čo ti chýba na Gatromenu ?Hraj a vyhraj
4 permanentky v hodnote 56,- € na Countryfest Bohunice 2019.
Výherný kvíz na Gastromenu.sk
Trnava Rum fest 2019 Trnavská trinástka - Pivný pochod
Nový na Gastromenu.sk
Reštaurácia - Restaurant & Café Maxim na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00

V rohu historického Trojičného námestia v Trnave sa za sklom priečelia rozprestierajú priestory novej luxusnej reštaurácie. Kombinácia moderného dizajnu, bezpe...

Ponuka podniku

Hotel - na Gastromenu.sk

Hotel Barbakan****

Štefánikova 11; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Reštaurácia sa nachádza priamo v historickom centre mesta. Trnava (maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau, lat. Tyrnavia) je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska. Leží v centre Trnavskej pahorkatiny v nadmorskej výške 146 m n. m., vo vzdialenosti 45 km severovýchodne od Bratislavy. Kedže Trnava je na Slovensku jedným z najdôležitejších centier rímsko-katolíckej cirkvi a stojí tu množstvo jej kostolov, dostala prezývku „Malý Rím“. Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan**** Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Reštaurácia Takáč

Petzvalova 3; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 15:00
História našej reštaurácie siaha až do roku 1992. Za ten čas sme vybudovali reštauráciu, kde sa môžeme pochváliť našimi poctivo uvarenými tradičnými jedlami. U nás si môžeš nakombinovať obed podľa vlastnej chuti, kde na výber máš z viac možností. Príď sa najesť do sýtosti a tým doplniť energiu pre ďalší priebeh tvojho úspešného dňa. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Treeclub bar & restaurant

SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Uniknite ruchu mesta a nechajte sa zlákať príjemne živým kľudom. Náš bar s reštauráciou sa nachádza v centre Smoleníc, neďaleko Trnavy v prostredí Malých Karpát. Jedlá v našom jedálnom lístku sú chutné a dobijú vás tou správnou energiou. Čerstvosť, kvalita, ale aj originálne podanie v kombinácií s vašim obľúbeným nápojom sú našou ponukou pre vás. Sortiment jedál á la carte dopĺňame aktuálnou sezónnou ponukou. V pracovných dňoch pre vás pripravujeme denné menu, ku ktorému od nás dostanete chutný dezert grátis. Reštaurácia Treeclub Smolenice je podnik, v ktorom máte na výber. Sviežosť, otvorenosť, energiu tú dotvára kombinácia skla, lomených slnečných lúčov a zelene v našej vrchnej časti reštaurácie. Jej kapacita je 50 osôb. Útulnosť a súkromie… to sú prednosti našej spodnej časti reštaurácie. Nachádzajú sa tu dve miestnosti s vlastným barom. Prvá miestnosť má kapacitu 40 osôb a druhá je pre 35 osôb. Výborné miesto, pre súkromné oslavy, stretnutia, ochutnávky, ale aj tematické párty. Naša reštaurácia vám aj vašim hosťom ponúka komfortné parkovanie priamo pred budovou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Reštaurácia Brooklyn

Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 24:00
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk

Bufet u Jozefa

SNP 115; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 07:00 - 19:00
Náš bufet sa nachádza v centre Smoleníc na hlavnom ťahu do Bratislavy.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Reštaurácia K&H

Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpečuje aj rozvoz obedov pre okolité firmy. Prevádzka dokáže zabezpečiť aj stravovanie vo Vašich príbytkoch s komplet servisom. Všetko je na objednávku. V podniku môžete využiť aj malú herňu s výhernými automatmi. V letných mesiacoch sa otváracie hodiny upravujú vedúcim prevádzky. V sobotu v čase od 18:00 - 21:00 h pečieme pizzu, na ktorej si pochutí každý náš hosť. Dobrú chuť!

Pizzéria - na Gastromenu.sk

Zemo pizzéria

Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
◾ Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. ◾ V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu. ◾ Našimi kvalitnými a najmä chutnými jedlami, uspokojujeme už niekoľko rokov našich hostí. ◾ Naše event priestory sú k dispozícii, kde podmienky si musíš dohodnúť osobne, alebo v kontaktoch našej prezentácie na Gastromenu.sk

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Lovecká koliba u Michala

Bratislavská 19; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 16:00
Lovecká koliba u Michala ťa rada privíta a svojou bohatou obednou ponukou určite aj uspokojí. Tešíme sa na návštevu a tvoje objednávky. Objednávky na donášku denného menu prijímame do 10:00, alebo deň vopred. Informácie v kontaktoch našej prezentácie.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Reštaurácia Šrámek

Suchá nad Parnou 263; 919 01 Suchá nad Parnou
Dnes otvorené: 10:00 - 22:30
Restaurant Pizza Šrámek nájdete v obci Suchá nad Parnou, len kúsok od Trnavy. Ponúkame špeciality domácej i zahraničnej kuchyne, pizzu a v týždni denné menu. K našim službám patrí i rozvoz jedál a pizze. V priestoroch reštaurácie je možné zorganizovať spoločenské posedenia, svadby, oslavy a pod. Počet miest na sedenie je 50 v reštaurácii a cca 60 na letnej terase. Prijímame platbu stravnými lístkami.

Penzión - na Gastromenu.sk

Penzión Grand ***

T. Vansovej 7; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Penzión Grand*** sa nachádza mimo centra mesta Trnavy (smer obec Biely Kostol). Radi ťa privítame v priestoroch nášho penziónu. Ponúkame posedenie v príjemnom prostredí. U nás si môžeš usporiadať súkromné alebo firemné eventy. V našej ponuke nájdeš obedné aj večerné menu. Zo špecialít máme zabíjačkové dobroty, domácu huspeninu a hovädzí tatarák. U nás máš možnosť aj prespať v moderne zariadených izbách. Vo všetkých priestoroch wifi, pevné pripojenie v každej izbe a TV-Sat. Parkovanie priamo pri penzióne. Možnosť ubytovania s domácim zvieratkom do 15 kg. Možnosti okolia: Kamenný mlyn vzdialený 2 km, vhodný pre strávenie voľných chvíľ, cyklistika a joging. Vo vzdialenosti do 1 km možnosť využitia posilňovne, tenisových kurtov (aj počas zimných mesiacov v krytej hale). Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Corinthia

Bučany 120; 919 28 Bučany
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia je tou, kde stráviš tie chvíle, ktoré v gastronómii vyhľadávaš. Či už pri návšteve obedu alebo večere, ale aj pri poriadaní tvojej alebo firemnej oslavy. Sme moderne zariadená reštaurácia s profesionálnym prístupom všetkých, ktorí u nás pracujú. Tak neváhaj a navštív nás :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Zbojnícke Bašty

Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia sa nachádza v centre mesta. V obchodnej uličke, ktorá patrila medzi najdôležitejšie v celej histórii Trnavy. V našej reštaurácii si vždy vychutnáš domáce dobroty. Treba jesť, aby sa žilo a nie žiť, aby sa jedlo.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Reštaurácia Deliviet

