čo ti chýba na Gatromenu ? pridaj svoj podnik na Gatromenu


Festival Lodenica Piešťany Gin fest Bratislava Aroma Fastival
Nový na Gastromenu.sk
Reštaurácia - Restaurant & Café Maxim na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00

V rohu historického Trojičného námestia v Trnave sa za sklom priečelia rozprestierajú priestory novej luxusnej reštaurácie. Kombinácia moderného dizajnu,...

Ponuka podniku

Rýchle občerstvenie - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Rychlovka Burgers

Vladimíra Clementisa 41/D; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 21:00
Jedinečný trnavský koncept, ktorého názov prezrádza akčnosť našej ponuky Rychlovka burgers. Naše portfólio sme rozšírili o ďalšiu prevádzku, ktorá sa nachádza v obchodnom dome Kaufland. <b>Často kladené otázky</b> Aké používate mäso? Hovädzie mäso na burgre máme v top kvalite, je dovážané z Írska. Ide o 30 dní odležaný hovädzí Chuck roll (krk / plece). Celá príprava mäsa je na nás. Sami si ho každý deň melieme a následne dochucujeme. Sú všetky dresingy domáce? Všetky dresingy v ponuke sú domáce. Používame len tie najkvalitnejšie suroviny, Recepty sú naše vlastné. Dresingy sú tak jedinečné. Používate polotovary? Na prípravu našich burgrov používame len čerstvé a kvalitné suroviny od overených dodávateľov. Jedine polotovary, ktoré používame sú hranolčeky a cibuľové krúžky. Ich príprava by totiž nebola v našej prevádzke kapacitne možná. Pečiete si žemle sami? Žemličky nám pečie bratislavská rodinná pekáreň od ktorej máme exkluzívnu receptúru iba pre nás.

Wok & Sushi reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Čínska reštaurácia Wok & sushi

Trojičné námestie 9; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Nachádzame sa v obchodnom dome Jednota v Trnave na 1. poschodí. Vstup je z vnútra, ale aj priamo z Trojičného námestia. Sme reštaurácia, kde si z našej bohatej ponuky určite vyberiete. U nás zažijete ten pravý gastronomický zážitok. Tešíme sa na vás! :-)

Penzión - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Penzión Rosenthal

Ružindol 129; 919 61 Ružindol
Dnes otvorené: 07:30 - 23:00
Skúsenosti, ktoré som dlhé roky zbierala prácou v zahraničí, teraz využívam v prevádzkovaní môjho penziónu. ◾ Volám sa Klaudia Poláčková a pod mojou taktovkou pracuje team profesionálov, či už v kuchyni alebo v servise, ktorý sa neustále zdokonaľuje a preto každý deň prináša do reštaurácie nové trendy z gastronómie. Tým vytvárajú penziónu Rosenthal známku kvalitnej prémiovej reštaurácie, ktorá je vyhľadávaná ako širokou verejnosťou, tak aj ľuďmi, ktorí majú radi zážitkovú gastronómiu. ◾ Raňajky formou bohatých švédskych stolov pre ubytovaných. Obedné menu, víkendové menu, sezónne ponuky, tématické kuchyne, svadby a samozrejme catering šitý na mieru, to je len časť služieb, ktoré ponúkame pre každého hosťa, ktorý chce zažiť kvalitu a neopakovateľný zážitok v tejto výnimočnej reštaurácii penziónu Rosenthal.

Reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

History pizzéria, café bar, disko

Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Nachádzame sa priamo v centre mesta na hlavnom Trojičnom námestí v "Zelenom dome" v Trnave. Reštaurácia, pizzéria je situoavaná v historických pivničných priestoroch, kde bar a kaviareň je na prízemí s veľkými terasami z obidvoch strán, ako z hlavnej ulice tak aj priamo z Trojičného námestia. Cez víkendy poriadame diskotéky, ktoré sú známe skoro každému trnavskému obyvateľovi.

Hotel - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Hotel Barbakan****

Štefánikova 11; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Reštaurácia sa nachádza priamo v historickom centre mesta. Trnava (maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau, lat. Tyrnavia) je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska. Leží v centre Trnavskej pahorkatiny v nadmorskej výške 146 m n. m., vo vzdialenosti 45 km severovýchodne od Bratislavy. Kedže Trnava je na Slovensku jedným z najdôležitejších centier rímsko-katolíckej cirkvi a stojí tu množstvo jej kostolov, dostala prezývku „Malý Rím“. Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan**** Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Samoobslužná jedáleň - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Bufet u Jozefa

SNP 115; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 07:00 - 19:00
Náš bufet sa nachádza v centre Smoleníc na hlavnom ťahu do Bratislavy.

Pizzéria - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Zemo pizzéria

Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
◾ Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. ◾ V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu. ◾ Našimi kvalitnými a najmä chutnými jedlami, uspokojujeme už niekoľko rokov našich hostí. ◾ Naše event priestory sú k dispozícii, kde podmienky si musíš dohodnúť osobne, alebo v kontaktoch našej prezentácie na Gastromenu.sk

Reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Reštaurácia K&H

Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpečuje aj rozvoz obedov pre okolité firmy. Prevádzka dokáže zabezpečiť aj stravovanie vo Vašich príbytkoch s komplet servisom. Všetko je na objednávku. V podniku môžete využiť aj malú herňu s výhernými automatmi. V letných mesiacoch sa otváracie hodiny upravujú vedúcim prevádzky. V sobotu v čase od 18:00 - 21:00 h pečieme pizzu, na ktorej si pochutí každý náš hosť. Dobrú chuť!

Reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Tenis café

Sokolská 51; 919 43 Cífer
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Našu reštauráciu nájdeš v obci Cífer len 10 km od mesta Trnava. Navštív nás a my sa ti odmeníme vynikajúcou domácou kuchyňou a pizzou, známou svojou jedinečnosťou. Pizza, kde ručne spracované cesto po upečení je tak lahodné, že tvojim gurmánskym zážitkom sa budeš môcť pochváliť pred svojimi kamarátmi. V našom športovom areále sú ti k dispozícii 3 tenisové antukové kurty aj s umelým osvetlením, ktoré môžeš využiť do 23:00 hod (4,- € na 1 hod.) Nezabudli sme ani na našich najmenších. Na detskom ihrisku so šmykľavkou sa naše ratolesti do sýtosti zabavia. Sme stvorení aj na organizovanie tvojich rodinných osláv, kde podmienky si môžeš dohodnúť priamo v reštaurácii alebo na našich uverejnených kontaktoch.

