čo ti chýba na Gatromenu ?Reštaurácia na mlyne
Penzión, Reštaurácia, Relax centrum
Otváracie hodiny
Pondelok: Utorok: Streda: Štvrtok: Piatok: Sobota: Nedela:
11:00 - 22:00 11:00 - 22:00 11:00 - 22:00 11:00 - 22:00 11:00 - 22:00 11:00 - 22:00 11:00 - 22:00

Parkovanie
Parkovanie automobilom
Pri podniku
Parkovanie autobusom
Pri podniku
Neprehliadni

Firemné ŠKOLENIA v penzióne a reštaurácii Na mlyne

Restauracia-na-mlyne
V našom zariadení Vám ponúkame možnosť prezentácie Vašej firmy alebo školenie Vašich zamestnancov.
◾ Pre tieto účely Vám ponúkame školiacu miestnosť s kapacitou 34 miest, zariadenú flipchartom, premietacím plátnom a projektorom.
◾ Naše zariadenie je ideálne pre viacdňové školenia, nakoľko ponúkame možnosť kompletného servisu ubytovania do 20 lôžok, stravovania a nerušeného priebehu Vášho školenia.
◾ Potrebám klienta sa individuálne prispôsobujeme.
◾ Pre pracovné obedy sú k dispozícii 2 diskrétne salóniky s kapacitou 16 a 30 miest.
Akt.: 13.05.2019
Pozri tiež na Gastromenu.sk:

Najlepší kuchár je Tomáš Lysý, najlepšie reštaurácie sú Sissi, Gašperov mlyn a UFO watch.taste.groove

Na slávnostnom večeri Gurmán Award v Bratislave sa v nedeľu 30. 6. odovzdávali odborné ocenenia v gastronómii, ktoré udeľuje gastronomický sprievodca Gurmán na Slovensku v spolupráci...
01.07.2019   
» čítaj celý blog

Čerešňová bublanina (bez lepku, bez laktózy, bez cukru)

Vajíčka si oddelíme a žĺtka s roztlačeným banánom vymiešame do penista. Pridáme kokosové mlieko, ryžový olej a postupne ostatné suroviny. Cesto vlejeme na menší plech, vystlaný...

On-line objednávanie obedového menu na Gastromenu.sk je tu!

Plne funkčný systém on-line objednávania obedových menu bol dňa 25.6.2019 spustený do prevádzky. Systém, ktorý ti umožňuje pri každom nákupe obedového menu nasporiť svoj vlastný...
26.06.2019   
» čítaj celý blog

Bratislavskí gurmáni sa cez víkend stretnú v Parku Andreja Hlinku

Gurmáni sú pôžitkári a radi stolujú na pekných miestach. A takým sa stane cez víkend 21. - 23. 6. Park Andreja Hlinku v Ružinove. "Gurmán festival Bratislava sa sťahuje do...
20.06.2019   
» čítaj celý blog

1. Trnava RumFest splnil moje očakávania na jednotku

Pokiaľ si si nevšimol, tak včera 15.06.2019 sa konal v Trnave prvý rumový festival. Trnavské Nádvorie bolo tým miestom, kde sa barmani a barmanky pred sebou predháňali svojim umením. Kde...
19.06.2019   
» čítaj celý blog

Pivný pochod Trnavská 13, a ako dopadla?

Bohužiaľ rekord sa nekonal. Účastníkov pochodu bolo 3078. Na druhú stranu aj to je obrovské číslo, wow :-) Z úvodu musím poznamenať, že som bol na tomto pivnom pochode prvý krát. A...
17.06.2019   
» čítaj celý blog