Trstínska 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
My sme team Deliviet, prvá vietnamská reštaurácia v Trnave na Trstínskej ceste 3, v obchodnom centre City park. ◾ Už 2 roky zabezpečujeme kvalitné a pravidelné obedy pre zamestnancov rôznych trnavských firiem. ◾ Každý deň si môžeš vybrať zo širokej ponuky jedál napr. Chrumkavé kura, Kungpao alebo Thajské kari, z polievok Ostrokyslá, Kurací alebo Hovädzí vývar. Varíme chutne a dávame dostatočné porcie k Vašej spokojnosti. ◾ Máme stabilných klientov už 2 roky, ktorí to potvrdzujú svojimi kladnými referenciami. Patria medzi nich väčšinou firmy, kde sa na zamestnancov kladú veľké fyzické nároky a tomu vieme prispôsobiť aj zloženie jedálneho lístka. ◾ Obedy Vám prinesie priamo do sídla Vášho podniku. Vždy teplé jedlo nosíme v kvalitných obedároch s termoreguláciou. Máme nadštandardné výhodné ceny menu. Radi pripravíme na vyžiadanie cenovú ponuku, ktorá Vás presvedčí. ◾ Myslíme ekologicky a nepoužívame žiadne jednorázové obaly. ◾ Máte zákazky a Vaši zamestnanci pracujú aj cez víkend? Rozumieme tomu a preto radi obedy zabezpečíme aj v týchto, a aj vo sviatočných dňoch. Ak vlastníte firmu a rozmýšľate nad zabezpečením chutného, teplého a pravidelného obeda pre svojich zamestnancov, radi Vám pomôžeme. Pokojne nás kontaktujte. ◾ Pomôžeme Vám vypracovať riešenie ušité na mieru Vašej spoločnosti. Team Deliviet

Penzión - na Gastromenu.sk

Reštaurácia na mlyne

Mlynárska 14; 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
Dnes otvorené: 11:00 - 22:00
Sídlime za Trnavou, v malebnom prostredí, uprostred polí a zelene. Reštaurácia je situovaná v historickej budove mlyna, o ktorom prvé zmienky siahajú už od roku 1550. Pre hostí je k dispozícii hlavná reštaurácia s kapacitou do 50 miest, priľahlý salónik s krbom do 16 miest, ku ktorému patrí aj fajčiarska miestnosť. Ďalej miestnosť s kapacitou do 30 miest s východom do záhrady s detským ihriskom, trampolínou a našimi mini ovečkami. Počas letnej sezóny si môžete vychutnať pokojnú vidiecku atmosféru na dvoch terasách, ktorá jedna z nich je krytá. K dispozícii je aj školiaca miestnosť na poschodí, vhodná taktiež na rodinné a iné akcie s kapacitou do 30 miest. ◾ Prvé zmienky o mlyne na riečke Parná sa datujú okolo roku 1550. Majiteľom mlyna bolo slobodné kráľovské mesto Trnava, ktoré mlyn prenajímalo. Krátko po prvej svetovej vojne mlyn od mesta odkúpila rodina Karola Pullmanna. Po niekoľkých vlastníckych zmenách sa mlyn vrátil späť do vlastníctva potomkov pôvodných vlastníkov. ◾ Neďaleko mlyna sa vo štvrtok 26. decembra 1704 odohrala jedna z najvýznamnejších bitiek kuruckej vojny - Rákociho povstanie. Miesto, kde bojovala povstalecká armáda proti cisárskym vojskám spolu v počte asi 40 tis. vojakov dnes pripomína kríž, ktorý na pamiatku tejto bitky dala postaviť v r. 1806 Judita Lieskovská. ◾ V roku 2004 sa začala rekonštrukcia pôvodnej mlynárskej usadlosti s cieľom zachovať a obnoviť historické budovy mlyna, vrátane mlynskej technológie a dobudovať objekty slúžiace pre reštauráciu, ubytovanie a relax.

Bistro - na Gastromenu.sk

Saigon

Študentská 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Zaujal nás svet streetfood-u. Hlavnou ponukou sú burgre, sendwich-e a hotdog-y. Neskôr budeme pridávať rôzne špeciály. Samozrejme našou dominantou ostáva pivo Sessler, snacky a pochutiny k pivu. K pivu ponúkame aj domáce oškvarky, huspeninu a podobné dobroty. Cez týždeň obedové menu a desiatkové polievky.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Reštaurácia Sessler

Pri kalvárii 17; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Reštauračná piváreň Sessler je tým, čo hľadáš pre svoj oddych. Zaujímavou ponukou našich jedál a hlavne ponukou pív, ktoré dlhodobou skúsenosťou pre teba produkujeme, zamestná tvoju myseľ, a ty sa rozhodujúc v spleti viacerých ponúk, vyberieš si práve nás. Našou značkou Sessler si získavame aj tvoje gurmánske srdce, kde len tvojou návštevou môžeš potvrdiť náš zámer. Kuchárska dovednosť a hlavne majstrovstvo nášho hlavného pivného majstra je originalitou, ktorú musíš u nás zažiť. Značka je značka, a my s maximálnou pokorou sa tešíme na tvoju gurmánsku návštevu, kde nás ohodnotíš tvojou recenziou.

Piváreň - na Gastromenu.sk

Piváreň Depo

Športová 15; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 24:00
Vitajte v trnavskom Depe. ◾ Tradičné miesto DePo v Trnave v novom šate. Ponúkame široký výber piva, chutné jedlo, nezabudnuteľný burger, príjemné prostredie, skrátka všetko, čo má obsahovať super miesto pre zážitky a chvíle s priateľmi. ◾ Taktiež ponúkame možnosť vziať si jedlo so sebou, alebo si rezervovať stôl pre potrebnú akciu. Naše priestory sú vhodné pre veľké skupiny ľudí, ale taktiež aj pre rodiny s deťmi.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Steak House

Pekárska 39; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 23:00
Klimatizovaný podnik sa nachádza v centre mesta. Interiér je v drevennom sedliackom štýle s poschodím.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk

Best food

Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 13:00
Jedáleň sa nachádza v OD Jednota na 3. poschodí. Príďte ochutnať jedlo varené s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Zabezpečujeme kompletný catering.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Bistro Pizza Exxpres

Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Rýchle občerstvenie - na Gastromenu.sk

Rychlovka Burgers

Vladimíra Clementisa 41/D; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 21:00
Jedinečný trnavský koncept, ktorého názov prezrádza akčnosť našej ponuky Rychlovka burgers. Naše portfólio sme rozšírili o ďalšiu prevádzku, ktorá sa nachádza v obchodnom dome Kaufland. <b>Často kladené otázky</b> Aké používate mäso? Hovädzie mäso na burgre máme v top kvalite, je dovážané z Írska. Ide o 30 dní odležaný hovädzí Chuck roll (krk / plece). Celá príprava mäsa je na nás. Sami si ho každý deň melieme a následne dochucujeme. Sú všetky dresingy domáce? Všetky dresingy v ponuke sú domáce. Používame len tie najkvalitnejšie suroviny, Recepty sú naše vlastné. Dresingy sú tak jedinečné. Používate polotovary? Na prípravu našich burgrov používame len čerstvé a kvalitné suroviny od overených dodávateľov. Jedine polotovary, ktoré používame sú hranolčeky a cibuľové krúžky. Ich príprava by totiž nebola v našej prevádzke kapacitne možná. Pečiete si žemle sami? Žemličky nám pečie bratislavská rodinná pekáreň od ktorej máme exkluzívnu receptúru iba pre nás.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Asia Restaurant

