrobky z nich, 7. Mlieko a výrobky z neho, 8. Orechy, 9. Zeler a výrobky z neho, 10. Horčica výrobky z nej, 11. Sezamové semená a výrobky z nich, 12. Oxid siričitý, 13. Vlčí bôb a výrobky z neho.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0915252600
1
4,50 €
mäsité
Domáca kapustnica s klobásou a kyslou smotanou, chlieb 0,33l (1,3,7)
Špagety Bolognese s mozarellou 300g (1,3,7)
2
4,50 €
mäsité
Domáca kapustnica s klobásou a kyslou smotanou, chlieb 0,33l (1,3,7)
Vyprážaný kurací rezeň v sezame, dusená ryža, miešaný šalát 130g/150g/50g (1,3,7)
3
5,50 €
mäsité
Domáca kapustnica s klobásou a kyslou smotanou, chlieb 0,33l (1,3,7)
Hovädzie kocky na lesných hubách, tarhoňa, kyslé uhorky 130g/150g/50g (1,3,7)
4
10,90 €
mäsité
Domáca kapustnica s klobásou a kyslou smotanou, chlieb 0,33l (1,3,7)
Šalátový tanier s grilovaným lososom a medovo-horčicovým dresingom, censaková pizza štangľa 300g/1ks (1,3,4,7)
Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Cena denného menu je uvedená aj s polievkou. Ak si prajete menu bez polievky, cena je nemenná. Samostatná polievka je za cenu 1,60 €. Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0950332332
1
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Šampiňónová polievka so zemiakmi
130 g. Čiernohorský bravčový rezeň
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
2
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Šampiňónová polievka so zemiakmi
130 g. Kuracie medajlónky s omáčkou sweet & hot
180 g americké zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
3
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Šampiňónová polievka so zemiakmi
130 g. Fantastické bravčové soté/šampiňóny, kečup, smotana, horčica/
180 g cestovina/špirálky/
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
4
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Šampiňónová polievka so zemiakmi
130 g. Zapekané kuracie prsia s plátkovým syrom a kuracou pečeňou
180 g. ryža s hráškom
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
5
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Šampiňónová polievka so zemiakmi
130 g. Bravčový prírodný rezeň Esterházy/mrkva, smotana, citrón/
180 g. ryža s hráškom
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
6
4,20 €
bezmäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Šampiňónová polievka so zemiakmi
130 g. Vyprážaný syr
200 g. varené zemiaky
50 g. tatárska omáčka
7
4,20 €
dietné
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Šampiňónová polievka so zemiakmi
300 g. Zeleninový šalát so šunkou a syrom, americký dressing, toast
8
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Šampiňónová polievka so zemiakmi
400 g. Bryndzové halušky so slaninou a pravou slovenskou bryndzou
9
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Šampiňónová polievka so zemiakmi
130 g. Vyprážaný bravčový rezeň
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
10
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Šampiňónová polievka so zemiakmi
130 g. Bravčové plátky v smotanovo- zeleninovej omáčke
160 g. knedľa
11
5,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Menu špeciál :
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Šampiňónová polievka so zemiakmi
130 g. Guláš z diviny/srnka/
160 g. knedľa
Prajeme Vám dobrú chuť! Šalát zdarma platí len pri konzumácii v reštaurácii, na rozvoz sa účtuje 0,20 €.
Rozvoz robíme od 4 ks obedov, len zazmluvneným firmám.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907556100, 0904646675
1
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk


150 g.Kačica s bambusovými výhonkami a hubami
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 6)
2
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk


150 g.Osem pokladov
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 5, 6)
Celú ponuku si pozri kliknutím na tlačítko "Pozri celú ponuku"
--------------------------------------------------------------------------------------------⬇
Objednaj si naše Stále denné menu v ON-LINE donáške na Gastromenu.sk
--------------------------------------------------------------------------------------------⬇
Naspor si kredit a uplatni si svoju zľavu
--------------------------------------------------------------------------------------------
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 21:00
Rezervácie: 0335536177, 0904529180
1
5,10 €
mäsité
Vypredané
2
5,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l gulášová, chlieb
II. 150g belehradský rezeň, zemiak
Rozvoz menu od 10:00 - 14:00. Minimálna cena objednávky 5,- €.
Dobrú chuť želá kolektív reštaurácie Sessler.