Sídlime za Trnavou, v malebnom prostredí, uprostred polí a zelene. Reštaurácia je situovaná v historickej budove mlyna, o ktorom prvé zmienky siahajú už od roku 1550. Pre hostí je k dispozícii hlavná reštaurácia s kapacitou do 50 miest, priľahlý salónik s krbom do 16 miest, ku ktorému patrí aj fajčiarska miestnosť. Ďalej miestnosť s kapacitou do 30 miest s východom do záhrady s detským ihriskom, trampolínou a našimi mini ovečkami. Počas letnej sezóny si môžete vychutnať pokojnú vidiecku atmosféru na dvoch terasách, ktorá jedna z nich je krytá. K dispozícii je aj školiaca miestnosť na poschodí, vhodná taktiež na rodinné a iné akcie s kapacitou do 30 miest.
◾ Prvé zmienky o mlyne na riečke Parná sa datujú okolo roku 1550. Majiteľom mlyna bolo slobodné kráľovské mesto Trnava, ktoré mlyn prenajímalo. Krátko po prvej svetovej vojne mlyn od mesta odkúpila rodina Karola Pullmanna. Po niekoľkých vlastníckych zmenách sa mlyn vrátil späť do vlastníctva potomkov pôvodných vlastníkov.
◾ Neďaleko mlyna sa vo štvrtok 26. decembra 1704 odohrala jedna z najvýznamnejších bitiek kuruckej vojny - Rákociho povstanie. Miesto, kde bojovala povstalecká armáda proti cisárskym vojskám spolu v počte asi 40 tis. vojakov dnes pripomína kríž, ktorý na pamiatku tejto bitky dala postaviť v r. 1806 Judita Lieskovská.
◾ V roku 2004 sa začala rekonštrukcia pôvodnej mlynárskej usadlosti s cieľom zachovať a obnoviť historické budovy mlyna, vrátane mlynskej technológie a dobudovať objekty slúžiace pre reštauráciu, ubytovanie a relax.


Kontakty   » mapa
 
Lokalita: okolie okresného mesta TT
Telefón: 0918907418, 0905822275
Mlynárska 14, 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
Rezervácie: 0918907418, 0905822275

 
Recenzie, hodnotenie
★★★★★
0/0


Event priestory / priestory pre uzavretú spoločnosťKapacita: 30
Sme plne pripravení hostiť Vaše oslavy, rodinné stretnutia, krstiny či svadby. Kapacitou nepatríme k najväčším priestorom, no kvalita priestoru a obsluhy tento handicap ďaleko vyvažuje.
◾ V našom zariadení Vám ponúkame možnosť prezentácie Vašej firmy alebo školenie Vašich zamestnancov. Pre tieto účely Vám ponúkame školiacu miestnosť s kapacitou 34 miest. K dispozícii je flipchart, premietacie plátno a dataprojektor na prenájom.
◾ Naše zariadenie je ideálne pre viacdňové školenia, nakoľko ponúkame možnosť kompletného servisu ubytovania do 20 lôžok, stravovania a nerušeného priebehu Vášho školenia. Potrebám klienta sa individuálne prispôsobujeme.
◾ Pre pracovné obedy sú k dispozícii 2 diskrétne salóniky s kapacitou 16 a 30 osôb.

Sedenie vonku (terasa)Kapacita: 120
Priestory ponúkajú možnosť relaxu ako v letných tak aj v zimných mesiacoch. V zadnej časti mlynu je detské ihrisko pri ktorom sa nachádza terasa s posedením. Na detskom ihrisku je k dispozícii trampolína, hojdačky, preliezky a za plotom sa nachádzajú naše mini-ovečky Vincko, Matilda a ich prírastok Eliška, na ktorých sa deti s rodičmi tiež radi kochajú a môžu si ich aj pohladkať... :)
◾ Predná krytá terasa s kapacitou 60 osôb
◾ Celoročná zadná terasa s kapacitou 30 osôb
◾ Letná krytá terasa s kapacitou 30 osôb

UbytovanieKapacita: 20
Ubytovanie ponúkame v objekte postavenom v dobovom štýle hneď vedľa mlyna, ktorý je prepojený s historickou budovou mlyna, s kapacitou 20 lôžok.

K dizpozícii sú:
3 dvojlôžkové izby s predsienkou, WC + kúpeľňa
3 dvojizbové apartmány s možnosťou prístelky, WC + kúpeľňa
1 veľký apartmán so samostatným vchodom, dvomi spálňami ,malou kuchyňou + kúpeľňa s vaňou a WC.
◾ Podkrovné miestnosti sú klimatizované. Dva apartmány majú samostatný vstup a sú chránené zabezpečovacou technikou.
◾ Izby sú vybavené TV, rádiom a prístupom na internet.
◾ Ubytovanie si môžete rezervovať na e mailovej adrese namlyne@namlyne.sk

Wellness
Poskytujeme wellness

Reštaurácia na mlyne