Piváreň - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Piváreň Pilsner Urquell

Šafáriková 16; 917 08 Trnava
Dnes otvorené: 12:00 - 02:00
Prvá plzeňská klimatizovaná piváreň v štýle Pilsner Urquell v Trnave Piváreň je dominantná hlavne svojou kapacitou až 100 miest na sedenie, vo vnútri pivárne. 80 miest na sedenie na terase. Už z názvu pivárne vyplýva s akým výborným svetoznámym českým pivom si môžete zahasiť smäd. Výber viacerých chutných špecialít vhodných nielen k pivu podla aktuálnej ponuky jedál. Pochutnať si môžete na výbornej káve ILLY. V podniku je videoprojekcia (športové prenosy), profesionálny stolový fotbal Garlando, herňa.

Penzión - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Penzión a reštaurácia Sessler***

Pri kalvárii 17; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00
Penzión a reštauračná piváreň Sessler je tým, čo hľadáš pre svoj oddych. Zaujímavou ponukou našich jedál a hlavne ponukou pív, ktoré dlhodobou skúsenosťou pre teba produkujeme, zamestná tvoju myseľ, a ty sa rozhodujúc v spleti viacerých ponúk, vyberieš si práve nás. Našou značkou Sessler si získavame aj tvoje gurmánske srdce, kde len tvojou návštevou môžeš potvrdiť náš zámer. Kuchárska dovednosť a hlavne majstrovstvo nášho hlavného pivného majstra je originalitou, ktorú musíš u nás zažiť. Značka je značka, a my s maximálnou pokorou sa tešíme na tvoju gurmánsku návštevu, kde nás ohodnotíš tvojou recenziou.

Hotel - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Hotel EMPIRE ****

J. Hajdóczyho 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00
Hotel EMPIRE**** je viac ako miesto, ktoré poskytuje prenocovanie, či prechodné ubytovanie. Štýl, modernosť, no zároveň pohodlie a komfort sa u nás snúbia so širokou ponukou možností ako aktívne stráviť čas, zregenerovať sa, alebo usporiadať akciu pre svojich partnerov a prezentovať sa tak v tom najlepšom svetle. To, čo robí náš hotel celkom jedinečným svojho druhu, je tenisový areál TC EMPIRE, ktorého je hotel EMPIRE nie len súčasťou, ale so svojimi tromi tenisovými dvorcami s hardovým povrchom Australian Open v krásnej tenisovej hale i dominantou. Športový areál TC EMPIRE, jedno z najlepších tenisových centier na Slovensku, sa každoročne stáva usporiadateľom významných domácich i medzinárodných tenisových turnajov, na ktorých sa pravidelne zúčastňujú i hráči prvej stovky svetového rebríčka ATP/WTA a práve vďaka nemu patrí mesto Trnava k baštám slovenského tenisu. TC EMPIRE a hotel EMPIRE je zároveň domovským stánkom prvotriedneho tenisového klubu TC EMPIRE Trnava, ktorý predstavuje jeden z najúspešnejších tenisových klubov na Slovensku a už dlhé roky sa stará o výchovu stále nových tenistov a tenistiek. Gastronómia - Reštaurácia Strawberries Neodmysliteľnou súčasťou hotela EMPIRE**** je i hotelová reštaurácia Strawberries. Všetci ubytovaní hostia, firmy i ďalšie skupinové klientely, športovci pred alebo po športovom výkone, ako aj všetci ostatní návštevníci hotela EMPIRE, každý si zaručene vyberie zo širokých možností stravovania k svojej maximálnej spokojnosti. Naša kuchyňa pripraví vďaka vždy čerstvým surovinám, originálnym receptom a pestrej palete ingrediencií zdravý, no zároveň chutný pôžitok pre vaše chuťové bunky - predjedlá, polievky, hlavné jedlá, šaláty, dezerty, osviežujúce nápoje, niečo na zahriatie, vína, destiláty, jedlá pre vegetariánov, celiatikov, denné menu, ponuka týždňa. Kreatívni, no zároveň pohotoví kuchári hotelovej reštaurácie sú zárukou vašej spokojnosti a promptného splnenia všetkých vašich požiadaviek tak, aby ste odchádzali nadmieru spokojní a pripravení sa opäť vrátiť k ďalšiemu stolovaniu. O vysoko profesionálnu a zároveň príjemnú obsluhu sa stará náš vysokokvalifikovaný personál, ktorý vás nikdy nenechá čakať, starostlivo Vám poradí s výberom pokrmu a vyhovie každej jednej požiadavke, len aby umocnil Váš gastronomický zážitok.

Bistro - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Saigon

Študentská 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Zaujal nás svet streetfood-u. Hlavnou ponukou sú burgre, sendwich-e a hotdog-y. Neskôr budeme pridávať rôzne špeciály. Samozrejme našou dominantou ostáva pivo Sessler, snacky a pochutiny k pivu. K pivu ponúkame aj domáce oškvarky, huspeninu a podobné dobroty. Cez týždeň obedové menu a desiatkové polievky.

Bar - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Rotunda Spiegelsaal

Kalinčiaková 14; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 23:30
Svoje pomenovanie rotunda dostala podľa tanečnej siene plnej zrkadiel, ktorá v období jej historického vzniku patrila k miestnemu pohostinstvu. Rotunde toto pomenovanie ostalo až dodnes. Ikonická stavba nesie rovnaké pomenovanie, ako celá štvrť a pre Trnavčanov je lokalita v okolí rotundy známa pod menom Špíglsál.

Kaviareň - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Pastis cafe & bar

Trojičné námestie 6; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:30 - 24:00
Pastis cafe & bar je tým miestom, ktoré sa na Trojičnom námestí v Trnave oplatí navštíviť. Našu kaviarenskú a barovú ponuku sme rozšírili aj na raňajky, kde v našom príjemnom prostredí nimi naštartuješ svoj úspešný deň. ◾ Novinka! Modernizovali sme. V novo vytvorenom štýle si Pastis cafe & bar určite zamiluješ. Príď sa pozrieť a vyber si z našej ponuky. Tešíme sa na tvoju návštevu :-) Pastis oslavuje už osem rokov a za tie roky sa toho veľa zmenilo. Sme rýchlejší, krajší a hlavne kvalitnejší. A vieš odkiaľ pochádza, alebo z čoho bol odvodený názov Pastis? Stačí si len u nás objednať Pastis a budeš hneď múdrejší :-)) Tvoj Pastis cafe & bar

Reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Merkur Pub & Restaurant

Trstínska cesta 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Sme reštaurácia a pub, ktorá sa nachádza v obchodnom centre Merkúr v Trnave. Naše služby: ◾ usporadúvanie spoločenských akcii ◾ možnosť externého cateringu ◾ rozvoz jedál

Reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Zbojnícke Bašty

Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia sa nachádza v centre mesta. V obchodnej uličke, ktorá patrila medzi najdôležitejšie v celej histórii Trnavy. V našej reštaurácii si vždy vychutnáš domáce dobroty. Treba jesť, aby sa žilo a nie žiť, aby sa jedlo.

Reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Pizza Roman

Družstevná 716; 919 21 Zeleneč
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Radi Vás privítame v našej reštaurácii na Družstevnej ulici v Zelenči. Očakávajte množstvo gurmánskych zážitkov? Pečieme pizzu v murovanej peci na dreve. Neváhajte a objednajte si výbornú pizzu, alebo nás príďte navštíviť do reštaurácie. Tešíme sa na Vás! V našej reštaurácii si môžete oddýchnuť v našom relaxačnom parku s jazierkom a fontánou. Zažiť dobrodružstvo návštevou našej mini farmy, kde sú väčšinou samé prežúvavce ako lamy, ťavy, kengury, osle, kozy, vietnamské prasiatka. Rôzne vtáky, pštrosy, vlasaté sliepky, veverice a mnoho ešte ďalšieho. V letných mesiacoch poriadame vonku na terase rôzne grilovačky, ktoré sú spestrené živou hudbou. Pre deti máme k dispozícii ihrisko aj s kolotočom.

Reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Reštaurácia Brooklyn

Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 24:00
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Kultúrny dom - SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Prezentujeme sa kvalitnou gastronómiou, kde skúsenosti na poli piva a tiež vína, je len tým malým začiatkom, ktorým ťa chceme šokovať. Náš kuchár, ktorý (a zober v potaz, že je to vlastne tým ľudí) odvádza v našich štýlovo zariadených priestoroch, profesionálnu a hlavne zážitkovú gastronómiu. Kde jedlo je tým potešením, ktoré vyhľadávaš, že drinky sú tým, ktoré ťa prinútia sa na chvíľu zastaviť nad dennými problémami. Tvojou návštevou, to je vlastne jednoduché vyslobodenie od každodenných problémov, vlastne riešiš svoj stres. Nie sme lekári, sme Pub-Pizza-Restaurant Havran! Volaj svojich kámošov :-)

Kaviareň - San Lorenzo na Gastromenu.sk

PalEta

Starohájska 9; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00
Kaviareň + vináreň a bar je dizajnovým klenotom patriaci medzi novodobé moderné gastro prevádzky. Našou skvelou kávou Reserva a výberom kvalitných vín ako je hlavne slovenské vinárstvo Golguz, a ďalších niekoľko svetových vinných značiek sa snažíme zaujať tvojho náročného gurmánskeho ducha. Kde aj namiešaním niekoľkých alko aj nealko kokteilov, sa naša ponuka pre teba stáva tou najzaujímavejšou. V našom priestore sa prezentujú aj rôzny kreatívny umelci, ktorí vystavujú svoje diela a tým tématicky dotvárajú kolorit interiéru. Zaujímavosťou je určite aj naša požičovňa kníh, kde vzájomným požičiavaním môžeš u nás nájsť niečo nové. V ponuke máme aj rôzne torty, zákusky a muffiny. Našimi raňajkami (brunchom), ktoré sa skladajú z rôznych pomazánok, bagety, ovocného freshu a kávy sa snažíme vyplniť aj túto časť dňa. Aby si správne naštartovaný, úspešne prešiel svojim celým dňom. Good luck! Príď a zostaň s nami v spojení. WIFI Free. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Treeclub bar & restaurant

SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Uniknite ruchu mesta a nechajte sa zlákať príjemne živým kľudom. Náš bar s reštauráciou sa nachádza v centre Smoleníc, neďaleko Trnavy v prostredí Malých Karpát. Jedlá v našom jedálnom lístku sú chutné a dobijú vás tou správnou energiou. Čerstvosť, kvalita, ale aj originálne podanie v kombinácií s vašim obľúbeným nápojom sú našou ponukou pre vás. Sortiment jedál á la carte dopĺňame aktuálnou sezónnou ponukou. V pracovných dňoch pre vás pripravujeme denné menu, ku ktorému od nás dostanete chutný dezert grátis. Reštaurácia Treeclub Smolenice je podnik, v ktorom máte na výber. Sviežosť, otvorenosť, energiu tú dotvára kombinácia skla, lomených slnečných lúčov a zelene v našej vrchnej časti reštaurácie. Jej kapacita je 50 osôb. Útulnosť a súkromie… to sú prednosti našej spodnej časti reštaurácie. Nachádzajú sa tu dve miestnosti s vlastným barom. Prvá miestnosť má kapacitu 40 osôb a druhá je pre 35 osôb. Výborné miesto, pre súkromné oslavy, stretnutia, ochutnávky, ale aj tematické párty. Naša reštaurácia vám aj vašim hosťom ponúka komfortné parkovanie priamo pred budovou.

Reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Reštaurácia Šrámek

Suchá nad Parnou 263; 919 01 Suchá nad Parnou
Dnes otvorené: 10:00 - 22:30
Restaurant Pizza Šrámek nájdete v obci Suchá nad Parnou, len kúsok od Trnavy. Ponúkame špeciality domácej i zahraničnej kuchyne, pizzu a v týždni denné menu. K našim službám patrí i rozvoz jedál a pizze. V priestoroch reštaurácie je možné zorganizovať spoločenské posedenia, svadby, oslavy a pod. Počet miest na sedenie je 50 v reštaurácii a cca 60 na letnej terase. Prijímame platbu stravnými lístkami.

Reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Lovecká koliba u Michala

Bratislavská 19; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 16:00
Lovecká koliba u Michala ťa rada privíta a svojou bohatou obednou ponukou určite aj uspokojí. Tešíme sa na návštevu a tvoje objednávky. Objednávky na donášku denného menu prijímame do 10:00, alebo deň vopred. Informácie v kontaktoch našej prezentácie.

Penzión - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Penzión Grand ***

T. Vansovej 7; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Penzión Grand*** sa nachádza mimo centra mesta Trnavy (smer obec Biely Kostol). Radi ťa privítame v priestoroch nášho penziónu. Ponúkame posedenie v príjemnom prostredí. U nás si môžeš usporiadať súkromné alebo firemné eventy. V našej ponuke nájdeš obedné aj večerné menu. Zo špecialít máme zabíjačkové dobroty, domácu huspeninu a hovädzí tatarák. U nás máš možnosť aj prespať v moderne zariadených izbách. Vo všetkých priestoroch wifi, pevné pripojenie v každej izbe a TV-Sat. Parkovanie priamo pri penzióne. Možnosť ubytovania s domácim zvieratkom do 15 kg. Možnosti okolia: Kamenný mlyn vzdialený 2 km, vhodný pre strávenie voľných chvíľ, cyklistika a joging. Vo vzdialenosti do 1 km možnosť využitia posilňovne, tenisových kurtov (aj počas zimných mesiacov v krytej hale). Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Bistro Pizza Exxpres

Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Samoobslužná jedáleň - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Best food

Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 13:00
Jedáleň sa nachádza v OD Jednota na 3. poschodí. Príďte ochutnať jedlo varené s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Zabezpečujeme kompletný catering.

Reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Corinthia

Bučany 120; 919 28 Bučany
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia je tou, kde stráviš tie chvíle, ktoré v gastronómii vyhľadávaš. Či už pri návšteve obedu alebo večere, ale aj pri poriadaní tvojej alebo firemnej oslavy. Sme moderne zariadená reštaurácia s profesionálnym prístupom všetkých, ktorí u nás pracujú. Tak neváhaj a navštív nás :-)

Pizzéria - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Pizza & restaurant Halenár

SNP 298/67; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 22:00
Pizzéria & restaurant vznikla už 1. 4. 2004. Bola ako prvá v širokom okolí a postupne sa pridávali ďalšie. Svojou kvalitou už roky uspokojujeme svojich stálych hostí. Dlhoročnými skúsenosťami si naša reštaurácia vybudovala svoje zvučné meno, kde nejeden aj nový zákazník, si môže vybrať z našich dobre odskúšaných špecialít. Svoje chuťové poháriky potešíš našou skvelou cesnačkou v žemli, vychýrenou špecialitou s názvom Zámocká veža, alebo jedlom Bravčová panenka na čučoriedkovej omáčke. Vybrať si môžeš aj z 19-tich pízz. Tak neváhaj a príď si pochutnať na našich jedlách. Srdečne ťa vítame :-)!

Piváreň - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Piváreň Depo

Športová 15; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 24:00
Vitajte v trnavskom Depe. ◾ Tradičné miesto DePo v Trnave v novom šate. Ponúkame široký výber piva, chutné jedlo, nezabudnuteľný burger, príjemné prostredie, skrátka všetko, čo má obsahovať super miesto pre zážitky a chvíle s priateľmi. ◾ Taktiež ponúkame možnosť vziať si jedlo so sebou, alebo si rezervovať stôl pre potrebnú akciu. Naše priestory sú vhodné pre veľké skupiny ľudí, ale taktiež aj pre rodiny s deťmi.

Samoobslužná jedáleň - San Lorenzo na Gastromenu.sk

San Lorenzo

Vajanského 22; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 15:00
U nás si môžeš objednať obedové menu ON-LINE. Sme prvý podnik, ktorý sa môže touto funkciou pýšiť na Gastromenu.sk. Minimálna objednávka v ON-LINE obedového menu donášky je 8,- €. Zaregistruj sa, objednaj si a pripíš si kredit vo forme zľavy z každého nákupu, ktorý u nás uskutočníš v našej ON-LINE obedového menu donášky. Každým nákupom si šetríš kredit, ktorý môžeš využiť už pri tvojom ďalšom nákupe.

Motel - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Motel Bowling

Horné Orešany 811; 191 03 Horné 0rešany
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Areál je vybudovaný z ekologických nezávadných materiálov, celá budova je nízko energetická. Vetranie v Bowling Moteli je zabezpečené pomocou rekuperačných jednotiek ktoré v lete zároveň slúži na ochladenie vzduchu v budove. Na prízemí Bowling Motelu sa nachádza bar spojený s reštauráciou pre 84 ľudí. Priamo v reštaurácií je možné sa pripojiť na internet cez WiFi. Vedľa, v priamom spojení je šnúrová bowlingová dvojdráha. K areálu patrí aj spoločenská miestnosť. V areáli motelu je 17 parkovacích miest s bezbariérovým prístupom do baru a reštaurácie. Celé prízemie motela a miestnosťi na spoločenské akcie je bezbarierové, vrátane parkoviska a WC pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu. ◾ Bowling V našom moteli na Vás čakajú dve nové, moderné dráhy s UV podsvietením. Bowling je moderná hra, ktorej počiatky siahajú už do starovekého Egypta a ktorá určite zaujme ako mladších, tak i starších, od profesionálov až po tých, čo sa postavili na dráhu prvý krát. ◾ Stravovanie Máte veľký hlad, alebo Ste len dostali chuť na niečo malé? Každopádne u nás nájdete to správne "pod zub". Na výber ponúkame klasické jedlá, pizzu, ale i miestne špeciality. Pondelok až piatok v čase od 11:00 do 14:00 podávame denne menu. Prajeme Vám dobrú chuť. ◾ Bar V príjemnom posedení, v prostredí moderného a štýlového baru Vám ponúkame široký výber nealkoholických, alkoholických a miešaných nápojov. Taktiež isto nesklameme ani milovníkov dobrej kávy. Cez leto je pre Vás pripravená veľká letná terasa. Oslávencom, ktorý majú meniny, alebo narodeniny poskytujeme v daný deň 10% zľavu na bowling

Rýchle občerstvenie - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Kimli Pasta

Trstínska 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 18:30
Po dlhoročných skúsenostiach vo varení doma aj v zahraničí som sa rozhodol otvoriť svoj vlastný podnik. Moju ponuku som zameral hlavne na cestoviny, rizotá a šaláty. Vydal som sa talianskym smerom, kde zhodnocujem svoje doterajšie nadobudnuté skúsenosti. V mojej ponuke nájdeš aj dva burgre, ale to už všetko v mojej ponuke jedálneho lístku. Volám sa Rado Kimlička a teším sa na tvoju návštevu môjho street food-ového stánku v obchodnom centre City Park Trnava.

Reštaurácia - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Asia Restaurant

Tamaškovičova 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Sme ázijská reštaurácia s dlhodobou skúsenosťou v reštauračných službách. Kvalitnou gastronómiou sa v Trnave prezentujeme už bezmála 20 rokov. Úplnou a aktuálnou novinkou je už možnosť objednať si naše jedlo aj v on-line donáškovej službe na Gastromenu.sk. Takže prajeme ti príjemné vyberanie a samozrejme dobrú chuť :-) Tvoj team Asia Restaurant.

Kaviareň - San Lorenzo na Gastromenu.sk

Amfik Cafe

Halenárska 20; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Štýlová kaviareň s detským ihriskom, letným kinom a vonkajším bufetom je to správne miesto na trávenie voľných chvíľ. Aj svojim billiard clubom vypĺňame čas, ktorý je treba na oddych, relax a hlavne zábavu v kruhu priateľov.

Gin Fest Slovakia 2019: Zapojte všetky zmysly!

Predchádzajúce ročníky Gin Festu ukázali stále narastajúcu popularitu ginu, ale aj záujem o tematické eventy z barového prostredia. V jeden deň sa spojí odborná verejnosť a...
21.08.2019   
» čítaj celý blog

Spiced G&T

Tento osviežujúci drink je tak jednoduchý, že si ho môžeš kedykoľvek doma sám pripraviť. Pripraviť si ho môžeš nie len pre seba ale aj na svojej ginovej párty pre svojich hostí,...