Tamaškovičova 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Sme ázijská reštaurácia s dlhodobou skúsenosťou v reštauračných službách. Kvalitnou gastronómiou sa v Trnave prezentujeme už bezmála 20 rokov. Úplnou a aktuálnou novinkou je už možnosť objednať si naše jedlo aj v on-line donáškovej službe na Gastromenu.sk. Takže prajeme ti príjemné vyberanie a samozrejme dobrú chuť :-) Tvoj team Asia Restaurant.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

History pizzéria, café bar, disko

Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Nachádzame sa priamo v centre mesta na hlavnom Trojičnom námestí v "Zelenom dome" v Trnave. Reštaurácia, pizzéria je situoavaná v historických pivničných priestoroch, kde bar a kaviareň je na prízemí s veľkými terasami z obidvoch strán, ako z hlavnej ulice tak aj priamo z Trojičného námestia. Cez víkendy poriadame diskotéky, ktoré sú známe skoro každému trnavskému obyvateľovi.

Pizzéria - na Gastromenu.sk

Pizza & restaurant Halenár

SNP 298/67; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 22:00
Pizzéria & restaurant vznikla už 1. 4. 2004. Bola ako prvá v širokom okolí a postupne sa pridávali ďalšie. Svojou kvalitou už roky uspokojujeme svojich stálych hostí. Dlhoročnými skúsenosťami si naša reštaurácia vybudovala svoje zvučné meno, kde nejeden aj nový zákazník, si môže vybrať z našich dobre odskúšaných špecialít. Svoje chuťové poháriky potešíš našou skvelou cesnačkou v žemli, vychýrenou špecialitou s názvom Zámocká veža, alebo jedlom Bravčová panenka na čučoriedkovej omáčke. Vybrať si môžeš aj z 19-tich pízz. Tak neváhaj a príď si pochutnať na našich jedlách. Srdečne ťa vítame :-)!

Kaviareň - na Gastromenu.sk

Amfik Cafe

Halenárska 20; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Štýlová kaviareň s detským ihriskom, letným kinom a vonkajším bufetom je to správne miesto na trávenie voľných chvíľ. Aj svojim billiard clubom vypĺňame čas, ktorý je treba na oddych, relax a hlavne zábavu v kruhu priateľov.

Penzión - na Gastromenu.sk

Penzión Rosenthal

Ružindol 129; 919 61 Ružindol
Dnes otvorené: 07:30 - 23:00
Skúsenosti, ktoré som dlhé roky zbierala prácou v zahraničí, teraz využívam v prevádzkovaní môjho penziónu. ◾ Volám sa Klaudia Poláčková a pod mojou taktovkou pracuje team profesionálov, či už v kuchyni alebo v servise, ktorý sa neustále zdokonaľuje a preto každý deň prináša do reštaurácie nové trendy z gastronómie. Tým vytvárajú penziónu Rosenthal známku kvalitnej prémiovej reštaurácie, ktorá je vyhľadávaná ako širokou verejnosťou, tak aj ľuďmi, ktorí majú radi zážitkovú gastronómiu. ◾ Raňajky formou bohatých švédskych stolov pre ubytovaných. Obedné menu, víkendové menu, sezónne ponuky, tématické kuchyne, svadby a samozrejme catering šitý na mieru, to je len časť služieb, ktoré ponúkame pre každého hosťa, ktorý chce zažiť kvalitu a neopakovateľný zážitok v tejto výnimočnej reštaurácii penziónu Rosenthal.

Motel - na Gastromenu.sk

Motel Bowling

Horné Orešany 811; 191 03 Horné 0rešany
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Areál je vybudovaný z ekologických nezávadných materiálov, celá budova je nízko energetická. Vetranie v Bowling Moteli je zabezpečené pomocou rekuperačných jednotiek ktoré v lete zároveň slúži na ochladenie vzduchu v budove. Na prízemí Bowling Motelu sa nachádza bar spojený s reštauráciou pre 84 ľudí. Priamo v reštaurácií je možné sa pripojiť na internet cez WiFi. Vedľa, v priamom spojení je šnúrová bowlingová dvojdráha. K areálu patrí aj spoločenská miestnosť. V areáli motelu je 17 parkovacích miest s bezbariérovým prístupom do baru a reštaurácie. Celé prízemie motela a miestnosťi na spoločenské akcie je bezbarierové, vrátane parkoviska a WC pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu. ◾ Bowling V našom moteli na Vás čakajú dve nové, moderné dráhy s UV podsvietením. Bowling je moderná hra, ktorej počiatky siahajú už do starovekého Egypta a ktorá určite zaujme ako mladších, tak i starších, od profesionálov až po tých, čo sa postavili na dráhu prvý krát. ◾ Stravovanie Máte veľký hlad, alebo Ste len dostali chuť na niečo malé? Každopádne u nás nájdete to správne "pod zub". Na výber ponúkame klasické jedlá, pizzu, ale i miestne špeciality. Pondelok až piatok v čase od 11:00 do 14:00 podávame denne menu. Prajeme Vám dobrú chuť. ◾ Bar V príjemnom posedení, v prostredí moderného a štýlového baru Vám ponúkame široký výber nealkoholických, alkoholických a miešaných nápojov. Taktiež isto nesklameme ani milovníkov dobrej kávy. Cez leto je pre Vás pripravená veľká letná terasa. Oslávencom, ktorý majú meniny, alebo narodeniny poskytujeme v daný deň 10% zľavu na bowling

Bar - na Gastromenu.sk

Rotunda Spiegelsaal

Kalinčiaková 14; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 23:30
Svoje pomenovanie rotunda dostala podľa tanečnej siene plnej zrkadiel, ktorá v období jej historického vzniku patrila k miestnemu pohostinstvu. Rotunde toto pomenovanie ostalo až dodnes. Ikonická stavba nesie rovnaké pomenovanie, ako celá štvrť a pre Trnavčanov je lokalita v okolí rotundy známa pod menom Špíglsál.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Restaurant & Café Maxim

Trojičné námestie 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
V rohu historického Trojičného námestia v Trnave sa za sklom priečelia rozprestierajú priestory novej luxusnej reštaurácie. Kombinácia moderného dizajnu, bezpečného pohodlia a funkčnosti vytvára atmosféru súkromia so službami, zodpovedajúcimi očakávaniam náročných návštevníkov. Milý a skúsený personál sa stáva dokonalým prostredníkom medzi Vami a prvotriednou ponukou jedálneho lístka i nápojovej karty. Vstúpte, prosím, s Vami vstupuje génius loci kráľovského mesta. Elegantný priestor je dômyselne rozdelený na tri časti - reštauráciu s 30 miestami, kaviareň pre 36 ľudí a ďalších 12 návštevníkov nájde svoje pohodlie v lobby bare s dominantným klavírom. Atmosféru baru spríjemňuje krb.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Tenis café

Sokolská 51; 919 43 Cífer
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Našu reštauráciu nájdeš v obci Cífer len 10 km od mesta Trnava. Navštív nás a my sa ti odmeníme vynikajúcou domácou kuchyňou a pizzou, známou svojou jedinečnosťou. Pizza, kde ručne spracované cesto po upečení je tak lahodné, že tvojim gurmánskym zážitkom sa budeš môcť pochváliť pred svojimi kamarátmi. V našom športovom areále sú ti k dispozícii 3 tenisové antukové kurty aj s umelým osvetlením, ktoré môžeš využiť do 23:00 hod (4,- € na 1 hod.) Nezabudli sme ani na našich najmenších. Na detskom ihrisku so šmykľavkou sa naše ratolesti do sýtosti zabavia. Sme stvorení aj na organizovanie tvojich rodinných osláv, kde podmienky si môžeš dohodnúť priamo v reštaurácii alebo na našich uverejnených kontaktoch.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk

San Lorenzo

Vajanského 22; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 06:45 - 20:00
Radi ťa privítame v našom podniku San Lorenzo.

