čo ti chýba na Gatromenu ? pridaj svoj podnik na GatromenuFOOD FEST Trenčín
Nový na Gastromenu.sk
Samoobslužná jedáleň - Gurmet Trnava na Gastromenu.sk
Nitrianska cesta 30; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:30 - 15:00

Naše domáce jedlá sú ako od babičky :-) Pokiaľ máš chuť a nemáš zrovna čas nás navštíviť, tvoje vybraté jedlo ti prinesieme až do roboty, alebo v...

Ponuka podniku

Zábavné centrum - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Heroes laser aréna

Sladovnícka 15; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 14:00 - 23:00
Laser Game je úžasná moderná tímová hra. Nepoznáte? Čítajte ďalej! Pokiaľ chcete skúsiť niečo nové, nový typ zábavy, pri ktorej sa kráľovsky pobavíte a zároveň si zašportujete, Laser Game je ideálnou voľbou! Beháte v Aréne, v ktorej je okrem osvetlených prekážok takmer dokonalá tma, okolo vás hustá hmla, krčíte sa za prekážkami a strieľate po ostatných protihráčoch, ktorých sa snažíte zasiahnuť skôr, než oni zasiahnu vás. A to všetko v sprievode vami vybratej hudby! V Aréne sú osvetlené iba prekážky, medzi ktorými sa skrývate. Zásah od protihráča vôbec nebolí, pretože sú zásahy snímané pomocou elektroniky na veste, ktorú máte na sebe. Laser Game je teda celkom bezpečná hra vhodná pre všetky vekové skupiny – pre deti od 5 rokov, študentov, rodiny s deťmi, firemné teambuildingy, oslavy, alebo ako originálna zábava s kamarátmi. Hrá u nás celá Trnava!

Samoobslužná jedáleň - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Best food

Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 13:30
Jedáleň Best Food sa nachádza v OD Jednota na 3. poschodí. Príď ochutnať a vyber si z jedál varených s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Dobrú chuť! ➡ Zabezpečujeme aj kompletný catering.

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Reštaurácia Bono

Bratislavská 15; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 16:00
Naša reštaurácia vás zaujme nie len interiérom, v ktorej poriadame spoločenské akcie ako sú rôzne rodinné oslavy, promócie, atď., ale hlavne výborným jedlom, ktoré pripravujú s láskou naši kuchári. Varíme trendy a zdravo. Veľkou výhodou je naše parkovanie pred reštauráciou. Rozvážame aj denné - obedové menu do firiem. Podmienky treba dohodnúť na tel. č.: 0907 556 100, 0904 646 675

Samoobslužná jedáleň - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Gurmet Trnava

Nitrianska cesta 30; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:30 - 15:00
Naše domáce jedlá sú ako od babičky :-) Pokiaľ máš chuť a nemáš zrovna čas nás navštíviť, tvoje vybraté jedlo ti prinesieme až do roboty, alebo v rámci Trnavy až domov + bonus - každý piatok dostaneš k obedu dezert ZADARMO. ▶ V prípade záujmu poskytujeme aj catering. Také pečené prasiatko, grilované kolená, rebrá, pečené kačice, mastené lokše, obložené misy je len časť ponuky, ktorú máme v ponuke. Tešíme sa na tvoju objednávku. Kolektív Gurmet Trnava

Pizzéria - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Pizza Piccolino

Hlavná 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 02:00
Kvalitná a jedinečná pizza v Trnave. Otvorená v piatok a sobotu až do piatej do rána. Trojuholníkový predaj pizze, rýchlosť a kvalita. Tým sa vyznačuje Pizza Piccolino v Trnave, ale aj v Nitre. Príď sa občerstviť, alebo si objednaj pizzu telefonicky alebo on-line. Sleduj aj naše akcie, určite ušetríš :-) Tešíme sa na tvoju návštevu, alebo objednávku. Tvoja Pizza Piccolino

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Kultúrny dom - SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Prezentujeme sa kvalitnou gastronómiou, kde skúsenosti na poli piva a tiež vína, je len tým malým začiatkom, ktorým ťa chceme šokovať. Náš kuchár, ktorý (a zober v potaz, že je to vlastne tým ľudí) odvádza v našich štýlovo zariadených priestoroch, profesionálnu a hlavne zážitkovú gastronómiu. Kde jedlo je tým potešením, ktoré vyhľadávaš, že drinky sú tým, ktoré ťa prinútia sa na chvíľu zastaviť nad dennými problémami. Tvojou návštevou, to je vlastne jednoduché vyslobodenie od každodenných problémov, vlastne riešiš svoj stres. Nie sme lekári, sme Pub-Pizza-Restaurant Havran! Volaj svojich kámošov :-)

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Tenis café

Sokolská 51; 919 43 Cífer
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Našu reštauráciu nájdeš v obci Cífer len 10 km od mesta Trnava. Navštív nás a my sa ti odmeníme vynikajúcou domácou kuchyňou a pizzou, známou svojou jedinečnosťou. Pizza, kde ručne spracované cesto po upečení je tak lahodné, že tvojim gurmánskym zážitkom sa budeš môcť pochváliť pred svojimi kamarátmi. V našom športovom areále sú ti k dispozícii 3 tenisové antukové kurty aj s umelým osvetlením, ktoré môžeš využiť do 23:00 hod (4,- € na 1 hod.) Nezabudli sme ani na našich najmenších. Na detskom ihrisku so šmykľavkou sa naše ratolesti do sýtosti zabavia. Sme stvorení aj na organizovanie tvojich rodinných osláv, kde podmienky si môžeš dohodnúť priamo v reštaurácii alebo na našich uverejnených kontaktoch.