Bufet u Jozefa

Zorganizuj si u nás svoju rodinnú oslavu

U nás si môžeš zorganizovať svoju rodinnú oslavu. Našimi jedlami sme uspokojili už veľa našich hostí....
» čekuj
Aktualizované: 22.08.2019
Bufet-u-Jozefa

Rotunda Spiegelsaal

Príď ochutnať naše Rotunda šmakocinky :-)

Dnes sa môžeš znovu tešiť na naše grilované špeciality - šmakocinky. V lete grilujeme každú stredu až do...
» čekuj
Aktualizované: 21.08.2019
Rotunda-Spiegelsaal

Piváreň Pilsner Urquell

Sezónne grilovanie v pivárni Pilsner Urquell

Každú stredu, piatok a v sobotu sa môžeš tešiť na naše grilované špeciality. Grilujeme od 17:00 do 23:00...
» čekuj
Aktualizované: 21.08.2019
Pivaren-Pilsner-Urquell

Čínska reštaurácia Wok & sushi

Zbieraj pečiatky a ušetríš ✅

Príď sa k nám najesť a ušetríš :-) Keď nazbieraš 15 pečiatok, dostaneš 1 x Wok & sushi v hodnote 9,99 € od...
» čekuj
Aktualizované: 20.08.2019
Cinska-restauracia-Wok--and--sushi

Čínska reštaurácia Wok & sushi

Príď sa najesť, určite si vyberieš

Pozri si aj našu fotogalériu, kde nájdeš ešte viac fotografií nášho bufetu wok +...
» čekuj
Aktualizované: 20.08.2019
Cinska-restauracia-Wok--and--sushi

Pastis cafe & bar

Rozmýšľaš kam sa ísť naraňajkovať?

Raňajky v Pastis cafe & bar ťa katapultujú do tvojho víťazného dňa. Podávame v čase od 07:30 do 12:00 h....
» čekuj
Aktualizované: 20.08.2019
Pastis-cafe--and--bar

Pizza Roman

MiniFarma, ktorú si nesmieš nechať újsť

V dnešnej dobe vie variť už hocikto. Či tak alebo onak, to nie je téma tohoto príspevku :-) Čo dnes...
» čekuj
Aktualizované: 19.08.2019
Pizza-Roman

Pizza Roman

TPP čašník/čašníčka

Ponúkame prácu čašník/čašníčka v reštaurácii v príjemnom prostredí a dobrom kolektíve. V prípade záujmu...
» čekuj
Aktualizované: 19.08.2019
Reštaurácia: Pizza Roman Reštaurácia: Pizza Roman Reštaurácia: Pizza Roman

Pizza Roman

Pri objednávke 2 ks pizze, alebo burgerov

Dostaneš podľa vlastného výberu: 1 x zo 4 možností: - Pizza štangle s dressingom - 2l. Kofola / Coca Cola - 2...
» čekuj
Aktualizované: 19.08.2019
Pizza-Roman

Pizza Roman

TPP kuchár/kuchárka

Ponúkame prácu kuchár/kuchárka v reštaurácii v príjemnom prostredí a dobrom kolektíve. V prípade záujmu...
» čekuj
Aktualizované: 19.08.2019
Reštaurácia: Pizza Roman Reštaurácia: Pizza Roman Reštaurácia: Pizza Roman

» pozri všetky akcie


Festival Lodenica Piešťany Gin fest Bratislava Aroma Fastival
Obedové, obedné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

1
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g. Hovädzie s bambusovými výhonkami a hríbami
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 5, 6)
2
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g. 3 losos nigri + 6 Losos maki
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 4)
Objednaj si naše Stále denné menu v ON-LINE donáške na Gastromenu.sk. Máme niekoľko druhov jedál na výber. Stačí si už len vybrať, vložiť do košíka a objednať.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 21:00
Rezervácie: 0335536177, 0904529180
1
4,40 €
mäsité

0,33l Talianska paradajková polievka so syrom
120g/200g Bravčové čevapčiči s červenou cibuľkou, horčicou, varené zemiaky (1,3,7)
2
4,40 €
mäsité

0,33l Talianska paradajková polievka so syrom
120g/200g Grilované kuracie kúsky “Gyros”, ½ ryža, ½ opekané zemiaky, tzatziky omáčka (1,3,7)
3
4,10 €
mäsité

0,33l Talianska paradajková polievka so syrom
400g Šošovicový prívarok, grilovaná klobása, chlieb (1,3,7)
4
4,10 €
mäsité

0,33l Talianska paradajková polievka so syrom
400g Palacinky s džemom, šľahačkou a čokoládovým dressingom (1,3,7)
5
4,10 €
mäsité

0,33l Talianska paradajková polievka so syrom
400g Pizza Hawai so šunkou a ananásom (1,3,7)
6
5,50 €
mäsité