Piváreň - na Gastromenu.sk

Vodaren craft bistro

Okružná 5; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 23:00
Piváreň Vodaren craft bistro je svojimi pivnými špeciálmi spestrením, ktoré zaujme nejedného pivného fajnšmekra. Taká Brněnská 11° z parného pivovaru Hauskrecht a Lužický jahodový porter 14° je tým lákadlom, ktorému sa s určitosťou nedá odolať. Na výber sú aj rôzne pivné klasiky, čo našu piváreň radí medzi tie najzaujímavejšie v Trnave a jej okolí ◾ osem čapovaných pív v špičkovej kvalite ◾ klasiky: Bakalář 11°, Pilsner Urquell, Černovar 12° tmavé pivo, Bakalář nealko /za studena chmelený/ ◾ remeselné pivá: Jahodový Porter 14°, Hauskrecht 11° ◾ 2 x rotujúce pípy Pod zub máme v ponuke rôzne vychytávky a to hlavne naše Pastrami sandwiche ◾ v ponuke nájdete domáci nakladaný hermelín, PASTRAMI sendviče - zaúdené mäsko z hovädzieho brisketu v kombináciách CLASSIC, REUBEN, GLASS ONION, španielske mandle, syrovo prošutový výber, výber syrov, kačaciu paštétu a iné dobroty Neostanú naprázdno ani tí, ktorí sa pri pive radi zabávajú. Vedomostné quizi - Lomihlav, ktoré sa konajú v pondelok (raz, dvakrát v mesiaci), sú toho dôkazom ◾ Vedomostný kvíz - LOMIHLAV vedený Milom Duchoňom, ktorý sa koná 1-2 krát v mesiaci vždy v pondelok je toho dôkazom Ďalšia ponuka: ◾ bussines raňajky podávané v týždni od 8:00-11:00 ◾ kvalitná káva ◾ sledovanie živých športových prenosov ◾ živé vystúpenia hudobných interpretov ◾ multifunkčný priestor ◾ industriálna atmosféra Náš príbeh názvu a loga: ◾ časť Trnavy známa ako Vodáreň je známa špecifickou stavbou vodojemu od Emila Belluša. Vodojem je považovaný za významné architektonické dielo nielen v Trnave. Autorom projektu je Prof. ing. arch Emil Belluš (1899-1979). Vodojem bol vybudovaný v rokoch 1942 - 1946 a vo svojej kategórii je považovaný ako príklad architektúry. ◾ pri grafickom znázornení nášho loga sme vychádzali práve z inšpirácií touto stavbou a oslovili sme preto grafika menom Stanislav RYNA Leffler, ktorý v minulosti vytvoril viacero vizuálov tohto diela. Viaceré sa dostali do povedomia trnavčanov a preto sme chceli zapracovať jeho pohľad na toto architektonické dielo v súčasnosti s prepojením na logotyp.

Wok & Sushi reštaurácia - na Gastromenu.sk

Čínska reštaurácia Wok & sushi

Trojičné námestie 9; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Nachádzame sa v obchodnom dome Jednota v Trnave na 1. poschodí. Vstup je z vnútra, ale aj priamo z Trojičného námestia. Sme reštaurácia, kde si z našej bohatej ponuky určite vyberiete. U nás zažijete ten pravý gastronomický zážitok. Tešíme sa na vás! :-)

Hotel - na Gastromenu.sk

Hotel EMPIRE ****

J. Hajdóczyho 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00
Hotel EMPIRE**** je viac ako miesto, ktoré poskytuje prenocovanie, či prechodné ubytovanie. Štýl, modernosť, no zároveň pohodlie a komfort sa u nás snúbia so širokou ponukou možností ako aktívne stráviť čas, zregenerovať sa, alebo usporiadať akciu pre svojich partnerov a prezentovať sa tak v tom najlepšom svetle. To, čo robí náš hotel celkom jedinečným svojho druhu, je tenisový areál TC EMPIRE, ktorého je hotel EMPIRE nie len súčasťou, ale so svojimi tromi tenisovými dvorcami s hardovým povrchom Australian Open v krásnej tenisovej hale i dominantou. Športový areál TC EMPIRE, jedno z najlepších tenisových centier na Slovensku, sa každoročne stáva usporiadateľom významných domácich i medzinárodných tenisových turnajov, na ktorých sa pravidelne zúčastňujú i hráči prvej stovky svetového rebríčka ATP/WTA a práve vďaka nemu patrí mesto Trnava k baštám slovenského tenisu. TC EMPIRE a hotel EMPIRE je zároveň domovským stánkom prvotriedneho tenisového klubu TC EMPIRE Trnava, ktorý predstavuje jeden z najúspešnejších tenisových klubov na Slovensku a už dlhé roky sa stará o výchovu stále nových tenistov a tenistiek. Gastronómia - Reštaurácia Strawberries Neodmysliteľnou súčasťou hotela EMPIRE**** je i hotelová reštaurácia Strawberries. Všetci ubytovaní hostia, firmy i ďalšie skupinové klientely, športovci pred alebo po športovom výkone, ako aj všetci ostatní návštevníci hotela EMPIRE, každý si zaručene vyberie zo širokých možností stravovania k svojej maximálnej spokojnosti. Naša kuchyňa pripraví vďaka vždy čerstvým surovinám, originálnym receptom a pestrej palete ingrediencií zdravý, no zároveň chutný pôžitok pre vaše chuťové bunky - predjedlá, polievky, hlavné jedlá, šaláty, dezerty, osviežujúce nápoje, niečo na zahriatie, vína, destiláty, jedlá pre vegetariánov, celiatikov, denné menu, ponuka týždňa. Kreatívni, no zároveň pohotoví kuchári hotelovej reštaurácie sú zárukou vašej spokojnosti a promptného splnenia všetkých vašich požiadaviek tak, aby ste odchádzali nadmieru spokojní a pripravení sa opäť vrátiť k ďalšiemu stolovaniu. O vysoko profesionálnu a zároveň príjemnú obsluhu sa stará náš vysokokvalifikovaný personál, ktorý vás nikdy nenechá čakať, starostlivo Vám poradí s výberom pokrmu a vyhovie každej jednej požiadavke, len aby umocnil Váš gastronomický zážitok.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Pizza Roman

Družstevná 716; 919 21 Zeleneč
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Radi Vás privítame v našej reštaurácii na Družstevnej ulici v Zelenči. Očakávajte množstvo gurmánskych zážitkov? Pečieme pizzu v murovanej peci na dreve. Neváhajte a objednajte si výbornú pizzu, alebo nás príďte navštíviť do reštaurácie. Tešíme sa na Vás! V našej reštaurácii si môžete oddýchnuť v našom relaxačnom parku s jazierkom a fontánou. Zažiť dobrodružstvo návštevou našej mini farmy, kde sú väčšinou samé prežúvavce ako lamy, ťavy, kengury, osle, kozy, vietnamské prasiatka. Rôzne vtáky, pštrosy, vlasaté sliepky, veverice a mnoho ešte ďalšieho. V letných mesiacoch poriadame vonku na terase rôzne grilovačky, ktoré sú spestrené živou hudbou. Pre deti máme k dispozícii ihrisko aj s kolotočom.