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

History pizzéria, café bar, disko

Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Nachádzame sa priamo v centre mesta na hlavnom Trojičnom námestí v "Zelenom dome" v Trnave. Reštaurácia, pizzéria je situoavaná v historických pivničných priestoroch, kde bar a kaviareň je na prízemí s veľkými terasami z obidvoch strán, ako z hlavnej ulice tak aj priamo z Trojičného námestia. Cez víkendy poriadame diskotéky, ktoré sú známe skoro každému trnavskému obyvateľovi.

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Zbojnícke Bašty

Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia sa nachádza v centre mesta. V obchodnej uličke, ktorá patrila medzi najdôležitejšie v celej histórii Trnavy. V našej reštaurácii si vždy vychutnáš domáce dobroty. Treba jesť, aby sa žilo a nie žiť, aby sa jedlo.

Samoobslužná jedáleň - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Kantína TAZ-KA

Coburgová 82; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 15:00
Sme novootvorená samoobslužná jedáleň Taz-ka v zrekonštruovaných priestoroch bývalej vrátnice Trnavských automobilových závodoch. Máme pre teba pripravené len to najlepšie, čo sme získali v podobných konceptoch v Trnave a Bratislave. Týmto si srdečne pozvaný :-) Tešíme sa na tvoju návštevu.

Penzión - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Penzión a reštaurácia Sessler***

Pri kalvárii 17; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00
Penzión a reštauračná piváreň Sessler je tým, čo hľadáš pre svoj oddych. Zaujímavou ponukou našich jedál a hlavne ponukou pív, ktoré dlhodobou skúsenosťou pre teba produkujeme, zamestná tvoju myseľ, a ty sa rozhodujúc v spleti viacerých ponúk, vyberieš si práve nás. Našou značkou Sessler si získavame aj tvoje gurmánske srdce, kde len tvojou návštevou môžeš potvrdiť náš zámer. Kuchárska dovednosť a hlavne majstrovstvo nášho hlavného pivného majstra je originalitou, ktorú musíš u nás zažiť. Značka je značka, a my s maximálnou pokorou sa tešíme na tvoju gurmánsku návštevu, kde nás ohodnotíš tvojou recenziou.

Hotel - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Hotel Barbakan****

Štefánikova 11; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Reštaurácia sa nachádza priamo v historickom centre mesta. Trnava (maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau, lat. Tyrnavia) je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska. Leží v centre Trnavskej pahorkatiny v nadmorskej výške 146 m n. m., vo vzdialenosti 45 km severovýchodne od Bratislavy. Kedže Trnava je na Slovensku jedným z najdôležitejších centier rímsko-katolíckej cirkvi a stojí tu množstvo jej kostolov, dostala prezývku „Malý Rím“. Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan**** Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Merkur Pub & Restaurant

Trstínska cesta 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Sme reštaurácia a pub, ktorá sa nachádza v obchodnom centre Merkúr v Trnave. Naše služby: ◾ usporadúvanie spoločenských akcii ◾ možnosť externého cateringu ◾ rozvoz jedál

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Reštaurácia Brooklyn

Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 24:00
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Samoobslužná jedáleň - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Bufet u Jozefa

SNP 115; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 07:00 - 19:00
Náš bufet sa nachádza v centre Smoleníc na hlavnom ťahu do Bratislavy.

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Reštaurácia K&H

Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpečuje aj rozvoz obedov pre okolité firmy. Prevádzka dokáže zabezpečiť aj stravovanie vo Vašich príbytkoch s komplet servisom. Všetko je na objednávku. V podniku môžete využiť aj malú herňu s výhernými automatmi. V letných mesiacoch sa otváracie hodiny upravujú vedúcim prevádzky. V sobotu v čase od 18:00 - 21:00 h pečieme pizzu, na ktorej si pochutí každý náš hosť. Dobrú chuť!

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Lovecká koliba u Michala

Bratislavská 19; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 16:00
Lovecká koliba u Michala ťa rada privíta a svojou bohatou obednou ponukou určite aj uspokojí. Tešíme sa na návštevu a tvoje objednávky. Objednávky na donášku denného menu prijímame do 10:00, alebo deň vopred. Informácie v kontaktoch našej prezentácie.

Pizzéria - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Zemo pizzéria

Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
◾ Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. ◾ V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu. ◾ Našimi kvalitnými a najmä chutnými jedlami, uspokojujeme už niekoľko rokov našich hostí. ◾ Naše event priestory sú k dispozícii, kde podmienky si musíš dohodnúť osobne, alebo v kontaktoch našej prezentácie na Gastromenu.sk

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Treeclub bar & restaurant

SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Uniknite ruchu mesta a nechajte sa zlákať príjemne živým kľudom. Náš bar s reštauráciou sa nachádza v centre Smoleníc, neďaleko Trnavy v prostredí Malých Karpát. Jedlá v našom jedálnom lístku sú chutné a dobijú vás tou správnou energiou. Čerstvosť, kvalita, ale aj originálne podanie v kombinácií s vašim obľúbeným nápojom sú našou ponukou pre vás. Sortiment jedál á la carte dopĺňame aktuálnou sezónnou ponukou. V pracovných dňoch pre vás pripravujeme denné menu, ku ktorému od nás dostanete chutný dezert grátis. Reštaurácia Treeclub Smolenice je podnik, v ktorom máte na výber. Sviežosť, otvorenosť, energiu tú dotvára kombinácia skla, lomených slnečných lúčov a zelene v našej vrchnej časti reštaurácie. Jej kapacita je 50 osôb. Útulnosť a súkromie… to sú prednosti našej spodnej časti reštaurácie. Nachádzajú sa tu dve miestnosti s vlastným barom. Prvá miestnosť má kapacitu 40 osôb a druhá je pre 35 osôb. Výborné miesto, pre súkromné oslavy, stretnutia, ochutnávky, ale aj tematické párty. Naša reštaurácia vám aj vašim hosťom ponúka komfortné parkovanie priamo pred budovou.