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 14:00
Rezervácie: 0911700346
1
5,90 €
mäsité
0,33l Kapustová polievka s klobásou,chlieb obsahuje 1,12,
120g Pečené kur. stehno vykostené s paradajkami a zel. olivami 100g gnocchi obsahuje 1,3,7,12
2
5,50 €
mäsité
250g Rizoto šafránové s krevetami a cuketou obsahuje 2
3
4,90 €
mäsité
300g Pizza Regina obsahuje 1,3,7,
Ak máš chuť na originál taliansku kuchyňu tak treba prísť do HISTORY. Upozorňujeme zákazníkov že pivnica (pizzeria) je z dôvodu rekonštrukcie od pondelka do piatku zatvorená a funguje iba v piatok a v sobotu. Novootvorená HISTORY CAFE na prízemí je otvorená každý deň kde sa podávajú raňajky, obedy, večere . Za pochopenie vopred ďakujeme
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335514088
1
5,40 €
bezmäsité
na Gastromenu.sk


450 g.Quatro formagi
smotana alebo tomato, mozzarella, niva, údený syr, hermelín
2
5,40 €
mäsité
na Gastromenu.sk


450 g.Diavola
tomato, mozzerella, saláma, paprika, feferóny, chilli papričky
Pozri celú pizza ponuku kliknutím na tlačítko "Pozri celú ponuku"
----------------------------------------------------------------------------------------------
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948903503
1
4,80 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Zemiaková s hubami 1,Kalerábový krém so slaninou 1,7
Vykostene kuracie stehno marinované v bielom jogurte, ryža 1,3,7
2
4,80 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Zemiaková s hubami 1,Kalerábový krém so slaninou 1,7
Pečené bravčové mäso s kyslou kapustou, varené zemiaky s vňaťou 1
3
4,80 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Zemiaková s hubami 1,Kalerábový krém so slaninou 1,7
Vyprážané šampiňony, varené zemiaky a domáca tatarská omáčka 1,3,7
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 15:00
Rezervácie: 0905410043
1
5,90 €
mäsité
1/4l Brokolicová s krutónami (1,7)
100g Hovädzí guláš (1)
120g Knedľa (1,3,7)
2
5,90 €
mäsité
1/4l Brokolicová s krutónami (1,7)
100g Cíferský kurací rezeň (1,7)
150g Dusená ryža
3
5,90 €
mäsité
1/4l Brokolicová s krutónami (1,7)
100g Sekaná pečienka (1,3)
100g Zemiaky na kyslo (1,7),domáci chlieb (1)
4
5,40 €
bezmäsité
1/4l Brokolicová s krutónami (1,7)
100g Vyprážaný údený syr (1,3,7)
100g Hranolky,tatarská omáčka (3,7)
5
7,90 €
mäsité
1/4l Brokolicová s krutónami (1,7)
120g Viedenský bravčový rezeň (1,3,7)
150g Gurmánske zemiaky,zeleninové obloženie
Prajeme Vám dobrú chuť.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905285329
1
4,00 €
mäsité
0,33 Mrkvová s ovsenými vločkami
Segedínsky bravčový guláš Špeciál /100 g./, knedle
2
4,00 €
mäsité
0,33 Mrkvová s ovsenými vločkami
Bravčové mäso dusené na rasci/100g/,ryža,uhorka
3
4,00 €
mäsité
0,33 Mrkvová s ovsenými vločkami
Čevapčiči / 125 /,opekané zemiaky,/horčica,cibuľa /
4
4,00 €
mäsité
0,33 Mrkvová s ovsenými vločkami
Vyprážaný bravčový rezeň/100g/,opekané zemiaky,zeleninový šalát
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586244, 0905205391
1
1,20 €
bezmäsité
0,33l Fazuľová polievka
2
4,00 €
mäsité
Dusené bravčové mäso na leče, ryža
3
3,80 €
mäsité
Kuracie pečienky, ryža
4
4,00 €
mäsité
Pastierske soté, ryža
5
4,00 €
mäsité
Fazuľový prívarok, opekaná klobása, chlieb
Pokiaľ si nevyberieš z našej ponuky obedového menu, máme aj stálu ponuku.