Pivný pochod Trnavská 13, a ako dopadla?

Na úvod musím poznamenať, že som bol na tomto pivnom pochode prvý krát. A to som bol ešte, iba v úlohe fotografa. V zastúpení Gastromenu.sk som fotografoval zahájenie, krst piva Trnavské...
17.06.2019   
» čítaj celý blog

Čerešňový koláč s nádychom mäty bez lepku a laktózy

Najskôr si natrhajte veľa čerstvej mäty. Čím viac druhov mäty, tým lepšie. Ja som nazbierala aspoň tri veľké hrste. Mätu umyjeme, obtrháme listy a zmixujeme spolu s vajíčkami...

Piváreň Depo

Tvoja Happy hours v pivárni Depo

Každý pondelok v čase od 17:00 - 22:00 až 20% zľava na všetky burgre. Tak neváhaj a príď :-)) Tvoja...
» čekuj
Aktualizované: 16.06.2019
Pivaren-Depo

Reštaurácia Deliviet

Deli Viet - Originálna vietnamská reštaurácia

Počuli ste niekedy o šaláte z banánového kvetu alebo zo zelenej papáje? Viete ako vyzerá ázijské grilované...
» čekuj
Aktualizované: 16.06.2019
Restauracia-Deliviet

Reštaurácia Tri groše

AKCIA - Nápoj zdarma

Pri každej objednávke hlavného jedla a pizze z našej donáškovej služby ti ponúkame nápoj...
» čekuj
Aktualizované: 16.06.2019
Restauracia-Tri-grose

Furman restaurant

Pochutnaj si na špecialitách z Furman Restaurant

Sme špecializovaní na typickú sýtu slovenskú kuchyňu, ale nechýbajú ani klasické jedlá modernej kuchyne....
» čekuj
Aktualizované: 16.06.2019
Furman-restaurant

Asia Restaurant

Objednaj si od nás On-line :-)

Už nemusíš len telefonovať, u nás si máš možnosť objednať aj On-line. Vyber si z našej bohatej ponuky a my...
» čekuj
Aktualizované: 16.06.2019
Asia-Restaurant

Reštaurácia na Majeri

Využi výhody on-line nákupu našej donáškovej služby

Pri kúpe jedla v ON-LINE donáške na Gastromenu.sk dostaneš kredit, ktorý môžeš využiť pri svojich...
» čekuj
Aktualizované: 13.06.2019
Restauracia-na-Majeri

Rotunda Spiegelsaal

Príď ochutnať naše Rotunda šmakocinky :-)

Dnes sa môžeš znovu tešiť na naše grilované špeciality - šmakocinky. V lete grilujeme každú stredu až do...
» čekuj
Aktualizované: 13.06.2019
Rotunda-Spiegelsaal

» pozri všetky akcie


Trnavská trinástka - Pivný pochod Trnava Rum fest 2019
Obedové, obedné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