Penzión - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Penzión Grand ***

T. Vansovej 7; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Penzión Grand*** sa nachádza mimo centra mesta Trnavy (smer obec Biely Kostol). Radi ťa privítame v priestoroch nášho penziónu. Ponúkame posedenie v príjemnom prostredí. U nás si môžeš usporiadať súkromné alebo firemné eventy. V našej ponuke nájdeš obedné aj večerné menu. Zo špecialít máme zabíjačkové dobroty, domácu huspeninu a hovädzí tatarák. U nás máš možnosť aj prespať v moderne zariadených izbách. Vo všetkých priestoroch wifi, pevné pripojenie v každej izbe a TV-Sat. Parkovanie priamo pri penzióne. Možnosť ubytovania s domácim zvieratkom do 15 kg. Možnosti okolia: Kamenný mlyn vzdialený 2 km, vhodný pre strávenie voľných chvíľ, cyklistika a joging. Vo vzdialenosti do 1 km možnosť využitia posilňovne, tenisových kurtov (aj počas zimných mesiacov v krytej hale). Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Corinthia

Bučany 120; 919 28 Bučany
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia je tou, kde stráviš tie chvíle, ktoré v gastronómii vyhľadávaš. Či už pri návšteve obedu alebo večere, ale aj pri poriadaní tvojej alebo firemnej oslavy. Sme moderne zariadená reštaurácia s profesionálnym prístupom všetkých, ktorí u nás pracujú. Tak neváhaj a navštív nás :-)

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Bistro Pizza Exxpres

Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Reštaurácia Šrámek

Suchá nad Parnou 263; 919 01 Suchá nad Parnou
Dnes otvorené: 10:00 - 22:30
Restaurant Pizza Šrámek nájdete v obci Suchá nad Parnou, len kúsok od Trnavy. Ponúkame špeciality domácej i zahraničnej kuchyne, pizzu a v týždni denné menu. K našim službám patrí i rozvoz jedál a pizze. V priestoroch reštaurácie je možné zorganizovať spoločenské posedenia, svadby, oslavy a pod. Počet miest na sedenie je 50 v reštaurácii a cca 60 na letnej terase. Prijímame platbu stravnými lístkami.

Kaviareň - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

PalEta

Starohájska 9; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00
Kaviareň + vináreň a bar je dizajnovým klenotom patriaci medzi novodobé moderné gastro prevádzky. Našou skvelou kávou Reserva a výberom kvalitných vín ako je hlavne slovenské vinárstvo Golguz, a ďalších niekoľko svetových vinných značiek sa snažíme zaujať tvojho náročného gurmánskeho ducha. Kde aj namiešaním niekoľkých alko aj nealko kokteilov, sa naša ponuka pre teba stáva tou najzaujímavejšou. V našom priestore sa prezentujú aj rôzny kreatívny umelci, ktorí vystavujú svoje diela a tým tématicky dotvárajú kolorit interiéru. Zaujímavosťou je určite aj naša požičovňa kníh, kde vzájomným požičiavaním môžeš u nás nájsť niečo nové. V ponuke máme aj rôzne torty, zákusky a muffiny. Našimi raňajkami (brunchom), ktoré sa skladajú z rôznych pomazánok, bagety, ovocného freshu a kávy sa snažíme vyplniť aj túto časť dňa. Aby si správne naštartovaný, úspešne prešiel svojim celým dňom. Good luck! Príď a zostaň s nami v spojení. WIFI Free. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Samoobslužná jedáleň - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

San Lorenzo

Vajanského 22; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 15:00
U nás si môžeš objednať obedové menu ON-LINE. Sme prvý podnik, ktorý sa môže touto funkciou pýšiť na Gastromenu.sk. Minimálna objednávka v ON-LINE obedového menu donášky je 8,- €. Zaregistruj sa, objednaj si a pripíš si kredit vo forme zľavy z každého nákupu, ktorý u nás uskutočníš v našej ON-LINE obedového menu donášky. Každým nákupom si šetríš kredit, ktorý môžeš využiť už pri tvojom ďalšom nákupe.

Kaviareň - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Pastis cafe & bar

Trojičné námestie 6; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:30 - 24:00
Pastis cafe & bar je tým miestom, ktoré sa na Trojičnom námestí v Trnave oplatí navštíviť. Našu kaviarenskú a barovú ponuku sme rozšírili aj na raňajky, kde v našom príjemnom prostredí nimi naštartuješ svoj úspešný deň. ◾ Novinka! Modernizovali sme. V novo vytvorenom štýle si Pastis cafe & bar určite zamiluješ. Príď sa pozrieť a vyber si z našej ponuky. Tešíme sa na tvoju návštevu :-) Pastis oslavuje už osem rokov a za tie roky sa toho veľa zmenilo. Sme rýchlejší, krajší a hlavne kvalitnejší. A vieš odkiaľ pochádza, alebo z čoho bol odvodený názov Pastis? Stačí si len u nás objednať Pastis a budeš hneď múdrejší :-)) Tvoj Pastis cafe & bar

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Asia Restaurant

Tamaškovičova 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Sme ázijská reštaurácia s dlhodobou skúsenosťou v reštauračných službách. Kvalitnou gastronómiou sa v Trnave prezentujeme už bezmála 20 rokov. Úplnou a aktuálnou novinkou je už možnosť objednať si naše jedlo aj v on-line donáškovej službe na Gastromenu.sk. Takže prajeme ti príjemné vyberanie a samozrejme dobrú chuť :-) Tvoj team Asia Restaurant.

Rýchle občerstvenie - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Kimli Pasta

Trstínska 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 18:30
Po dlhoročných skúsenostiach vo varení doma aj v zahraničí som sa rozhodol otvoriť svoj vlastný podnik. Moju ponuku som zameral hlavne na cestoviny, rizotá a šaláty. Vydal som sa talianskym smerom, kde zhodnocujem svoje doterajšie nadobudnuté skúsenosti. V mojej ponuke nájdeš aj dva burgre, ale to už všetko v mojej ponuke jedálneho lístku. Volám sa Rado Kimlička a teším sa na tvoju návštevu môjho street food-ového stánku v obchodnom centre City Park Trnava.