Polievky:
0,33l Gulášová polievka 1,50 €
0,33l Držková polievka 1,60 €
Hlavné jedlo:
Pečené koleno, horčica, chren, pečivo/chlieb 10 dkg 1,50 €
----------------------------------------------------------------------------------------------
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 13:00
Rezervácie: 0905652375
1
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Švédske stoly (pozri fotografie v našej prezentácii)
2
10,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Running food & sushi (pozri v našej prezentácii video)
Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 10,90 € / osoba. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 12,90 € / osoba. Na poschodí si vyberáš jedlo / Švédske stoly v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 5,90 €.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0335583473, 0903509182
1
4,50 €
mäsité
0,33l Frankfurtská polievka
100g Trojfarebné soté(tri druhy mäsa)ryža
250g Zemiaková placka plnená kuracou pečeňou
250g Lievance s lesným ovocím a čokoládovou polevou
2
5,50 €
mäsité
Pizza menu
350g Hawai
350g Bolognese
350g Salámová s paprikou
3
5,50 €
mäsité
Náhradné menu
100g Kuracie na šampiňónoch, ryža
100g Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky
100g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
Náhradné menu:
100 g. Kurací rezeň na šampiňónoch, ryža 5,50 €
100 g.Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky 5,50 €
100 g. Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka 5,50 €
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948075434; 0948075435
1
1,10 €
mäsité
Držková polievka 0,33l al. múka
2
3,20 €
mäsité
Vyprážaný rezeň so sušenou slivkou,slaninou 120g
Šťuchané zemiaky 180g, kyslá uhorka
3
3,20 €
mäsité
Restovaná kuracia pečeň 120g na cibuľke
Ryža 180g, kyslá uhorka
4
3,20 €
mäsité
Pečené nutelové buchty 280g al.múka,mlieko,vajcia, orechy
Alebo do vypredania.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335599195, 0903751732
1
4,90 €
mäsité
0,33l Zemiaková kyslá, báleš/ Brokolicová, 1, 3, 7
120g Vyprážaná br. kapsa (encian, šunka), opekané zemiaky, šalát, 1, 3, 7
2
4,90 €
mäsité
120g Kurací steak na smotanovo-dubákovej omáčke, 1/2 ryža, 1/2 hranolky, 1, 3, 7
3
4,90 €
mäsité
300g Špagety carbonara, parmezán, rukola, 1, 3, 7
4
4,90 €
bezmäsité
120g Vyprážaný karfiol, varené zemiaky, domáca tatárska omáčka, 1, 3, 7
5
4,90 €
mäsité
120g Kurací/ Bravčový rezeň, ryža/ opekané zemiaky/ hranolky, obloha, 1, 3, 7
ZMENA PRÍLOHY 0,30€ Polievka sa podáva k menu zadarmo,
ALERGÉNY SÚ UVEDENÉ NA DRUHEJ STRANE JEDÁLNEHO LÍSTKA.
Polievku podávané k dennému menu zdarma.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0905612368
1
4,50 €
mäsité
0,33l hlivová polievka
1. 120g bravčové mäso na rasci, kolienka
2
4,50 €
mäsité
0,33l hlivová polievka
2. 250g kuracie rizoto, uhorka
3
4,50 €
mäsité
0,33l hlivová polievka
3. 120g bravčový rezeň, hranolky, tatarská omáčka
4. 120g vysmážaný syr, hranolky, tatarská omáčka
Rozvoz obedového menu 10:00 - 14:00 h.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948110555, 0335536555
1
5,10 €
mäsité
Šošovicová polievka so zeleninou
Pečená fašírka so zemiakovo-kôprovým prívarkom, chlieb
Môžeš si vybrať aj s našich stálych obedných menu. Tu je ponuka:
2. Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
3. Zeleninový šalát s kuracím mäsom, toast
4. Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, kyslá uhorka