1
5,50 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g. Medové kura
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 1, 3, 11)
2
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g. Kačica po sečuánsky
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 6)
Objednaj si naše Stále denné menu v ON-LINE donáške na Gastromenu.sk. Máme niekoľko druhov jedál na výber. Stačí si už len vybrať, vložiť do košíka a objednať.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 21:00
Rezervácie: 0335536177, 0904529180
1
1,00 €
mäsité
0,33l Šošovicová polievka
2
1,00 €
mäsité
0,33l Hovádzí vývar
3
3,60 €
mäsité
Cigánska bravčová pečienka , zemiaky , šalát
4
4,00 €
mäsité
Kurací rezeň na prírodno , ryža , šalát
5
3,40 €
mäsité
Segedínsky guláš , knedľa
6
4,30 €
mäsité
Sviečková na smotane , knedľa
7
4,00 €
mäsité
Vypražané kuracie kúsky , zemiaky , šalát
8
4,30 €
mäsité
Hovädzia roštenka na šampiňónoch , ryža , šalát
9
3,30 €
mäsité
Srdco na smotane , knedľa
10
3,40 €
mäsité
Restovaná kuracia pečienka , ryža , šalát
11
3,40 €
mäsité
Bravčové stehno na štave , ryža , šalát
12
4,30 €
mäsité
Cíferský kurací rezeň , zemiaky , šalát
13
3,60 €
mäsité
Bravčový paprikáš , cestovina
Vyprážaný syr so šunkou, hranolky, tatárska omáčka - 4,50 €
Pečený bôčik, kapusta, knedľa - 3,50 €
Hovädzí guláš, knedľa - 3,80 €
Parená buchta (1 ks) - 0,50 €
Obedové menu podávame od: 09:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948160199
1
4,50 €
mäsité
Cesnakový krém, krutóny 0,33l (1,3,7,9)
Bravčový plátok s hubovou omáčkou, dusená ryža, miešaný šalát 130g/150g/50g (1,3,7)
2
4,50 €
mäsité
Cesnakový krém, krutóny 0,33l (1,3,7,9)
Penne s kuracím mäsom, kukuricou a smotanovo-syrovou omáčkou 300g (1,3,7)
3
4,50 €
bezmäsité
Cesnakový krém, krutóny 0,33l (1,3,7,9)
Šalátový tanier s grilovaným enciánom a brusnicovým dipom, toast 300g (1,3,7)
4
9,40 €
mäsité
Cesnakový krém, krutóny 0,33l (1,3,7,9)
Grilované panenské medajlónky podávané s čučoriedkovou omáčkou a pečenými cuketovými kúskami so škoricou, cesnakom a chilli olejom 150g/150g (1,3,7)
Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Cena denného menu je uvedená aj s polievkou. Ak si prajete menu bez polievky, cena je nemenná. Samostatná polievka je za cenu 1,60 €. Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0950332332
1
4,90 €
mäsité
Slepačí vývyr s rezancami
Kurací plátok na medovo horčicovej omáčke, dusená ryža, obloha
Môžeš si vybrať aj s našich stálych obedných menu. Tu je ponuka:
2. Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
3. Zeleninový šalát s kuracím mäsom, toast
4. Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, kyslá uhorka
5. Grilovaný encián, varené zemiaky, čučoriedková omáčka
◾ Hmotnosti jedál: porcia mäsa 120 g., polievka 0,4 l., príloha 230 g., tatarka/kečup 50 g.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905500691
1
1,50 €
mäsité
0,33l. Gulášová polievka
2
1,60 €
mäsité
0,33l. Držková polievka
3
1,20 €
bezmäsité
0,33l. Kelová polievka
4
3,50 €
mäsité
Kuracie prsia na prírodno, ryža
5
3,50 €
mäsité
Bravčové rizoto so syrom
6
3,50 €
mäsité
Fašírka, kôprová omáčka, knedľa
7
3,50 €
mäsité
Bravčové mäso na cesnaku, ryža
Pokiaľ si nevyberieš z našej ponuky denného menu, máme aj stálu ponuku: Pečené koleno, horčica, chren, pečivo/chlieb 10 dkg 1,50 €. Prajeme dobrú chuť :-)
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 13:00
Rezervácie: 0905652375
1
4,00 €
mäsité
0,33 Bretánska
Maďarský guláš /100 g./, knedle
2
4,00 €
mäsité
0,33 Bretánska
Zapekaný kurací rezeň s marhuľou /100g/, opekané zemiaky,mrkvový šalát
3
4,00 €
mäsité
0,33 Bretánska
Hamburské bravčové stehno/100g/,knedle
4
4,00 €
mäsité
0,33 Bretánska
Vyprážaný bravčový rezeň/100g/,ryža,kapustový šalát
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586244, 0905205391
1
4,20 €
mäsité
0,33l Zeleninová polievka
100g Zapekaný bravčový rezeň so šampiňónmi a syrom, ryža
250g Penne so syrovou omáčkou
250g Zeleninový šalát s kuracím gyrosom, pizza chlieb
2
4,90 €
mäsité
Pizza menu
350g Slaninová s cibuľkou
350g Pikantná
350g Hawai
3
4,90 €
mäsité
Náhradné menu
100g Kuracie na šampiňónoch, ryža
100g Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky
100g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948075434; 0948075435
1
4,20 €
mäsité
0,33l Letná zeleninová polievka s mrveničkou
120g Kuracie nugetky v chrumkavej kruste s horčicovo-medovým dipom
150g opekané zemiaky, šalát
2
4,20 €
mäsité
0,33l Letná zeleninová polievka s mrveničkou
120g Bravčová rolka plnená kukuricou, šunkou a syrom s prírodnou šampiňónovou omáčkou
150g ryža
3
4,20 €
mäsité
0,33l Letná zeleninová polievka s mrveničkou
120g Maďarský bravčový guláš
150g knedľa
4
4,20 €
mäsité
0,33l Letná zeleninová polievka s mrveničkou
120g Znojemské bravčové mäsko
150g tarhoňa
5
4,20 €
mäsité
0,33l Letná zeleninová polievka s mrveničkou
120g Kura na paprike so smotanou
150g cestovinové kolienka
6
4,20 €
mäsité
0,33l Letná zeleninová polievka s mrveničkou
350g Slovenské rizoto s kuracím mäskom a zeleninou
7
4,90 €
dietné
0,33l Letná zeleninová polievka s mrveničkou
300g Grécky šalát grilovaným kuracím mäskom gyros, feta syrom a olivami, toast
8
4,20 €
bezmäsité
0,33l Letná zeleninová polievka s mrveničkou
120g Vyprážaný syr
150g varené zemiaky, domáca tatárska omáčka
9
4,20 €
mäsité
0,33l Letná zeleninová polievka s mrveničkou
120g Vyprážaný kurací / bravčový rezeň
150g zemiaky / ryža, šalát
Objednávky prijímame na tel. č. 0907 329 792 do 10:00. Minimálna objednávka sú 2 obedy. Cena dovozu je pre 2 obedy = 1 €, 3 a viac obedov = zdarma.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907329792
1
4,20 €
mäsité
Hrachová sladká
Jemne pikantné kuracie soté so zeleninou, ryža, šalát
MENU TÝŽDŇA:
0,33l Menu polievka
200g Marinovaná krkovička na grile s bylinkovým maslom, hranolky, zeleninový šalátik 6,50€

NÁHRADNÉ MENU
150g Kuracie prsia s hubovou omáčkou, ryža, obloha 5,50€
150g Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, obloha 5,50€
150g Vyprážaný syr, varené zemiaky, tatárska omáčka, obloha 5,50€
120g Encián na grile s brusnicami, varené zemiaky, obloha 5,50€
500g Pizza (rajčinový základ, mozarella, šunka, šampiňóny, kukurica) 5,50€