Pizzéria - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Pizza & restaurant Halenár

SNP 298/67; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 22:00
Pizzéria & restaurant vznikla už 1. 4. 2004. Bola ako prvá v širokom okolí a postupne sa pridávali ďalšie. Svojou kvalitou už roky uspokojujeme svojich stálych hostí. Dlhoročnými skúsenosťami si naša reštaurácia vybudovala svoje zvučné meno, kde nejeden aj nový zákazník, si môže vybrať z našich dobre odskúšaných špecialít. Svoje chuťové poháriky potešíš našou skvelou cesnačkou v žemli, vychýrenou špecialitou s názvom Zámocká veža, alebo jedlom Bravčová panenka na čučoriedkovej omáčke. Vybrať si môžeš aj z 19-tich pízz. Tak neváhaj a príď si pochutnať na našich jedlách. Srdečne ťa vítame :-)!

Kaviareň - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Waffi Café

Hornopotočná 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:30 - 22:00
Vitaj u nás:-) Sme kaviareň, kde si oddýchneš, vychutnáš si jedinečnú kávu Don Cortez v Trnave, pochutnáš si na Bubble waffle, alebo palacinkách a osviežiš sa miešaným drinkom. Pokiaľ ti to nestačí, môžeš si vybrať aj z nášho raňajkového menu, ktoré podávame v pracovnom týždni od 7:30 h. Tešíme sa na tvoju návštevu :-))

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Restaurant & Café Maxim

Trojičné námestie 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
V rohu historického Trojičného námestia v Trnave sa za sklom priečelia rozprestierajú priestory novej luxusnej reštaurácie. Kombinácia moderného dizajnu, bezpečného pohodlia a funkčnosti vytvára atmosféru súkromia so službami, zodpovedajúcimi očakávaniam náročných návštevníkov. Milý a skúsený personál sa stáva dokonalým prostredníkom medzi Vami a prvotriednou ponukou jedálneho lístka i nápojovej karty. Vstúpte, prosím, s Vami vstupuje génius loci kráľovského mesta. Elegantný priestor je dômyselne rozdelený na tri časti - reštauráciu s 30 miestami, kaviareň pre 36 ľudí a ďalších 12 návštevníkov nájde svoje pohodlie v lobby bare s dominantným klavírom. Atmosféru baru spríjemňuje krb.

Penzión - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Penzión Rosenthal

Ružindol 129; 919 61 Ružindol
Dnes otvorené: 07:30 - 23:00
Skúsenosti, ktoré som dlhé roky zbierala prácou v zahraničí, teraz využívam v prevádzkovaní môjho penziónu. ◾ Volám sa Klaudia Poláčková a pod mojou taktovkou pracuje team profesionálov, či už v kuchyni alebo v servise, ktorý sa neustále zdokonaľuje a preto každý deň prináša do reštaurácie nové trendy z gastronómie. Tým vytvárajú penziónu Rosenthal známku kvalitnej prémiovej reštaurácie, ktorá je vyhľadávaná ako širokou verejnosťou, tak aj ľuďmi, ktorí majú radi zážitkovú gastronómiu. ◾ Raňajky formou bohatých švédskych stolov pre ubytovaných. Obedné menu, víkendové menu, sezónne ponuky, tématické kuchyne, svadby a samozrejme catering šitý na mieru, to je len časť služieb, ktoré ponúkame pre každého hosťa, ktorý chce zažiť kvalitu a neopakovateľný zážitok v tejto výnimočnej reštaurácii penziónu Rosenthal.

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Pizza & Restaurant Buon Giorno

Jánošíková 33; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:30
Sme reštaurácia a pizzéria, ktorá svojimi kvalitnými a chutnými jedlami robí radosť v Trnave a jej širokom okolí už niekoľko rokov. Za tých pár rokov sme si vybudovali neotrasiteľnú pozíciu, kde najmä naša pizza pečená v talianskej peci na drevo, ale aj veľa iných našich jedál spĺňajú tie najvyššie gastronomické štandardy. Všetko mäso a ryby používame čerstvé, čím dosahujeme tú najvyššiu kvalitu.

Reštaurácia - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Pizza Roman

Družstevná 716; 919 21 Zeleneč
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Radi Vás privítame v našej reštaurácii na Družstevnej ulici v Zelenči. Očakávajte množstvo gurmánskych zážitkov? Pečieme pizzu v murovanej peci na dreve. Neváhajte a objednajte si výbornú pizzu, alebo nás príďte navštíviť do reštaurácie. Tešíme sa na Vás! V našej reštaurácii si môžete oddýchnuť v našom relaxačnom parku s jazierkom a fontánou. Zažiť dobrodružstvo návštevou našej mini farmy, kde sú väčšinou samé prežúvavce ako lamy, ťavy, kengury, osle, kozy, vietnamské prasiatka. Rôzne vtáky, pštrosy, vlasaté sliepky, veverice a mnoho ešte ďalšieho. V letných mesiacoch poriadame vonku na terase rôzne grilovačky, ktoré sú spestrené živou hudbou. Pre deti máme k dispozícii ihrisko aj s kolotočom.