5. Grilovaný encián, varené zemiaky, čučoriedková omáčka
◾ Hmotnosti jedál: porcia mäsa 120 g., polievka 0,4 l., príloha 230 g., tatarka/kečup 50 g.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905500691
1
4,50 €
mäsité
Držková polievka,chlieb 1,3,7
Moravský vrabec,dusená kapusta,knedľa 1,3,7
2
4,50 €
bezmäsité
Držková polievka,chlieb 1,3,7
Restované kuracie pečienky,ryža,uhorkový šalát 1
3
3,90 €
bezmäsité
Držková polievka,chlieb 1,3,7
Cestovinový šalát so zeleninou a kúskami úd.syra,pečený toust 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586488
1
2,90 €
mäsité
0,33l Pórková krémová polievka
2
8,90 €
mäsité
300g/100g Cviklové rizoto s morčacím mňsom a kozím syrom
3
12,90 €
mäsité
200g/180g Teľací rezeň so slovenským šalátom
Naše špeciálne Winter menu. Nech sa páči, tešíme sa na tvoju návštevu :-))
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907708070
1
4,50 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
120g Kurací Cordon Bleu
150g opekané zemiaky, domáca tatárska omáčka
2
5,80 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
200g / 200g Grilovaný tanier (kuracie prsia, bravčové karé, grilovaný hermelín, slaninka), barbecue omáčka, opekané zemiaky, ryža, grilovaná zelenina
3
4,50 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
120g Moravský pečený vrabec s karamelizovanou kapustou
150g knedľa
4
4,50 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
120g Restované bravčové rezančeky na slaninke
150g tarhoňa, kyslá uhorka
5
4,50 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
120g Grilovaný kurací steak gyros na listovom šaláte s jogurtovo-mätovým dresingom
150g 1/2 ryža, 1/2 hranolky
6
4,50 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
120g Štefanská roláda
150g zemiakové pyré, kyslá uhorka
7
5,20 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
350g Hovädzie boloňské špagety s mozzarellou, rukolou a olivovým olejom
8
4,50 €
bezmäsité
0,33l Česká kulajda
300g Parené buchty plnené lekvárom s kakaovou posýpkou a maslom
9
4,50 €
bezmäsité
0,33l Česká kulajda
120g Vyprážaný syr
150g varené zemiaky, domáca tatárska omáčka
10
4,50 €
mäsité
0,33l Česká kulajda
120g Vyprážaný kurací / bravčový rezeň
150g zemiaky / ryža, šalát
Objednávky prijímame na tel. č. 0907 329 792 do 10:00. Minimálna objednávka sú 2 obedy. Cena dovozu je pre 2 obedy = 1 €, 3 a viac obedov = zdarma.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907329792
1
5,20 €
mäsité
0,33L Frankfurtská s párkom 1
2
5,20 €
mäsité
100g Bravčová roláda, 150g hráškovo-zemiakové pyré, 50g uhorkový šalát 1,7
3
5,20 €
mäsité
100g Vyprážaný údený eidam, 150g zemiakové hranolky, 50g domáca tatarská omáčka 1,3,7,10,12
4
5,20 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha 1,3,7
5
5,20 €
mäsité
100g Mexické kuracie soté, 150g dusená ryža, 2ks kyslá uhorka 1
6
5,20 €
mäsité
500-600g Pizza Classic /tomato, šunka, kukurica, oregano, eidam/ 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948489489
1
4,50 €
mäsité
Sedliacka krúpková s klobásou ,chlieb (1)
Plnená tortila s pikantným kuracím mäsom a zeleninou ,miešaný šalát (1,3)
2
4,50 €
mäsité
Dusené hovädzie líčka na červenom víne v koreňovej zelenine ,zemiakové pyré (9)
3
4,50 €
mäsité
Hlivové krémové rizotto s kuracím mäsom a parmezánom (7)
Možnosť zameniť obedné menu za: Vyprážaný syr alebo encián, hranolky, tatárska omáčka.