Doplatok pri výmene prílohy za hranolky – 0,70€
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 14:00
Rezervácie: 0944960343
1
4,10 €
mäsité
Rajčinová s mrveničkou (1)
Zapekané kuracie prsia s broskyňou ,ryža (1,7)
2
4,10 €
mäsité
Drevorubačský steak ,americké zemiaky (1,3)
3
4,10 €
bezmäsité
Miešaný šalát s grilovaným camembertom a brusnicami ,toast (1,7)
4
6,50 €
mäsité
VIP- Bacon burger ,hranolky ,miešaný šalát (1,3,7)
Možnosť zameniť obedné menu za: Vyprážaný syr alebo encián, hranolky, tatárska omáčka.
Gramáž surovín: Polievka 0,33l, mäso v surovom stave 130g, príloha v uvarenom stave 200g, cestoviny 300g, šalát ako príloha 70g, váha tepelne upraveného mäsa 80g. Alergény sú uvedené v našom jedálnom lístku. Dobrú chuť :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905749538, 0335333687
1
4,20 €
mäsité
Paradajková s fazuľkou
Balatónska špecialita,ryža
2
4,20 €
mäsité
Paradajková s fazuľkou
Kuracie plnené prsia s bambíno omáčkou,pečené baby zemiaky(syr,šunka)
3
4,20 €
mäsité
Paradajková s fazuľkou
Hovädzí burger,hranolky,dressing
4
4,20 €
mäsité
Paradajková s fazuľkou
Zeleninový šalát s kuracími rolkami a smotanovým dressingom,toast
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0908169688
1
4,10 €
mäsité
0,33l Hrachová s mrkvou/ Minestrone, 1, 4
120g Bravčové na dubákoch, ryža, 1
2
4,10 €
mäsité
120g Kurací rezeň s čiernym sezamom, varené zemiaky, mrkvový šalát, 1, 2, 3
3
4,10 €
mäsité
250g Penne pollo (šampiňóny, kuracie mäso, smotana), 1, 3
4
4,10 €
bezmäsité
120g Vyprážaný syr, hranolky, domáca tatarská omáčka, 1, 2, 3, 4
5
4,10 €
mäsité
120g Vyprážaný kurací/ bravčový rezeň, ryža/ op. zemiaky/ hranolky, 1, 2, 3, 4
ALERGÉNY SÚ UVEDENÉ NA DRUHEJ STRANE JEDÁLNEHO LÍSTKA.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0905612368
1
6,00 €
mäsité
Jemná pikantná vietnamská polievka /Lososová polievka 0,2l
Grilovaný kurací steak v sládko-pikantnej omáčke posypané sezamom s tenkými ryžovými rezancami a kapustovým šalátom 200g 1, 3,11
2
5,50 €
mäsité
Jemná pikantná vietnamská polievka /Lososová polievka 0,2l
Chrumkavé kura v sládko-slanej omáčke s ryžou a kapustovým šalátom 200g
3
6,90 €
mäsité
Jemná pikantná vietnamská polievka /Lososová polievka 0,2l
Deli sushi (alaska roll 4ks, mayro roll 4ks) maslová ryba nigiri 2ks 4
4
6,90 €
mäsité
Jemná pikantná vietnamská polievka /Lososová polievka 0,2l
Grill mix sushi(losos 8ks, tuniak 8ks) 4
5
6,90 €
mäsité
Jemná pikantná vietnamská polievka /Lososová polievka 0,2l
Nigiri mix(losos 2ks, tuniak 2ks, maslová ryba 2ks, krevety 2ks) 4
Prajeme Vám dobrú chuť. Informácie o prítomnosti alergénov Vám rada poskytne obsluha.
Obedové menu podávame od: 09:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948877378
1
5,50 €
mäsité
Kapustová polievka s údeninou a hubami 1,9
Bravčová panenka chilli con carne, dusená ryža, hlávkový šalát 1,6,10
2
5,50 €
mäsité
Kapustová polievka s údeninou a hubami 1,9
Kotlíkový guláš z hovädzieho a bravčového mäsa so šalotkou, čerstvý chlieb 1,3,7
3
5,50 €
mäsité
Kapustová polievka s údeninou a hubami 1,9
Bryndzové pirohy s opraženou slaninkou, cibuľou a kyslou smotanou 1,3,7
4
5,50 €
mäsité
Kapustová polievka s údeninou a hubami 1,9
Vyprážané šampiňóny, zemiakové hranolčeky, tatárska omáčka 1,3,7,9
Ak nemáte radi menu polievku v daný deň, radi Vám ju zameníme za slepačí vývar s rezancami, mäsom a zeleninou. Gramáž mäsa v surovom stave je 100g, gramáž prílohy 200g. Zeleninové šaláty, cestoviny a múčne sladké jedlá majú gramáž 300g. Bezmäsité jedlá 100g. Obsah polievky je 0,22l. Pri zámene prílohy Vám bude zaúčtovaný poplatok 0,30 €. Kolektív reštaurácie a penziónu Na Mlyne Vám praje dobrú chuť.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0918907418, 0905822275
1
3,80 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l rascova s vajcom
150g zapekané bravčové karé, varené zemiaky
2
3,80 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l rascova s vajcom
250g francúzske zemiaky, kyslá obloha
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0911369109
1
5,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l rascova s vajcom (1)
I. 150g kuracie prsia florida, ½ ryža, ½ hranolky
2
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l rascova s vajcom (1)
II. 150g maďarský guláš, knedľa
3
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l rascova s vajcom (1)
III. 250g mexická fazuľa, grilovaná klobása, chlieb
4
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l rascova s vajcom (1)
IV. 350g šopský šalát, toast
5
8,20 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l rascova s vajcom (1)
150g zemiaková placka s kuracím mäsom, grilovaná cuketa, oštiepok (1,3,7) 8,20€
Alebo do vypredania. Rozvoz menu od 10:00 - 14:00. Minimálna hodnota objednávky 5,- €. Obal na menu a rozvoz vrámci Trnavy je zdarma. Dobrú chuť želá kolektív reštaurácie Sessler.
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 14:00
Rezervácie: 0911700346
1
4,50 €
mäsité
POLIEVKA/0,33 l Šošovicová s koreňovou zeleninou -1,7-
MENU 1/150 g Kuracie Caprese / zapečené s pardajkou a mozzarellou/ , ryža -7
DEZERT
2
4,50 €
bezmäsité
POLIEVKA/0,33 l Šošovicová s koreňovou zeleninou -1,7-
MENU 2/120 g Grilovaný encián s listovým šalátom, cesnakový chlieb -1,3,7-
DEZERT
3
5,90 €
mäsité
POLIEVKA/0,33 l Šošovicová s koreňovou zeleninou -1,7-
MENU 3/150 g Hovädzí burger s grilovaným ananásom , hranolky -1,3,7,11-
DEZERT
Pozri aj našu akciu na Gastromenu.sk . Tvoja Happy Hours čaká len na teba :-) Dobrú chuť.
Rozvoz denného menu v rámci mesta zadarmo.
Objednávky do 11:00 na 0903 544 233
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0903544233
1
4,20 €
mäsité
0,25 l Pórková s liatym vajíčkom 3*
100 g Kuracie prsia na cesnaku a bazalke, ryža
2
5,50 €
mäsité
0,25 l Pórková s liatym vajíčkom 3*
120 g Grilované bravčové karé s dusenými fazuľovými luskami a slaninkou, tlačené zemiaky
3
4,20 €
mäsité
0,25 l Pórková s liatym vajíčkom 3*
100 g Vyprážaný syr, opekané zemiaky, domáca tatárska omáčka 1*,3*,7*
Gramáž príloh: ryža, zemiaky, cestovina, knedľa 150 g, omáčka 0,1 dcl. Zoznam alergénov je zverejnený v našom jedálnom lístku a na požiadanie predložený.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0335515887
1
4,20 €
mäsité
0,33 l Jarná polievka s krupicovými haluškami 1,3
100/62 g Hovädzie mäso na hrášku, ryža, uhorka 1
0,2 l nealko
2
4,20 €
mäsité
0,33 l Jarná polievka s krupicovými haluškami 1,3
100/63 g Bravčové stehno na póriku, cestovina 1,3,7
0,2 l nealko
3
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Jarná polievka s krupicovými haluškami 1,3
420 g Granatiersky pochod, uhorka 1,3
0,2 l nealko
4
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Jarná polievka s krupicovými haluškami 1,3
320 g Trený makovník s ananásom 1,3,7