Kaviareň - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Kaviareň na golfe

Kamenný mlyn 11; 917 08 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 19:00
Tréningový golfový areál sa rozprestiera na konci Kamenného mlyna. Svojou šírkou 100 metrov a dĺžkou viac ako 250 metrov sa môže popýšiť jednou z najväčších odpaľovacích lúk na Slovensku. Šesť a pol hektárový areál so zastrešeným odpaliskom, kaviarňou s terasou a putting greenom na trénovanie záverečných úderov je určený golfistom, ale aj bežnej verejnosti, ktorá si môže bez akýchkoľvek obmedzení vyskúšať čaro tohto športu. Celý areál je prístupný okrem členov golfového klubu aj širokej verejnosti. Pre vstup na Driving Range, alebo inak povedané cvičnú lúku či na 9-jamkové tréningové ihrisko, nie je potrebná zelená karta. Veľmi obľúbený je aj footgolf, šport, ktorý spája futbal s golfom. Golfistom, ale aj “nehrajúcim” návštevníkom je k dispozícii kaviareň a požičovňa palíc. Odpáliť si zopár loptičiek môže prísť teda aj ten, ktorý nemá vlastné náčinie. Kaviareň ponúka raňajkové menu, obedy alebo ľahké večere. Kávičkári sa môžu tešiť na kávu značky Musetti, pre milovníkov piva máme lokálne remeselné pivo Karpat.

Prečo hodnotiť a vyjadriť svoj názor na Gastromenu.sk?

V dnešnej dobe, kde ťa neustále v telefóne vyzývajú rôzne aplikácie hodnotiť, kde sa kamkoľvek pohneš na internete a vyskočí ti okno "Ak si spokojný, nezabudni ohodnotiť", kde všetci...
13.10.2019   
» čítaj celý blog

Ovocné waffle

Všetko zmiešame v mixéri a upečieme vo waflovači. Fígeľ cesta je vlastne v tom, že po premiešaní ho necháme chvíľu stáť a až potom môžeme z neho piecť krásne a nadýchané waffle....

Heroes laser aréna

Filmkult kvíz v Heroes Aréne

Skvelý kvíz od Filmkultu znova mieri do Trnavy! Neváhajte a prídťe sa spolu s nami zabaviť....
» čekuj
Aktualizované: 14.10.2019
Heroes-laser-arena

Pizza Piccolino

Na Gastromenu.sk si môžeš objedať od nás aj on-line!

Pri každej objednávke od nás na Gastromenu.sk ušetríš. Objednaj si teraz a pripíš si svoj prvý kredit, ktorý...
» čekuj
Aktualizované: 14.10.2019
Pizza-Piccolino

Best food

Odvez sa na 3. poschodie a naješ sa do sýta

Príď si vybrať z našej ponuky a určite sa naješ tak, že budeš spokojný ❤. Sme v obchodnom dome Jednota v...
» čekuj
Aktualizované: 14.10.2019
Best-food

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Denne až do záverečnej

Denne až do záverečnej si môžeš vybrať z našej domácej ponuky a to aj po zatvorení našej kuchyne. *...
» čekuj
Aktualizované: 14.10.2019
Pub-Pizza-Restaurant-Havran

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Príjmeme brigádnika / brigádničku

Do našej reštaurácie Havran Pub príjmeme brigádnika / brigádničku na obsluhu. Bližšie informácie priamo u...
» čekuj
Aktualizované: 14.10.2019
Pub-Pizza-Restaurant-Havran

Kantína TAZ-KA

Uži si svoj event v Kantíne TAZ-KA

Zorganizuj si u nás svoj event✨. Sme Kantína TAZ-KA a k dispozícii máš náš event priestor s kapacitou pre 60...
» čekuj
Aktualizované: 13.10.2019
Kantina-TAZ-KA

Treeclub bar & restaurant

Jesenné HODY v Treeclube

Jesenné HODY v TREECLUBE!!! Fantasticky sa o vás postaráme a naservírujeme vám tie najlepšie husacie a...
» čekuj
Aktualizované: 13.10.2019
Treeclub-bar--and--restaurant

Waffi Café

Bubble waffle alebo palacinky, že by kávička?

Zastav sa na jedinečné bublinové waffle, alebo parádne palacinky s ovocím. Vychutnaj si výnimočnú kávičku Don...
» čekuj
Aktualizované: 10.10.2019
Waffi-Cafe

Pizza & Restaurant Buon Giorno

Pozývame ťa na naše jesenné menu. Vyber si z našej ponuky večerného menu - sleduj Gastromenu.sk ▶...
» čekuj
Aktualizované: 09.10.2019
Pizza--and--Restaurant-Buon-Giorno

Pizza & Restaurant Buon Giorno

Pozývame ťa na tekvicové menu

Príď si pochutnať na tekvicovom menu. Tu je ponuka: ◾ 0,33l Hokkaido polievka so zázvorom 3,30 € ◾...
» čekuj
Aktualizované: 09.10.2019
Pizza--and--Restaurant-Buon-Giorno

» pozri všetky akcie


FOOD FEST Trenčín Donášková služba Penzión a reštaurácia Sessler
Obedové, obedné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

1
5,40 €
bezmäsité
na Gastromenu.sk

450 g. Vegetariana
tomato, mozzerella, šampiňóny, zeleninová zmes
2
5,40 €
mäsité
na Gastromenu.sk