Gramáž surovín: Polievka 0,33l, mäso v surovom stave 130g, príloha v uvarenom stave 200g, cestoviny 300g, šalát ako príloha 70g, váha tepelne upraveného mäsa 80g. Alergény sú uvedené v našom jedálnom lístku. Dobrú chuť :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905749538, 0335333687
1
4,50 €
mäsité
Hrachová s párkom,pečivo
Maďarský hovädzí guláš,knedľa
2
4,50 €
mäsité
Hrachová s párkom,pečivo
Kuracie medajlónky s bambíno omáčkou,špenátové halušky
3
4,50 €
mäsité
Hrachová s párkom,pečivo
Francúzske zemiaky,kyslá uhorka
4
4,50 €
bezmäsité
Hrachová s párkom,pečivo
Zeleninový šalát s vyprážanými syrovými nugetkami,smot.dress.toast
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0908169688
1
4,50 €
mäsité
na Gastromenu.sk

400 g.Avocado
cibuľa, cesnak, bazalka, avokádo (A 1, 3, 7)
2
4,50 €
mäsité
na Gastromenu.sk

400 g.Tuniakový šalát
zelený šalát, paradajka, uhorka, paprika, rukola, čakanka, cibuľa, tuniak, olivový olej, balsamico, žemľa (A 4)
Celú ponuku jedál si pozri v našom profile. Od nás si nie len môžeš zobrať jedlo so sebou, ale sa aj u nás najesť. Objednaj si dopredu a ušetríš tak svoj drahocenný čas :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948651451
1
4,50 €
mäsité
0,33 l Oravská polievka s bryndzou a klobáskou 1,7
260 g Pečené kuracie stehno na kyslej kapuste, zemiaky
0,2 l nealko
2
4,50 €
mäsité
0,33 l Oravská polievka s bryndzou a klobáskou 1,7
100/64 g Bravčové stehno na rasci, tarhoňa, uhorka 1,3
0,2 l nealko
3
4,50 €
bezmäsité
0,33 l Oravská polievka s bryndzou a klobáskou 1,7
380 g Tortilla plnená syrom, vaječnou omeletou a čerstvou zeleninou, hranolky 1,3,7
0,2 l nealko
4
4,50 €
bezmäsité
0,33 l Oravská polievka s bryndzou a klobáskou 1,7
320 g Piškóta s tvarohovými kôpkami 1,3,7
0,2 l nealko
5
4,50 €
dietné
0,33 l Oravská polievka s bryndzou a klobáskou 1,7
300 g Ukrajinský šalát (list.šalát, karfiol,mrkva,paradajka,kuracie mäso,kyslá smotana) 1,7
0,2 l nealko
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 13:30
Rezervácie: 0333245252
1
4,50 €
mäsité
Polievka:0.4l Kulajda(1,7)
130g Černohorský bravčový rezeň,opekané zemiaky,kapustový šalát(1,3,7) "Gašparík-SK"
2
4,50 €
mäsité
Polievka:0.4l Kulajda(1,7)
400g Pizza:saláma,olivy,syr(1,3,7)
3
3,90 €
mäsité
Polievka:0.4l Kulajda(1,7)
330g Cestoviny"Penne"so špenátovou omáčkou, kuracím mäsom a syrom (1, 7) "Hyza-SK"
Náhradné menu na celý týždeň: Menu polievka + Vyprážaný kurací rezeň, ryža, zeleninový šalát za 4,90 €. Prajeme Vám dobrú chuť!Gramáž jedál:mäso v surovom stave130g, prílohy200g, polievka 0,4l.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907730343
1
5,90 €
mäsité
Paradajková polievka so syrom 7
Kuracie prsia na prírodno s gorgonzolovou omáčkou, dusená ryža, zeleninový šalát 1,7
Jogurtový koláčik 1,3,7
2
4,90 €
bezmäsité
Paradajková polievka so syrom 7
Zapekaná brokolica so syrom 1,3,7
Jogurtový koláčik 1,3,7

----------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradné jedlá: Vyprážaný kurací rezeň, Vyprážaný karfiol, Vyprážaný syr so šunkou (1, 3, 7).
Kurací plátok na prírodnej šťave, Bryndzové halušky so slaninou (1, 3, 7).
----------------------------------------------------------------------------------------------
Hmotnosť mäsa v surovom stave je 120 g. Možnosť platby aj stravnými lístkami.
Obedové menu podávame od: 11:30 do: 14:00
Rezervácie: 0903620478
1
5,99 €
mäsité
Bufet - švédske stoly
2
9,99 €
mäsité
Bufet - švédske stoly + wok + sushi
Kuracie mäso chop suey (220g) + Ovocie (60g) + Šalát (50g) - (nepikantné) A 11, 12 - 4,20 €
Bravčové mäso chop suey (220g) + Ovocie (60g) + Šalát (50g) - (nepikantné) A 11, 12 - 4,20 €
Kuracie mäso sladkokyslé (200g) + Ovocie (60g) + Šalát (50g) - (sladkokyslé) A 6, 12 - 4,20 €
Kuracie mäso po Gongbao (220g) + Ovocie (60g) + Šalát (50g) - (pikantné) A 11, 12 - 4,20 €
Osem drahocenností (220g) + Ovocie (60g) + Šalát (50g) - (nepikantné) A 11, 12 - 4,20 €
------------------------------------------------------------------------------------------
Na výber z polievok: Zeleninová polievka / Ostrokyslá polievka (250 ml)
------------------------------------------------------------------------------------------
Pražená ryža s vajcami (180g) + alebo Opražené špagetové rezance so zeleninou (150g) + alebo zemiaky (170g)
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 21:00
Rezervácie: 0910968889