0,33l Talianska paradajková polievka so syrom
150g/200g Grilované bravčové medailóniky, podávané na krémovej dubákovej omáčke s fritovanou cibuľkou, pečené zemiaky s rozmarínom
• V prípade ON-LINE donášky napíšte výber polievky do poznámky
Telefonické objednávky od 7:30 h do 14:00 h. Rozvoz denného menu je od 11:00 h do 14:00 h. Minimálna objednávka v ON-LINE donáške obedového menu je 8,- €. Rozvoz 1,- €.
----------------------------------------------------------------------------------------------
• Pri objednávke obedového menu formou ON-LINE nad 20,- €,
ti zabalíme 0,75 l vínka ako darček.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586014, 0917716701
1
4,90 €
mäsité
Slepačí vývar
Promo burger kombo (burger, hranolčeky, dressing)
2
4,90 €
mäsité
Slepačí vývar
Burger tanier
3
4,90 €
mäsité
Slepačí vývar
Cestoviny s mäsovým ragú
4
4,90 €
mäsité
Slepačí vývar
Vegetariánska tortila, hranolčeky, dressing
Obedové menu podávame v čase od 11:00 - 14:00. Cena obedového menu 4,90 zahŕňa polievku
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0940100173
1
4,90 €
mäsité
Rajčinová polievka so syrom 0,33 L. Obsahuje 1,7
130 g Bravč. pečené koleno, omáčka z čierneho piva, šťuchané zemiaky, čalamáda.
2
4,90 €
mäsité
Rajčinová polievka so syrom 0,33 L. Obsahuje 1,7
130 g Vykostené kuracie stehno marinované v sladkej horčici, zemiaková kaša. Obsahuje 1,7
3
4,60 €
mäsité
Rajčinová polievka so syrom 0,33 L. Obsahuje 1,7
250 g Zeleninový šalát s olivami a feta syrom. Obsahuje7
Prajeme Vám dobrú chuť.
Mäso je uvádzané v surovom stave.
Alergény: 1. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce a výrobky z nich, 3. Vajcia a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašidy a výrobky z nich, 6. Sójové zrná a výrobky z nich, 7. Mlieko a výrobky z neho, 8. Orechy, 9. Zeler a výrobky z neho, 10. Horčica výrobky z nej, 11. Sezamové semená a výrobky z nich, 12. Oxid siričitý, 13. Vlčí bôb a výrobky z neho.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335549312
1
5,90 €
mäsité
0,33l Šampiňonová polievka s krutónmi 1,3,7,
250g Pečené kurča s paradajkami a zel. olivami 100g gnocchi 1,3,7,12
2
5,50 €
mäsité
200g Špagety Carbonara s guanciale1,3,7
3
4,50 €
mäsité
300g Leonardo pizza obsahuje1,3,7
◾ Náhradné menu každý deň: Vyprážaný 100 g. Bravčový alebo 100 g. Kurací rezeň s 100 g. hranolkami 4,90 € Obsahuje alergény 1,3,7.
Hmotnosť jedál je uvedená v surovom stave
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335514088
1
5,40 €
mäsité
1/4l Hráškový krém s krutónami (1,7)
100g Hovädzí tokáň na červenom víne (1)
150g Dusená ryža
2
5,40 €
mäsité
1/4l Hráškový krém s krutónami (1,7)
100g Maďarský bravčový perkelt (1,7)
100g Domáce maslové halušky (1,3)
3
5,40 €
mäsité
1/4l Hráškový krém s krutónami (1,7)
100g Cigánska kuracia pečienka s pečeným vajíčkom (1,3)
150g Pečené zemiaky
Zeleninové obloženie
4
4,90 €
bezmäsité
1/4l Hráškový krém s krutónami (1,7)
200g Zapekaná brokolica so syrom (1,3,7)
150g Varené zemiaky
5
7,40 €
mäsité
1/4l Hráškový krém s krutónami (1,7)
120g Viedenský bravčový rezeň (1,3,7)
100g Hranolky, zeleninové obloženie
Prajeme Vám dobrú chuť.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905285329
1
1,20 €
bezmäsité
0,33l Zeleninová polievka
2
1,50 €
mäsité
0,33l Gulášová polievka
3
1,60 €
mäsité
0,33l Držková polievka
4
4,00 €
mäsité
Pečené kuracie stehno, ryža, kompót
5
3,60 €
mäsité
Dusené kuracie pečienky, ryža
6
3,80 €
mäsité
Dusené bravčové mäso na leče, ryža
7
4,00 €
mäsité
Hovädzí guláš, knedľa
8
3,70 €
bezmäsité
Vyprážaný syr, hranolky tatárska omáčka
Pokiaľ si nevyberieš z našej ponuky denného menu, máme aj stálu ponuku: Pečené koleno, horčica, chren, pečivo/chlieb 10 dkg 1,50 €. Prajeme dobrú chuť :-)
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 13:00
Rezervácie: 0905652375
1
4,50 €
mäsité
0,33l Hovädzí vývar so zeleninou a cestovinou
100g Soté z troch druhov mäsa, ryža
100g Dva druhy syra v trojobale, varené zemiaky, tatarka
250g Palacinky s tvarohom a čokoládou
2
5,50 €
mäsité
Pizza menu
350g Šunková s olivami
350g Slaninová s cibuľkou
350g Quatro formagi
3
5,50 €
mäsité
Náhradné menu
100g Kuracie na šampiňónoch, ryža
100g Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky
100g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948075434; 0948075435
1
4,00 €
mäsité
0,33 l. Zeleninová s ovsenými vločkami
Bratislavské bravčové pliecko /100/,knedle
2
4,00 €
mäsité
0,33 Zeleninová s ovsenými vločkami
Sekaný rezeň v cestíčku/120g/,zemiakový šalát s majonézou
3
4,00 €
mäsité
0,33 l. Zeleninová s ovsenými vločkami
Vyprážaný kurací rezeň/100g/,opekané zemiaky, zeleninový šalát
4
4,00 €
mäsité
0,33 l. Zeleninová s ovsenými vločkami
Pečené kuracie stehno/220g/,ryža,čerešňový kompót
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586244, 0905205391
1
1,10 €
mäsité
Česká zemiaková polievka so zeleninou a hráškom 0,33l alergén múka,zeler
2
3,20 €
mäsité
Černohorský bravčový rezeň 120g alergén múka, vajcia, mlieko
Pečené zemiaky v šupke 180g, kapustový šalát 50g
3
3,20 €
mäsité
Bravčové gule120g v rajčinovej omáčke
Knedľa 180g al. múka,mlieko,vajcia
4
3,20 €
mäsité
Šalát s kuracím mäsom, ananánsom, zelerom a dresingom s kari, pizzastangle
Alebo do vypredania.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335599195, 0903751732
1
5,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l krúpková so zeleninou (1)
150g sviečková na smotane, domáca knedľa (1,3)
2
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l krúpková so zeleninou (1)
150g vyprážaný karfiol, hranolky, tatarská omáčka (1,7)
3
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l krúpková so zeleninou (1)
250g lasagne bolognese (1,3,7)
4
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l krúpková so zeleninou (1)
350g zeleninový šalát, pečená slanina, vajce, toast (1,7)
5
8,90 €
mäsité
Polievka podľa dennej ponuky
200g grilovaný losos, varené zemiaky s petržlenovou vňaťou, baby špenát
Alebo do vypredania. Rozvoz menu od 10:00 - 14:00. Minimálna hodnota objednávky 5,- €. Obal na menu a rozvoz vrámci Trnavy je zdarma. Dobrú chuť želá kolektív reštaurácie Sessler.
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 14:00
Rezervácie: 0911700346
1
5,50 €
mäsité
0,33l Fazuľová polievka kyslá(1,7)
130g Černohorský bravčový rezeň, zemiaková kaša, kapustový šalát(1,3,7)
2
5,50 €
mäsité
0,33l Fazuľová polievka kyslá(1,7)
250g Granatiersky pochod, kyslá uhorka(1)
Ruské špeciality

Polievka týždňa:

0,33l Ruský boršč s kyslou smotanou(7)

A : 250g Zemiakové bliny s kyslou smotanou, kôprom, kaviárom a údeným lososom(1,3,4,7)
6,50€

B: 140g Bravčový šašlík špíz so zeleninou s opekanými zemiakmi
7,50€

C: 130g Hovädzí stroganov s dusenou ryžou(7)
8,50€

Dezert týždňa:

100g Sladké bliny tenká palacinka s čokoládou a orieškami(7)
2,50€


Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Váha prílohy po tepelnej úprave je 150 g.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: +421335920833
1
3,80 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l krúpková so zeleninou
150g vyprážaný karfiol, hranolky, tatarská omáčka
2
3,80 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l krúpková so zeleninou
150g lasagne bolognese
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0911369109
1
4,80 €
mäsité
Cícerová
Pizza Vegetariana
2
4,90 €
mäsité
Cícerová
Kelový prívarok, pohronská klobáska
3
5,10 €
mäsité
Cícerová
Štefánska rolka, zemiakové pyré
4
5,30 €
mäsité
Cícerová
Pečené kura , ryža, kompót
5
8,50 €
mäsité
Cícerová
Burger Pulled pork, hranolky, tatarská omáčka
6
6,70 €
mäsité
Cícerová
Bakalářov guľáš, domáci knedlík
7
6,70 €
mäsité
Cícerová
Bryndzové halušky so slaninkou
8
6,90 €
mäsité
Cícerová
Listový šalát s údeným lososom, pizza chlieb
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0908444555
1
4,10 €
mäsité
0,33l Slepačí vývar s rezancami/ Rajčinová s ryžou, 1, 9
120g Kuracie prsia s grilovanou zeleninou, americké zemiaky, 1
2
4,10 €
mäsité
120g Bašta rezeň v zemiakovom cestíčku, zemiaková kaša, uhorka, 1, 3, 7
3
4,10 €
bezmäsité
120g Špenátový privarok, volské oko, varené zemiaky, 1, 3, 7
4
4,10 €
mäsité
250g Tarhoňova panvička s kuracím mäsom, zeleninou a syrom, 1, 7
5
4,10 €
mäsité
120g Vyprážaný kurací/ bravčový rezeň, ryža/ opekané zemiaky/ hranolky, obloha, 1, 3, 7
ALERGÉNY SÚ UVEDENÉ NA DRUHEJ STRANE JEDÁLNEHO LÍSTKA.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0905612368
1
4,50 €
mäsité
0,33l fazuľová polievka
1. 120g hovädzí tokáň, pyré, uhorka
3
4,50 €
mäsité
0,33l fazuľová polievka
3. 120g bravčový rezeň, hranolky, tatarská omáčka
4. 120g vysmážaný syr, hranolky, tatarská omáčka
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948110555, 0335536555
1
4,90 €
mäsité
Gulášová polievka
Cuketové rizoto s marinovanými morčacími kúskami, parmezán a rukola
Môžeš si vybrať aj s našich stálych obedných menu. Tu je ponuka:
2. Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
3. Zeleninový šalát s kuracím mäsom, toast
4. Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, kyslá uhorka
5. Grilovaný encián, varené zemiaky, čučoriedková omáčka
◾ Hmotnosti jedál: porcia mäsa 120 g., polievka 0,4 l., príloha 230 g., tatarka/kečup 50 g.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905500691
1
4,50 €
mäsité
Vývar s mäsom, zeleninou a rezancami 0,33l (1,3,7,9)
Znojemské hovädzie rezančeky s kyslými uhorkami, tarhoňa, paradajkovo-cibuľový šalát 130g/150g/50g (1,3,7)
2
4,50 €
mäsité
Vývar s mäsom, zeleninou a rezancami 0,33l (1,3,7,9)
Kurací filet na prírodnej omáčke, dusená ryža, grilovaná zelenina 130g/150g/50g (7,9)
3
4,50 €
bezmäsité
Vývar s mäsom, zeleninou a rezancami 0,33l (1,3,7,9)
Žemľovka s tvarohom a ovocím preliata karamelovou omáčkou 300g (1,3,7) 4
4
11,90 €
dietné
Vývar s mäsom, zeleninou a rezancami 0,33l (1,3,7,9)
Grilovaný losos podávaný na špenátovom hniezde s mandľovými lupienkami 150g/150g (1,4,7,8)
Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Cena denného menu je uvedená aj s polievkou. Ak si prajete menu bez polievky, cena je nemenná. Samostatná polievka je za cenu 1,60 €. Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0950332332
1
4,20 €
mäsité
0,33l Zeleninová s mrveničkou
130g Pečená klobása, fazuľový prívarok, chlieb
MENU TÝŽDŇA:
0,33l Menu polievka
200g Marinovaná krkovička na grile s bylinkovým maslom, hranolky, zeleninový šalátik 6,50€

NÁHRADNÉ MENU
150g Kuracie prsia s hubovou omáčkou, ryža, obloha 5,50€
150g Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, obloha 5,50€
150g Vyprážaný syr, varené zemiaky, tatárska omáčka, obloha 5,50€
120g Encián na grile s brusnicami, varené zemiaky, obloha 5,50€
500g Pizza (rajčinový základ, mozarella, šunka, šampiňóny, kukurica) 5,50€