450 g. Capri (kuracia)
smotana, mozzarella, kuracie mäso, šampiňóny, kukurica, niva, cesnak
Pre celú ponuku našich pízz klinkni na button "Objednaj si on-line".
----------------------------------------------------------------------------------------------
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948903503
1
4,50 €
mäsité
0,33 l Kelová polievka so zemiakmi 1
240 g Vyprážané kuracie stehno, ryža, kompót 1,3,7
0,2 dcl nealka
2
4,50 €
mäsité
0,33 l Kelová polievka so zemiakmi 1
100/64 g Prírodné bravčové karé na srbský spôsob, zemiaky 1
0,2 dcl nealka
3
4,50 €
mäsité
0,33 l Kelová polievka so zemiakmi 1
420 g Strapačky s kyslou kapustou a slaninkou 1,3
0,2 dcl nealka
4
4,50 €
bezmäsité
0,33 l Kelová polievka so zemiakmi 1
320 g Slivkový báleš s posýpkou 1,3,7
0,2 dcl nealka
5
4,50 €
dietné
0,33 l Kelová polievka so zemiakmi 1
300 g Listový šalát s kus-kusom, olivami, sušenou paradajkou, kuracím mäsom, dressing 1,7
0,2 dcl nealka
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 13:30
Rezervácie: 0333245252
1
4,40 €
mäsité
0,33 l Držková polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
120g/200g Chalupárske jemne pikantné bravčové soté v zemiakovej placke so syrom (1,3,7)
2
4,40 €
mäsité
0,33 l Držková polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
120g/200g Zapekaný kurací plátok s broskyňou a syrom, jazmínová ryža (3)
3
4,10 €
bezmäsité
0,33 l Držková polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
120g/200g Fazuľové lúsky na kyslo, volské oko (2 ks), varené zemiaky (1,3,7)
4
4,10 €
bezmäsité
0,33 l Držková polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
400g Makové rezance s cukrovou posýpkou (1,7)
5
4,10 €
mäsité
0,33 l Držková polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
400g Pizza Sedliacka (1,3,7)
6
5,50 €
mäsité
0,33 l Držková polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
150g/200g Bravčový steak s volským okom a opečeným plátkom slaninky, americké zemiaky
• V prípade ON-LINE donášky napíšte výber polievky do poznámky
Telefonické objednávky od 7:30 h do 14:00 h. Rozvoz denného menu je od 11:00 h do 14:00 h. Minimálna objednávka v ON-LINE donáške obedového menu je 8,- €. Rozvoz 1,- €.
----------------------------------------------------------------------------------------------
• Pri objednávke obedového menu formou ON-LINE nad 20,- €,
Vám zabalíme 0,75 l vínka ako darček.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586014, 0917716701
1
4,00 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Cesnaková polievka so zemiakmi
130 g. Čiernohorský bravčový rezeň
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
2
4,00 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Cesnaková polievka so zemiakmi
130 g Kuracie medajlónky s hríbikovo- smotanovou omáčkou
180 g americké zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
3
4,50 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Cesnaková polievka so zemiakmi
130 g Hovädzie varené v rajčinovej omáčke
160 g knedľa
4
4,00 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Cesnaková polievka so zemiakmi
130 g Zapekané prírodné bravčové karé s bryndzou a slaninou
180 g. ryža s hráškom
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
5
4,00 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Cesnaková polievka so zemiakmi
130 g Kuracie soté Mexiko
180 g. ryža s hráškom
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
6
4,00 €
bezmäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Cesnaková polievka so zemiakmi
130 g. Vyprážaný syr
200 g. varené zemiaky
50 g. tatárska omáčka
7
4,00 €
dietné
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Cesnaková polievka so zemiakmi
300 g. Zeleninový šalát so šunkou a syrom, americký dressing, toast
8
4,00 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Cesnaková polievka so zemiakmi
400 g. Bryndzové halušky so slaninou a pravou slovenskou bryndzou
9
4,00 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Cesnaková polievka so zemiakmi
130 g. Vyprážaný bravčový rezeň
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
Prajeme Vám dobrú chuť! Šalát zdarma platí len pri konzumácii v reštaurácii, na rozvoz sa účtuje 0,20 €.
Rozvoz robíme od 4 ks obedov, len zazmluvneným firmám.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907556100, 0904646675
1
4,80 €
mäsité
Cícerová polievka
Bravčový obrátený rezeň, zemiaková kaša
2
4,80 €
mäsité
Cícerová polievka
Kuracie marinované rezančeky, hranolky, dresing
Môžeš si vybrať aj z tejto ponuky:
3. Vyprážaný bravčový rezeň, zemiaky / dusená ryža (1, 3, 7) - 4,70 €
4. Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka (1, 3 ,7) - 4,50 €
5. Grécky / Tuniakový šalát (1, 3 ,4, 7) - 4,40 €
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý piatok podávame k obedovému menu dezert ZADARMO.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0918018212
1
4,50 €
mäsité
Kapustová polievka,chlieb 1,3,7
Vyprážaný bravčový rezeň,opekané zemiaky,tatarská omáčka 1,3,7
2
4,50 €
mäsité
Kapustová polievka,chlieb 1,3,7
Koložvárska kapusta,kapustový šalát 1,3,7
3
3,90 €
bezmäsité
Kapustová polievka,chlieb 1,3,7
Cestovinový šalát so zeleninou a krabími tyčinkami,pizza štangle 1,3,4,7
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586488
1
1,10 €
mäsité
Držková polievka 0,33l al. múka
2
3,20 €
mäsité
Pečená krkovička 120g,
Dusená kapusta 100g, Knedľa al. múka,mlieko,vajcia
3
3,20 €
mäsité
Bravčové guľky120g v rajčinovej omáčke
Varené zemiaky 180g
4
3,20 €
bezmäsité
Lasagne so špenátom a syrovo-smotanovou omáčkou 250g al.múka,mlieko,vajcia
Alebo do vypredania.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335599195, 0903751732
1
5,90 €
mäsité
0,33l Hovädzí vývar s rezancami 1,3,9
120g Zapekané kuracie s brusnicami a údeným syrom 150g zemiakové pyré obsahuje 7
2
5,90 €
bezmäsité