0,2 l nealko
5
4,20 €
dietné
0,33 l Jarná polievka s krupicovými haluškami 1,3
300 g Listový šalát s čerstvou zeleninou, nivou a hruškou, dressing 1,7
0,2 l nealko
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 13:00
Rezervácie: 0333245252
1
4,90 €
mäsité
0,33L Hrachová s klobásou /1,9/
2
4,90 €
mäsité
100g Kurací Gyros s tzatziki, 150g hranolky, 80g zeleninový šalát /7,10/
3
4,90 €
mäsité
100g Vyprážaný eidam so šunkou, 150g zemiakové vlnky, 50g domáca tatarská omáčka /1,3,7/
4
4,90 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha /1,3,7/
5
4,90 €
mäsité
250g Šalát s kuracím mäsom /ľad.šalát,paradajka,paprika,uhorka,olivy,kur.mäso,2 ks hrianka/ /1,3/
6
4,90 €
mäsité
500-600g Pizza Classic /tomato, šunka, kukurica, oregano, eidam//1,3,7/
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948489489
1
4,90 €
mäsité
Karfiolová polievka
Promo burger kombo (burger, hranolčeky, dressing)
2
4,90 €
mäsité
Karfiolová polievka
Kuracia roláda, zemiaková kaša, kyslá uhorka
3
4,90 €
bezmäsité
Karfiolová polievka
Talianský zeleninový šalát
4
1,50 €
bezmäsité
Karfiolová polievka
Obedové menu podávame v čase od 11:00 - 14:00. Cena obedového menu 4,90 zahŕňa polievku
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0940100173
1
5,90 €
mäsité
0,33l Cesnaková polievka s krutónmi obsahuje1,3,7,
250g Burger s marmeládou z červenej cibule 100g steakové hranolky obsahuje1,3,12
2
4,50 €
mäsité
200g Domáce rezance s tvarohom a jahodami obsahuje 1,3,7
3
4,50 €
mäsité
300g Hawai pizza obsahuje 1,3,7
◾ Náhradné menu každý deň: Vyprážaný 100 g. Bravčový alebo 100 g. Kurací rezeň s 100 g. hranolkami 4,90 € Obsahuje alergény 1,3,7.
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335514088
1
4,50 €
mäsité
Polievka:0,4l Mrkvová-hrášková s liatym cestom(1)
130g Sviečková na smotane,knedľa(1,7)
2
4,50 €
mäsité
Polievka:0,4l Mrkvová-hrášková s liatym cestom(1)
400g Pizza:šunka, olivy, syr(1, 3, 7)
3
3,90 €
bezmäsité
Polievka:0,4l Mrkvová-hrášková s liatim cestom(1)
130g Vyprážané tmavá aljašská treska,zeleninový šalát, tousty,cesnakový dresing(1, 3, 7)
Náhradné menu na celý týždeň: Menu polievka + Vyprážaný kurací rezeň, ryža, zeleninový šalát za 4,90 €. Prajeme Vám dobrú chuť!Gramáž jedál:mäso v surovom stave130g, prílohy200g, polievka 0,4l.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907730343
1
4,80 €
mäsité
Brokolicová polievka 0,33 L. Obsahuje 7
130 g Bravč. kotleta, volské oko, šťuchané zemiaky. Obsahuje 3,7
2
4,80 €
mäsité
Brokolicová polievka 0,33 L. Obsahuje 7
130 g Plnené kuracie prsia so šunkou a syrom preliate jemnou syrovou omáčkou, ryža. Obsahuje 7
Prajeme Vám dobrú chuť.
Mäso je uvádzané v surovom stave.
Alergény: 1. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce a výrobky z nich, 3. Vajcia a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašidy a výrobky z nich, 6. Sójové zrná a výrobky z nich, 7. Mlieko a výrobky z neho, 8. Orechy, 9. Zeler a výrobky z neho, 10. Horčica výrobky z nej, 11. Sezamové semená a výrobky z nich, 12. Oxid siričitý, 13. Vlčí bôb a výrobky z neho.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335549312
1
3,80 €
mäsité
0,33l Polievka kelová s párkom
100g Bravčový plátok s pečenou cibuľkou, 200g Ryža
2
3,80 €
bezmäsité
0,33l Polievka kelová s párkom
120g Vyprážané šampiňóny, 200g Varené zemiaky, 50g Tatarská pmáčka
3
3,80 €
bezmäsité
0,33l Polievka kelová s párkom
350g Taliansky zeleninový šalát
4
4,10 €
mäsité
0,33l Polievka kelová s párkom
100g Bravčový černohorský rezeň, 200g Opekané zemiaky
5
4,10 €
bezmäsité
0,33l Polievka kelová s párkom
100g Vyprážaný syr, 200g Hranolky, 50g Tatarská omáčka
6
4,10 €
mäsité
0,33l Polievka kelová s párkom
350g Pizza Fungi (syr, šunka, šampiňóny)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335555811, 0905850178
1
1,10 €
bezmäsité
Rascová polievka s vajcom 0,33l alergén vajcia
2
3,20 €
mäsité
Bravčový rezeň 120g v kapustovom cestíčku alergén múka, mlieko, vajcia
Pečené zemiaky 180g
3
3,20 €
mäsité
Kuracie prsia s čínskou zeleninou 120g
Ryža 180g
4
3,20 €
bezmäsité
Lievance s džemom 280g al. múka,mlieko, vajcia
Alebo do vypredania.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335599195, 0903751732
1
4,10 €
mäsité
0,33l Hŕstková polievka
0,33l Ostrokyslá polievka
120g/200g Bravčové výpečky, štuchané zemiaky s vňaťkou (1,3,7)
2
4,10 €
mäsité
0,33l Hŕstková polievka
0,33l Ostrokyslá polievka
120g/200g Tradičný držkový perkelt, cestovina (1,7,3)
3
3,90 €
mäsité
0,33l Hŕstková polievka
0,33l Ostrokyslá polievka
400g Tagliatelle „di Pollo e Broccoli“ (brokolica) so syrovou omáčkou (1,3,7)
4
3,90 €
mäsité
0,33l Hŕstková polievka
0,33l Ostrokyslá polievka
400g Domáce makové rezance s cukrovou posýpkou (1,7)
5
4,10 €
mäsité
0,33l Hŕstková polievka
0,33l Ostrokyslá polievka
400g Pizza Margarita (1,3,7)
6
3,90 €
mäsité
0,33l Hŕstková polievka
0,33l Ostrokyslá polievka
350g Kurací šalát s čínskou kapustou, uhorkou, paradajkou, cibuľou, bylinkový dresing, knäckebrot
7
4,90 €
mäsité
0,33l Hŕstková polievka
0,33l Ostrokyslá polievka
150g/200g Kurací steak obalený v slaninke, mrkvovo-zázvorové ragú s bylinkami, ryža
Cena menu je vrátane šalátu. Polievka k menu je 0,30 Eur. Cena polievky bez menu je 1,00 Eur. Ku každému menu v reštaurácii 2 dcl citronády a malý dezert zdarma. Rozvoz jedál na t.č. 033 5586014 (objednávky od 7,30 do 14,00 hod., rozvoz denného menu je od 11,00 hod. do 15.00 hod.). Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Zmena jedálneho lístka vyhradená. Minimálna objednávka 2x denné menu, rozvoz 1,00 Eur. Všetky jedlá sú zahusťované s kukuričným škrobom. XXL menu (za doplatok 1,00 Eur o tretinu väčšia porcia). NOVINKA: Pri objednávke denného menu formou donášky nad 30,- Eur Vám zabalíme darček 0,75 l vínka.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0917716701
1
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Švédske stoly (pozri fotografie v našej prezentácii)
2
10,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Running food & sushi (pozri v našej prezentácii video)
Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 10,90 € / osoba. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 12,90 € / osoba. Na poschodí si vyberáš jedlo / Švédske stoly v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 5,90 €.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0335583473, 0903509182


Rumfest 2019 - prvý rumový festival na Slovensku
Gastromenu.sk ti prináša niekoľko fotografií z tohoto, pre nás veľmi zaujímavého a veľmi podareného 1. ročníka festivalu, venovanému kvalitným rumom. Vydarený event určite nenechá ešte niekoľko týždňov nikoho chladným a už s určitosťou môžeme tvrdiť, že sa ďalšieho ročníku ako mediálny partner tohoto podujatia, u...
» čekuj
Aktualizované 15.06.2019