Doplatok pri výmene prílohy za hranolky – 0,70€
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 14:00
Rezervácie: 0944960343
1
4,20 €
mäsité
0,33l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
120g Černohorský kurací / bravčový rezeň
150g opekané zemiaky, domáca tatárska omáčka
2
4,20 €
mäsité
0,33l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
120g Pečené kuriatko s plnkou
150g ryža, kyslá uhorka
3
4,50 €
mäsité
0,33l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
120g Maďarský hovädzí guláš
150g knedľa
4
4,20 €
mäsité
0,33l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
120g Pivovarský bravčový tokáň
150g tarhoňa, syr, kyslá uhorka
5
4,20 €
mäsité
0,33l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
120g Zapekaný kurací steak so syrom, šunkou a broskyňou
150g ryža
6
4,20 €
bezmäsité
0,33l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
120g Vyprážaný syr
150g varené zemiaky, domáca tatárska omáčka
7
4,20 €
mäsité
0,33l Hovädzí vývar so zeleninou a rezancami
120g Vyprážaný kurací / bravčový rezeň
150g zemiaky / ryža, šalát
Objednávky prijímame na tel. č. 0907 329 792 do 10:00. Minimálna objednávka sú 2 obedy. Cena dovozu je pre 2 obedy = 1 €, 3 a viac obedov = zdarma.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907329792
1
4,10 €
mäsité
Kapustnica ,chlieb (1)
Kuracie ražniči v zemiakovom cestíčku ,gurmánske zemiačiky cesnakový dressing (1,3,7)
2
4,10 €
mäsité
Bratislavské pliecko ,knedľa (1,7,9)
3
4,10 €
mäsité
Šampiňónové krémové rizoto s kuracím mäsom (7)
Možnosť zameniť obedné menu za: Vyprážaný syr alebo encián, hranolky, tatárska omáčka.
Gramáž surovín: Polievka 0,33l, mäso v surovom stave 130g, príloha v uvarenom stave 200g, cestoviny 300g, šalát ako príloha 70g, váha tepelne upraveného mäsa 80g. Alergény sú uvedené v našom jedálnom lístku. Dobrú chuť :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905749538, 0335333687
1
4,90 €
mäsité
0,33L Paradajková so syrom 1,7
2
4,90 €
mäsité
250g Burger s hovädzím mäsom, 150g hranolky, 50g barbecue omáčka 1,3,7,9,10,11
3
4,90 €
mäsité
100g Vyprážané šampiňóny, 150g hranolky, 50g domáca tatarská omáčka 1,3,7,10,12
4
4,90 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha 1,3,7
5
4,90 €
mäsité
250g Rizoto s kuracím mäsom a eidamom, 2ks kyslá kukurička 7,12
6
4,90 €
mäsité
500-600g Pizza Salami /tomato, saláma, oregano, eidam/ 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948489489
1
4,20 €
mäsité
0,33 l Hovädzí vývar s cestovinou 1,3
100/120 g Vyprážaný kurací rezeň, zemiakové pyré, šalát 1,3,7
0,2 l nealko
2
4,20 €
mäsité
0,33 l Hovädzí vývar s cestovinou 1,3
100/63 g Štefanské hovädzie mäso, tarhoňa, uhorka 1,3
0,2 l nealko
3
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Hovädzí vývar s cestovinou 1,3
200/240 g Dukátové buchtičky s vanilkovým krémom 1,3,7
0,2 l nealko
4
4,20 €
dietné
0,33 l Hovädzí vývar s cestovinou 1,3
300 g Miešaný šalát s cestovinou a čerstvou zeleninou, dressing 1,3,7
0,2 l nealko
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 13:00
Rezervácie: 0333245252
1
4,20 €
mäsité
Kuracia s hráškom a vajcom
Bravčový vyprážaný plnený rezeň,zemiakové pyré,šalát(pikantná zmes)
2
4,20 €
mäsité
Kuracia s hráškom a vajcom
Pečené kura s plnkou,ryža,kompót
3
4,20 €
mäsité
Kuracia s hráškom a vajcom
Hrachová kaša s pečenou klobásou,chlieb
4
4,20 €
mäsité
Kuracia s hráškom a vajcom
Cestovinový šalát s fazuľou a mletým mäsom,dressing
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0908169688
1
4,50 €
mäsité
Polievka:0.4l Gulášová(1)
120g Bravčová panenka na šalotkovej omáčke, ryža/hranolky,šalátik(1)
2
4,50 €
mäsité
Polievka:0.4l Gulášová
400g Pizza: klobása, vajce, syr(1,3,7)
3
3,90 €
mäsité
Polievka:0.4l Gulášová
220g Vegetariánsky tanier(vyprážaná cuketa, šampiňóny, syr), crispers zemiaky, tatarská omáčka(1,3,7)
Náhradné menu na celý týždeň: Menu polievka + Vyprážaný kurací rezeň, ryža, zeleninový šalát za 4,90 €. Prajeme Vám dobrú chuť!Gramáž jedál:mäso v surovom stave130g, prílohy200g, polievka 0,4l.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907730343
1
4,50 €
mäsité
POLIEVKA/0,33 l Tekvicová -1-
MENU 1/150 g Mäsové guľky na paradajkovej omáčke, špagety -1,3,7-
DEZERT
2
4,50 €
bezmäsité
POLIEVKA/0,33 l Tekvicová -1-
MENU 2/300 g Zeleninový šalát s tuniakom, dressingom a cesnakovým chlebíkom -1,3,4,7-
DEZERT
3
5,90 €
mäsité
POLIEVKA/0,33 l Tekvicová -1-
MENU 3/150 g Flank steak s grilovanou zeleninou a opekanými zemiakmi-1,3,7,9-
DEZERT
Pozri aj našu akciu na Gastromenu.sk . Tvoja Happy Hours čaká len na teba :-) Dobrú chuť.
Rozvoz denného menu v rámci mesta zadarmo.
Objednávky do 11:00 na 0903 544 233
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0903544233
1
3,80 €
mäsité
0,33l Polievka Karfiolová krémová s krutónmi
100g Maďarský guláš, 200g Knedľa
2
3,80 €
mäsité
0,33l Polievka Karfiolová krémová s krutónmi
100g Paprikáš z kuracích štvrtí
200g Cestovina
3
3,80 €
bezmäsité
0,33l Polievka Karfiolová krémová s krutónmi
350g Dukátové buchtičky s vanilkovým krémom
4
4,10 €
mäsité
0,33l Polievka Karfiolová krémová s krutónmi
100g Bravčový černohorský rezeň, 200g Opekané zemiaky
5
4,10 €
bezmäsité
0,33l Polievka Karfiolová krémová s krutónmi
100g Vyprážaný syr, 200g Hranolky, 50g Tatarská omáčka
6
4,10 €
mäsité
0,33l Polievka Karfiolová krémová s krutónmi
350g Pizza Fungi (syr, šunka, šampiňóny)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335555811, 0905850178
1
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

400 g. Špagety Carbonara
slanina, smotana, parmezán (A 1, 3, 7)
2
5,50 €
mäsité
na Gastromenu.sk

280 g. Hovädzí burger
130g. hovädzie mäso, šalát, paradajka, uhorka, cibuľa, dressing (A 1, 3, 7, 10, 11)
Od nás si nie len môžeš zobrať jedlo so sebou, ale sa aj u nás najesť. Objednaj si dopredu a ušetríš tak svoj drahocenný čas :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948651451
1
4,50 €
mäsité
0,33l Zeleninová so syrovými haluškami obsahuje:1,3,7
130g Čevabčiči, varené zemiaky, cibuľa, horčica obsahuje:1,3,7
2
4,50 €
mäsité
0,33l Zeleninová so syrovými haluškami obsahuje:1,3,7
300g Šošovicový prívarok, klobása, chlieb obsahuje:1,3,7
3
6,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33l Zeleninová so syrovými haluškami obsahuje:1,3,7
130g Pečená panenka, zemiaky s cibuľkou a slaninkou obsahuje:1,7
Náhradné menu:
Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka (A 1, 3, 7) - 4,90 €
Vyprážaný rezeň, ryža, kyslá uhorka (A 1, 3, 7) - 4,90 €
Pečené údené koleno, chlieb, kyslá príloha (A 1, 3) - 5,50 €
Pečené rebrá, chlieb, kyslá príloha (A 1, 3) - 5,50 €
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 14:00
Rezervácie: 0911663700
1
3,30 €
mäsité
Minestrone
2
12,90 €
mäsité
Flank steak s rukolovým šalátom (200g/200g)
3
9,90 €
mäsité
Šalát s cícerom a marinovanou panenkou (400g)
4
5,90 €
bezmäsité
Linguine so sladkým hráškom a mätou (400g)
Naše špeciálne menu. Nech sa páči, tešíme sa na tvoju návštevu :-))
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907708070
1
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Švédske stoly (pozri fotografie v našej prezentácii)
2
10,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Running food & sushi (pozri v našej prezentácii video)
Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 10,90 € / osoba. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 12,90 € / osoba. Na poschodí si vyberáš jedlo / Švédske stoly v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 5,90 €.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0335583473, 0903509182