200g Linguine alla puttanesca mediterranea obsahuje 4,7,12
3
4,90 €
bezmäsité
100g Vyprážaný syr 100g hranolky , tatarska omáčka obsahuje1,3,7,
Ak máš chuť na originál taliansku kuchyňu tak treba prísť do HISTORY. Upozorňujeme zákazníkov že pivnica (pizzeria) je z dôvodu rekonštrukcie od pondelka do piatku zatvorená a funguje iba v piatok a v sobotu. Novootvorená HISTORY CAFE na prízemí je otvorená každý deň kde sa podávajú raňajky, obedy, večere . Za pochopenie vopred ďakujeme
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335514088
1
4,10 €
mäsité
0,33l Fazuľová kyslá, cesnakový špic/ Slepačí vývar s haluškami, 1, 7
120g Kuracia roláda na pražský spôsob (vajcia, šunka, hrášok), zemiaková kaša, 1, 3, 7
2
4,10 €
mäsité
120g Babičkin bravčový rezeň, 1/2 ryža, 1/2 hranolky, 1, 3, 7
3
4,10 €
mäsité
0,4dc Kotlíkový guláš, chlieb, 1
4
4,10 €
mäsité
120g Pečený encián v lístkovom ceste so šunkou a pórom, varené zemiaky, domáca tatarská omáčka, 1, 3, 7
5
4,10 €
mäsité
120g Kurací/ bravčový rezeň, opekané zemiaky/ ryža/ hranolky, obloha, 1, 3, 7
ALERGÉNY SÚ UVEDENÉ NA DRUHEJ STRANE JEDÁLNEHO LÍSTKA.
Polievku podávané k dennému menu zdarma.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0905612368
1
4,80 €
mäsité
Sedliacka 1, Karfiólová s hráškom
Kurací steak s hráškovou omáčkou, ryža 1
2
4,80 €
mäsité
Sedliacka 1, Karfiólová s hráškom
. Bravčová krkovička s viedenskou cibuľou a opekané zemiaky 1,
3
4,80 €
bezmäsité
Sedliacka 1, Karfiólová s hráškom
Zeleninové krokety so zemiakovou kašou 1,3,7
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 15:00
Rezervácie: 0905410043
1
4,90 €
mäsité
Držková
Pizza tomato, syr, hermelín
2
5,00 €
mäsité
Držková
Fazuľový prívarok, sekaná
3
5,20 €
mäsité
Držková
Bravčové karé s volským okom, ryža
4
5,40 €
mäsité
Držková
Kuracia pečeň vyprážaná, varené zemiaky
5
8,50 €
mäsité
Držková
Maslová rybička s grilovanou zeleninou
6
6,70 €
mäsité
Držková
Bakalářov guľáš, domáci knedlík
7
6,70 €
mäsité
Držková
Bryndzové halušky so slaninkou
8
6,00 €
mäsité
Držková
Šalát Merkur s kúskami grilovaného kuracieho mäsa pizza chlieb
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0908444555
1
4,90 €
mäsité
Rajčinová polievka s cestovinou
Pečená fašírka s fazuľovým prívarkom, chlieb
Môžeš si vybrať aj s našich stálych obedných menu. Tu je ponuka:
2. Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
3. Zeleninový šalát s kuracím mäsom, toast
4. Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, kyslá uhorka
5. Grilovaný encián, varené zemiaky, čučoriedková omáčka
◾ Hmotnosti jedál: porcia mäsa 120 g., polievka 0,4 l., príloha 230 g., tatarka/kečup 50 g.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905500691
1
4,20 €
mäsité
0,33l Šošovicová biela polievka
120g Vyprážaný bravčový rezeň plnený taveným syrom a šunkou
150g zemiaky na cibuľke, čalamáda
2
5,50 €
mäsité
0,33l Šošovicová biela polievka
200g / 200g Grilovaný tanier (kuracie prsia, bravčové karé, slaninka, volské oko), prírodná omáčka z lesných hríbov, opekané zemiaky, ryža, kyslá obloha
3
4,20 €
mäsité
0,33l Šošovicová biela polievka
120g Moravský pečený vrabec s karamelizovanou kapustou
150g knedľa
4
4,50 €
mäsité
0,33l Šošovicová biela polievka
120g Mexický hovädzí guláš
150g ryža, strúhaný syr
5
4,20 €
mäsité
0,33l Šošovicová biela polievka
120g Kuracie prsia plnené špenátom a hermelínom
150g 1/2 ryža, 1/2 hranolky, šalát
6
4,20 €
mäsité
0,33l Šošovicová biela polievka
350g Francúzske zemiaky, kyslá uhorka
7
4,90 €
mäsité
0,33l Šošovicová biela polievka
350g Zemiakové gnocchi s grilovaným kuracím mäskom a omáčkou zo štyroch druhov syra
8
4,20 €
bezmäsité
0,33l Šošovicová biela polievka
120g Vyprážaný syr
150g varené zemiaky, domáca tatárska omáčka
9
4,20 €
mäsité
0,33l Šošovicová biela polievka
120g Vyprážaný kurací / bravčový rezeň
150g zemiaky / ryža, šalát
Objednávky prijímame na tel. č. 0907 329 792 do 10:00. Minimálna objednávka sú 2 obedy. Cena dovozu je pre 2 obedy = 1 €, 3 a viac obedov = zdarma.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907329792
1
4,10 €
mäsité
Cícerová so zeleninou a párkom ,chlieb (1,9)
Tortila plnená pikantným kuracím mäsom ,miešaný šalát (1,3)
2
4,10 €
mäsité
Šošovičný prívarok s pečenou domácou klobásou a volským okom,chlieb (1,3)
3
4,10 €
bezmäsité
Vyprážaný karfiol ,varené zemiaky ,tatarka (1,3,7)
Možnosť zameniť obedné menu za: Vyprážaný syr alebo encián, hranolky, tatárska omáčka.
Gramáž surovín: Polievka 0,33l, mäso v surovom stave 130g, príloha v uvarenom stave 200g, cestoviny 300g, šalát ako príloha 70g, váha tepelne upraveného mäsa 80g. Alergény sú uvedené v našom jedálnom lístku. Dobrú chuť :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905749538, 0335333687
1
4,20 €
mäsité
Gulášová,pečivo
Mletý rezeň so zemiakovo-majonézovým šalátom
2
4,20 €
mäsité
Gulášová,pečivo
Taliansky kurací steak zapekaný mozarellou a paradajkou,ryža
3
4,20 €
mäsité
Gulášová,pečivo
Strapačky so slaninou
4
4,20 €
bezmäsité
Gulášová,pečivo
Grécky šalát s bylinkovou bagetkou
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0908169688
1
5,20 €
mäsité
0,33L Frankfurtská s párkom 1
2
5,20 €
mäsité
250g Domáce bryndzové halušky s opečenou slaninkou 1,3,7
3
5,20 €
mäsité
100g Vyprážaný encián, 150g zemiakové hranolky, 50g domáca tatarská omáčka 1,3,7,10,12
4
5,20 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha 1,3,7
5
5,20 €
mäsité
100g Bravčový plátok na prírodno s volským okom, 150g varené zemiaky 1,3
6
5,20 €
mäsité
500-600g Pizza Al Tonno /tomato, tuniak, cibuľa, olivy, oregano, eidam/ 1,3,4,7
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948489489
1
4,20 €
mäsité
0,33l Šampiňónová so zemiakmi
130g Černohorský rezeň, pečené zemiaky, obloha
MENU TÝŽDŇA:
0,33l Menu polievka
200g Marinovaná krkovička na grile s bylinkovým maslom, hranolky, zeleninový šalátik 6,50€

NÁHRADNÉ MENU
150g Kuracie prsia s hubovou omáčkou, ryža, obloha 5,50€
150g Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, obloha 5,50€
150g Vyprážaný syr, varené zemiaky, tatárska omáčka, obloha 5,50€
120g Encián na grile s brusnicami, varené zemiaky, obloha 5,50€
500g Pizza (rajčinový základ, mozarella, šunka, šampiňóny, kukurica) 5,50€

Doplatok pri výmene prílohy za hranolky – 0,70€
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 14:00
Rezervácie: 0944960343
1
5,50 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g. Kuracie soté so zeleninou
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 6)
2
4,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g. Sladkokyslé kurča
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 1, 3)
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 21:00
Rezervácie: 0335536177, 0904529180
1
6,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

450 g. Risotto Manzo
cibuľa, hovädzia sviečková, šampiňóny, paradajková omáčka (A 7)
2
4,00 €
bezmäsité
na Gastromenu.sk

400 g. Špagety Aglio Olio
cesnak, chilli, petržlenová vňať (A 1, 3, 7)
Od nás si nie len môžeš zobrať jedlo so sebou, ale sa aj u nás najesť. Objednaj si dopredu a ušetríš tak svoj drahocenný čas :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948651451
1
4,50 €
mäsité
Polievka:0,4l Zemiakový krém(7)
130g Pečené bravčové pliecko,štuchané zemiaky ,kapustový šalát
2
4,50 €
mäsité
Polievka:0,4l Zemiakový krém(7)
400g Pizza:saláma,olivy,syr(1,3,7)
3
3,90 €
mäsité
Polievka:0,4l Zemiakový krém(7)
130g Fazuľový prívarok s fašírkou,chlieb(1, 7)
Náhradné menu na celý týždeň: Menu polievka + Vyprážaný kurací rezeň, ryža, zeleninový šalát za 4,90 €. Prajeme Vám dobrú chuť!Gramáž jedál:mäso v surovom stave130g, prílohy200g, polievka 0,4l.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907730343
1
5,90 €
mäsité
Kelová polievka s párkom, chlieb 1,3,7
Bravčový plátok na hríbikovej omáčke, zemiakové hranolky, kapustový šalát 1,7
Rumová kocka 1,3,7
2
4,90 €
mäsité
Kelová polievka s párkom, chlieb 1,3,7
Tagliatelle so syrovou omáčkou a prosciuttom 1,3,7
Rumová kocka 1,3,7

----------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradné jedlá: Vyprážaný kurací rezeň, Vyprážaný karfiol, Vyprážaný syr so šunkou (1, 3, 7).
Kurací plátok na prírodnej šťave, Bryndzové halušky so slaninou (1, 3, 7).
----------------------------------------------------------------------------------------------
Hmotnosť mäsa v surovom stave je 120 g. Možnosť platby aj stravnými lístkami.
Obedové menu podávame od: 11:30 do: 14:00
Rezervácie: 0903620478
1
4,90 €
mäsité
Hŕstková polievka 0,33 L. Obsahuje 1,9
130 g Karlovarský plnený bôčik, šťuchané zemiaky. Obsahuje 1
2
4,90 €
mäsité
Hŕstková polievka 0,33 L. Obsahuje 1,9
130 g Restovaná kuracia pečeň, dusená ryža, uhorka. Obsahuje 1
3
4,60 €
bezmäsité
Hŕstková polievka 0,33 L. Obsahuje 1,9
300 g Dukátové buchtičky s vanilkovým krémom. Obsahuje 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť.
Mäso je uvádzané v surovom stave.
Alergény: 1. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce a výrobky z nich, 3. Vajcia a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašidy a výrobky z nich, 6. Sójové zrná a výrobky z nich, 7. Mlieko a výrobky z neho, 8. Orechy, 9. Zeler a výrobky z neho, 10. Horčica výrobky z nej, 11. Sezamové semená a výrobky z nich, 12. Oxid siričitý, 13. Vlčí bôb a výrobky z neho.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335549312
1
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Švédske stoly (pozri fotografie v našej prezentácii)
2
10,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Running food & sushi (pozri v našej prezentácii video)
Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 10,90 € / osoba. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 12,90 € / osoba. Na poschodí si vyberáš jedlo / Švédske stoly v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 5,90 €.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0335583473, 0903509182
>

GinFest 2019
Ako mediálneho partnera si veľmi ceníme, že sme mohli odpropagovať tento festival Ginu v Bratislave. Na stránkach Gastromenu.sk ti prinášame zopár vybraných fotografií. Uži si ich atmosféru :-) ▶ Zároveň aj táto galéria slúži ako dobrá pozvánka na nasledujúci ročník. Takže sleduj nás aj naďalej, informácie k...
» čekuj
Aktualizované 05.10.2019